Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1......03.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................7.................gr udzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzieki dziewczyn :) za otuche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
oj bobolka szkoda ale moze jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wątpię monikkkk...:( A jeszcze wczoraj widziałam z mężem lecącego boćka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a u mnie cały czas lataja i co nic.... hip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba na zapas:):):) Po zabiegu jak dojdziesz do siebie to szybko nadrobisz:):) A powiedz mi dokładnie na co masz mieć ten zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
na droznosc jajowodów ! jestem poprostu przerazona jak czytam co dziewczyny pisza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk-glowa do gory Ja tez bym na twoim miejscu poszla dziewczyny dobrze ci radza... strach ma wielkie oczy.... a innych opin nie czytaj... bo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkk nic się nie martw i nie czytaj więcej!!! Lekarze wiedzą co robić!!! Ja jestem prawie pewna że to jest właśnie przyczyna tego że jeszcze nie masz dzieci!!! Po zabiegu zobaczysz że dwa trzy cykle starań i będziesz w ciąży. Życzę Ci oczywiście żebyś już po pierwszym zaszła!!!!:):):)( ale nawet u zdrowych kobiet nie jest to takie łatwe.) Zobacz na tikotiko że dopiero w drugim cyklu jej się udało. Mi tęż za pierwszym nie wyszło i nie wiadomo za którym wyjdzie... :( Nic się nie bój!!! Będzie dobrze!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny jestescie kochanie :) ale wiecie jak to jest !!! strach i tyle !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllaaa
dziewczyny jestem tu nowa ale mam pytanie odośnie owulacji , ponieważ czykle mam regularne co 28 dni to chciałam się dowiedzieć czy trzy dniowy okres ma jakiś wpływ na przyśpieszenie owulacji tz , że nie odbyła się ona w 14 dniu cyklu tylko wcześniej proszę was pomóżcie mi dziękuję wam z góry za odpowiedz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze nie ma wpływu ale dla ciekawosci mierzyłabym sobie temperature przez jeden cykl i wtedy zauwazysz skok w 14 dniu to znaczy ze była owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllaaa
jolita84 dziękuję ci za odpowiedz zawsze mnie to zastanawiało czy to jest wogule możliwe, ze jedak owulacja mogła sie odbyc wcześniej. Pytam ponieważ bawiłam sie z moim miśkiem w 10 dniu cyklu bez zabezpieczenia i częśc jego nasienia została we mnie i tak się zastanawiam czy mogło dojśc do zapłodnienia??????? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiuesz mogło dojsc do zaplodnienia bo plemniki zyja w tobie przez 24-48H wiec jesli miałas owulke w 12stym dn albo 13stym to calkiem mozliwe...... dlatego zaleca sie nie przytulać 7 dni przed owulka i 7 po owulce no chyba ze ktos sie stara o dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllaaa
jolita84 ja chciała bym mieć dzidzie ale sie o nia nie staramy jakby była to super jak narazie to sądze , że za wczesnie na jakie kolwiek objawy ciąży bo to trochę za szybko poczekam do okresu jak go nie dostanę a spodziewam sie go 8 maja to zrobię test jak sądzisz duże mam szanse na ciąże w moim wypadku ????:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niektore dziewczyny szybko zachodza w ciaze innne musza sie bardziej starac... nie wiem jak jest z toba... czy starałas sie juz wczesniej o dzidzie??? szanse sa zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
chyba nic z tymi wynkiami nie bedzie !!! dzwoniłam i w koncu sie dodzwoniłam! odebrał syn moja gink. bedzie ale po 19 stej !! a jutro rano ren zabieg!!! juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobolka - może jeszcze nic straconego. Do 3 jeszcze kilka dni zostało. Co do wiesiołka to ja brałam 2 x 3 kapsułki. Jeśli chodzi o to do kiedy to ja przy cyklach 28-30 dniowych brałam do 12 dni cyklu czyli na ok 2 dni przed owulacją. Monika - ja na twoim miejscu najpierw bym skonsultowała wyniki a potem dopiero poszła na zabieg. Więc jeśli ginka będzie o 19 to zadzwon do niej wtedy i powiedz jak sytuacja wygląda. Powiedz że chciałabyś koniecznie skonsultowac wyniki bo na jutro masz ten zabieg i może chociaż przez tel ci coś powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
dziewczyny napisała na innym forum o wynikach mojego meza i pisza dziewczyny ze sa b. dobre !!!ciesze sie z jednej strony bo to jest lepsze rozwiazanie bo gorzej faceta wyleczyc jak wogle da sie :) ale z drugiej jestem załamana :( swiat sie dla mnie wali :( czyli faktycznie ze mna jest cos nie tak !! a jak nie bedzie zadniej poprawy dalej nie bede zachodzic !!! przeciez ja siebie teraz obwiniem :( ze to ja jestem nie taka jak powinna byc kobieta !!!! a jeszcze nadodatek sie pokłuciłam z moim mezem !!! wczoraj i mam teraz takiego doła z powodu dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
Tiko tak zrobie jak cos bede dzwonic moze uda mi sie cos załatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
chociaz wiem ze na 99% bede musiala jutro isc na ten zabieg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko nie przejmuj sie napewno wszysyko bedzie ok i szybko bedziesz cieszyc sie swoim malenstwem. Ja to mam powody do obaw bo raz już straciłam dziecko i strasznie to przeżyłam i teraz bardzo sie boje że to sie powtórzy a lekarz nieznał dokładnej przyczyny powiedział ze płod obumarł i już z wyników badan wszystko wyszło ok i nadaL niewiem dlaczego tak sie stało ale mam w srodku jakąs siłe która mówi mi że tym razem wszystko bedzie ok trzeba wierzyc i tego sie trzymajmy. życze powodzenia na jutrzejszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam sie nie pic nic przez 2 godziny aby nie zafałszowac wyniku jest jasniejsza ale tylkko troszke sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto??? Monikk wiem ze sie denerwujesz ale moze warto poddac sie zabiegowi ...lekarze wiedza co robia;) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi kafeteria nie chodzi w domu tak jak powinna odswiezam strone a tu biała strona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - jestem jestem Wiesz co skoro testowa jest jaśniejsza nawet odrobinę to jeszcze nie jest pozytywny wynik, ale świadczy o tym,że hormon juz przyrasta i jutro albo w czwartek bedzie juz na pewno pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×