Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

aha coś mi się pomyliło. To 3mam kciuki będzie dobrze jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu i jak tam test ? tylko nie pisz że nie zrobiłaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha czekam na męża aż wróci z pracy z testem za godzinę będzie. Dziś sprawdziłam kalendarz i jak brałam luteinę przez 10 dni to @ dostałam po 27 dniach potem z bromkiem 28 no i teraz obecnie dziś 37 dzień:(a gdzie @ nie mam pojęcia żadnych objawów ani @ ani ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test 1 kreska więc ciąży brak. Teraz tylko pozostaje mi czekać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Endi oby okazalo sie, ze wszystko jest dobrze, tego Ci zycze.. a ja jestem na etapie czekania na okres, ostatnia tabletke luteiny wzielam w czwartek wieczor, dzis 3 dzien po odstawieniu i narazie @ nie ma na horyzoncie, ani zadnych wiekszych boli okresowych... a za tydzien 27 maja mam isc do szitala po @ na laparke... czekam na spokojnie, tym razem gin pozwolil lykac dopochwowa doustnie(na moja prosbe, bo dopochwowo mnie uczulala lekko), zawsze bralam dopochwowo i @ byla wlasnie 3 dnia po odstawieniu.... tak sie z gin nastawialismy ze sie wyrobimy z tym okresem.. czyzby wszystko przepadlo? Moze jutro franca przyjdzie znienacka.:) Zuzu to jestesmy na tym samym etapie czekania.. Madziusiek no to super, ze znalazlas nowa lekarke, oby Ci zrobila hsg jak najszybciej i do dziela, bo hsg to jednak podstawa. Justa jak tam maluszek?:) milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekanie jest najgorsze:( po odstawieniu luteiny po 3 dniach dostałam @ więc pewnie niedługo dostaniesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
no juz dzis 4 dzien po odstawieniu a ja okresu nie mam... wczoraj wzielam bardzo goraca kapiel i wypilam piwko i nic nie ruszylo:( robilam wczoraj popoludniu tescik o czulosci 25 i byl negatywny, choc przeciez ja nie moge zajsc w ciaze z zalozenia przy niedroznych jajowodach...nie wiem o co chodzi.a u mnie okres trwa 7 dni, wiec bede musiala pewnie dzwonic do lekarza i przesuwac laparo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej antoniko :) kurde jak sie pieprzy to na calej lini ... jak @ jest potrzebny to go nie ma ... mam nadzieję że to nie będzie ogromny problem przesunąc termin laparoskopi, byle łóżko będzie, trzymaj się kochana, zuzu przylazła @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej antoniko :) kurde jak sie pieprzy to na calej lini ... jak @ jest potrzebny to go nie ma ... mam nadzieję że to nie będzie ogromny problem przesunąc termin laparoskopi, byle łóżko będzie, trzymaj się kochana, zuzu przylazła @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witjcie...cała sie trzęse...jutro miałam termin @ ale zrobiłam teraz test jest 2ga blada kreska..blada ale ja ja widze wyraznie...tylko jest problem...bo piersi mnie przestają boleć.....co robić...do ginekologa...chyba polece!!!!mam stracha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intresantka, super wiadomości:) umów się na wizytę do lekarza:) Antoninka kochana ale to wszystko jest przewrotne, mam nadzieję, że uda się przesunąć termin laparo. A może już nie będzie potrzebna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka poczekaj tydzień z wizytą u gina. nic jeszcze nie zobaczy, po co się stresowac, a piersi nie są wyznacznikiem tego czy ciąża się prawodłowo rozwija, nie panikuj, mnie przed spodziewaną @ wogóle nie bolały, zaczeły bolec 2 dni po teście, no stres ! gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
dzwoniłam do lekarza...kazała mi 2 tyg czekać....i potem przyjsc...zrobiłam test z głupoty bo dziś mój 27dc....pojutrze planowana @ boje sie bo krecha jest...ale piersi jak to przed @ przestają mnie boleć,lece dziś na bete....bo mam stracha...a jak bete potwierdzi to nie bd czekła 2 tyg tylko prywatnie do gina.....oby tylko @ nie przyszedła.tak sie boje...bo pierwszy raz nie musze sie niczego doparywać na tescie ciązowym,załamała bym sie bo tak strasznie w tym cyklu walczyłam o fasolke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
na wszelki wypadek wzięłam luteine....oby to nie zaden fałszywy allarm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka zrob tak jak pisaly dziewczyny lec na bete , wtedy bedziesz miala juz pewnosc ze maly lokator sie zagniezdza w brzuchu Antoninka pociesze Cie - ze mna na sali byla dziewczyna co miala tez laparoskopie podczas koncowki okresu. Tez wlasnie okres jej sie przesunal ale laparo jednak zrobili w terminie zaplanowanym Maluszek suuuper, wlasnie sobie smacznie spi przy otwartm oknie. Nie moge sie doczekac kiedy bedziemy wychodzic na spacerek.... ja bym mogla juz teraz... ale ... poczekamy jeszce chwilke ;)) mam nadzieje ze pogoda sie tylko nie popsuje ;)) Bartus poki co jest grzeczniutki, praktycznie je i spi.... plakac nie umie jeszcze ;) Za to mnie strasznie bola plecy... zmienil mi sie punkt ciezkosci z brzucha na piersi ;)) i widac efekty ;)) pozatym brak innych dolegliwosci pociazowych ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
lece....jak potwierdzi sie to odrazu do innego lekarza...bo ta to mnie najprościej wysmiała.....powiedziała za 2 tyg,ja rozumiem ale u mnie sytuacja troche inna...pierwszy raz test wyszedł w taki sposób.....ze kreska jest....a ta mi kaze czekać 2 tygodnie...za 2 tygodnie może juz być po fakcie....bete zrobie dziś a potem chba po 2 dniach chyba tak?jesli sie nie myle....zeby sprawdzić czy przyrasta?poprawcie mnie jesli coś pokręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
hmm no wlasnie nie wiem, czy ten lekarz by mi zrobil laparoskopie przy plamieniu... :/ hsg nie chcial, odeslal mnie do domku :( no ide moczyc nogi w goracej wodzie i lyknelam aspiryne, moze cos to da... czekam... ale temp 37,2, wiec jeszcze nie spadla :( tyle ze ja luteine wzielam w dzien owu lub dzien przed...tak mi lekarz zalecil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
interesantka gratuluje!! przybywa na tym forum nowych ciaz :) pocieszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
no ti super....ktoś musi zając moje i justy miejsce z brzuszkami.........interesantka 1 miejsce zajmie a ty madziusiek szykuj sie za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka nie obraź się na mnie ale naprawdę nic nie będzie teraz widac na usg ! uwierz mi ... najlepiej tylko bete co 2 dni powtarzac, jeżeli przyrasta co 48 h o conajmniej 66% to powinno byc dobrze, nie dziw się że cię gin. wyśmiala bo pewnie ma dziennie takie telefony... a ty zrobiłaś test przed @ więc jest baaaaardzo wcześnie, ja ciotka dobra rada mówie Ci kobieto wyluzuj, teraz tylko spokojnie czekac na rozwój wydarzeń, a nawet jak by było coś nie tak, plamienia itd. to jest luteina i duphaston, w tak wczesnej ciąży lekarze nie są w stanie nic więcej zrobic, wypoczywac, leżec i nie dźwigac, ja chodzę prywatnie do gina. i sam powiedział że wcześniej nie ma sensu, ja byc może chodze z ciążą pozamaciczną, ale w zeszłym tyg. było by za wcześnie aby stwierdzic gdzie jest pęcherzyk, u mnie od testu minęło 8 dni, i dopiero jutro wizyta, a od spodziewanej @ to będzie 10-11 dni także kobieto daj na luuuzzzzzz, ja wiem że jak po 5 latach wychodzą 2 kreski to jest radośc, endorfiny, ekscytacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka w moim szpitalu hsg tez ie robia przy krwawieniu ale laparo robili, wiec moze nie jest tak zle Endi czekam juro na same dobre wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka gratulacje:):)super:) a ja nadal bez @:( nie wiem już kiedy nadejdzie dziś 39dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka - gratulacje, niech Fasolka zdrowo się rozwija. Zrób beta hcg - tak jak dziewczyny wcześniej pisały. Na usg jeszcze nic nie będzie widać ale jeśli ma Cię to uspokoić do idź do ginekologa. Endi dobrze napisała spróbuj spokojnie czekać na rozwój wydarzeń, jeśli pojawią się jakieś plamienia od razu do lekarza. Teraz odpoczywaj, spróbuj zrelaksować się. Trzymam mocno kciuki!!! x Endi - mam przeczucie że jutro będą same dobre wieści. Silna babeczka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dzieki Justa za pocieszenie mam nadzieje ze jutro @ mnie nawiedzi, robie wszystko by przyspieszyc, kapiele, aspiryna, herbatka z nagietka heheheh jaja, ale czy zadziala... no i pojde jeszcze z plamieniem w pon. no chyba ze nie przyjdzie ciotka... to bedzie lipa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-e-c-z-k-a
Cześć dziewczyny, jestem nowa podzielę się moją histiorią:)od około 9dni biorę bromergon. Pierwsze 6 dni 1/2 tabl. na noc teraz 1 tabl. na noc. Miesiączki miałam co 28-32 dni, chociaż zdarzały się co 35 też, ale to1-2 razy w roku. Bromek przepisała mi pani doktor bo miałam prolatynę poswyższoną. Dziś mam 36dc i okresu nie ma. Jutro testuję... :) pozdrawiam Was Ps. Z mężem staramy się o dzidzię od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-e-c-z-k-a
zuzu i mam tak samo jak Ty sporo śluzu i cho chwile biegam do wc sprawdzać czy to nie @... ale niee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie i co tu zrobić??czekać:(3 mam kciuki za test daj znać jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantak25
ale ja nie chciałam usg tylko ewentualnie luteine jakąś na wszelki wypadek ja wiem ze usg nie teraz jeszcze....bo tak strasznie sie boje ze jutro @ przyjdzie....bo jutro termin.....mój wynik bety to 20,65...wiec jest ciąża....za 2 dni powtórka!!!!!beta 20.65 to wyjasnia tą jasną kreske na teście.....ale grunt ze jest potwierdzona!!!!!jak ja sie ciesze.....nareszcie!!!!! 3 cykl z bromkiem sie udało,gin miał racje.....oby było dobrze.....!!!!!! nie ciesze sie jeszcze tak na serio...bo jeszcze coś z tego możę być...tyle sie naczytałam.....ciąża pozamaciczna,czy puste jajo...ale bd dobrej mysli,trzeba mysleć pozytywnie!!!!życze wam tego samego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantak25 - ciesze się że myślisz pozytywnie, to połowa sukcesu :) Endi - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, daj znać zuzu, antoninka27 - przyszła @ a-l-e-c-z-k-a - jaki wynik testu?? justa27a - jak pierwsze nocki z Małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×