Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość MONIKKKKK
apapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
ehh dziewczynki, ja dopiero wstałam :D wczoraj z rana znajoma wpadła pogadac, potem obiadek trzeba było zrobic, mąz wrócił i jakos czasu nie było na włączenie komputera ;) co do testów owulacyjnych z allegro to ja tam zastrzeżeń żadnych nie mam :D tzn na poczatku jak je kupiłam to mi nie pokazywały drugiej kreski ale to było wtedy jak miałam mało progesteronu ;) teraz robie testy i kreseczka druga jest :D więc nie bac sie tylko kupowac :D ja miałam od użytkownika hCGLH ale z tego co widzę to nie ma teraz wystawionej zadnej aukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
aaaha, jeszcze jedno, ja miałam takie nie za 2zł a za 1,50zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKKKK
szczeże mówiąc to ja jakoś nie jestem przekonana :) dobra mam jeszcze na to pona tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny troszke sie nie pokoje bo mam troszkę skrzepów :( a nigdy nie miałam nie są duże ale są czy to coś może oznaczać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk - powiem ci tak ja zawsze od czasu do czasu mam skrzepy ale nie jest ich dużo i są małe. Miałam już je jak byłam nastolatką. Takie małe skrzepy od czasu do czasu nie jest niczym niepokojącym. Niepokojące są natomiast większe skrzepy w połaczeniu z obfitymi i długimi @ mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych lub jeśli istnieje taka możliwość bardzo wczesnym poronieniu. Myśle,że ciebie to nie dotyczy. Ale skoro nie miałaś tak wczesniej to wspomnij o tym swojemu ginowi jak pójdziesz na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ha oki :) a gdzie są wszystkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
No ostatnio jak zwykle tylko my podtrzymujemy topik przy życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Zrobiłam dziś test i kreseczka jeszcze jest ale już bledsza. Oznacza to,że teoretycznie dziś jest owulacja skoro wczoraj rano test wyszedł pozytywnie. Ale już wczoraj późnym wieczorem czułam kłucie w boku które oznacza u mnie owulację a zatem myśle że owulka mogłabyć już wczoraj wieczorem . No jestem ciekawa co będzie z naszych wczorajszych stranek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no no my wszystkie jesteśmy ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia24
Witam cieszę sie ,że znalazłam takie forum.Mam pytanie czy stosowała któraś z was CASTAGNUS na wyregulowanie @@ ja mam dość regularny 26-27 ale słabo owulke mi pokazuje czy on by mi pomugł PROSZE NAPISZCIE CO MYSLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie dziewczyny :) Ale dzis pogoda pod psem :O buuuuuuu Wercia - z tego co pamiętam Ashia stosuje Castagnus więc jak się pokaże to pewnie ci podpowie. Co tam u was dziewczyny ??? Ashia - nie odp ? gin ci podpowiedział że twoja owulka 30 marca czy tak wynika z twoich obliczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
hej tiko co z tą sahia sie dzieje ?? u mnie pięknie już mało śniegu gdzie niegdzie :) słońce swieci :) ptaszki pięknie ćwierkają :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko mam pytanie co to testów owul. mówisz ze jak pojawą sie takie same kreski to znaczy ze owulacja tak ?? ze bdzie ?? więc kiedy sie przytulać jak będą takie same w ten sam dzien czy następny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
jestem dziewczynki, jestem :D nie martwcie się tak o mnie :D Wercia ja stosuje castagnus :) ale w sumie to nie wiem o co ci chodzi z ta owulką? że co? że śluzu będzie więcej? tiko owulke wyliczył mi gin ale nie na podstawie usg tylko tak normalnie z kalendarzem ;) powiedział mi, że mam tak spróbowac w tym cyklu, a jak bedzie znac wyniki z cytologii i będa to dobre wyniki to zrobimy monitoring owulacji :D bo chodzi o to że ja mam nadżerkę... ma 1,5cm... :O monik jeżeli masz 2 kreski takiej samej intensywności (no powiedzmy, że moga się troszkę różnic) to znaczy, że za 24-36 godzin bedzie owulacja i w zalezności czy chcesz chłopca czy dziewczynke współżyjesz przed lub w trakcie owulacji a że jak każda z nas tutaj masz problemy to ja radzę zacząc od poczatku współżyc niby najlepiej co drugi dzień ale mozna codziennie ;) i tak do 2 dni po owulacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiecie co znalazłam taką wypowiedz gdzieś w necie " dziewczyna chciała zajść w ciążę i 9 dni po okresie przytulała sie z mężem potem jeden dzień odpoczynku nastepny dzień przytulanie potem jeden dzień odpoczynku a potem 7 dni przytulania " mają sposoby nie i napisała za zaszła w ten sposób hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
jak trafiła na dni płodne to czemu nie :D przewiało mnie :O nerki mnie bolą :O ide się zaraz położyc i wygrzac... aha monik nie bądź tak sceptycznie nastawiona do testów z allegro ;) ja je mam i powiem szczerze, że jak mi sie skończą to nastepne też kupie na allegro :D no ale rób jak uważasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk-ja ci radzę od razu. Tzn jesli robisz test rano to wieczorkiem przytulanki a jak wieczorem test to jak da rade to rano nastepnego dnia przytulanki. Ja rozumiem to tak - w ciągu 24-36 godzin to nie to samo co- za 24 - 36 godzin więc od zrobienia testu nie ma na co czekać bo owulka może być w kazdej chwili. U mnie już wieczorem czułam kłucia na owulacje a test robiłam tego samego dnia ok 12 w południe więc nie mineło nawet 12 godzin jak się zaczeło coś dziać. Ashia - aaaa no skoro gin przeliczył to może się uda :D a wyniki cytologii kiedy się spodziewiasz zdążysz to 30 marca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko po wyniki mam przyjśc 14 kwietnia... :O a powiedzcie mi czy zawsze kłucie w jajniku oznacza owulacje? w 11dc strasznie mnie jajnik bolał i wtedy było przytulanko, ale nie dla staranka tylko, że tak powiem dla rozrywki :D bo na przytulanka w sumie to troszeczkę za wcześnie było... no i ten jajnik mnie boli do dzisiaj (13dc) testowałam 11dc ale była tylko minimalna kreseczka, no a patrzac na długośc cyklu to powinnam od dzisiaj zacząc testowac... no i nie wiem co mi jest... może mnie znowu choroba bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia - nie martw się nadżerką ja tez miałam małą (ale nie wiem jak małą ) i nie przeszkodziło mi to w zajciu w ciąże :) Kładz się kładz i wygrzej . monikk - zazdroszę ci słoneczka u mnie cały czas pada :O a muszę pare spraw urządowych załatwić jak na złość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczynki po ilu dniach od stosunku (z zapłodnieniem) ma się te problemy ciażowe? dopiero po zagniezdżeniu? tak z ciekawości pytam, bo raczej niemożliwym jest żebym w 11dc zaszła w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Wiesz co mnie nie kłuje wtedy tak normalnie jajnik tylko tak specyficznie (tylko tak jest w połowie cyklu) kłuje mnie wtedy ale też boli wszystko od srodka tak że nie mogę dosłownie chodzić. Przed ciążą to w tym dniu miałam też delikatne plamienie - kiedyś poszłam w tym dniu do gina bo mnie to niepokoiło i gin mi powiedział że wszystko jest OK poprostu tak się u mnie owulacja objawia. Teraz po porodzie już w tym dniu tego plamienia nie mam ale ból owulacyjny pozostał tak,że czasami( mimo że jak moge to tego unikam ) musze wziąć nospe. Podczas naszych pierwszych stranek 2 miesiące temu przytulanki były właśnie w tym dniu ale dopiero późno wieczorem kiedy już mnie przestawało boleć i to już było za późno bo nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia - ja z córcią zaszłam w 12dc na 28-29 cykle więc wszystko jest możliwe :) Co do objawów ciążowych to mój pierwszy objaw to zawroty głowy już tak z tydzień po zapłodnieniu a co do kłucia przy zagnieżdżaniu to ja niczego takiego nie zaobserwowałam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko mnie na przy @ jajniki nie dokuczaja, więc dlatego pytam ;) czyli jak mnie kłuje o moze to oznaczac zbliżająca się owulację, tak? dobra, 2 godzinki bez picia i robie tesciora :D a jak bedzie pozytywny to jak mąż wróci z pracy to, hmm... bede czekac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
czyli możliwe jest żebym zaszła w 11dc :D bo w sumie to ja nie wiem jak długie bedę miec cykle, wiec może może :D ehh :D niby dla "rozrywki" ale pupa w górze była :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
mnieteż w czasie owulacji kują jajniki a w tym miesiącu nie kuły może to był miesiąc bez owulacyjny ?? a właśnie czy taki cykl bezowulacyjny da się jakoś zaobserwować ?? widzę ze sie troszkę rozpisałyście ja jestem tylko czytam sobie na temat ginków :) bo chcem jakiegoś dobrego znaleść a wy chodzicie prywatnie czy panstwowo ?? i czy to ma jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia - mnie czasami kłuje w różnym momencie cyklu i nie oznacza to owulacji. Tak jak napisałam wtedy kłuje i boli mnie specyficznie wszystko od środka - nie da się tego pomylić z takim normalnym kłuciem jajnika. Ale pewnie zrób teściora. Mnie test dokładnie pokazał owulke więc myśle,ze testy są skuteczne. Jesli nie dochodzi wtedy do zaplodnienia to muszą być inne przyczyny np. za mało śluzu albo może pęcherzyk nie pękł. A u ciebie Ashia jak dziś ze śluzem ? Masz już plodny ? U mnie śluz zrobił się już mleczny i papkowaty - sorry za opis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia a co to tego castagnusa to powiedz biezesz go bo masz miesiaczki :) i co masz teraz lepiej i powiedz czy ty sama je kupiłaś czy nz receptę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikk - ja od zawsze chodze prywatnie więc nie wiem jaka jest różnica między państwowym a prywatnym. Moja przyjacółka poszła do tej samej pani ginekolog prywatnie a potem na kase chorych i powiedziała,że różnica jest ogromna. Prywatnie to wszystko ładnie tłumaczyła a na kase chorych prawie się nie odzywła i odpowiadała krótko na pytania. Ale mysle,że to tez zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×