Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........23.04.......Podlasie. ...........0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:):):)Monikk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia bobolka-Ewa anulka-Ania becia-Beata Mimi-Dominika :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Monikk-Monika:) Tiko- Gosia:) Ashia- Joanna:) Julita- Kasia:) bobolka-Ewa :) anulka-Ania:) becia-Beata:) Mimi-Dominika :) Aga-Agnieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc monikkk;) ja tez kiedys byłam u wrózki .... razem z siostra kiedys sie wybrałysmy... no i musze stwierdzic ze cos one w sobie maja..... nie wiem co ale umieja przekonac... u mnie była taka sytuacja ze z przeszłosci powiedziała mi wszystko co mialo miejsce nawet to ze slub miałam przesuniety co prawda o tydzien ale byl przesuniety.... a co to przyszłosci to... sama nie wiem co myslec bo powiedziała mi ze ktos z rodziny zachoruje i umrze no i po miesiacu faktycznie mojej kuzynki maz nagle zachorował i zmarł po pol roku..(na raka) Powiedziała mi tez ze bede duzo podróżowac i zyc na walizkach no ale niestety narazzie to sie nie sprawdzilo bo nie mam nawet zamiaru gdzies wyjezdzac za granice... nie powiedziała mi nic o domu ktory juz wtedy mielismy w planie budowac.... no ale powiedziała mi ze ktos wisi mi duzo pieniedzy ze zostałam oszukana... długo myslałam z czym to połaczyc az w koncu wymysliłam no i to rowniez sie zgadza.... wiec u mnie tak poł na poł sie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nic tak naprawde nie powiedziała mi i przyszłosci czyt bede miala dzieci czy nie ... tego to nie wiem... chociaz powiedziała mi ze ze na zdrowie narzekac nie bede...:) aha a najbardziej rozbawiło mnie to gdy na poczatku swoja wypowiedz zaczela od słow: w tamtym wcieleniu tez byłas dziewczyna ktorej srednio sie powodzilo i ktora nie mogla miec dzieci!!!!!!!! te slowa troszke mnie zamorowały... teraz czesto o tym mysle gdsy dostaje @ ze moze teraz tez nie bede mogła miec dzieci.... boje sie tych słow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpadłam się przywitać :) Ja wierze we wróżki - choc sama nigdy nie byłam, to moim znajomym którzy byli dużo sie sprawdziło, a rzeczy z przeszłości to praktycznie w 100%. Kiedyś miałam kanał itv i tam wieczorem pojawiały się wróżki, odpowiadały na pytania i opowiadały o różnych rzeczach związanych z izoteryką - uwielbiałam to oglądać. Ten kanał chyba nadal jest ale u nas w tv kablowej niestety już jakiś czas temu go zdjęli. Wtedy dużo wiedziałam o numerologii teraz już wiele z tego zapomniałam. A tak wogóle to spod jakich znaków zodiaku jesteście ? Ja jestem bykiem :) a zatem lubie dobre jedzenie i zycie w luksusie którego nie mam hehe ;) z dobrych cech to jestem opiekuńcza i umiem rozwiązywać ( lub łagodzić )konflikty - tak twierdzi moja rodzina - mnie trudno to ocenić. A ze złych bykom przypisuje się materializm czyli zbytnie przywiązanie do rzeczy materialnych i narzucanie swojego zdania. Pewnie cos w tym jest ale z tym drugim staram się walczyć ;) Napiszcie coś o sobie :) Teraz zmykam do kosmetyczki, na szczęście poranne mdłości już dziś troszke odpuściły i moge jakoś funkcjonować :) To na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko ja koziororzec :)jestem :)a moj maz to byczek :) he a ty nidługo masz urodzinki ?? A co do wróżki :) julita mi tez tak na pół powiedziała:) ja byłam przed slubem oczywiscie powiedziała mi co było w przeszłosci no no zszokowała mnie bo powiedziała cała prawde :) a potem powiedziała o slubie tez prawde :) pow. ze bedziemy mieli samochód odrazu po slubie tez prawda za moja mama zachoruje tez prawda ze sie przeprowadzimy tez :) prawda widziała budowe domu jeszcze nie mamy :( tylko w planach no duzo rzeczy mówiła :) ale cos tam sie sprawdziło :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! a ja jestem baran a co za tym idzie jestem uparta, stawiam na swoim, a to raczej często męczące dla męża!! mój mąż to waga a synek byk, więc mąż nie ma z Nami lekko :) :), u wróżki nie byłam i nigdy nie pójdę, wole nie wiedzieć, niż wiedzieć za dużo, co ma być to będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki sobie czytam troszke o badaniu nasienia :) bo wysyłam meza w poniedzialek :) A co tam u was ??? czy sie znowu zapowiada cisza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko to moze wiesz cos na temat mojego znaku :) zodjaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
sory znak zodiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Witam dziewczynki!!!:):):) Nie było mnie bo miałam dużo pracy. Dzisiaj też wpadłam na chwile i zaraz zmykam:( Co do wróżek to pare razy byłam ale stwierdziłam że lepiej powierzyć swoją wiarę w Pana Boga niż w słowa wróżki. Nie raz oglądałam dokument o wróżkach i nawet jak myślą że są wierzące to i tak ich umiejętności mają związek z okultyzmem. Ja wole się pomodlić i powierzyć swoje troski Bogu niż wróżkom!!! To naprawdę pomaga!!!:):):) Ja jestem Waga a mój mąż Byk:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam własnie z miasta ... szefowej nie ma wiec moge sobie pozwolic;) szukiałam butów jakis na wiosne ale nic nie kupiłam .... masakra nie lubie kupowac butów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita cos o tym wiem :) ja lubie kupowac :) ale nie wszystkie pasuja mi :( bo mam 40 rozm. a szeroka noge :( jak ja bym chciała taka piekna szpilke nałozyc :) taka z cieniutkimi paskami :( ale nie moge bo mi sie noga wylewa :( hip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 39 i tez mam zawsze problem albo mnie cisna albo za twarde sa jakies....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ej laski gdzie wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja niestety znów na chwilke bo niedługo wybieramy się na polter. Nie wiem czy ten zwyczaj jest w całym kraju ale u nas to poprostu tłuczenie szkła na szczęście w domu przyszłej panny młodej. Wtedy przychodza głównie znajomi i oczywiście pija wódke. Zawsze nie rozumiałam tego zwyczaju. Para młodych ma jutro taki ważny dzień a tu taka mała impreza przed weselem. No ale co zrobić trzeba to przeżyć. Monika - koziorożcem jest moja najlepsza przyjacółka z którą znam się i utrzymuje stały kontakt od zerówki hehe - tyle lat i przez te 25 lat nigdy ale to nigdy się nie pokłóciłyśmy - tak się dobrze dogadujemy:) A zatem ja o koziorożcam mogę mówic same pozytywne rzeczy :) Ale prawdą jest że koziorożce tez są uparte, bardzo ambitne i poważnie traktujące swoje obowiązki .W dzieciństwie dojrzałe ponad wiek. I kiedyś tez przeczytałam że z wiekiem stają się coraz ładniejsze :) Aga - baranem jest moja córcia więc wiem jakie barany potrafią być uparte i jak chcą czasem stawiać na swoim. Ale ja jako byk tez bywam uparta więc niestety mały baran musi często ustąpić dużemu bykowi :) Ale generalnie córcia jest bardzo pogodna, towarzyska i nie mam z nią specjalnych problemów. Jolita - wagi to bardzo towarzyskie osoby, mają mnóstwo znajomych, skore do pomocy, a kobiety wagi sa bardzo urokliwe :) Tytez taka jesteś ? Mój mąż to bliżniak - więc jakby wie różne osoby to byly. Jednego dnai uśmiechnięty od ucha do ucha a na drugi dzień mruk No dosłlwie oszaleć z nim mozn czasami. Ale on też z nami rogaczami ma przerąbane jak się na coś uprzemy to nie ma wyjścia musi ustąpić hehe No ale rozpisałam - zmykam juz :) Jutro wesele więc będe dopiero w poniedziałek. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki długo mnie nie było ale to przez prace....Ja jestem ucuciowy RACZEK a mąż LEW. a co do wrózek to powiem wam że troche w to wierze nigdy nie byłam u wrózki ale w klasie miałam koleżanke miała czaese jakies wizje czy niewiem co... i powiedziała mi że wyjde młodo za mąż i sie sprawdziło powiedziała tez ze wybuduje swój dom ale niestety bende ciezko na niego pracowac i bedzie rozłaka z rodzina to tez sie sprawdziło bo prawie koncze domek w Polsce no i mieszkam za granica. Powiedziała tez ze bende miała 2 dzieci bardzo chcianych dzieci ok 5 lat po ślubie to by było juz niedługo... oby sie udało i mam nadzieje ze to 1 które straciłam nie wpłynie na tą przepowiednie i bedzie dwójeczka....na koniec powiedziała ze jedno dziecko bedzie z domu dziecka a że jestem uczuciowym raczkiem wszystko może sie zdarzyc...i że niedzielne obiadki bede spedzac z mamusia. Tak wiec mysle ze jednak cos w tym jest... i nic nie dzieje sie bez przyczyny... pozdrawiam dziewczynki ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam :) Tiko milej zabawy :) zycze:) wyszalej sie :) tylko nie za bardzo :) u nas takiego zwyczaju nie ma :) ale ciekawy :) niepowiem ze nie :) Anulka no no to ciekawe co piszesz :) ale ty jestes młoda :) wiec ile ty miałas lat jak wyszłas za maz !!??? jestes w moim wieku nie i juz 5 lat bedzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Witam!!!:):):) Ja w tym roku będę obchodziła 6 rocznice ślubu:) tikotiko miłej zabawy Ci życzę!!!!!:):) Tylko nie zaszalej za bardzo!!!:):):) A wracając do sprawy wróżek to faktycznie coś jest w tym co mówią ale moim zdaniek Każdy jest kowalem własnego losu!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Witam serdecznie!!! Dopisz się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........23.04.......Podlasie. ...........0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........23.04.......Podlasie. ...........0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkarpackie......0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Co tu taka cisza???:( Ktoś tu jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w twoim wieku a za maz wyszłam jak miałam 18 lat nie dlatego ze musiałam ale bardzo chciałam. Z mezem znalismy sie od dziecka i powiem ci szczerze ze ani sekudny nie załowałam tej decyzji nawet jest duzo lepiej po ślubie :->>>mielismy juz wtedy współne sprawy i wiele rzeczyh poprostu nas łaczyło...Niechciałam biegac po dyskotekach każdy weekend i z kims innym każdego razu. My potrafimy sie razem super bawic gdziekolwiek jestesmy. nauczyłam sie że zaufanie jest najważniejsze w związku i niema miejsca na chora zazdrosc. Teraz jestesmy pewni że razem przyjdziemy wszystko i jestesmy pewni że chcemy miec już dzidziusia i cieszyc sie naszym szczesciem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Na weselu było bardzo fajnie, troche się pobawiłam ale nie za dużo aby nie przesadzić. I odziwo wytrzymałam aż do 2.30 a myślam że nie dam rady. No ale dziś cały dzień leże bo mam taaaaaaaaaaaaakie mdłości, że trudno to wytrzymać :O Mówie wam masakra :O - przy małej takich nie miałam. No dosłownie tylko leżeć moge ale i tak nie jest mi całkiem dobrzea jak wstane wszystko mi się zbiera buuuuuuuu i do tego słaba jestem strasznie. Dziś mąż zajmujesię wszystkim, no ale jutro będę sama z małą - mam nadzieje,że nie będzietak źle jak dziś. W razie czego zawołam mame do pomocybo jak będzie tak jak dziś to nie dam rady. Ide sie położyć dalej dziewczyny Odezwę się jak bedzie mi troche lepiej. papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×