Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość becia86
tak czytam i czytam nadrobilam zaleglosci tak sie u was wszystkich dzieje i tych dobrych i zlych rzeczy ale tak sie to zycie sie juz toczy kazdy ma jakies swoje mniejsze czy wieksze problemy jak tak na to z boku popatrzec to nie ma takiej zlej rzeczy ktorej kobieta nie dalaby rade ! :) takze pamietajcie Kobietkiii jestesmy wieelkie ! :) to w nas jest sila ! nie dajcie sie niczemu uszka do gory :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wczoraj mialam poradnie przedmalzenska, prowadzila ja polozna. Opowiadala o wszytskim zwiazanym z poczeciem i ciaza. Wg niej najwazniejsza jest obserwacja sluzu, jest okres, potem jest sucho, potem cos zaczyna sie dziac, jak jest sluz nieciagliwy to wtedy mozna sie kochac na dziewczynke a potem jak sie ciagnie jak bialko na chlopaka. Potem sluz zanika i ewentualnie jest wydzielina. Jak dla mnie logiczne ale wydzielina czesto jest na majtkach ze czasem nie wiadomo czy to sluz czy zwykla wydzielina. Mowila o problemach z zjascie w ciaze, ze kobieca psychika ma niesamowite zdolnosci blokowania plodnosci, zna wiele kobiet ktore bardzo pragnely dzidziusia i widok malego dziecka sprawial im bol, i ze poleca wyjazd w gory bo tam malo dzieci i jak kobieta przestaje o tym myslec to sie odblokowywuje i ma kilka parek ktore w gorach zaszly. I zeby zbadac poziom progesteronu bo to tez jest czesta przyczyna. Tak wam zdalam relacje bo ciekawie gadala :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!!:):) Co tu taka cisza??? Aga biednemu zawsze wiatr w oczy:(:(:( jak nie urok to sra...ka:(:(:( Nie załamuj się mimo wszystko i szybciutko wracaj do zdrowia!!!!!!! Jolitko a jak ty się czujesz brzuchaczku????:):):) A co u reszty dziewczyn słychać??????? Ja pracuję codziennie i czas mi szybko mija. Dziś u mnie 42 dc i nic... Wczoraj kuł mnie jajnik ale ani śluzu płodnego nie było a szyjka była raczej nisko i zamknięta:O:O:O Kij wie co jest grane:O Temperatury od ponad tygodnia nie mierze bo odkąd zaczełam pracować to nawet budzik nie jest w stanie mnie obudzić choć ma funkcję drzemki i włącza się co 5 minut:O Normalnie śpię jak zabita!!! A przydało by się choć jeszcze dwa razy zmierzyć żeby wiedzieć czy owulka była czy nie. Tak czy siak wszystko się mi popi....ło:(:(:(:O Ciekawa jestem też kiedy ta wredna @ do mnie w końcu zawita!!!????? W razie czego czekam do 60 dc ( oczywiście koło 50 dc zrobię test ciążowy) i idę do ginki. Jak nawet przyjdzie wcześniej @ to po niej i tak będę musiała się wybrać do niej bo to nie jest normalne nieć takie długie cykle!!!!:O:O:O Amerka a co tam z twoimi cyklami unormowały się jakoś???? Pozdrawiam wszystkie kobietki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Hej Dziewczyny!:) Gratulacje dla wszystkich noych brzuchatek!!!:D Może faktycznie topik się odczarował:) Moniczka! Nie martw się, w końcu na pewno się uda, najważniejsze, że nic tak naprawdę Ci nie jest, może to tylko taka blokada psychiczne. Ja jestem pewna, że na pewno Wam się uda. Bobolka u mnie tak naprawdę ciągle nie ma po prostu cyklu. Już nawet nie pamiętam kiedy miałam @, myślę, że jakieś dwa miesiące, ale to i tak była wywoływana więc tak naprawdę po prostu u mnie nic się nie dzieje. Własnie wróciłam z Chorwacji, gdzie było dużo słońca i miłości;) ale starałam się nie myśleć o tym jak o starankach ale jak o przyjemności, w końcu to była nasza taka spóźniona podróż poślubna:) Staram się wogóle o tym nie myśleć, żeby żadnej blokady psychicznej ewentualnej nie było a w tym tygodniu idę do innego gina niż do tej pory, zobaczę co on mi powie. Bo ten moj dał mi clo ale jego sie bierze w 2 dc a jak ja nie mam @ to nie ma też 2dc:/. Mogłaby sobie wywołać ale już wolę pójść jeszcze do tego innego gin i zobaczę co on mi powie. Staram się wogole o tym nie myśleć, jak mnie opadają myśli ciążowe to myślę sobie: zjadę w ciąże, zajdę w ciążę, nie wiem kiedy ale zajdę" i tak długo to myślę, aż przestaję myśleć o objawach i innych takich rzeczach. W końcu się uda i już. A jak nie to adoptujemy dzieciaczka i też będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki, brzuchatki i staraczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
hej dzewczyny tak czytam o tych waszych cyklach jakbym czytala o swoich bo tez mam takie wydluzone tzn ja mialam tka od poczatku do 18 rz uznawali ze to jest norma zreszta chyba juz jak mailam 17 i pol lat czy jakos tak juz dokladnie nei pamietam zaczelam jesc tabsy zaczynalam od tych mocnych diane a pozniej inny lekarz przepisal mi slabsze cilest i tak jadlam chyba jakies 3 lata po odstrawieniu lekarz kazal mi odstawi wszystko i sprawdzac co sie dzieje z oranizmem i przez piersze cykle bylo nawet ok 33 dni 32 a pozniej 34 a pozniej kolejne to jzu tak sie zaczynaly wydluzac ze najdluzszy cykl potrafil trwac 66 dni i poznij blosko 50 o byla norma u mnie od jakiegos czasu chodze do innego lekarza i ten zalecil mi luteine po 35 jesli nei ma @ to jem ja podjezykowo 2x dziennie przez 5 dni i po tym czasie po okolo od 3 do 8 dni wystepuje @ np tym razem moj cykl ttrwal 43 dni ale jak juz raz pisalam nie martwcie sie ten lekarz do ktorego teraz chodze mowil mi ze proawidlowe cykle to sa nawet takie gdy kobieta raz na kwartal ma @ :) trzeba tylko trafic na ten moment trzymam kciuki by nam sie udalo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraska
Witam mam pytanko wspolzylam z partnerem dwa dnie temu wytrysk nastapil we mnie dzisiaj zaobserwowalam sluz typowo plodny rozciagliwy jak kurze jajko w dodatku pobolewaja mnie piersi i troche podbrzusze czy moglo dojsc do zaplodnienia czy plemniki przezyly te 2 dni mimo iz dopiero dzis mam taki piekny sluz sprzyjajacy plemniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) u mnie nic nowego mija dzisiaj tydzien od mojej owulacji i nic sie nie dzieje szczególnego... wczoraj i dzisiaj jakos dziwnie swędzą mnie sutki już niemoge momentami niewiem dlaczego no i lekkie bóle dołem brzucha ale brzuch zawsze mnie boli przed @ ma byc w sobote to sie dowiem jakois dziwne przeczucie mam że może sie udało i jestem bardzo spokojna nawet nie mysle za dużo o tym co bedzie tobedzie żyje sobie na luzie...ale niemam pojecia skąd te przeczucia. Oj jak swedzą... masakra..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka poprawiam tabelke STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............15.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............14.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............6.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............6.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolka- u mnie co dziennie rano mdłosci.... juz mam tego dosyc.... czasem tak mam ze przez cały dzien nic nie moge przełknac... dzis np zjadłm zmuszajac sie poł skipki chleba.... dopiero po 16stej zjadłam zupe i nawet głodna nie jestem Ciagle czuje jak mi cos w gardle stoi no i piersi całe juz mnie bola Mój M nawet mowi ze mi sie powiekszyły.... no i mam awersje do seksu normalnie szok.... ale i tak te mdłosci sa chyba najgorsze z tych wszystkich objawów.. aha i chodze czesto do kibelka W nocy to juz mus...:) ale czego sie nie robi aby zostac mamusia;) 8.07 mam lekarza-juz doczekac sie nie moge:) zobacze moja kropeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - strasznie zycze ci tego aby sie udało trzymam za ciebie kciuki:) maraska- to bardzo mozliwe ze spłodziliscie dziewczynke:) ja osobiscie czuje ze chłpaka bede miec:)ale to nie wazne Wazne jest tylko zeby zdrowe było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Własnie wróciłam od gina. Dzidzuś ładnie urósł ma 9 cm i jak się fajnie ruszał machał rączkami, super widok :) i generalnie wszystko w porządku. Nastepna wizyta za miesiąc i moze już wtedy będzie wiadomo czy to chłopaczek czy dziewuszka, dziś jeszcze nie było widać. Jolita wiem co czujesz, samopoczucie tych pierwszych tygodni jest trudne do zniesienia no ale co zrobić trzeba się pocieszać że trwa to przeważnie tylko do końca 3 miesiąca i potem już jest fajnie. Ale jak tak piszesz to na samo wspomnienie tego strasznego samopoczucia aż mnie ciary przechodzą buuu. Ja jeszcze do tego nie miałam wcale siły Zupełnie na nic , na seks też ;) Teraz już wszystko wróciło do normy a energii mam za dwóch :) Anulka - kobieca intuicja jest często niezawodna :) Amerrrka - ach zazdroszczę ci tej Chorwacji, już sobie wyobrażam jak był fajnie, tym bardziej jak patrze na pogode jaka jest ostatnio u nas. Wiesz takie wyjazdy często bywają owocne - czego ci życzę z całego serca :) Monika - jak w pracy, już troche lepiej ? Aga - jak się czyjesz ? A u nas znów burza :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............16.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............14.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............6.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............6.............6.... ...........23 luty Poprawiłam tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :0 miałam wolny wekkend i spedziłam go z mezem piekna pogode mielismy :) dwa dni sie opalałam :) A jak w pracy ?? oki juz lepiej a nawet powiem ze kierowniczki mnie chwla ze jestem pracowita :) tego sie nie spodziewałam :) Dziewczykni pozdrwiam was wszystkie :) brzucharki niech sie oszczedzaja :) i dbaja o siebie :) a my reszta dziewczyn działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Czesc dziewczyny, ja idę dziś do gina na 17tą i jak wróce to Wam opowiem- już nie mogę się doczekać- tak dawno nie widzialam mojej kruszynki;) pozdr wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Ale dzis upał uffff Całe szczęście,że moja mama ma duży piękny ogród więc cały dzień u niej spędziłyśmy. Ale było fajnie Monika to super,że w pracy już lepiej :) Ania i jak po wizycie ? Pisz pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Dopiero teraz wróciłam do domu;) Było super- oglądaliśmy maluszka przez pół godziny- ma 7 cm i też 0,9 mm na karczku (zupełnie tak, jak Twoja Dzidzia Tiko). Jest przecudowny!!!Tak się zabawnie ruszał, że początkowo pani doktor nie mogła zrobić badania, bo dostałam głupawki połączonej ze łzami w oczach i cała aż się trzęsłam ze śmiechu, bo dzidziuś był rozkosznie śmieszny;) Piszę dzidziuś, bo wstępnie określiliśmy płeć, bo było widać ewidentnie, że to chłopak, ale oczywiście jesteśmy przygotowani na niespodziankę;)to było takie zabawne- naprawdę ma siusiaczka między nogami;) Na początku strasznie się wiercił, a potem mieliśmy kłopot ze zmierzeniem przezierności bo cały czas leżał na plecach albo na brzuszku tak, że nie można było go zobaczyć z boku, ale w końcu się udało;) a najśmieszniejsze było, że cały czas do mnie machał rączką albo ssał kciuk;) Kocham go tak strasznie baaardzo;)jestem teraz tak bardzo zakochana, że nawet sobie nie wyobrażacie;) albo i wyobrażacie;) To moje pierwsze dziecko i już się nie mogę doczekać aż przyjdzie na świat;) pozdrawiam Was bardzo serdecznie Wszystkie, a mamusiom niżej w tabelce życzę łagodnych objawów ciąży, bo widzę, że jest ciężko;) Jolita trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie już lepiej, tak mi sie przynajmniej wydaje :) zapalenie odpuściło a torbiel chyba ma sie dobrze bo już nie krwawie :) tiko byłam wczoraj w Twoim mieście, Poznań jest piękny, Rynek, uliczki Starego Miasta, cudownie, byłam też na Malcie, ludzie wyluzowani, odpoczywali, bardzo mi sie podobało!! :) monika, super że w pracy lepiej i jesteś doceniana!! jolita biedulko musisz to przejść potem bedzie tylko dobrze ania obejrzeć dzieciątko na usg to niezapomniane chwile:) bobolka co z tymi twoimi cyklami, musi sie to unormować bo będzie ciężko z ciążą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tak na chwilke tylko... U mnie ciezki przedweselny okres i nie da sie ciagle myslec o dzidzi bo i nie mam zadnych mdlosci, czuje sie swietnie tylko czasem z zaskoczenia robie sie senna no i cycuchy nadal bola i sa wieksze. Rodzicom juz powiedzielismy wiec juz mnie nie ganiaja, nawet po obiedzie mowia mi ze mam sobie polezec i ze narzeczony pomoze posprzatac ;) Wiadomo, przesada ale chetnie z niej korzystam :) Zagladac bede czesciej pod koniec nast tygodnia. Pozdrawiam was wszytskie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, popieram, Poznan jest super, ma taki swoj klimat, mieszkalam tam 2 lata na studiach i tam poznalam mojego narzeczonego :) Ciesze sie ze juz u ciebie lepiej. Jolitko, bidulko, ale to niesprawiedliwe ze ty tak cierpisz a ja nic, ale kto wie, moze mnie to pozniej zaatakuje? Strasznie sie ciesze ze mnie to teraz omija bo nie chcialabym miec mlodsci w czasie slubu czy wesela :/ Aniu i Tiko, normalnie nakrecacie mi tymi opisami ruszajacych sie maluszkow, ja tez tak chce! No i gratuluje chlopczyka Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ania - super,że dzidzuś ma się dobrze :) I karczki mają takie same :) Pewnie odetchnełas z ulgą tak jak ja bo to bardzo ważne badanie wykluczające tak ciężkie choroby. Niesamowite,że taki maluszek a już tak potrafi się ruszać :) U mnie to druga ciąża a dziwię się i rozczulam się tak samo jak przy pierwszej. Jak ktoś tego nie zobaczy to słucha to z lekkim niedowierzaniem, że macha rączkami, zsie kciuk albo drapie się po buzi ale ono to już wszystko potrafi :) Noi gratuluję synusia :) myśle,że skoro tak ładnie było widać siusiaczka to niespodzianki nie będzie. Wiem,że wczesniej widać właśnie płeć męską więć skoro u mnie nic nie było widać to mam cichą nadzieję,że u mnie to jednak dziewuszka :) My z córcią jesteśmy za dziewuszką a mąż za chłopaczkiem ;) więc ktoś będzie u nas bardziej zadowolony ;) ale tak na prawdę oczywiście nie ma to żadnego znaczenia - najważniejasze żeby było zdrowe. Ja już wymarzoną córcię mam więc teraz niech będzie co Bóg da :) Aga to super,że czujesz się lepiej :) Nie mieszkam w samym Poznaniu ale w miejscowości przed Poznaniem ale mam do niego bardzo blisko i spędzamy tam mnóstwo czasu, praktycznie każdy weekend, a mąz pracuje w Poznaniu. Ciesze się,że Poznań ci się podoba, ja też uważam,że jest przeuroczy i ma taki swój klimat, a na Malcie w okresie od wosny do wczesnej jesieni to czuję się jak na wakcjach. Stary rynek jest niepowtarzalny a wieczorkiem latem super się siedzi w tych wszystkich kawiarenkach - ahhh przypomniały mi się studenckie wczasy :) No i nasz Stary Browar znów dostał nagrode za piękne architektenicznie miejsce w europie, jest to rzeczywiście niezwykłe miejsce tak się pochwale nieskoromnie:) Falbana - to dobrze,że cię mdłości nie męczą tym bardziej,że taka ważna uroczystość przed tobą. Już teraz życze ci aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Cudownego ślubu i wesela :) Najwazniejszy prezencik już macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka U mnie nic ciekawgo sie nie dzieje... mdlosci mnie troszke mineły:) odrazu czuje ulge.... Mam nadzieje ze juz nie wroca:) jestem ostatnio zabiegana nawet w pospiechu do was pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze :) Falbana a kiedy masz slub ??? moze pisałas ale ja nie doczytałam :) Julitko wszystko bedzie oki Ania :) to pewnie najwspanialsze uczucie zobaczyc wlasna dzidze w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje syneczka to pewnie bardzo rozczulający widok widziec swojgo dzidziusia... Fajbana wymarzonego ślubu ci życze... u mnie po staremu ciągle biore duphaston do soboty i czekam na wredną @ niewiem co z tego bedzie ale robiłam dokładnie jak lekarz mi powiedział czyli testy owulacyjne a 2 dni po pozytywnym duphaston no i staranka oczywiscie...:) ale staram sie nie myslec o tym, wyluzowałam. Brzuch mnie boli jak na @ wiec pewnie przyjedzie niedługo i kregosłup pewnie nastepny cykl spalony.... no cóż kiedys musi sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje syneczka to pewnie bardzo rozczulający widok widziec swojgo dzidziusia... Fajbana wymarzonego ślubu ci życze... u mnie po staremu ciągle biore duphaston do soboty i czekam na wredną @ niewiem co z tego bedzie ale robiłam dokładnie jak lekarz mi powiedział czyli testy owulacyjne a 2 dni po pozytywnym duphaston no i staranka oczywiscie...:) ale staram sie nie myslec o tym, wyluzowałam. Brzuch mnie boli jak na @ wiec pewnie przyjedzie niedługo i kregosłup pewnie nastepny cykl spalony.... no cóż kiedys musi sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa;) Falbana- no właśnie- kiedy ślub???czy to już w tą sobotę? ale masz super- chciałabym cofnąć się choć na chwilę do dnia mojego ślubu...przez cały czas w zasadzie z mężem żyjemy tym wydarzeniem, choć minęło już 10 miesięcy- to był cudowny i niezapomniany dzień- włożyłam w niego mnóstwo pracy i powiem Ci, że wszystko się udało;) mam nadzieję, że to będzie najpiękniejszy dzień Twojego życia- choć jak może nie być, jak w brzuszku masz największy i najlepszy prezent;) Szczęściara;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszytskim za zyczenia i racja ze ja swoj prezent juz mam :D Slub juz w ta sobote! Jestem juz taka zmeczona przygotowaniami... Anulka, mnie krzyz bardzo bolal w pierwszych 2 tyg po zaplodnieniu, zycze ci byc sie malpy nie doczekala ;) Pozdowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze odswiezam tabele, zaczal sie nowy tydzien :) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............16.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............14.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............7.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............6.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore maja dostac @ w czerwcu co z wami... dlaczego jic nie piszecie jak sie czujecie itp...???? poprawic mi tu sie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×