Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość becia86
hej wszystkim :) tak czytam i czytam i nei bylo mojego znaku zodiaku tikotiko moze wiesz cos o rybkach? :) bo ja rybka a moj przyszly to strzelec wiesz u nas nie ma takiego zwyczaju z tym tluczeniem i wogole hehe :) ale ciekawy :) jeszcze troche czuje sie zmecozna bylam na ogolnopolskiej pielgrzymca akademickiej na Jasnej Gorze moze ktoras tez byla ? :) zmykam spac ciezki tydzien mi sie szykuje moze nei czesto pisze bo nei zawsze moge ale stram sie byc na bierzaco :) i czytac wszystko co napiszecie :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........23.04.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien czesc;) Pozwoliłam sobie zmienic tabelke wedł.ug dat teraz widac ktora nastepna bedzie testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie jestescie... ja tu czekam na was;) dzisiaj zaczynam testowanie testami owul. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj mam nudy w pracy... znowu... szok.... tiko- dokładnie taka jestem ...chyba..... :) zastanawiam sie czy isc na kontrole jutro do gina... chyba pojde...bo moze znowu okaze sie ze stan zapalny mi nie zaginał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziś na szczęście troche lepiej z tymi mdłościami niż wczoraj bo też pogoda troche inna więcej chmur i wtedy się lepiej czuję. Najgorzej jak jest taki wyż z bezchmurnym niebem jak wczoraj. Becia - rybki są baaaardzo wrażliwymi ludźmi, bardzo łatwo można je zranić. Inną cechą ryb to ich ruchliwość, ciągle sie gdzieś przemieszczają. Co do strzelców to osoby wyzwolone, uwielbające podróże, ceniące wolność. Jolita - wiesz co lepiej idź na ta kontrolną wizytę i będziesz miałas pewnośc czy wszystko jest OK. Takie niedoleczone stany zapalne potem jeszcze trudniej wyleczyć więc nie ma sensu teraz przerywać - tak uważam. A przecież może się okazać że już wszystko w porządku - trzymam kciuki aby tak właśnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam dziewczynki :) w sobote byłam na grilu u siostry :) a w niedziele po maszy tez pojechałam do siostry :) na obiadek :) a potem poszlismy sobie to pubu :) z mezami :) a potem na lody a potem znowu do pubu :) hi cała niedziele tak spedzilismy :) a dzis rano moj maz zawiuzł :) swoje chłopaki na badanie :) dzis bedzie wynik :) zobaczymy. Tiko fajnie ze sie pobawiłas :) szkoda mi ciebie te nudnosci to musi byc strasznie ! JUlita- a to sie wynudzisz w tej pracy :) A gdzie nasza ashia !!! nie odwiedza nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Julitka to zycze powodzenia z testami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika witaj :) Oooooo to weekendzik ładnie spędzony:) A grilla to zazdroszczę bo ja w tym roku jeszcze nie byłam. No ale teraz to i ochoty nie mam. Oj czekam już do końca tego 12 tyg aby było lepiej. Na prawde nie życzę wam tych mdłości bo to straszne uczucie i do tego takie straszne osłabienie - dosłownie nic się nie chce. Na to wesele to się strasznie zmobilizowałam a teraz to się dosłownie podziwiam że dałam rady. A Asia to już wogóle nie zagląda - coś mi się zdaje,że dopiero w czerwcu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................7.................grudzień Zmieniłam tabelkę bo dziś mam urodzinki :) i 31 latek skończyłam :) no i od piątku już 7 tydzień biegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to wszystkiego naj :) moja najlepsza kolezanka :) dzis tez ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, wszystkiego NAJ NAJ z okazji urodzinek, życzę Ci aby każde Twoje marzenie się spełniło!!!! to w takim razie jesteśmy równolatkami;) mój weekend był równie udany, oczywiście na powietrzu, taka piękna pogoda szkoda siedzieć w domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monika :) No widzisz koziorożce z bykami bardzo dobrze się rozumieją :) Moja przyjacółka jest właśnie koziorożcem - tak jak pisałam wcześniej. A ty kiedy się urodziłaś bo jak 29 grudnia to chyba piękne ze śmiechu bo moja przyjacółka wtedy się własnie urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkk to dzisiaj ważny dzień, ciekawe jakie będą wyniki, będziecie przynajmniej już coś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko ja urodziłam sie 23.12 :) dzien przed wigilja :)taki prezencik :) Aga - niby tak ale sie boje tych wynkiów :( z jednej strony mysle ze wszystko bedzie oki u meza bo tak czuje :) a ja mam dobre przeczucia :) maz zawsze mówi ze mam racje ale po fakcje jak sie okaze :) nie moge juz sie doczekac zeby sprawdzic te wyniki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko ja zrelaksowana codziennie jestem :) hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej bedziecie spokojniejsi jeśli się okaże że wszystko gra, a będzie grało napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko bede pisac gdzies około 18-19 stej bo wtedy bede miała te wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk trzymam kciuki zeby wszystko oki było;) własnie sie dowiedziałam ze moja kumpela z pracy jest w ciazy... ucieszylam sie bardzo ale potem troszke mnie zakulo w serduszku;(( ze ja jeszcze nie jestem.........:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no własnie to jest najgorsze bo chcemy miec juz swoje dzieciaczki :0 a nie mamy narazie :( a jak zobaczymy lub sie dowiemy to nam jest zal ze nie mamy !! taj jak ja np. jestem w kosciele i biegaja takie małe szkraby :0 a najczesciej dziewczynki zaczepiaja mojego M :)a on taki zadowolony :) a te kobiety w ciazy tez jak widze to im zazdroszcze :( zebysmy nie widzieli nie wiedziały to moze by było oki :) co oczy nie widza temu sercu nie zal :) bardzo dobre słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!!:):) Tikotiko 100 lat............!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!!!!!!!!!!!!:):):) Monikkkk mocno trzymam kciuki!!!!! :) Mam jeszcze pytanie powiedzcie mi jak się bierze wiesiołka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam współczuję dziewczyny!!!:( Sama mimo że mam dwójkę dzieci zaczynam świrować i już myślę o zrobieniu testu ciążowego... Nawet po nocach zaczyna mi się śnić... Ale zobaczycie że w końcu się wam uda!!!:) Trzymam za was kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................7.................gr udzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
bobolka bedziesz szczesciara :) jak zaszłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
powiem tak julita :) ja chyba i tak najbardziej z was warjuje !! bo ja juz 16 mies. sie staram i nic :( do tej pory juz bym urodziła i moje dziecie moze by raczkowało jak bym zaszła odrazu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mam coraz większe wątpliwości czy mi się udało...:(:( Niby jak lekko ścisnę sutka to czuję taką wrażliwość ale to tylko przy ścisku... Wątpię.... Dlatego psychicznie próbuję się nastawić na następny cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×