Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............17.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............19.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............14.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............7.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............6.............6.... ...........23 luty Witajcie :) Ale dzis znów upał :) Fajnie :) Ja tylko tabelke poprawiłam :) U ciebie Fretka też pozwoliłam sobie poprawić mam nadzieje,że się nie pogniewasz ;) A tak wogóle co słychac u ciebie ? Czujesz już ruchy ? Wiesz już jaka pleć maleństwa ? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Mamy zdrowego i slicznego synusia numer 3 Bede zdominowana przez facetow w domku Jestem bardzo szczesliwa i juz w tym momencie nie zmienila bym go na zadna dziewczynke Moj kochany nastepny malenki mezczyzna jest przeuroczy Dałam fotosik z jego buzinką:) Jest w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dziewczyny czy wam mówiłam :) ale miałam wykupic recepte i brac w tym cyklu tab. ale nie wykupiłam bo juz recepta nie wazna nie miała jak pójsc do ginka bo pracuje i w tym mies sobie daruje robie przerwe od tab zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
czesc dziewczyny :) to musi byc super widok na tym usg nie moge sie doczekac kiedy ja takie chwile bedeprzezywac ... mmm rozmarzylam sie :) u meni jak narazie niziutka temp wiec jestem przed owulacja a staranka pelna para wiec moze dziewczynka by sie udala ;P moglaby byc bo zarowno u moejgo jak i u mnie w rodzinkach z dzieci to tylko 1 dziewuszka jest a chlopakow to 5 :) nic nie sprawdzam jak na razie zaczelam jesc tego wiesiolka ale zapominalam i przestalam anrazie kupie sobie chyba tylko kw foliowy i bede brala i tyle no i ta czesc przyjemniejsza staranki :) oby byly juz owocne w tym cyklu chcielibysmy mmm :) Jolitko w czercu dostalam @ to jest data pierwszego dnia cyklu u mnie ja nie potrafie okreslic jak dlugo bedzie trwal moj cykl bo mam nei regularne dlatego tez podejrzewamy ze nie bedzi elatwo o ta ciaze i dlatego zaczelismy juz teraz :) choc dopiero za meisiac slub :) fajnie bybylo miec taki prezent jak Ty Falbanko mmm :) pozdrawiam wszystkie Panie :) trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj 3 lipca miała byc @ ale jeszcze nie przyszła oby juz jej nie było.... troszke mnie mdli dzisiaj wieczorem ale ostatnio przed @ tez tak było wiec zobaczymy... zrobie test w niedziele jak nie dostane a poza tym czasem mnie brzuch zaboli i zaczeły sie sypac jakies dziwne pryszczyki nigdy wczesniej tak nie miałam i nadal biore ten duphaston niewiem kiedy go przerwac mam? pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj 3 lipca miała byc @ ale jeszcze nie przyszła oby juz jej nie było.... troszke mnie mdli dzisiaj wieczorem ale ostatnio przed @ tez tak było wiec zobaczymy... zrobie test w niedziele jak nie dostane a poza tym czasem mnie brzuch zaboli i zaczeły sie sypac jakies dziwne pryszczyki nigdy wczesniej tak nie miałam i nadal biore ten duphaston niewiem kiedy go przerwac mam? pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka- ja nie znam sie do konca na tych tabletkach ale wydaje mi sie ze musisz je odstawic bo inaczej @ nie dostaniesz nawet jesli w ciazy nie bedziesz. ztego co wiem to po odstawieniu duphastonu mozna odrazu zrobic test ciazowy jesli wykaze ci pozytywny wynik zaczynasz go brac znowu ale tylko wtedy gdy wczesniej miałas poronienia. Mi ginka kazała go brac od 14 stego dnia cylku przez 10 dni a potem odstawic....juz go nie biore. I jeszcze odswiezam tabele, zaczal sie nowy tydzien STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............16.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............14.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............7.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............7.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Monia robiłam test ale wyszedł negatywny a @ dalej niema już niemoge do te nudnosci sa okropne rano już wymiotywałam bo tak mnie mdli i zauwarzyłam ze od soboty jakis dziwny smak mam w ustach i brzuch mnie czasem boli. Owulacja była 23-23 czerwiec wiec dzisiaj jest 2 tyg od owulki sama niewiem co bedzie czekam wciąz jak nie dostane do srody to zrobie jeszcze jeden test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a gdzie wy sie podziewacie ?????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie są chyba zajete... Monia a co u Ciebie jak sytuacja? ja wciąż czekam na @ chyba przyjdzie wiec niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a u mnie nic miałam dni płodne i juz nie mam teraz bede czekac na efekty :) praca dom praca i tak czas mija ... a moze dziewczyny na urlopy wyjechały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej masz nadzieje Monia bo ja juz ją straciłam @ przyjechała...wiec kolejny cykl przed nami... kurcze ja juz nierozumie jak to jest robie wszystko tak jak sie powinno mierze temperature testy owulacyjne 2 dni po pozytywnym duphaston nie stresuje sie i nadal nic. We wrzesniu lecimy do polski i zapisałam sie do kliniki leczenia płodnosci może tam cos pomoga bo sama już niemam pojecia dlaczego ciągle sie nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!:):):) Co tu taka grobowa cisza????????????????:O:O:O Monika no teraz czekamy na dobre wiadomości!!!!:):):) Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! Anulko nie martw się na pewno się uda w tym cyklu!!! Może to ta blokada psychiczna robi swoje!!! Wrzuć na luz i odłóż testy na bok. Kochaj się z co dwa dni a na pewno coś zaowocuje:):) A co do duphastonu to ja bym go zaczeła brać dzień po skoku tempki. Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!!!:):) A co u reszty słychać!!!!????????? Tiko. Jolita , fretka, aga, falbana, ania, amerkat, motylek,becia, nowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co z wami dziewczyny!!!! U mnie wielka kupa:(:(:(:( Dziś 52 dc i nic!!!!!!:O:O:O W ciąży nie jestem @ jak nie było tak nie ma!!!! Wczoraj byłam u ginki zbadała mnie i niby wszystko jest ok. Kazała zrobić mi wyniki na TSH (na tarczyce) i poziom prolaktyny. Jutro będę miała wyniki więc zobaczymy. Nie dała mi nic na wywołanie bo mówiła że to nie rozwiąże problemu i dlatego mam jeszcze czekać 2 tyg. Jak @ się do tego czasu nie pojawi to mam przyjść. Jak by się pojawiła to mam brać Castangusa. Wszystko zależy jeszcze od wyników... Zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
Czesc dziewcyzny cos tu ostatnio strasnzie pusto tak zagladam a tu nei ma za wiele do czytania co z Wami wszystkimi? Monia trzymam kciuki bys Ty sie nie doczekala na @ a Ty Aniu dobrze ze sie zapisaliscie zawsze to lepiej ze specjalista porozmawiac i w spolnie pszukac przyczyny niemoznosci zajscia w ciaze u mnei 15dc staranka sa co jakis czas bo nie wiem kiedy ta owulacja bedzie a to ze sie staramy czesciej to nam to nie przeszkadza :D ale wiemy tez ze za czesto tez nie jest wskazane ale tak jakos specjalnie nie "celujemy" tylko w dni plodne wiecie moja kolezanka ktora jest teraz juz w zaawansowanej ciazy zaszla w ciaze dwa dni przed @ i pojawila sie @ tylko byla taka dziwna troche i dopiero nastepnej @ nei bylo i wtedy zrobila test i sie dowiedziala ze jest w ciazy :) takze jak ma byc dzisius to bedzie :) pozdrawiam milego wypoczywania ale czasem napiszcie co u was :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przez ostatnie upalne dni byłam praktycznie cały czas u mamy na ogrodzie, córcia pluskała się w basenie, zjeżdżała z takiej dużej zjeżdżalni do wody więc śmiechu i radochy było co nie miara :) a wieczorem grill więc super dni. Teraz się ochłodziło więc troszke w domku siedzimy, przed chwilą znów burza się skończyła :O Mam nadzieje,że weekend będzie ładny bo nad jeziorko się wybieramy :) Anulka nie martw się, na pewno niebawem dołączysz do brzuchatek, ja to wiem poprostu :) Monika - teraz czas na ciebie !!!! :) Jolita - a jak twoje samopoczucie ? Aga - pisz co u ciebie ? Co porabiasz ? Fretka - gratuluję synusia :) No panowie cię zdominowali ;) fajnie, fajnie :) Ja mam nadzieje za 2 tyg też będę już wiedziała co nosze pod serduchem :) Ale jestem ciekawa.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobolka - dobrze,że poszłaś do gina, na pewno ci pomoże :) Becia - dobrze podchodzisz do staranek, tak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!! Czuje sie juz lepiej mdłości minęły o dziwo....dzis byłam u ginki i poraz pierwszy widziałam serduszko mojej małej fasolki:) zajefajny widoczek...:):):) kolejna wizyte mam za trzy tygodnie;) Pobolewa mnie jedynie lewy migdał -płucze gardło narazie zobaczymy co bedzie;( Monikkk teraz za ciebie trzymamy mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściara
Hej! koleżanki- rzadko się odzywam-ale "podczytuję" Was i przeżywam wasze problemy...Obecnie bardzo przezywam i stresuję się oczekiwaniem na @, albo raczej oczekiwaniem na jej brak..od kilku dni mam dziwny humor, pobolewa mnie kręgosłup na dole, i mam też dziwne bóle podbrzusza takie jak przed okresem- normalnie mam takie 2- 3 dni przed a teraz na 1,5 tyg...tylko zastanawiam się czy faktycznie sama sobie wymyślam to wszystko :/ do ok 16 lipca chyba zwariuję.... pozdrawiam WAS wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Czesc dziewczyny, sorry że się nie odzywałam, ale siedzę u rodziców i staram się uczyć (do egzaminu, który mam we wrześniu, więc trudno mi się zmobilizować u siebie w domu) a poza tym to ja mieszkam w centrum miasta, a rodzice mają dom, który jest na obrzeżach innego miasta(120 km dalej) i tutaj to dosłownie żyć nie umierać ;) piękna pogoda, owoce prosto z ogrodu no i z dala od obowiązków domowych, które na codzień mnie przytłaczają- teraz gdy nie pracuję, to w domu strasznie traciłam czas na leniuchowaniu, a tu jak jestem sama to mam wielką mobilizację;) mój ukochany jutro po pracy do mnie przyjeżdża, więc już nie będziemy sami z dzidziem;) ale dzisiaj zrobiłam mu niespodziankę- moja przyjaciółka jechała do mojego miasta po jakieś zaliczenie na uczelnię i zabrałam się z nią rano i zrobiłam mężowi taką niespodziankę, że niezapowiedzianie przyszłam do niego do pracy ze śniadankiem- zjedliśmy razem i pojechałam do domku spowrotem;)tak się ucieszył, bo już był taki samotny przez ten tydzień;) a czy falbana już po ślubie czy mi się pomyliły już tygodnie??? jolita- widok dzieciątka jest niesamowity prawda?? tiko- pozdrawiam i widzę, że Ty też się relaksujesz i korzystasz ze świeżego powietrza;) pozdrawiam Wszystkie Was dziewczyny!!!buziaki no i aktualizuję tabelkę STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............17.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............19.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............16.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27.............7.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............7.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczyny moja @ przyjechała ale jakas dziwna jak brązowe upławy jakies i nie dużo tego jest niewiem co jest grane może sie jeszcze rozkreci.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............17.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............19.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............16.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27.............7.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............7.............6.... ...........23 luty poprawiam wiec tabelke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Bobolka a robiła Ci ginka USG? Bo ja ostatnio poszłam do innego gina tak na wszelki wypadek i on mi powiedzial, ze to wcale nie jest normalne, ze po tablekach sie blokuje i że musialam miec jakies problemy wczesniej albo ze jestem bardzo wrazliwa. I ja tak się w sumie trochę zdziwiłam bo tak jak czytałam na różnych forach to widzialam, że duzo dziewczyn miało podobne problemy jak ja. On mi jeszcze powiedzial, ze wogole jak ja tak krotko i takie delikatne te tabletki brałam to juz jest wogóle dziwne. Powiedz mi Bobolka ile Ty bralas tabsy? I jakie? i co Ci ginka na ten temat mówi? U mnie wogóle coś się zmieniło po chorwacji bo tempka mi wzrosła i piersi mnie bolą i sutki więc z wielką nadzieją porobiłam dodatkowe badania hormonów i faktycznie mam już wyzszy progesteron i estradiol, z tym, że ten ginekolog powiedzial, ze fakt, że progesteron jest wyzszy ale podobno ciagle za niski (miesci sie w tym przedziale do fazy lutealnej ale tak jakby na początku samym a ja bylam kilka dni po tym wzroscie temperatury więc on stwierdzil, że za niski) Poza tym mam zle te hormony przysadki tsh i lh niestety. Dobra wiadomosc dla mnie to ta, ze testosteron ok bo juz sie bałam. Tak więc ogólnie coś się u mnie zaczęło dziać, mam nadzieję, że teraz jakoś to się zacznie normować, kupiłam juz clositilebegyt na wywołanie owu, jak tylko dostane okres. Gorzej będzie jak nie dostane, w ciąży nie będę a temp. będę miała ciągle wysoką, wtedy nie wiem co zrobię. Ale będzie dobrze, w kółko powtarzam sobie, że jestem zdrowa, zajdę w ciążę, mam zdrowe jajniki, zdrową przysadkę :) i stosuje taką autosugestię:) Ja wogóle nie choruję, od roku nawet kataru nie miałam, zdrowa jestem jak rydz, nie za chuda, nie za gruba, wszystko ok a tu jakies wogóle problemy hormonalne mi wychodzą, wkurza mnie to strasznie no ale będzie dobrze i już!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Cześć dziewcynik wogóle bo się nie przywitałam:) tak czytałam zaległosci z calego tygodnia i mnie post Bobolki zainetersował bo podobne problemy mamy w staraniach:/ Własnie Gratuluje Falbance zmainy stanu cywilnego:) Pewnie teraz przezywasz pierwsze dni miodowe to nie masz czasu na internet:) Pozdrawiam wszystkie Brzuchatki i trzymam kciuki za Was Monikka i Ania (może się jednak @ nie rozkręci:) ) i za wszystkie starające się. Coraz nas mniej tutaj widzę a coraz więcej dziciaczków, co dobrze wróży:) Brzuchatki wszystkie widzę się już dobrze czujecie i tak trzymac:), serduszka dzieciątek oglądacie, ahhhh jak Wam zazdroszczę:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka moja ginekolog też stwierdziła że to nie jest normalne. Dlatego zleciła mi te badania. Pierwsze o co się zapytała czy nie mam niedoczynności tarczycy bo to jest częsta przyczyna wydłużających się cykli. Odpowiedziałam że nic mi o tym nie wiadomo. Dlatego kazała mi zrobić tsh. Dodatkowo jeszcze kazała zrobić poziom prolaktyny. Wszystko zależy od wyników. Zobaczymy co będzie dalej. Jutro już je będę znała. Usg też mi robiła i wszystko ok. Tak jak już pisałam w poprzednim poście to jak przyjdzie @ to mam zacząć brać Costagnus 1x 2 tabletki przez 90 dni na uregulowanie cyklu. Ponoć te ziołowe tabletki pomagają. Co do tabsów to teraz je brałam 1,5 roku. Najpierw brałam Yasmin a potem zmieniła mi na microgynon 21. Mam jeszcze pytanko. Byłaś z tymi wynikami na tsh u ginekologa??? Co ci powiedział???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziekuje za pamiec, tak, stalo sie, teraz jestem juz mezatka :) O ile przygotowania byly bardzo stesujace o tyle sam slub i wesele to pikus. O fasolce wiedza tylko rodzice i moje 3 najlepsze przyjaciolki, boje sie powiedziec wiekszej rzeczy bo wyczylalam ostatnio ze w pierwszym trymestrze poronieniom ulega 15-20 % ciaz :( Straszne.... Tym bardziej ze od wczoraj mam dziewne odczucia, czuje lekkie szczypanie w pochwie i dostalam pomaranczowych uplawow. A ze wrocilam juz do Anglii to na wiele od lekarzy liczyc nie moge bo pierwsza wizyte i tak mam za 3 tyg. Jak nie minie do jutra wieczora to pojde do szpitala :( Chyba ze do tego czasu napiszecie mi ze to nic takiego :P U was widze ze dzielnie sie staracie, pamietajcie ze trzymam za kazda z was kciuki! Tesciara, twoje objawy przypominaja mi moje, zobaczymy ;) Poprawiam tabele. STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............17.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............19.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............16.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27.............8.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............7.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Amerkkka mój gin też uważa,że te nowoczesne tabletki które zawierają minimalne ilości hormonów można brać przez kilka lat i po odstawieniu cykl normuje się w ciągu max 3 miesięcy. A jeśli organizm nie wraca do normy to przeważnie wcale nie jest to wina tabletek, zresztą właśnie tabletki często stosuje się właśnie do wyregulowania cyklu. Wtedy lepiej szukać przyczyny gdzie indziej, więc dobrze,że porobiłaś badania i teraz wiesz co i jak. Jolita - super,że widzialaś serduszko :) No i że cie mdłości już nie męczą :) Falbana - jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego i cieszę się,że wszystko tak fajnie się udało. Wiesz może te przygotowania i wesele wyczerpałay cię i stąd te pomarańczowe upławy. Ja na twoim miejscu pojechałabym do szpitala i wyjaśniła co to jest, może to nic takiego ale lepiej to wyjasnić. Aniu - no wiedzę,że nie ma to jak wypoczynek u rodziców :) No w twoim wypadku połaczony z nauką. Moi rodzice mają kolo domu wieeeeelki ogród pelen kwiatów, trawy, owoców i mały palc zabaw dla córci więc też jest jak w raju :) Ahhh chciałabym mieć taki sam, a jak na razie to kupiłiśmy dużą działke za miastem więc mam nadzieje,że kiedyś będziemy mieli taki sam. Monika - pisz więcej co u ciebie, jak w racy i wogóle co słychać ? Aga - co z tobą :( ???? Cos się chłodno zrobiło więc chyba z jutrzejszego wyjazdu nad jezioro nici :( No trudno coś innego trzeba bedzie wymyśleć, może pojedziemy kupić obiecany rower dla maludy i na basen się popluskać. No zobaczymy. Pozdrawiam was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×