Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość aniadk
dziewczyny powiedzcie mi czy temp 37.2 to jest podwyrzszona bo ja nogdy nie mierzyłam i dzisiaj spróbowałam i jeżeli utrzymuje sie przez kilka dni to co moze to byc ciaż a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny, ja robilam test i wyszedl pozytywnie juz w 10 dniu po zaplodnieniu (wiedzialam kiedy mialam owulacje). Jesli druga kreseczka jest, ledwo ledwo widoczna ale jest to to oznacza ciaze, jesli nie ma ciazy druga kreska wogole sie nie pojawia. Oczywiscie sa rozne wyjatki ale na twoim miejscu tesciarka bylabym dobrej mysli :) Podwyzszona temp moze swiadczyc o ciazy ale nie musi. Np moja stala temp w ciazy w pochwie to 37.1. U mnie jakos leci, uplawy mam ale malutko (jakies 3 na 3 cm na caly dzien) i brazowe. Tak, jestem w anglii i tu nie ma jako takich ginekologow, zeby isc do specjalisty trzeba chyba isc do szpitala na izbe przyjesc. Ja bylam u lekarza pierwszego kontaktu a myslalam ze to bedzie specjalista. Jak tu powszechnie wiadomo taki lekarz ma maluska wiedze wiec na nastepny raz od razu uderze do szpitala. Antybiotyki sprawdzilam w necie zanim wzielam wiec o to jestem spokojna, nie sa szkodliwe dla dziecka. Dzieki za troske dzieczyny, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
ja dziś dziwczyny zrobiłam test z porannego moczu i nic nawet po dłuzszym czasie niec niewszło tyle że wczoraj najadłam się arbuzów wieczorem a ten poprzedni test tak jak i teściary były dwie kreseczki z popołudniowego moczu ale po długiej przerwie bez picia i łazienki a co do temperatury może jest podwyższona po owulacji no i w ciazy równieżja mam teraz miedzy 36,9,a 37,2 i jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) nie odzywałam sie bo nie miałam neta :) za jakise 4 dni powinnam dostac @@@ ale dzis rano nie z porannego moczu tylko pózniej zrobiłam test i wyszła po 3-4 min. druga kreska :) słaba ale była :) nie dowiezałam i jak byłam w pracy to zrobiłam nastepny test tez nie z porannego moczu i byłam pewna ze nie wyjdzie ! i tez wyszedł !!! tez słaba ale widoczna :) jeszcze jutro rano zrobie :) nie napalam sie bo juz mi kiedys wyszło pozytywnie a na drugi dzien dostałam @@ :( mam dzis 27 dc. nie mam zadnych objawów tylko mnie cycuchy bola i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
No to Monika trzymam kciuki!!!!!!!jeśli się potwierdzi to będziesz wielką szczęściarą!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
a ja Monika myśle, że to może oznaczać tylko jedno:):):) trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
Moniaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pewno to to!!!! :D Wiesz ja bym na Twoim miejscu też starała się zachować spokój ale ja jakoś tak czuję, że to na pewno to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Monia...to ciążą na 200% :) Masz już w sobie fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
czesc wszystim :) Falbanko trzymaj reke na pulsie :) dziewczyny nie tracicie glowy bedize dobrze :) predzej czy puzniej kazda z nas bedzie mamusia :) Monia trzymaj siee dzielnie :) i nei przesilaj sie ! bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki ! :) nic nie pisze zeby nei zapeszac ! u mnie niestety narazie nic dzis 21 dc owu sie jeszze nie zapowiada temp dosc niska zobaczymy co to bedize dalej staramy sie myslec pozytywnie :) pozdrawiammmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! nie mogłam spac zrobiłam test !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! własnie odczytuje wynik.......................... sa sa dwie kreski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna jest jasniejsza :) ale jest :) BOZE DZIEWCZYNY JA PISZE I RYJE BO NIE CHCEM IM SIE WIERZYC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dociera do mnie ~!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem tak szczesliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze te szczescie bedzie trwało juz do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Moniczko ogromne gratulacje!!! teraz tylko dbaj o siebie!!!! zycze Ci wszystkiego naj naj:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściara
Moniczko ja też cieszę się z Tobą..i zazdroszczę tej pięknej 2 kreseczki- ale to zazdrość jak najbardziej pozytywna...Super:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika OGROMNIASTE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co ci powiedziałam - ja jestem dobrą czarownicą :) :) i mówiłam ci że w ciągu 2 miesiecy spadniesz od dolnej tableki !!!!!! i sprawdziło się co do joty hehe Super :) :) JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oszczędzaj się to teraz bardzo ważne !!!!!!!!!! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana - ja na twoim miejscu pojechałabym do szpitala i to jak najszybciej bo brązowe upławy to też niezbyt dobry symptom. Może ma to związek z pęcherzem ale ja wolałabym to wyjaśnić tym bardziej,że nie byłaś u ginekologa. W szpitalu powinni cię zbadać i bedziesz spokojniejsza . Jedź kochana jedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monika GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To wielkie szczeście, że Ci się udało;) tak bardzo na to czekałaś!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę razem z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieee kilka dni Mnie nie było a tu takie informacje!!!!! :D:D monika super, gratulację ogromne!!!!! super w końcu!!!!:D uważaj na siebie!! tiko jestes czarownicą!!!! ale pozytywną!!!!!:D:D, masz za zadanie Mnie też zaczarować w przyszłym miesiącu ;);) u mnie jakoś leci, sezon urlopowy wiec jestem rzadko na necie, niedługo mam kontrole, mam nadzieje ze torbiel pękła!!!! wszystkim zycze przyjemnego wypoczynku, przyszłym mamusiom zdrówka i przemęczania się, ( falbana pędź do lekarza ), a przyszłym mamusiom wiadomo czego ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nieprzemęczania się oczywiście, to chyba ten upał daje mi sie we znaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Monika moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Tak długo czekałaś, najwidoczniej właśnie TERAZ przyszedł Twój czas na fasolinkę:):):) Bardzo mnie to cieszy, Twój przykład pokazuje ze nie można sie poddawać!! Teraz bardzo uważaj na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Moniaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Superrrrr! Ale się cieszę!!!!!!!!!! Wiedziałam, że tak będzie!!!!!!!!!!! Wielkei gratulacje i tylko nie oszalej ze szczęscia ;) hi hi hi....ja bym pewnie oszalała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Tiko! Zaczaruj mnie też:) Tak Ci dobrze to wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Tiko rzucaj i na mnie swoje czary:):) A szczególnie teraz, kilka dni i juz będzie wszystko wiadomo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje Monia należało ci sie tyle już czekałas.... Zycze ci szczescia z całego serducha :) no w końcu nasz rocznik działa... A ja byłam u lekarza w niedziele i nadaj nic niewiem powiedział że może to byc wczesna ciąza lub mogło to byc bardzo wczesne poronienie ale ciązy niemoże narazie wybadac wiec sam niewie mam zrobic test za kilka dni ale jeszcze nie zrobiłam odpuszczam na jakis czas może wróce do planów o dziecku we wrzesniu jak już ochłonę troszke bo wczoraj znowu troszke plamiłam.... niemam pojecie co sie dzieje i mam już dosc tej złudnej nadzieji każdego miesiąca... pozdrawiam was wszystkie dziewczynki i jeszcze raz wielkie gratulacje Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziwczyny :) ale powiem wam ze ja sie nie ciesze bo nie wiem czy mam powód !! bo w TO NIE WIERZE DZIS SIE CZUJE JAK KTOS BY MI TO POPWIADAŁ ze to nie moja historia z testem i ze ja nie jestem w ciazy !!! nie wierze i powiem wam ze nie uwierze az nie bedzie poniedziałku bo juz bede pewna :) jak cos to zrobie test w pon jak nie dostane @@@ mam nadzieje i zadzwonie do ginka a powiedzcie ile od mies. mozna pojsc zeby wiedziała ze tam juz cos jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis tu głupot wam na opowiadałam :) ale naprawde dziewczyny :) nie wierze w to !!! moze dlatego ze tyle miesiecy sie staralismy i nic :( a tu nagle takie szczescie :) narazie nie swietujemy i nic nie mowimy :) nikomu wie moj maz i wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Monia...a ile miesiecy sie staraliscie? Czy to byly raczej takie luzne starania czy takie, np. z testem owulacyjnym , mierzeniem temp..czy cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Monika potwierdza się, że w najmniej spodziewanym momencie "przychodzi" takie szczęście:):):)P Przecież musiało Ci się w końcu udać!!! Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, super, gratulacje!!! Kazda z nas na poczatku nie wierzy wiec twoje odczucia sa jak najbardziej prawidlowe :) O ile mi wiadomo, ginekolog moze ci powiedziec ze mozesz byc w ciazy po wygladzie macicy ale nie potwierdzi na 100%, dopiero skan od 6 tyg powinien potwierdzic. Zrob test na bete poki co to bedziesz miec dowod 100 % :) Mowilam wam ze wykrakalam i dostalam nudnosci? :P To jest okropne i zarazem piekne, kocham slodycze a teraz sama mysl o nich wywoluja u mnie odruch wymiotny, jakby taki odruch na widok slodyczy trwal cale zycie to bym sie nie obrazila :D A moje ochoty to owoce i ryby, troche sie ciesze bo to daje mi poczucie bycia w ciazy bo nie bylam na skanie, ide za 2 tyg. Z drugiej strony jak mam wolne to leze caly dzien i nawet do sklepu daleko sie nie wybieram bo mi slabo jakos i ciagle czuje potzrebe by sie polozyc... Jowita, jestes w tym samym tyg co ja, pisalas ze nudnosci mijaja, ale czy juz ci przeszly? Masz juz jakies smaczki? Co u ciebie? Tiko, dzis mialam piekne czysciutkie uplawy, na razie szpital odpuszczam ale jak tylko cos sie zacznie dziac (odpukuje wlasnie ;) ) to tam wlasnie sie udam. Pozdrawiam i czekam na nastepna szczeciare, moze to ty tesciarka nia bedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I odswiezam tabele, zaczal sie nastepny tydzien. STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............18.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............20.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............16.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27.............9.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............8.............6.... ...........23 lut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolina 18 mies długich miesiecy !!! były testy owulacyjne, temp, na poczatku mniałam robione HSG ( droznozc jajowodów ) i nic ..... juz własnie troszke odpusciłam bo pomyslałam ze juz pewnie nie bede miała dzieci :( smutno mi było ..a po za tym zaczełam prace i nie miałam czasu na myslenie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściara
A ja do cierpliwych nie należę..wczoraj zakupiłam nową "serię" testów.. i znów mnie nosiło żeby zrobić.. i zrobiłam..i po zaledwie chyba 2 minutach 2 kreseczka..ale taka słabiutka..ale była :)) dziś już nie śpię od 5!!! powtórzyłam test- znów 2 kreseczki - ale ta druga troszkę mocniejsza, niemniej słaba.. I cieszę się ale tak delikatnie bo gdyby jednak coś nie tak to smutno byłoby mi bardzo... :( a @@ powinien być jutro lub w sobotę :// chyba Moniu mamy podobne cykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×