Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

u mnie za pierwszym razem była krecha chyba 3 dni przed @. A jak dlugie masz cykle.. Ja wczesniej miałam 30-31 dni a teraz jak biorę bromek(pol tabl od przeszlo 3 miesiecy) to od 2cykli 28 dni. teraz owu wypadla mi 14 dc tzn wtedy jajnik kłuł wiec myśle ze jak dostane @ to ok28 dc.. Pozyjemy zobaczymy.. Ale juz sie nie nastawiam na nic. Co ma byc to bedzie. Chociaz teraz tak na dwa razy sie staralismy. 6-9 czerwca mam wyjazd integracyjny do Berlina i Poczdamu i śmeiję sie znajac moje "szczescie" może się udać zebym nie pojechala.. Ale płakać na pewno nie będę jak z powodu zafasolowania nie pojadę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
ufff dziewczyny, dostalam wreszcie wczoraj wieczor @, zdycham z bolu...silne leki i termoforek na brzuch i do przodu :D kupilam hemorigen na zmiejszenie krwawienia i wit. C, czy ktos stosowal, by choc o jedne dzien skrocic @? Nie nastawiam sie, ze pomoze :D Endi jeszcze raz gratuluje!! Ale extra, to ja tez sie staram od wrzesnia 2011 i narazie nic, zobaczymy jak doczekam sie laparo, co ona pokaze :( Blondy trzymam kciuki za jutrzejsze testowanko :* Wszystkie dziewczyny beda testowac niedlugo, ale super! ja tez biore 0,5 tab bromka i wg mojego gin - endo to wystarczajaca dawka przy prl podwyzszonej z obciazeniem, znaczy teraz juz idealnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
ja przed bromkiem miałam róznie od 38-48 najdłuższy,a na bromku 28 to znaczy jeden był 28 a teraz juz @ nie ma tylko ciąża i wielllkie szczęscie a czasem obawy,ale staram sie mysleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka a od którego dnia szczęsliwego cyklu brałaś bromergon? Dziewczyny OM miałam 14.04.2013, 10.05.2013 byłam u gin i mówiła, ze owulacja była i wtedy zobaczyła moje wyniki prl i zapisała bromek. Biorę go od 11.05 czy to możliwe żeby się udało?? Dziś zrobię test, bo już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Plamienie jakieś brązowe miałam, ale nie wiem czy to rozkręcająca się @, bo są już dziś 3 dzień ale @ nie ma... Jest mi niedorze co rano, ale tez zrzucam wszystko na bromek, że jeszcze się nie przyzwyczaiłam do niego ... Nie chcę wariować i wmawiać sobie... bo za każdym razie po negatywnym teście jest taki zawód... mam wrażenie wtedy, ze do niczego się nie nadaję... :( Wczoraj bardzo bolał mnie brzuch, tzn. macica taki slilny skurcz przez ok. 10 min i poźniej okej. Co jakiś czas mam takie jakby migotanie lewego jajnika. dziś 38dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
ja brałam prawie 3 cykle ciagle...codziennie po 1,5 tabletki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężowi nie przedłużą umowy, boję się jak to teraz będzie. Najbardziej nie o same pieniądze chodź jest tu tez strach ale o jego psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam @ ;( moze w kolejnym cyklu sie uda... oby:) Nadzieja glowa do gory na pewno cos znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleczka napewno się uda:)oby do następnego cyklu:) dziś mój 41 dzień rano bóle @i teraz też czuję:( brałam luteinę miałam cykl 27 zaczełam brać bromka i 28 i teraz nic czyli mój 2 miesiąc z nim ale czy pomaga????:( dlaczego cykl jest nie regularny:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka, ja zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu z bromkie, niestety poronilam, ale to moze przez chorobe, albo odstawienie bromka a zamiast tego nie dostalam zadnego progesteronu, mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie ok :D odpoczywaj :) zuzu a nie mials jakiejs infekcji w tym cyklu albo stresow, ze Ci sie ten okres tak pomieszal... aleczka nowy cykl nowe nadzieje :) jak dlugo sie starasz, bo nie moge znalezc posta?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia miałam od 22-27dnia cyklu miałam mega stres pies mi na maxa zachorował byłam w szpitalu i miałam naświetlenia myślałam że 28 dnia dostanę a tu cisza...czy stres może tak rozlegulować cykl??mam już dość wlaśnie powinnam mieć dni płodne a ja nadal czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu dziwna sprawa z twoim @, ze stresu może się spóźnic ale aż tyle ?? Zgaga nie daje mi normalnie funkcjonowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy możliwe żebym miała dwa dni lekkiego plamienia ( brązowego) a dzisiaj nic..dzisiaj 30d.c..Czy jest mozliwość że jestem w ciąży? Strasznie to pokręcone jest.. Brzuch mnie boli jak na okres, piersi tez..więc nie wiem o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się tak gdzieś 1,5 roku, a z rok z pilnowaniem dni płodnych. Mialam już robione badania hormonów, to tylko prolaktyna podwyższona reszta ok, w lutym miałam HSG- jajowody drożne, ale podejrzewają mi polipa endometrialnego, w czerwcu po @ jestem umówiona na histeroskopię w celu zdiagnozowania czy to polip czy nie polip i ewnetualne usunięcie. Mąż miał badanie nasienia 1 po 3 dniowej gorączce wynik załamujący bo tylko 1.1mln żołnierzyków :( ale po 3msc (karmiłam go Fertilman) powtórzyliśmy badanie i jest lepiej bo 9mln, miał robiony posiew i jest okej, teraz w czerwcu będzie jeszcze robił hormony i zobaczymy jak to będzie:) chociaż mam nadzieję, że w czerwcu się uda i już histeroskopia nie będzie potrzebna, bo trochę się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus ja tak miałm 3 dni plamienia i poźniej ten nieszczęsny @... wześniej miałam zawsze plamienia przed @ takie brązowe i pani dr mówiła, ze to od prl podwyższonej, a bierzesz jakieś leki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Madziorkus wszstko jest możliwe.... bywa też tak ze występuje plamienie w okolicach @ a potem nic i okazuje sie ze to ciąża....no chyba ze @ sie raczej rozkręca....dla pewnośći test możesz zrobić....ty bd spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj już nie mam plamień..Więc sama nie wiem dlaczego.. Ja nie biorę bromka, brałam clo i potem duphaston..Lepiej nich przyjdzie niż ma dawać złudne nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu - przyszła @, jak się czujesz? Endi - słyszałam że migdały i mleko pomagają na zgagę ale trzeba to sprawdzić. Ja w drugiej ciąży miałam co chwilę czkawkę :) było trochę śmiesznie z nią, jak szłam ulicą czy byłam gdzieś w publicznym miejscu a tu głośne czkawki, nad którymi nie byłam w stanie zapanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migdały i podobno koperek:) u mnie lipa 42 dzień i nadal bez@:(:( jutro idę na pobieranie krwi muszę zrobić ob zrobię też prolaktynę i może znowu bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj mielismy pierwsza wizyte u pediatry no i zaczyna sie ;(( pani doktor stwierdzila ze za malo sie rusza- ze ma za slabe napiecie miesni.... kontrole mamy za dwa tyg jak nie bedzie lepiej to rehabilitacja ;( no i ma szmery nad serduszkiem dostalismy skierowanie do kartiologa ;( skorka tez mu sie strasznie luszczy, wiec pani doktor stwierdzila ze pewnie bedzie allergikiem ;( no a teraz dobra wiadomosc.... kluska wazy juz 3920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj mielismy pierwsza wizyte u pediatry no i zaczyna sie ;(( pani doktor stwierdzila ze za malo sie rusza- ze ma za slabe napiecie miesni.... kontrole mamy za dwa tyg jak nie bedzie lepiej to rehabilitacja ;( no i ma szmery nad serduszkiem dostalismy skierowanie do kartiologa ;( skorka tez mu sie strasznie luszczy, wiec pani doktor stwierdzila ze pewnie bedzie allergikiem ;( no a teraz dobra wiadomosc.... kluska wazy juz 3920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo przepraszam że o to pytam, znasz przyczynę swoich poronień ?? Masz już dziecko, dzieci ?? Justa nie martw się, ważne że Bartuś ma 2 rączki, 2 nóżki :) moja bratowa chodziła z Bartusiem na rehabilitację bo mały odwracał główkę tylko w jedną stronę no i po 3 seriach rehabilitacji wszystko wróciło do normy, ważne żeby jak najszybciej zacząc, kochanie trzeba się cieszyc że dzidzia nie ma żadnych wad wrodzonych, no i ładnie przybiera, zuch chłopak :) Dzięki za rady ze zgagą, mleko trochę pomaga, staram się jesc mniej i częściej Interesantka widziałam że odwiedzasz już wątek styczeń 2014 ;) ja też podczytuję ale boję się cieszyc ;) Zuzu zrób sobie betę jeszcze raz :) to jest niemożliwe że tak długo nie ma @! Pozdrawiam Was kochane :* Tak na marginesie to nie podaba mi sie nowa szafa graficzna kafeterii, nzikły moje ulubione tematy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi dzisiaj powinnam dostać..Ale może po duphastonie trzba odczekać 10 dni..więc poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi nie mam dzieci, nie znam przyczyny moich strat. Badania wyszły ok, nawet genetyczne... Coraz bardziej godzę się z tym, że już własnego dziecka nie będę miała, dlatego myślę o adopcji, jeśli w tym roku nic nie "ruszy". Już nawet dopytywałam się jak długo to trwa i jak wygląda adopcja. Na pewno będę mamą ale jeszcze nie wiem czy dziecko Te, będę nosiła pod swoim sercem czy ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dostalam telefon z pracy ze mamy kolejnego noworodka na porodowce do odebrania wrrrrr....... zdrowa dziewczynka, musze zaczac kolejna procedure.... a leze z goraczka i ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dostalam telefon z pracy ze mamy kolejnego noworodka na porodowce do odebrania wrrrrr....... zdrowa dziewczynka, musze zaczac kolejna procedure.... a leze z goraczka i ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja bym chyba się zapłakała na "śmierć" jakbym miała taką pracę jak Ty Marysiu.......w telewizji nie mogę oglądać programy o dzieciach jak są w domu dziecka czy chore bo zaraz ryczę i mąż mi zabrania a Ty musisz w realu odbierać dzieci .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciężka praca emocjonalnie:(:( dziś poszłam na pobieranie krwi bo musiałam zrobić ob więc jak już mnie kuli to poprosiłam o prolaktynę-sprawdze czy przez 2 msc się obniżyła no i oczywiście bete... dziś 43dzień:(:(wczoraj miałam mega zgagę i bóle okresowe ale mineło.Najlepsze jest że prolaktyna 18 zł a beta 26 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu w takim razie czekamy na rezultaty badań :) ja walczę z @ i umieram... masakra... my kobiety to mamy przekichane z tymi @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×