Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Endi o ktorej masz wizyte ?? Chyba z nocek to ta byla najgorsza, Maly wczoraj byl na 5 minut na dworze i tak mu dobrze spalo sie w dzien ze nie sposob bylo go obudzic a w nocy nadrabial ;)) ja myslalam o tym zeby zjadl i aby go przebrac a on w najlepsze nie myslal wcale o spaniu ;)) za to teraz odsypia... a ja wyszykowalam starszego do przedszkola i najchetniej tez bym poszla spac... ale juz chyba mi sie nie oplaca ....;) nastepne spanie tez jest moje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Interesantka gratuluję trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze choć na tak wczesnym etapie wszystko jest możliwe lepiej tak myśleć żeby później się nie rozczarować-jak widać po naszych wszystkich przypadkach różnie bywa.... ale rób betę i sprawdzaj czy prawidłowo przyrasta na tym etapie tylko to pozostaje a za 2 albo 3 tyg usg potwierdzi już może Twoją fasolkę:))) Justa no z maluszkami tak jest jak w dzień pośpi to potem w nocy wojuje:))) oby Bartusiowi się noc z dniem nie przestawiła:)))) Endi czekamy na wieści..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
dziekuje!!!!dziewczyny a co z tym bromergonem....odstawiać czy nie...?lekarz mi nic nie powiadział...co na taki wypadek jak zajde w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-e-c-z-k-a
dziewczyny jeszcze nie testowałam, bo wieczorem na papierze zobaczyłam trochę delikatnie brązowego śluzu więc myślałam, że @ przyjdzie... ale na razie bez zmian @ nie ma... teraz jestem w pracy więc nie moge nawet wyjść po test, dziś 37dc jeśli nic się nie zmieni to jutro rano robię test i dam znać. Testować też się boję, bo tyle już zawodów było...mam uczucie jakby mnie mdliło ale nie wiem czy to po bromergonie czy może coś innego. Do jutra muszę poczekać i się okaże :) Interesantka25 gratulacje :) mam nadzieję, że kiedyś w końcu i do mnie takie szczęście przyjdzie zuzu: a jak u Ciebie który masz dc? masz jakieś objawy zbliżającego się @? mnie zastanawia to dziwne uczucie 'mokrości' nigdy tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-e-c-z-k-a
Interesantka25: moja pani dr mówiła że być moze bromergon będę prała nawet do pierwszych msc ciąży, także tak jak pisały dziewczyny każdy przypadek trzeba traktować indywidualnie, skontaktuj się z lekarzem i niech chociażby przez te da Ci znać czy odstawiać czy nie, bo to zależy od Twojej sytuacji z prolaktyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopiero na 17:30 mamy wizyte, Mąż jedzie ze mną, przynajmniej nie będę z tym sama .. boli mnie prawa noga aż do stopy, wczoraj już miałam takie myśli że to wcale nie ciąża a torbiel sie powiększa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-e-c-z-k-a
Endi86 myśl pozytywnie! :) ja też miałam kiedyś torbiel i wchłoneła się sama...mimo tego iż lekarz do którego wtedy chodziłam powiedział, że to nowotwór i musze mieć cały jajnik usunięty... także nie rozmyślaj za bardzo tylko czekaj na wizytę i poxniej koniecznie daj znać :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka a co u ciebie bylo problemem, bo nie moge znalezc?? prolaktyna i cos jeszcze?? mialas jakies poronienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki obecnej prolaktyny, wynosi ona 322 a przedział jest 83 - 622, badanie było robione parę dni po stosowaniu bromergonu. Czyli jest ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Endi trzymam za Ciebie kciuki, zeby wszystko bylo dobrze...ten bol nogi jest dziwny, mam nadzieje ze to ciaza maciczna.:/ jestem z Toba... interesantka25, jesli chodzi o odsatwienie bromergonu we wczesnej ciazy to zalezy od lekarza, jedni kaza odstawic z dniem pozytywnego testu, inni chyba stopniowo odstawiac, jeszcze inni brac do konca 1 trymestru... takze roznie jest. aleczka oby to bylo to :) zuzu co z Twoja @ ? u mnie temperatura spada juz jest 36,77 wiec okres powinien sie zjawic okolo jutra, oby! Choc juz pewnie do laparo sie nie wyrobie z nim.. moze znacie jakies sposoby na skrocenie okresu? pewnie takie nie istnieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-e-c-z-k-a
Nadzieja_81 no według tego przedziału co podajesz to chyba ok, jak ja robiłam to miałam przedział 3-35 wynik 27 i pani dr mówi że za wysoki więc biorę bromergon żeby zbić i zafasolkować... mam nadzieję, że już niedługo... tylko u nas jest jeszcze problem mój M ma mało żołnierzyków i słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi, a moim zdaniem to chyba tak bardzo przeżywasz tą wizytę że widzisz wszytskie objawy ciąży pozamacicznej...A nawet torbiel jak jest to możesz być w ciąży...moja koleżanaka miała torbiela i była w ciąży...musiała tylko brać luteinę..Więc koniec czarnych myśli i głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy dotrwam do jutrzejszego testowania:( siedze w pracy i tak mnie zaczął brzuch boleć... chyba dziś przyjdzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleczka dzis 40 dzień cyklu rano miałam objawy ból dołu brzucha i byłam pewna że dziś dostanę:(jednak znowu się myliłam:(a z tym śluzem to znam 2 teorie- 1 że to ciąża i dlatego tyle śluzu a 2 -ja tak miałam ciąży brak:( endi czekamy na wieści będzie dobrze:) interesantka ale super:)i to tylko 3 msc z bromkiem:) mi też tak lekarz mówił że 4 msc i zajdę:)tylko @ brak:( a powiedz mi jaką brałaś dawkę bromka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
witam wszyskich po dlugiej nieobecności U nas wszystko ok tzn ze mną i fasolka która już nie taka mała :) Przyznam że troche mi zajęło przeczytanie forum od marca no i duzo sie tu działo oj dużo zafasolkowanym życze szczescia a belli zdrowia i siły- bedzie dobrze - jeszcze niedawno myślałam tak jak Ty a miesiąc póżniej cieszyłam sie kolejną ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
endi jeszcze raz gratuluje! ! ! Inaczej byc nie mogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
endi jeszcze raz gratuluje! ! ! Inaczej byc nie mogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi bardzo, bardzo się cieszę!!! Teraz mogę Ci tylko życzyć żebyś wkrótce usłyszała bicie serduszka i za 8 m-cy została szczęśliwą mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne co będzie dalej :) ważne że ciąża na wlasciwym miejscu! dzieki dziewczyny, Justa od dzisiaj 13-tka to moja szczęśliwa liczba ;) Przejełam twoje wiruski porodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi gratulacje!! :) proszę te wiruski ciążowe teraz do mnie wysłać :) Zuzu ja w dalszym ciągu nie mam @ nie wiem co o tym myśleć... jakieś brązowe plamienia @ nieee chyba potestuje... musze do mojej pani dr zadzwonić co ona o tym myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
zuzu no ja na początku miałam dawke od połówki po tygodniu juz całą.... kiedy poszłam do gina...powiedzałam mu ze cykl nic a nic mi sie nie skraca...bo trwał 47dni...i on mi zwiekszył na 1,5 dziennie,następny juz trwał 28 no i ten jak narazie ciąża.....dodzwoniłam sie dziś do niego...mówi odstawić....ake ja wole dmuchać na zimne.....i ostatecznie powiedział ze moge brać do następnej wizyty za 2 tygodnie....ale nie musze...stwierdziłam ze tylko zmniejsze dawke do 1 tabletki i dalej łykam bromka. teraz czeka mnie długie 2 tygodnie do potwierdzenia....na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi super ze zalapalas sie na ostatnie moje wiruski ;)) Teraz Ty przejelas paleczke i rozsylaj je dziewczynom ;)) U mnie Bartek ma dwie 13 w dacie urodzenia wiec dla mnie tez jest to szczesliwa liczba (zreszta juz od jakiegos dluzszego czasu) Jak sie spalo w nocy z mysla ze wszystko jest w porzadku i za pare miesiecy bedziesz MAMA?? Interesantka ja bym na Twoim miejscu brala bromka dalej... ja bralam do 12 tyg i jak odstawialam to zmniejszalam dawke aLeczka Endi juz nie ma stopki ;)) teraz poprosimy jakos radosna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
justa27a ja tylko zmniejszyłam do jednej tabletki.... i tak bd brała puki co....bo też sie panicznie boje poronienia. wizyte mam umówioną na 11go czerwca...to bd 5 tydzień.... miałam iśc za 2 tygodnie,ale tak pomyslałam ze może jeszcze nic nie widać.....i chce poczekać tydzień dłużej.....tak sie zastanawiam co z tym bromkiem....kazał mi go odstawić a jesli brać to dla mojego spokoju tylko,bd na wizycie z nim jeszcze dyskutowała na wizycie co do dalszego brania bromka. nawet nie wiecie jaka ja jestem zaskoczona ze tak szybko na tych tabletkach sie udało....tyle czasu na to trzeba było...a tu jedno badanie.....i strzał w dziesiątkę!!!! trafiłam na mądrego lekarza chyba....dalej w to co sie dzieje nie wierze,nie wierzyłam w te leki,nawet tu na forum o tym pisałam ze nie biore go z przekonaniem....a jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super endi wielkie gratulacje;)wiedziało że będzie dobrze;)Interesantka ją mam dawkę pół tabletki ale moja gin kazała odstawic jak zajde dziś 41dzień znowu rano się czułam jakbym zaraz miała dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi.. JEszcze raz ogromne gratki!! A ja będę jutro testować. Nie wiem czy nie za wcześnei 25 dc ale.. jakoś brzuch mnie pobolewa tzn.. lewy jajnik jakby lekko kłuje ( kuje boshe jak to się pisze:D) Pewnie znowu się nakręcam ale... W piątek mam imprezę i nie nie wiem pić nie pić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
zuzu a który to twój cykl z bromkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
blondy33 ja testowałam dzień przed @ i wyszła blada krecha....a beta 20,65 tez w ten sam dzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×