Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość żabka ;)
Ja mam bierzmowanie we wrześniu i wzięłam sobie Tatiana ;) Podoba mi się to imie i patronka ;) Zastanawiałam się jeszcze na Juanitą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooonaaaaaaaaaa
Ja mam Magdalena. Ta patronka jest swietnym przykladem na to, ze nawet jak sie postepuje zle to zawsze jest szansa na nawrocenie i przebaczenie od Boga. Poza tym ladnie wspolgra z moim imieniem. Marta Magdalena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim :]
Mi osobiście bardzo podoba się imię Blanka jak i imię mojej najlepszej przyjaciółki Nina : ] I to właśnie sobie imię wybiorę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim :]
Mi osobiście bardzo podoba się imię Blanka jak i imię mojej najlepszej przyjaciółki Nina : ] I to właśnie sobie imię wybiorę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia!
Mnie najbardziej podoba sie Blanka ale chyba nie ma takiej świętej ani błogosławionej.. Anastazja jest na 100% bo moja koleżanka właśnie kilka miesięcy temu miała bierzmowanie i takie imię Sb dała.. A co do Ley to nie mam pojęcia zielonego.. Właśnie tez mam problem z doborem imienia na bierzmowanie, chciałam Blanka ale nie ma chyba takiej św. Mam mętlik w głowie ogólnie bardzo duużo imion mi się podoba i nie wiem jakie wybrać, np. podobają mi się takie imiona jak: Patrycja, Daria, Klara, Kornelia, Magdalena, Julia, Wiktoria, Sara A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula xD
Ja naprzykład zdecydowałam się na imie Klara. Jest to imie mało popularne ale byla święta Klara i mnie osobiście to imie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca:D
Ja mam za rok. Solange bardzo ładne,aczkolwiek sama myslę nad Anną lub Anastazją ( Nie to,że mi sie podobają ale zeby oddać hołd zmarłym bliskim )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanszuaa
mam pytanie. czy na bierzmowanie mozna wziac imie Blanka? bo sprawdzalam w internecie - nie bylo takiej swietej. natomiast moja kolezanka ma ksiazke z imionami na bierzmowanie i tam jest to imie. czy nadaje sie na bierzmowanie? a jesli nie, to jakie polecacie nietypowe imiona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domciaa:***
ja mam 4 az imona do wybraniaa:*** -Anna -Jula -Oliwia -Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąąąkaczinii ;P
hyhy :D mam za pół roku bierzmowanie i za tydzień mamy księdzu powiedzieć jakie imię sb wybieramy .. podoba mi się anna, agnieszka, anastazja, amanda-ale nie jest ono świetym. tak wgl mam na imię oliwia :D które imię by pasowało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulll
a kiedy wspominamy bł. Noemi? wie ktoś może .Wiem ,że jest patronką dobrych teściowych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Też się zastanawiam nad imieniem, myślę nad Antoniną, Lidią lub Łucją tylko, że nie mogę znaleźć życiorys Lidii, ma może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jeszcze z oryginalnych nie wiem czy ktos juz wspominal ale imie: olimpia - ale ja sama wzielam julia-bo mi sie straaasznie podobalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina?
A ja bym chciała Sabina.. ale nie wiem czy bd. mogła.. muszę dowiedzieć się więcejna ten temat.. POwiem jedno znacznie weź imię którebd tb PRZYPOMINAŁO O BIERZMOWANIU.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mudzia004
Julka Daria Klara Zyta Kunegunda Sabina Magdalena Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiak :)
Mam tak Patrycja,Magdalenaa no i własnie chce Eliza :) ? Ale nie wiem czy wgl . jest taka świeta bo jak patrzylam na stronach to na nie ktorych jest a na nie ktorych ze wgl nie jest swieta i nie ma :) Tak więc jesli ktos wie czego patronka jest Eliza to bardzo prosze o odp : ) i o krotki opis tez jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiak :)
upss jest mały bład. Miało byc Emilia a nie Eliza :) sorrki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość did
o boże tylko nie Magdalena niedobrze mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśqaa:-)
Ja bym radziła wybrać imię ,które mało kto słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Magda
ja się zastanawiam nad: 1. Kinga 2. Klaudia 3. Anastazja 4. Blanka 5. Milena DORADŹCIE... ale chyba najbardziej podoba mi się Klaudia/Milena. ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Magda patrząc tylko na to, czy imie podoba mi się czy nie wybrałabym Anastazję. Myślę jednak że powinnaś sprawdzić życiorysy konkretnych świętych i na tej podstawie wybrać imię, bo jego i tak się nie używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooooonia
Ja się zakochałam w imieniu Solange [czyt. Solanż]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooooonia
Ja się zakochałam w imieniu Solange [czyt. Solanż]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko tubka
moje imiona Weroniika Julita nie mam ale moje propozycje Emilka I Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angu.....
wybrac trzeba takie zeby zyciorys świętej ktorej imie przyjmujemy nam odpowiadal. ja np nie chcialam zeby moją patronką byla jakas cierpiętnica. wybralam sobie imie świętej ktora cale zycie pracowala dla dobra sierot, malych dzieci. a dzis juz kilka lat pracuję wlasnie na rzecz dzieci. moze cos w tym jest. nie chcialabym zeby cierpienie jakiegos swietego mnie sie udzielilo a nasza katechetka w liceum tak nas oswiecala. niby jakis zabobon ale chyba rozsądny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Guzanek płock
ja za 4 lata salomonea po babci to imie jest qul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booska
A Aleksandra? Jest wg taka święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×