Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Ashia87
tiko śluzu jak zawsze mało, ale mam uczucie takiego jakby naoliwienia... monik biore castagnus bo mam miesiaczki, tak :D tylko, że nie regularne, obfite i długie @. castagnus sprawił, że @ są skąpe, a co do wyregulowania cyklu to nie moge powiedziec dokładnie, bo w tamtym cyklu byłam chora, więc @ mi się przesuneła... no i castagnus jest bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a powiedzcie coś o tych cyklach bezowulacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja mam 7 dnowe miesiaczki żle sie nie czuje przy nich tylko denerwuje się ze są takie długie wiem ze to sie mieści w normie ale mi sa za długie zwłaszcza latem to denerwuje a czy dekarz wie ze to [przyjmujesz ??? coś mowił na ich temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
kurcze jak wam dobrze już niedługo bedziecie testować ciązowymi a ja jeszcze muszę nosić :) wiadomo co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk - mysle,że cykle bezowulacyjne można najpewniej zaobserwować na monitoringu cyklu. Wydaje mnie się że testy nawet jak pęchcerzyk nie pęknie pokażą owulacje. Ale pewna nie jestem. Wiem,że zdrowej kobiecie mogą zdarzyć sie cykle bezowulacyjne i to nie jest problem. No chyba że one pojawiają sie bardzo często wtedy trzeba to leczyć. No tym bardziej jak kobieta się stara o dzidzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik, tak wie. Sam mi go polecił na podwyzszenie progesteronu, z którym mam problem ;) dziewczynki ja mam problem, bo jeżeli jakims cudem w 11dc ta "rozrywka" pomogła to nie wiem czy brac wiesiołka czy może lepiej odstawic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk - czas szybko leci więc uszy do góry :D Musze was teraz opuścić niestey. Przestało padać więc lece załatwić sprawinki. Będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia - odstaw wiesiołka koniecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jej dziewczyny jakie wy doświadczone :) ashia a jakie twoje cykle były ?? długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
w jakim sensie "doswiadczone" ? moje cykle, jeżeli chodzi o długosc, to były 32-36dni :O zobaczymy jak długi będzie ten cykl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
bedę dziś dzwonić do gin na wizyte umówię sie prywatnie :) niby jest dobta :) może coś mi podpowie. ashia - a powiedz ty mi czy robiłaś jakieś szczepienia i jakieś badania potrzebne przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
w takim sensie ze wszystko wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik szczerze mówiąc to nie robiłam ;) i raczej nie będę robic, bo wszystkie choroby juz miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik, no z tego co wiem to szczepisz sie na różyczkę, ospe itd a ja to wszystko mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
a poza tym Szczepienia wykonane tuż przed bądź w pierwszym trymestrze ciąży są groźne dla rozwijającego się płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to też wiem pójdę do ginka i mi mam nadzieję wszystko powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to jest szczepienie przeciw żółtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
No jestem :) Sprawinki załatwione, zakupy zrobione, obiad wstawiony, maluda się bawi - więc mam chwilke na klikanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko a co ty sadzisz gink mi powiedział zebym sie zaszczepiła przeciwko zółtacce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia - i jak teściorek wyszedł ? monikkk - dobrze robisz, idź do ginka zrób sobie cytologie, popytaj się o wszystko co cię nurtuje. Ja też miesiąc temu byłam zrobiłam cytologie - wyszła dobrze II bez żadnego stanu zapalnego więc gin stwierdził że jak sie zdecyduję na drugie dziecko to mam działać bo wszystko wg niego jest w jak najepszym porządku :) Ja też przechodziłam ospe, różyczke (potem też byłam szczepiona obowiązkowa jak każda 12 letnia dziewczynka więc pewnie wy też. A na żółtaczke się nie szczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikk wiesz co mi gin nic nie powiedział że muszę się koniecznie zaszczepić, wspomniał tylko o kwasie foliowym że jest bardzo ważny. Wiem że niektóre dziewczyny się szczepią ale nie wiem w jakim czasie przed ciążą. Jak teraz idziesz to się dopytaj co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no właśnie tak zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Widze,że was nie ma :( Mnie w weekend nie będzie ale w poniedziałek melduję się z samego rana :) Mam nadzieje,że wy też będziecie :) Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
szczepienia przed ciaza to tak na pół roku przed ;) więc ja teraz mojemu dzidziusiowi krzywdy robic nie bedę. szczepionke ostatnia miałam w wieku 18 lat, chyba jak każdy i też mi nic gin nie mówił o szczepieniach ;) tiko test negatywny :O a powinny juz byc pozytywne :( do poniedziałku kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczyny mam problem... od paru dni boli mnie jajnik, od wczoraj mam plamienia i śluz płodny (z tego co udało mi sie zauważyc przy tak małej ilości) więc wszystko wskazuje na owulke... tylko, że testy wychodzą negatywne!!! wczoraj sie zdenerwowałam i pojechałam do apteki po testy (myślałam, że może te z allegro sa faktycznie felerne, bo ta druga kreseczka cały czas jest baaardzo słabiutka). Nie dosc, że było ostatnie opakowanie więc nie było w czym "wybierac" (cena: 16,90zł), w drodze z apteki do samochodu jechało terenowe auto i wjechało do dziury, efekt taki, że miałam pół spodni mokrych, no i w dodatku wchodzę do samochodu, biore do ręki pudełko z "testami", patrzę: "precyzyjny, 5 minut, sztuk 1" :O cholera by ludzi wzieła :O z tego co mi wiadomo sa pakowane po 5 i chyba po 3szt a tu qrwa 1 :O ale ok. przyjeżdżam do domu robie teściora i co widzę? znowu negatywny :O męża do łóżka to juz prawie siłą zaciągnęłam, bo sobie powiedzieliśmy, że dla efektu bedziemy współżyc co drugi dzień, bo wiadomo owulka może się przesunąc, a testy ciągle negatywne... nie dośc, że ja byłam zmęczona, mężowi tez sie nie chciało i powiem szczerze, że wygladało to konkretnie jak "robienie" dzieci, a nie miłośc... ;) mąż skakał dookoła żeby mnie podniecic, choc nawet jemu sie nie chciało zbytnio nic robic, a nic nie skutkowało ;) ale daliśmy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie dziewczyny :D Melduje się :D Ashia - skoro bolał jajnik, plamienie i śluz płodny to całkiem możliwe że owulka. Wiesz co ale może te testy z allegro miałaś jednak felerne i jak robiłaś wcześniej to ci nie wychodziły pozytywny (bo były popsute) a jak zrobiłaś ten z apteki to już była owulka i dlatego ci nie pokazał pozytywnego. A powiedz mi ile to plamienie trwało ??? A u mnie objawów brak więc chyba sie jednak nie udało. Mam co prawda troszkę bardziej wrażliwe piersi (a dokladnie brodawki) ale w sumie to tylko popołudniu i wieczorem więc nie biorę tego pod uwagę. Wczoraj mierzyłam temp i miałam 37,2 no ale też wczoraj byłam jakaś taka słaba więc może na przeziębienie się zbierało. Dziś boli mnie głowa myśle,że na zamianę pogody - ma być wreszcie ciepło :)i nadal mic mi się nie chce buuuuu :O monikkk - co u ciebie ??? Meldowac się dziewczyny meldować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cześć dziewczyny :) ashia może będzie dobrze :) tiko- brak objawów to tez obiaw :) hi zartuję :)ale może cos bedzie jak ci brodawki bolą :) to jest dobry obiaw :) U mnie oki właśnie niby ma być piękna pogoda :) u mnie może byc tylko słoneczka brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny mam pytanie czy wasi faceci się badali :) chodzi mi o nasienie gink wam coś mowił otym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×