Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Mi się podoba imię Klara, zresztą nie ważne żeby się komuś podobało tylko tobie ma sie podobac. Ja sobie dałam Julia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil6140
Wiecie co to nie jest tak że o ładne imie se musze wybrac, nie o to chodzi chodzi o to aby sobie wybrać świętego ktory zrobił coś: D musimy wiedzieć jaki święty nad nami czuwa;] to nie jest tak na odwal: D xD ja dopiero ide do bierzmowania i już wiem coś na ten temat;] OAZA rulez;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekkkk
a czy imię Dalia też jest uznawane przy bierzmowaniu? chodzi mi o imię jakiegoś kwiata ;) i DALIA bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis.
Ja mam Gabrysia ;p tylko i wyłącznie ze względu na patrona, Archanioła Gabriela ;) a poza tym, to już bardziej podrzędny powód, mój chłopak wziął na imię z bierzmowania Gabriel ;) pozdrawiam i życzę dobrego wyboru imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwElka ** D
Ja sie czały czas zastanawiam i nie mogę sie zdecydowac mysle nad imieniem na bierzmowanie: Oktawia Oliwia Kamila Judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na trzecie anastazja
bo miałam tak mieć na imię na pierwsze .. więc z sentymentu mama mnie namówiła bo zawsze chciała mieć nastusie :D ale cóż w tamtych czasach to było zbyt nowoczesne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaD
ja jak większość mam dylemat jakie imie wybrac:( zastanawiam się nad klarą a laurą oba mi sie podobają i nie wiem które wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też przystępuje
do bierzmowania :) i chciałam wybrać imię kobiety, która jest patronką tańca, ale imię to brzmi: TERPSYCHORA.. Trochę dziwne, ale jakie oryginalne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustyna...
ja takie mam, dosc oryginalne, podoba mi sie i imie i patronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina554
GEMMA - ładne i oryginalne. sama się nad takim zastanawiałam ale wygrała ANNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniowa
Lea jest nawet całkiem.Ja mam na trzecia Kinga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wybrałam Ula. Strasznie lubię to imię i chyba nawet moje dziecko, którego nie będę miała tak nazwę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam Nikoletta:P nie wiem co mną kierowało, chyba to że nie lubiłam księdza który mnie uczył religii i cały czas powtarzał ze trzeba przemysleć wybór imienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaela z nieba
a ja amm wlasnie LEA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam Bierzmowanie 12.12.08r i też miałam problem jakie imię sobie wybrać. do ostatnije chwili się wahałam i nie miałam świadka ;D w końcu za świadka wzięłam kolegę z którym gram w pokera, a na trzecie imię mam Brygida (po kuzynce.. dluga historia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twenty
A męskie może być? Nigdy nie słyszałam o tym, by kobieta brała sobie imię dla mężczyzny na bierzmowanie, czy to jakiś problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaagabi
ja wezme chyba Celina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgcuyflv
ja mam ToŚka takie sobie wizełam imie do bierzmowania mnie sie podoba ale nie wiem jak wam heh :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaagabi
fajne Celina? moge takie wziąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie wybrać imię...
zastanawiam się nad kilkoma :Ita, Nadzieja, Lea, Nikoletta, Wikotria, mam jeszcze jedno Wioletta ale nie wiem czy była taka święta. Najbardziej byście mi pomogły gdybyście dały stronki gdzie można znaleźć czyimi są patronkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetkaaa
Ja do bierzmowania będę przystępowała w grudniu tego roku. Wybrałam imię Róża i choć budzie to różne emocje nie zamierzam go zmieniać. Także życiorys św Róży z Limy jest piękny, mimo tego, że zmarła młodo, bo w wieku 31 lat. Jest patronką ogrodników ;) P.S Moje poprzednie imiona to Angelika Maria ;) Myślę, że Róża do nich pasuję .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justtynaa
Ja mam na pierwsze imię Justyna, na drugie Magdalena a na trzecie zastanawiam się nad IGĄ. Co myślicie, pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy macie z ta głową
KWADRAT to taki czajnik bezprzewodowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddddd
podobno jest też święta Konkordia . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×