Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość tego sprawdz
co za roznica jakie dasz sobie imie !!to i tak malo istotne i nikt wiedzial nie bedzie. myslisz ze jak dasz sobie Vivianna Vanessa Lusesita czy hugo wie co tam jeszcze to cos sie w twoim zyciu zmieni????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej . prosze o doradzenie
1. Honorata 2. Krzysztofa( po tacie) 3...?? myslałąm nad Zofia( po mamie) Caterine,Michalina,Joanna? które wybracc...??a mozee ktos ma inne pomysłyy ciekawee dla mniee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej . prosze o doradzenie
upsss.. Catherinee....zjadłam jedną literkee..xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDee
Ja wybieram Kinga jest ładne i popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam tak
Moje imię to Aneta a na drugie Ewa w dniu bierzmowania wzięłam sobie jako patronkę św. Marie ;) i jestem z tego zadowolona ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam tak
Moje imię to Aneta a na drugie Ewa w dniu bierzmowania wzięłam sobie jako patronkę św. Marie ;) i jestem z tego zadowolona ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbzela
"nela17 a najoryginalniejsze (bo chyba o to Ci chodzi) na bierzmowaniach jakie slyszalam to ita rita kosma wiara nadzieja miłosc " Można wybrać sobie miłośc ? Jest taka patronka ? Jak ją opisać ? :) mam bierzmowanie w tym roku nie wiem co wybrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Monika...
też sie zastanawiam. Ja mam Alicja Monika i nie wiem jakie wybrać, znaczy wacham się. Łucja- podoba mi się historia patronki, Zofia- po cioci i oznacza mądrość, Julia- piękne imię, Ita- orygilnalne, ładne, patronka i chyba zdecyduje się właśnie na to imie. Fajnie brzmi też pomyśle jeszcze. Szkoda że nie można kilku imion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikia =
jest święta Alfreda? fredka? ;D strasznie mi sie fredka podoba - ta od fineasha i ferba ;pp wgl fajnie to brzmi;p jest? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulajnaa
1.Paulina 2.Ewelina W tym roku mam bierzmowanie i chciałam odejść od reguły końcówki,,lina'' więc będę...Hiacynta pięknie i oryginalnie :)Wybrałam tak od bł.Hiacynty Marto gdy byłam mała dostałam książeczkę o dzieciach z Fatimy, którym ukazała się Matka Boża i jedną z tych dzieci była właśnie Hiacynta.Bardzo spodobała mi się ta postać i dlatego tak wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duk
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrlettlA
ja Chce Sb wziąć Nadzieja heh..;) Dziwne... ale bardzo mi sie podoba :) A jak nie Nadzieja to Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałam wziąć Nadzieja, ale w końcu zostało: Julia Weronika Laura. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuzuniunia
nie wiem dlaczego pewna osoba wypowiadająca się na ten temat myśli ze imię Scholastyka może być dla jaj . jak usłyszałam pierwszy raz to imię byłam pewna ze wezmę właśnie to . teraz trochę zmieniłam zdanie ale też mi się bardzo podoba . moja kuzynka ma na imię eliza ja iza moja siostra na 1 marcelina na 2 brygida a moja pra babcia włśnie rozalia . julia u mni połowa dziewczyn bierze chciałam te zfaustyn ale to też jest często spotykane . podoba mi się zyciorys Róży , sabiny i łucji . a ogólnie imię to zuzanna , rita , scjolastyka , sabina , łucja , bladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbzela
Ja wybrałam Maria Magdalena czyli w pełni : MAGDALENA MARIA MARIA MAGDALENA :D Wybór nie był trudny ;> bo po co mi jakieś nie znane imię skoro to razem brzmi najlepiej xD hehe :* Pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara m
POLECAM IMIĘ IZA . SAMA BYM SOBIE WZIĘŁA TAK NA TRZECIE GDYBYM TYLKO NIE MIAŁA TAK NA PIERWSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1zaa
Ja również mam w tym roku bierzmowanie, iiii również mam dylemat. Chcę wziąć sobie imie przede wszystkim oryginalne,ale nie śmieszne,bo nie o to tu chodzi. Najważniejsze jest jednak dla mnie,aby ten patron coś dla mnie znaczył. Jeśli gdzies znajdę o nim wiadomości to będę wiedziała od razu : o to ten. Nie wiem, czy wiesz o co tu w ogóle chodzi,ale ten patron ma nam towarzyszyć przez całe życie,mamy się do niego madlić. Więc warto czuć jakąś bliśkość z nim,a nie nie mieć pojęcia nawet o jego życiu. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drezja
Proszę Was o pomoc.. Nie chce mieć za patronkę jakiejś męczennicy.. chciałabym jakąś nie męczennice, zamężną czy coś.. skoro ma być wzorem mojego życia, drogą do świętości. Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym sie na stare lata zdecydowała iść do bierzmowania, wybrała bym Brygida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, ze ta świeta ma mocne plecy u Pana Boga, czyli silne poparcie u Ducha Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drezja
A jeszcze jakieś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam Maria (Najświętsza Maryja Panna) to nie jest tak że to jest jak 2,3 czy nawet 4 imię...to Nasz patron,do którego będziemy się też modlić i który będzie się nami w szczególny sposób opiekował. U mnie większość 3/4 kandydatek wzięło św.Anne ja 1 roku też miałam taki zamiar ale widząc ile ją bierze zmieniłam na Marię i nie żałuję w ogóle...dojrzałam;-) Kiedy mieliśmy egzaminy poszłyśmy 4 dziewczyny wszystkie oprócz mnie były Anny i ksiądz powiedział że zgłupiały.A ja wzięłam najlepszą patronkę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka12344321
Ja mam Bierzmowanie 27 kwietnia Wybrałam Weronikę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaloRcia xD
ja też mam niestety z tym problem... ale myślałam nad Lidią , albo Majka ale nie wiem czy jest taka święta :)) fajne też jest Rita - patronka spraw beznadziejnych choć trochę dziwne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie musi nas kochac:)
ja wzięłam sobie Berenika i nie wiem skąd mi się to wzięło ale teraz je uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppestka
Maria Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa.
Ludzie, ptaki, ssaki i inne takie.! Wbijcie sobie do głów ESTERA TO ŻYDOWSKIE IMIĘ TO NIE BYŁA ŚWIĘTA OSOBA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję za uwagę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna m.
jakie mogę dac sobie 3 imię ? podobają mi się prawie wszystkie ;P i dlatego ciężko mi dobrać. Anna Marta ... osobiście podobają mi się Natasza,Matylda, Miranda, Rozalia, Blanka, Barbara , Elżbieta, Judyta, Antonina, Rita, Lidia, Emma, Zuzanna, Anastazja, Sara, Laura, Otylia, Olga, Ignacja, Ita, Eulalia, Lena , Emiliana, Julita, Zofia, Kasjana, Marietta, Lea, Elena, Ksenia, Ksawera, Izabella,Nadia. i wiele innych, więc jak widzicie mam problem. ;oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×