Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Monika - mimo zmęczenia wpadłam zobaczyć co u ciebie. No i cieszę sie że już lepiej. A męża pozazdrościć - fajny facet :) I ma rację, ja nie teraz to następnym razem się uda. Teraz już uciekam do łóżka. Trzymaj się kochana :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam :)a gdzie moje kolezanki :) ja na chwile zaraz jade do sklepu :0)mam ochote zrobic dzis rafaello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale masz fajnego mężusia ... tylko pozazdroscic;) zobaczysz zrobicie badania i bedzie wszystko o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam tylko żeby się przywitać :) Zaraz zaczynam sie szykować bo ma dziś wizyte u dentysty :O A czuję się nie najlepiej mdłości, mdłości i do tego ból głowy :O buuuu Na razie dziewuszki będę później :) Miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
julita cisza cisza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza przed burza;)) heheh no ej dziewczynki gdzie jestescie??? to ja spadam do domku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
:) ja jestem ale jak pisze to nikogo juz niema albo wcale nie ma :( szkoda :( no nic ide robic obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami ?????? Meldowac się proszę :) Ja po wizycie u dentysty jakoś żyję, ale nie była przyjemna zbytnio no i ksztowała sporo :O No ale cóż czasami trzeba, na szczęście pozostałe ząbki zdrowe :) No i dalej męczę się strasznie z bezsilnością która mnie dopadła no i falami mdłości :O Ale wam tu marudze - obiecuje,że się poprawie. Ale dopóki ich nie było to sobie mówiłam,że jak sie pojawią to nawet dobrze bo świadczą,że hormon podtrzymujący ciąze jest na wysokim poziomie no ale teraz już jestem tym zmęczona...... A tu jeszcze pewnie miesiąc takiego samopoczucia mnie czeka ufffff No nic ja ide się już połozyć. JUż nawet mojego ulubionego serialu nie mam siły obejrzeć buuuuuuu Do jutra kochane :) I pisać mi tu proszę żebym miała co czytac jutro !!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
chwile mnie nie bylo malo czasu ostatnio mam troche mialam do czytania ale dalam rade przykro MOnika ze tak sie skoncyzlo ale jestesmy mlode jeszcze pryzjdzie dla nas czas jak Bozia da , kazdy ma swoj czas i swoje miejsce napewno w bardzo bliskiej przyszlosci bedziesz swietna mamusia :) chcialam sie jeszcze przedstawic ze mam imie beata :) i witam wszystkich :) i bardzo mi mlo ze moge to z wami pisac :) Wy juz widze wszystkei ejstescie mezatkami i niektore z was juz dzieci maja i dlugo sie staraja o dziudziusie takze pewnie wiele sie moge od was dowiedziec i nauczyc :) ja jestem jeszcze przed tym wszystkim ale jak pisalam ze starac o dzidziusia bedziemy sie w jesieni to bedzie niedlugo po naszym slubie :) bo jeszcze nie jestem mezatka :) ale bardzo dlugo sie znamy i jestesmy ze soba teraz dopiero dojdrzelismy zeby ze soba sie pobrac i zalozyc rodzine :) milego wieczora zycze zagladne pewnie jutro do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny oj wczoraj było cienko.... wczoraj po pracy poszłam do apteki i zakupiłam castagnus zaczełam go brac..... zobaczymy co bedzie..... czytałam ze niektorym pomogl w zajsciu.... oby i mi pomogł:) zastanawiam sie jeszcze nad wiesiołkiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!! wczoraj miałam gorący dzień, w pracy dużo pracy, nie miałam szans na chwilkę się oderwać, a wieczorem kuzynka urodziła córeczkę więc była gorąca linia :)) mała jest słodka, ale z tego co widzę to wszystkie byłyśmy wczoraj zajęte, Jolita może od innych dziewczyn uzyskasz jakieś informacje bo ja nigdy nie brałam tego leku a wiesiołka też nie, tyle tylko co czytałam że trzeba go brać od początki cyklu, podobno jest skuteczny na śluz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dziś odziwo troche lepiej sie czuję, głowa mniej boli i mdłości do zniesienia - to chyba ta pochmurna i bardziej wilgotna pogoda tak na mnie działa bo w nocy padało. Jolita mnie osobiście wiesołek bardzo pomógł bo śluzu było więcej - a wiadomo,że im więcej śluzu tym lepiej więc myśle,że warto go brać. Poza tym fajnie wpływa na włosy, paznokcie, obniża cholesterol więc nawet zdrowotnie warto go brać. Co do castaginusa to ja jestem zdania wszystko co może mieć wpływ na hormony lepiej skonsultować z ginkiem. Bo czasami zamiast sobie pomóc mozna zaszkodzić.Wiem że to ziolowy lek ale ja i tak ja osobiście na własną ręke bym go nie brała. No ale to tylko moje zdanie. Aga - tak wczoraj coś wszystkie zajęte były. No to się dziwie ,że gorąca linia była - jakie to szczęscie jak się rodzi mała istotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko kiedys brałam castagnus przepisała mi go i poleciła ginka do ktorej kiedys chodziłam i kiedy miałam bolesne miesiaczki. Dwie ostatnie miesiaczki tez miałam bardzo bolesne wiec stwierdziłam ze dlaczego bym miała go znowu nie brac a tym bardziej ze mozna go kupic bez recepty. no i ten fakt ze mozna go kupic bez recepty tez moim zdaniem swiatczy ze on az takiego negatywnego działania miec nie moze.... \\ a co do wiesiołka to tez sie chyba skusze tylko musze sie spieszyc bo juz mam 7 dn cyklu i nie wiem własnie czy jeszcze sie go oplaca brac... tiko a powiedz mi jeszcze ie ten wiesiołek klosztuje w aptece????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - no skoro gin ci kiedyś polecił to faktycznie może lepiej brać. Ja też całe lata przed urodzeniem córci miałam tak bolesne @ że chodziłam dosłownie po ścianach, do tego wymioty , rozwolnienie takie osłabienie że ustać nie mogłam - na szczęśccie tak przechodziłam tylko pierwszy dzień kolejne dni juz były bezbolesne. I żaden gin nic mi na to nie zaproponował oprócz nospy a może włąsnie po tym castaginusie czułabym się lepiej - kto wie. Na szczęście sprawdziły się przewidywania gin że po porodzie bolesne @ miną jak ręką odjął no i rzeczywiście teraz już @ miałam bezbolesne. Co do ceny wiesiołka to ci dokładnie nie powiem bo mąż mi zawsze kupował ale coś mi się kojarzy ok 12 zł za 60 kapsułek. W każdym razie nie jest bardzo drogi - no pewnie zależy od firmy - ja brałam Zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka firmy SPRP "GAL" jest też firmy Operol czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci slicznie tiko chyba go jeszcze dzisiaj kupie i zobaczymy.... tak bym juz chciała znalesc sie koło ciebie na dole tabelki.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko, myśle że jeszcze trochę i dolegliwości miną, organizm się przyzwyczaja :)) do nowej istotki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - trzymam kciuki abys jak najszybciej się do mnie dołączyła :) Za was wszystki trzymam kciukasy - aby jedna po drugiej schodziła do dolnej tabelki i aby górna była tylko chwilowa dla nowych staraczek :) Aga - dzięki :) Oj mam taką nadzieje, że z dnia na dzień będzie lepiej. Ale pamiętam w poprzedniej ciąży tez tak miałam,że jak przychodził taki bardziej pochmurny deszczowy dzień to czułam się lepiej, a jak taka wyżowa słoneczna pogodna to mdłości okropnie dokuczały. Więc jak narazie pewnie to pogoda dała mi odsapnąć :) Aga - jak cycuchy się mają ? jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co cycuchy są powiększone i sutki też, zobaczymy, dzisiaj dopiero 19 dc, jeszcze jest trochę czasu, więc na razie czekam i nic nie mówie :), w tym miesiącu naprawdę zaszaleliśmy!!!mam dość seksu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
czesc dziewczyny ja tylko na chwile sjestem strasznie chora :( kreci mi sie w głowie i boli rece i nogi mi odebrało :( jakis wirus :( Becia dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - nono ja też nic nie mówie, ale...... :) Ojej Monika - to zdrówka życzę kochana :) Kuruj się, kuruj ! Odezwij sie jak będziesz miała więcej siły. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam teraz dziewczynki :) Muszę małej włosy umyć, a ma do pasa i troche boi się płukania więc to nie taka prosta sprawa. Wpadne później. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę Duphaston, po moich ostatnich rewelacjach lepiej go zażywać!! nie chcę drugi raz tego przechodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
juz dziewczynki lepiej sie czuje :) oj dzis chyba tez cizsza :) szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Witam dziewczęta , nadszedł dzień testowania i....... wyć mi się chce :( niestety dostałam @ ,tak mi przykro ,że znów mi się nie udało. Tłumaczę sobie ,że widocznie Bóg jeszcze nie chce abyśmy mieli dzieciątko. A już myślałam ,że wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały ,że może jednak się udało. Chociaż pociesza mnie jedno ,że może uda się następnym razem i uśmiech zawita na mojej twarzy. Teraz niestety jest mi bardzo źle , gdyż jestem daleko od domu i nie mogę przytulić się w tej smutnej chwili do mężusia . Pozostaje mi tylko rozmowa przez tel. Nie było mnie ostatnio z Wami , ale wieczorkiem troszkę Was poczytywałam , jestem na szkoleniu , a tu nie za bardzo mogę korzystać prywatnie z komputera. Teraz akurat kumpelka użyczyła laptopa ,dlatego mogę do Was napisać . Fajnie że coraz więcej nas już jest , i możemy dzielić się swoimi smutkami . Wy wszystkie jesteście takie kochane :) i tak ciepło umiecie pocieszać . Aby takich ludzi na swiecie było więcej , będzie nam się żyło lepiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Ja mam na imię Dominika , czytałam wcześniej ,że zostało utworzone konto na nk , przykro mi bardzo ale ja też nie przyłącze się do Was dziewczynki ( tak jak tico) , nie pozwala mi na to praca moja i mojego mężulka. Ale jeśli oczywiście zechcecie jakieś swoje fotki mogę przesłać prywatnie , poza nk. Pracuję w policji i wymogi w pracy nie pozwalaja nam na takie publiczne okazywanie swojej osoby,za to grożą nam surowe konsekwencje. Także rozumiecie dlaczego nie moge , ale miło mi będzie popatrzeć na Was , może z konta jakiejś kumpelki , jeśli oczywiście zezwoli. Teraz uciekam , jak wrócę do domciu w piątek , wieczorkiem do was zajrzę . Pozdrawiam gorąco i buziaczki dla Was wszystkich :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!!! Co tu taka cisza ????? Monika - to super,że juz lepiej się czujesz :) Mimi - tak mi przykro :( a już myślałam,że się nie odzywasz bo nie chcesz zapeszać. Ale masz 100% racji. Bóg wie co robi i daje dziecko zawsze we właściwym momencie - czasami trzeba poczekać ale zawsze opłaca się czekać :) A potem okazuje się,że to ten czas był najlepszy, aby dzidzus się pojawił. Życzę tobie z całego serca aby ten moment pojawił sie niebawem :) Pozdrawiam cię i odzywaj się częsciej jak juz bedziesz mogła :) Trzymaj się :) Dziś ja też mało sie odzywałam ale mój tata miał imieniny więc dopiero niedawno wróciłam do domku. Jutro rano ide do kosmetyczki pazury i henne sobie zrobić przed weselem więc będę dopiero popołudniu. Ale wpadne na pewno - mam nadzieje,że wy też troszke poklikacie. Ja już zmykam do łóżeczka :) Do juterka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Witam :) ja juz sie czuje jak nowo narodzona :) no troszke mi z nosa cieknie :) i mam zatkany :)a tak juz oki :) Mimi bardzo mi przykro :( ładnie napisałas :) Woecie co byłam kiedys u wrózki nie wiem czy to popieracie czy nie ale znalazłam kartke na której zapisałam co mówiła no i pisze ze dziecko sie pojawi OARE LAT PO SLUBIE !!! teraz wyjasnijcie mi co oznacza pare 2,4,6 tak nie 1,2,3 !! wiem nie wierze w to ale to najlepsza wrózka u nas !! pare zeczy sie sprawdziło a pare nie ale ona powiedziała ze to co mówi to nie znaczy ze w najblizszym sie czasie zdazy !! a i jeszcze ze bede miała problemy z nazadami rodnymi !! to moze tu jest przyczyna braku ciazy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×