Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość Czucha
Ja chcę Stanisława ale kurcze nie mogę znaleźć nigdzie biografii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladi
Shatz, skoro masz mieć bierzmowanie w tym roku, to Ty się najpierw zastanów co to jest ten samkrament bierzmowania, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że nic nie wiesz na ten temat. Po jakiego kija przystępujesz do tego sakramentu? To ma być umocnienie się w Duchu Świętym i przy tym w wierze!! Traktujesz to jako czynność, przy której otrzymasz jakieś "ładne" imię i podejrzewam, że to będzie Twoja ostatnia Eucharystia. Chyba, że ślub... moim zdaniem, to co robi większość z Was to bezsens. Skoro bierzmowanie nie będzie dla Was sakramentem, w którym pogłębicie swoją wiare i umocnicie się w darach Ducha Św, to po co to robić? dla jakiegoś papierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd
ja mam Aurelia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaa
Ja chcialam wziazc św. Keira lub Lea, ale niestety malo informacji mam o tych świetych. Może ktoś mi podpowie lub ma jakas moze ksiazke z imionami świętymi?? Bo w necie slabo co do zyciorysow tych świętych.. :/ Wczesniej chcialam wziasc św. Raise, ale to z prawosławia jest ;] katolicka św. Iraida, czy jakos tak, ale nie podoba mi sie. Prosze o pomocc!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiunia
myślę że Anastazia jest najlepsze:) a mi podoba sie tez Laura, ale nie wiem czy to jest świete imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna mam od bierzmowania
Niestety mam przez przypadek to imię. Najpierw chciałam Stanisława po moim ojcu, ale też chciałam Maria po Matce Boskiej. Nie chciałam mieć Maria, bo moja mama tak ma na imię. No i miałam dylemat które wybrać. Nie chciałam mieć też oklepanego typu: Elżbieta, Bernadeta, Magdalena, Małgorzata, Barbara, Teresa. Pewnego razu na lekcji religii nasza siostra katechetka kazała nam teraz, natychmiast wpisać imię do bierzmowania. Nie wiedziałam co wpisać. Moja koleżanka wpisała: "Anna Maria", bo podobał się jej przebój "Anna Maria" Czerwonych gitar. Więc i ja wpisałam te dwa imiona. Nasdza siostra skreśliła drugie imię i powiedziała nam, że można tylko jedno. No i zostało Anna. Nie jestem zadowolona. Imię Anna jest ładne, no i Anna była matką Matki Boskiej, no ale nie jestem zadowolona. Nasza siostra powinna nam opowiedzieć o różnych patronach, a ja nic nie wiedziałam. Potem, kiedy za 5 lat moja młodsza siostra szła do bierzmowania, to kupiłam jej książkę "Żywoty świętych pańskich" i czytałyśmy całą książkę. Za moją namową wybrała imię "Olimpia". Bo ja tak kochałam Grecję. Tylko żałuję, że nie ja noszę to imię Olimpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna mam od bierzmowania
I jeszcze dodam, że jak moja siostra wpisała na kartce imię Olimpia to jej ksiądz kłócił się z nią że nie ma świętej Olimpii, no więc moja siostra przyniosła mu książkę i pokazała pod nos, że taka święta była, wtedy ksiądz się zaśmiał ze swojego nieuctwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidio biore bierzmowanie bo lubu potem ksiadz mi nie da !!! a dzien przed robic nie bede ...modlic sie do wybranej patronki nie bede i wiekszosc z nas sie nie modli bierze raczej jakie mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i znacie moze jakies strony gdzie mozna poczytac te biografie o tych swietych ?::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTQa
Ja tam biorę VikToria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielka
ja tez mam ten sam problem jakie imie wybrac do bierzmowania.zastanawiam sie nad kilkoma,wstepnie wybrałam: ita weronika niadzieja miłoscia i bardzo zaciekawiło mnie imie afra, chciała bym byc orginalna wiec zastanawiam sie nad nim. co o nim myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi *
Ja Bym ProPonoOwała ...Olivia :D Bo Sama Takie WybrałaM ;p I BaRdzo mi się PodoBa ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam Wiktoria, ale teraz już mi się nie podoba ;P Ale to i tak bez znaczenia, bo i tak się jego nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la mam ba P
WARTO WIEDZIEC COS NA JEGO TEMAT BY BYL PODOBNY DO NAS , JA MAM MARIA MAGDALENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuneguda
1.Kinga 2.Ela 3.Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.. niexcxhkbncdm
Ja idę w tym roku do Bierzmowania, wybieram i Anastazję ;) Imię, jak i życiorys świętej mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpolis90
To ja myślałam że wybierając imię kieruje się żywotem świętego. Oj wy pseudo katolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemek
mam dylemat: czy Mikolaj czy mAKSYMILIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------
1.Joanna(Asia)-slynela z odwaznosci 2.Zofia-z mądrosci 3.Zuzanna-z czystości(duchowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiek ...
1.Patrycja 2.Agnieszka 3.Łucja (wezmę sobie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franticbald
ja będę bieżmowana za rok . wybrałam sobię imię HELENA . to imię matki cesarza konstantyna , który za jej wpływem ogłosił chrześcjaństwo w rzymie i rozpowszechnił na cały świat . poza tym , po cioci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikki04_12
Radzałabym Maria Magdalena...:)* a ty jakie byś radziła mi wybrać??? __________ 1.TERESA 2.MARIA MAGDALENA 3.FAUSTYNA 4.NEPOMUCENA po babci??? pliska odpisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbełek
Ja idę w tym roku(za niedługo ;)) i wybrałam już Anastazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaa =
ej jakie imię mam wybrać na bierzmowanie mam na imię Magdalena ej laski pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatcia
a ja sobie wybrałam św Antoniego z Padwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doesnt
Mi sie podobały stare..Antonina, Julianna, Lilianna..ostatecznie zostałam Salomea poniewaz tylko na takie sie ksiądz zgodził. Wszystko zalezy od parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochającafot *
Ja mam bierzmowanie za 2 tygodnie i chyba wybiorę Klara .. Bardzo mi się podoba , ale moim koleżankom z klasy nie ;;( i rodzicom także .. Nie wiem co zrobić :) doradźcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochającafot *
Ja biorę Klara..:) Podoba wam się, bo jak brzydkie to zmienię.. Mam jeszce czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×