Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość lenka000
Ja również mam dylemat. chciałabym Lena ale nie wiem czy musi być np. Milena, Helena, Magdalena? ja chciałabym samo lena:)) HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja d
ja bym chciała: -Laura -Nadia -Solange -Diana Tylko nie wiem nic o ich żywocie. Jeśli ktoś coś wie, to piszcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka000
Ja również mam dylemat. chciałabym Lena ale nie wiem czy musi być np. Milena, Helena, Magdalena? ja chciałabym samo lena HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopefaith
Ja wybrałam imię Wiktoria nie było to popularne imię i uważam że jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaaa
corcia ma 28 kwietnia bierzmowanie i wybrałą imie Eufemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaa123
Ja mam imię podac do jutra i nie wiem... Chciałam Blanke ale to takie za bardzo wyszukane..pozniejmyslałam o Marii albo Annie ale chyba wybiorę Lidie..podoba mi się i życiorys też miała ciekawy Podoba mi sie też Oktawia ale nie mogę znalezc na jej temat czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaa
heh no u mojej corki Blanka to odpada bo ma na imie Bianka Adrianna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaa
Oktawia – żeński odpowiednik imienia Oktawiusz. Patronem tego imienia jest św. Oktawiusz, wspominany razem ze świętymi Salwatorem i Adwentorem. Oktawia imieniny obchodzi: 16 marca, 6 sierpnia i 20 listopada Znane osoby noszące imię Oktawia: * Oktawia Młodsza – siostra cesarza Oktawiana Augusta. * Oktawia – córka cesarza Klaudiusza i Messaliny, pierwsza żona Nerona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice****
POMOCY!!! Bardzo podobaja mi sie imiona: - Anastazja -ViViane -Maja -Róża .... spory wybór... pomóżcie mi... Plis...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Wiktoria bo to patronka zwyciestwa, ciekawy zywot miala tez Agata ktora była meczennica, ktorej obcieto piersi i Anastazja - patronka dziewic i czystości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice****
Tak a'propos mam na imie Anna Wiktoria.... Chyba do tego pasuje Anastaja... no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuuuum
Też mam Anna na pierwsze i też pewnie wezme Anastazja na trzecie :) bo jest bardzo ładne xD Tylko nic prawie nie wiem o jej żywocie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piórko na wietrze
hej! ja mam jeszcze miesiac do bierzmowania i w tym tygodniu musze sie zdecydowac na imie. B.ładne są;Anastazja, Klara,Ita każda z nich ma dośc ciekawy żywot i o każdej z nich znalazłam dużo informacji .wiec mam dylemat, a jestem Aleksandra Maria, które najbardziej by mi pasowało? piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludzie ludzie
Dziewczyny jakie wy jesteście niemądre to aż żal sie robi czytając wypowiedzi niektórych z was... Ja mam bierzmowanie za tydzień i nie patrze czy imię jest ładne czy nie... przecież i tak nigdzie sie go nie używa to ma być wasz patron do którego będziecie się modlić o wstawiennictwo do Boga ! a nie patrzeć czy to imię jest ładne czy brzydkie ! Ja wybrałam św. Faustynę mimo, że imię średnio mi się podoba ale za to ma piękny życiorys i jest apostołką Miłosierdzia Bożego, które wiem, że jeszcze nieraz będzie mi potrzebne bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi ! A wy się zastanówcie po co w ogóle idziecie do tego bierzmowania bo czytają wasze problemy płakać się chce. Jeśli tylko chcecie naciągnąć rodziców na nowe buty i spdnice to od razu możecie darowac sobie przygotowania, ksiedzu użeranie sie z wami a biskupowi oszczędzić troche czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klejka
Ja nie wybieram sobie imienia patrona tylko takie jakie mi się podoba np.Oliwia, Klaudia, Wiktoria Sylwia itd...bardzo lubię takie imiona :)) dlatego któryś z tych sobie wezme :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qusssko
mi spodobało się imię Blanka. Klaudia Paulina Blanka, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam na sam
ja tam mam róża czyli w całości klaudia magdalena róża a blanka też całkiem ładne, ale każdy ma indywidualny gust więc najlepiej powołać się na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawojda.tlen.pl
Ayreli i Ameli sąładne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajna286
wie ktos czy mozna wziac takie imie jak kristen rosalie badz bella?bardzo mi sie podobaja te imiona ale nie wiem czy sa takie swiete.obawiam sie ze nie ;( jesli ktos cos wie prosze odpowiedziec na moj e-mail.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawciula
wiecie moze czego jest patronka imie Sanczia ...? prosze jak wiecie piszcie na maila .. mam juz bierzmowanie za 2 tygodnie a ja nie znam jej opisu ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa__16
Mnie tam podoba sie BLANKA, haaa, boo ja niedługo rowniez takie miec bede;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDzIuś_x3
Ja sobie wezmę Julia albo Karolina albo Sabina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie o swietych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie o swietych
a potem zdecydujcie Maksymilian, Daniel, Jan dla chlopcow jest wiekszy wybor Lucja to sliczne imie dla kobiety ale pamietajcie sam znak wazniejszy niz imie, znak czyli skarament ja 15 lat po sakramencie moge powiedziec wam dokladnie w ktorym miejscu na czole ksiadz mnie naznaczyl bo ten znak sie odnawia slowo daje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiula16
jakie waszym zdaniem imię pasuje do imienia monika ? ???? nie moge się zdecydować bo wszystkie imiona mi się podobaja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooom
ja myśle żę Jowita, Julita, Judyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDddd
E tam ja mam bierzmowanie 13 maja br i nie wiem jeszcze jakie imie^^ hehe no zastanawiem sie nad Nadzieja a Antonina (Toska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez mama jakos w maju ale sie jeszce nie zastanawialam.. w sumie to biore takie jak mi sie podoba bo do nikogo zadnego patrona modlic sie nie bede xD a podobaja mi sie Julia Natasza Sasz ale niewem czy jest s sasza no cuż niewiem moze michalina albo judyta albo wiktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDddd
no i Judyta tez kiedys przeszla mi przez mysl^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik961
Anastazja to śliczne imię, bardzo mi się podoba i uważam, że powinnaś je wybrac...pozdrawiam;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×