Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość Ninanelka
Ja mam bierzmowanie w przyszłym roku i nie wiem jakie mam wybrac imię... Zastanawiałam sie nad jakims zagranicznym ale nigdzie nie mogę znalezdz takich świętych. Np. Mia, Guadelupe, Dulce,Giovana, Maite,Anahi, Dolores. Na pierwsze dwa mam Aleksandra Joanna. Pomówżcie mi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciia
hmm ja właściwie sama nie wiem jakie mam wybrac imię na bierzmowanie: zastanawiam się nad tymi: Karolina Magdalena Antonina Karolina Magdalena Amelia Karolina Magdalena Blanka Karolina Magdalena Emilia Karolina Magdalena Kamila ^^ proszę pomóżcie mi wybrać; o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninanelka
Mnie u Ciebie Karolino Blanka pasuje. Sliczne imię też nad nim myslałam. Ja niestet nie mogę znaleźć imienia dla siebie... Uwielbiam imiona hiszpańskie ale u nas w parafi prawdopodobnie trzeba wybrac świętego i jeszcze uzasadnić dlaczego tak a nie inaczej...:( Ja najchętniej wybrałabym imiona które podałam wyżej ale takich świętych nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladylady
Ja mam w tym roku biezmowanie , i chyba wybiorę krystyna po obu babciach , albo helena ( bo patronka ciekawa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina Orgazmia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi ha ha
Ninanelka-> imiona po bohaterkach "Rebelde" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaaaaaaaaaaa
Wiktoria czy Anastazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninanelka
Może i po RBD, Ale też dlategoże moja babcia pochodzi z Hiszpani...:P Jak do niej jade to podobają mi się imiona tak wymawiane np. Kiedyś szłam ulicą Mediolanu i pewna pani wołała swoją córkę:Dolores! Wiecie jak to tam fajnie brzmi. Moja babcia ma trzy imiona i w dowodzie ma wpisane wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cretina Caferina
- brzmi pięknie i swojsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cretina Caferina
- brzmi pięknie i swojsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eternallysad
czy zna ktoś życiorys św. amonarii? to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
A mi się podoba JULIA............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaos...
Illuminata mam - to imie święgo, ale nie mógł mi ksiądz udowodznic że takiego nie moge i wzięłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusia85
ja mam Fabiola...z bierzmowania.a pierwsze swoej mama Iga wiec uwielbiam orgiunalnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia1.18
Proszę pomóżcie!Ja wiem,że imiona nie dobiera się pod względem ładności czy tak jak słyszałam"bo mi się podobało bo taka piosenka była" ale pod względem życiorysu patrona-np.jak chcesz zostać lekarzem to możesz dać sobie za imię patronkę lekarzy-w tym przypadku Joannę. Przeczytałam ich życiorysy i bardzo mi się podobały.Pomóżcie mi wybrać imię: -Rachela(piękna i DOBRA kobieta z Mezopotamii,żona Jakuba biblijnego,synowa Izaaka) -Maria Magdalena(wiadomo...dobrze jest mieć imię kogoś wymawianego na początku litanii do świętych) -Augustyna Liwia(dobrze się cofnąć do starożytnych czasów,patronka też wspaniała,taka odważna) -Flavia Julia Helena-jedno imię(dobra i wspaniała,zmieniła dzieje świata!Pod jej wpływem jej syn-Konstantyn wydał edykt mediolański,przez co chrześcijanie przestali być zabijani i tępieni) -Sunniva(może głupio to zabrzmi,ale,drugorzędnym oczywiście,powodem dla którego chcę wybrać to imię jest fakt,że Sunniva to piękne imię bohaterki Sagi o Ludziach Lodu-serii moich najulubieńszych książek.Ale oczywiście poza tym św.Sunniva miała niezwykły życiorys,była świętą okresu średniowiecza,Irlandzką księżniczką,która znaleziona chyba 200 lat po jej śmierci wyglądała jakby spała) -Juliana(to dla mnie wzór,pomogłaby mi w znalezieniu dobrego męża,ona sama nie chciała poślubić męża-niechrześcijanina ,za co poniosła śmierć męczeńską) -Nadzieja(nie dość,że taka święta >córka św.Zofii,siostra Wiary i Nadziei< to jeszcze nadzieja jako cnota główna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatom13
Mi się podobają dwa imiona i nie wiem które wybrać: GLORIA i RACHELA. Niestety tylko trochę wiem o Racheli i nie wiem czy była jakaś bł. lub św. Gloria. Może mi ktoś pomóc, powiedzieć gdzie mogę znaleźć informacje o tych imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwabik024
Ja wybrałąm Zoe... chciałam miec inne niz kazda... nikt z moich znajomych takiego nie ma i sie ciesze... jest inne..? tak, jest... =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiaczek
przeczytałam tutaj że można wziąść sobie imię naomi mógłby mi ktoś podac jej życiorys. Szukałam w internecie ale niestety nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalsa
moim zdaniem zadne z powyzszych imion nie jest ladne ja naprzykład na bierzmowanie biorę imie Anna jest skromne i oryginalne po mojej przyjaciolce ktora ma tak na imnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierzmowana
mam pytanie. Nie wiecie coś o św. Noemi. Chce takie mię ale nic narazie o niej nie wiem(POMOCY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia.
Ja mam na imię Nadzieja.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
ja mam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naddie.x
Ja mam bierzmowanie w tym roku :D Mieszkam w Angli , i będę miała je w Angielskim kościele ( ale po polsku :) ) I nie wiem czy będę mogła sobie wybrać imię angielskie . Z Polskich mi się podobają : Anastazja , Emilia , Konstancja A Angielskich Anastasia , Emily , Gemma , Nadine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfsdfsf
A polskich imion dzieci nie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Maria Dominika Mazzarello
Maria Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek DD
Nie wybieraj byle jakiego imienia... Wybierz takie , które ma jakieś znaczenie,ja na przykład proponuję:Sandra-pomocnik,obrońca ludzkości. Gabriela- patronka środków masowego przekazu. Klara-patronka telewizji ;D Po prostu poszukaj czegoś nawet w internecie , co Ci się kojarzy z własną osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×