Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
cze kobietki :) Nie wiem co pisać bo u mnie nic ciwkawego :) czekam na okres a raczej trzymam kciuki żeby go nie było chociaż wątpie bo nie mam zadnych przeczuć i dolegliwości hiphip :( mam doła z tego powodu też bym sobie po oglądała pościele itd ale ja sie rozryję !!! jak to zobaczę !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik jeżeli nie chcesz to nie oglądaj... mnie to w jakims małym stopniu podnosi na duchu, że ja niedługo też to kupie :) hmm... miejmy taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
ja zmykam robic obiadek, ale mam nadzieje, że jeszcze zajrzę dzisiaj :D papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaasia
Heja dziewczyny, Cięzki dziś dzień, główka mnie boli. Tak sobie pomyślałam, że fajnie, że Was znalazłam. Mamy ten sam sposób na życie i chcemy je dawać i nim się cieszyć. Ciekawa jestem ile macie latek, ja mam 33 i mam synka, który ma już 10. Rośnie tak szybko, chcę jeszcze przynajmniej jedno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
hej Baaasia :) Mam na imię monika :) i mam 22 lat od 1.5 roku jestem mężatką :0 nie mam jeszcze dzieci :) ale już bym chciała :) czekam i czekam i nic ;( jestem z Podlasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia ja bym chciała też tak jak ty oglądać notować :) ale sie boję zapeszać :) :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny chyba zajęte że sie nie odzywają ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Dziewuszki ale dziś tu cicho :O Pewnie przez tą beznadziejną pogode nic nikomu się nie chce :( Ja miałam dziś znów gości tzn. gościa a w sumie to jednak gości bo była u mnie szwagierka która jest w trzecim miesiącu ciąży. :) Na pocztku miała duże problemy musiała lezeć ale teraz jest już na szczęście OK To sobie pogadałyśmy :) Ashia tak to czekanie jest męczące. Ja jednak tak jak pisałam troche jestem w rozterce więc czas szybko mi teraz mija może nawet za szybko..... monikkk - brak objawów to czasami objaw ciąży hehe Basia - ja mam 30 lat (już niebawem 31) i mam 3 letnią D: I teraz zaczynamy planować dla niej rodzeństwo. Już decyzja była podjęta jakieś 3 miesiace temu ale teraz troszkę się zaczełam wahać.... Pisałam o tym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
A gdzie Jolita ???? Miała dziś testować ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiem że julita jest na na innym temacie ale nie wiem czy testowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a tiko co szfagierka mówiła też sie wcześniej starała o tą dzidzię :) DZieki że mnie pocieszasz ale chyba nic z tego w poniedziałek to ja będę testować jak nie dostanę @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkkk - szwagierka troche przeszła bo jak chciała się zacząć starać to okazało się że ma torbiel na jajniku który ją bardzo bolał ale potem jak jej się wchłoneła ta torbiel to szybko zaszła w ciąże - tak po dwóch miesiącach. Potem też się biedaczka nastresowała bo 7 tygodniu zaczęła plamić i musiała plackiem leżeć ale teraz już jest lepiej może troche spacerować ale nadal jest na lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
o jej jak to jest człowiek chce a coś ztoi na przeszkodzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) sorki za opozniony wpis;) tak miałam testowac ale zrezygnowałam z tego gdyz zmirzyłam rano temperature i miałam 36,4 czyli spadła mi;( jutro pewnie dostane okres-@ Szkoda troszke jestem przygaszona no ale .....zyc i probowac trzeba;) Trzymac kciuki teraz za was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk o co ci chodziło z tym ze jestem na innym temacie?? sorki ale nie zrozumiałam:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
szkoda julita :( ale może jeszcze coś będzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
bo chyba piszesz na temat " kto zaczyna starania w 2009 " ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Julita pocieszę ciebie u mnie chyba też nic .... hip ja czekam do poniedziałku a potem testuję jak nie bede miała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
pappapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
oj dziewczynek nie ma :( szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
cześc dziewczynki :* wczoraj juz nawet kompa nie włączyłam potem, bo jechalismy pity oddac, na zakupy i po tuje do ogródka... dzisiaj tez od rana jeździliśmy za farbą do samochodu, zanim namieszali odpowiedni kolorek czekaliśmy prawie 2 godziny to stwierdziliśmy że kupimy sobie jeszcze parę tujek. przyjechaliśmy i od razy zabralismy sie za sadzenie... jestem totalnie zmęczona (mąż jeszcze musi 4 tuje posadzic). jeszcze wczoraj juz nie miałam @ a po dźwiganiu tych tuj mam znowu :O zapomniałam się poprostu z tym dźwiganiem... :O ehh... idę wziąc kolejną porcje wieśka i sie położę... do zobaczenia dziewczynki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Chyba tematów zabrakło :) ja do południa sprzątałam a póżniej u teściowej byłam i właśnie wróciłam :) co dopiero obiadek robię :) obiado - kolację :) może będę póżniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jestem tutaj
Hej dziewczyny:) piszę po raz pierwszy ale przeczytalam chyba cale wasze forum. OStatnio podjelam decyzje ze bardzo chce zajsc w ciążę i od razu odstawilam tabletki i zaczęłam się obserwować. Po odstawieniu tabletek bardzo chcialabym sie połapać co się dzieje z moim ciałem. Kupiłam sobie testy owulacyjne i zaczęłam mierzyc temp ale dalej nic nie rozumiem. Wczoraj zrobilam test owu i wyszly mi dwie kreski ale ta jedna kreseczka T byla jakby ciut slabsza (ciut ciut tylko)., czyli tak na logikę dzisiaj powinna byc juz calkiem mocna czyli dzisiaj powinna byc owulacja ale jak zrobilam ten test dzisiaj to nic nie wyszlo, jedna kreseczka i c i baaardzo slabiutka kreseczka T. I sluzu też brak. Czyli co to oznacza? Że wczoraj mialam owulacje? Dzisiaj jest juz 27 dc i dopiero wczoraj mialam dni plodne? Ja przed braniem tabletek mialam zawsze dlugie cykle, takie 34 dniowe więc jest to chyba możliwe ale juz nic nie rozumiem bo po zluzie nic nie moge rozpoznac bo prawie go nie ma. Wczoraj fakt bylo troche wiecej nic normalnie ale no sama nie wiem....Kochalismy sie wczoraj i nie moge wytrzymac z niecierpliwosci czy moze sie udalo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cze dziewczynki :) kiedy będziecie ??? co naie mam z kim po klikać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
nowa zacznijmy od tego, że jak odstawiasz tabletki to twój organizm musi dojśc "do siebie". Radziłabym dodatkowo zainwestowac w kwas foliowy :D a jeżeli jesteś po anty to nie jedna a dwie tabl. dziennie :D co co testów to robisz je codziennie o stałej porze i na 2 godz przed ograniczasz spożycie płynów. Więc jeżeli ta krecha w T była tylko ciut ciut słabsza to jest to wynik pozytywny, jeżeli bys chciała mocniejszą krechę musiałabyś zrobic test za jakieś 2,3,4 godziny i normalnym jest, że jeżeli jest wynik pozytywny to na następny dzień jest juz negatywny, ponieważ test bazuje na tzw piku LH. śluz zawsze jest ale może go nie byc w tej ilośc żeby go "rozpoznac" na zewnatrz. Ja na razie radziłabym odstawic testy a mierzyc tylko temp i oczywiście brac kwas foliowy. poczekaj jakieś 2 miesiące i w tym czasie obserwuj swój cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
nikogo nie ma :O co sie dzieje :O idę posprzątac, a jak wróce to macie tu byc, wrrrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
WITAJCIE DZIEWCZYNY :D Sorrki,że nie odzywałam się przez weekend ale nie włączyłam przez ten czas komputera. W sobotę tak jak pisałam byłam z moją mamą na całodniowych zakupach :D Myślałam,że kupię sobie coś na wesele ale dosłownie nic nie było. Kupiłam małej 3 pary spodni, 4 bluzeczki, buty, czapeczke z daszkiem Hello KItty(w której chodzi cały czas od soboty i dosłownie jej nie zdejmuje :D) wszystko w H&M bo tam dziecięce rzeczy podobają mi się najbardziej. Ale na wesele zupełnie nic :O a po to przede wszystkim była ta zakupowa wyprawa :O A w niedziele zrobiliśmy sobie taki leniwy dzień i praktycznie cały czas przeleżeliśmy całą rodzinką na łóżku i bawiliśmy się z maludą. Nawet na spacer nie poszliśmy - pogoda zresztą nie była ciekawa. Jutro mój mąż ma urlop więc postanowilismy,że teraz my pójdziemy na zakupy a mała zostanie z babcią bo mąż też potrzebuje i kurtke i buty i jakies bluzy no i może tym razem coś jednak wypatrze też dla siebie. Oby.... bo już mam dosyć. Ciągle coś przegląfam na allegro bo mam nadzieje,że może coś tam znjadę ale też nic. Nie znoszę kupować coś na taką uroczystość :O Mam nadzieję, ze coś kupię i będzie na reszcie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×