Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość MotylekMaly
Cześć:) monika-- czy ty miałaś robione wszystkie badania, czy gin wykluczał u Ciebie poszczególne choroby lub jakies anomalie?? czy mierzysz temp i czy obserwujesz śluz?? moim zdaniem juz naprawde sie dlugo starasz, i moze nie doczytałam czy robiłas badania sobie. Robiłaś takie coś jak monitoring cyklu?? Pytam o to bo w sumie niedlugo minie Ci 1,5 roku. Przepraszam ze tak wypytuje o wszystko, ale bardzo ci kibicuje zebys miala fasolke :) A ja się czują dziewczyny zaciążone?? macie jakies dolegliwości falbana i jolita?? A ja normalnie odpuściłam ten cykl, tzn nie myśle o tym ciągle. Czytam Was, ale normalnie nie mam czasem o czym napisac. Dziś mam 14 dc, w niedziele walcze:P Pozdrowionka i milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
Motylko to nie walcz tylko poprostuu poddaj sie milosci w koncu to ma byc owoc milosci ;) powodzenia i powodzenia dla wszystkich a dobrego samopoczucia dla mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!!!:):):):) Stare;) i nowe:):):) Jolitko moja kochana WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Po pół roku starań wreszcie się udało:D:D:D:D Również innym nowym brzuchaczką też gratuluję!!! Monika nie łam się!!! Łykaj tabletki przepisane Ci przez ginka!!! Topik został odczarowany więc na pewno w tym cyklu dołączysz do dolnej tabelki!!!!!!:):) Trzymam kciuki:):):)!!!!!!!!!! Aga a co tam u ciebie biedulko???? Bardzo Ci współczuję:(:(:(:(:( Normalnie jestem w szoku że spotkała Cię taka niesprawiedliwość!!!!:(:(:( Jednak nie załamuj się i do dzieła!!!! Na pewno teraz się uda i w wszystko będzie OK!!!!! Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!!!!!!!!!!! Anulko może to i racja z tym duphastonem skoro może blokować owulkę...Trzymam również i za Ciecie mocno kciuki!!!! Tiko a jak ty się czujesz???? Brzusio rośnie???? U mnie dziewczynki nic się nie dzieje:(:(:(:( Ani owulki ani @:(:(:( Dziś 34 dc. Tępka nadal niska bez jakiegokolwiek skoku:( Cykl bezowulacyjny jak w mordę strzelił:(:(:( Pytanie tylko kiedy ta wredna @ przyjdzie w końcu:O:O:O:O:O Normalnie jestem tak wściekła na te francowate tabsy że szok!!!! Wszystko mi się przez nie popieprzyło!!!! Poza tym drogie dziewczynki nie zaglądam do was tak często bo pracuję!!! Nie nam na nic czasy. Tylko praca i dom::O Pozdrawiam was Wszystkie!!!! Będę się odzywała co jakiś czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczynki, bobolka dzięki za wsparcie, ja już czuje się dobrze, dzisiaj test pokazał 2 super równe kreseczki, więc staranka całą parą :D chociaż boję się trochę :( bobolka coś z tymi Twoimi cyklami nie tak, co Ty bierzesz za tabsy?? monika ja uważam że starasz się już naprawdę długo i gin powinien zadziałać w jakis inny sposób, to tylko moja sugestia, bo to po prostu niemożliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, cos tu smutno sie zrobilo ale zgadzam sie z tym ze trzeba poznac przyczyne tak dlugich bezowocnych staranek, tzn wierze ze kazda z was chcialaby wiedziec co jest nie tak ale dla lekarzy jestesmy chlebem powszednim i oni sie tym nie moga przejmowac, staraja sie pomoc ale czasem uwazaja ze jeszcze za wczesnie, bo statystycznie pare uznaje sie za majaca problemy z zajsciem dopiero po roku staran co dla mnie jest wiecej niz niedorzeczne. Mialam kiedys lekarza ktory powiedzial mi ze nieplodnosc wynikac moze z tylu rzeczy ze jeszcze medycyna do wszytskiego nie dotarla, np malo sie mowi o alergii na dana sperme... Przyczyn jest wiele ale sama znam kilka osob albo znajomych tych osob, ktore nawet 10 lat sie staraly i w koncu zaszly wiec ja wierze, i wierze w was ze w koncu los sie do was usmiechnie bo czemu nie, zaslugujecie na to! Kazda kobieta ktora pragnie dziecka zasluguje na nie! A co u mnie? Mama przyjechala do mnie w odwiedziny i jestesmy zalatane, tu trzeba pojsc, tam zwiedzic, a ja jej o ciazy jeszcze nie mowilam wiec gania mnie na potege. Naprawde to dziwne tak uwierzyc w brzuszek ktorego nie widac, nawet przestal mnie on bolec, od czasu do czasu daje tylko lekko znac no i te nabrzmiale i bolace piersi. Oczywiscie cisnie mi sie na jezyk by powiedziec, dzis nawet sie pytala co z naszymi staraniami i mi zyczyla bym nie musiala dlugo czekac bo tyle lat tabletki anty bralam...O ile znajomym na miejscu juz cos napomknelam o tyle w Polsce jeszcze nikt nie wie! Mam za 2 tyg wesele i chce powiedziec rodzince na poprawinach, w formie zartu ze noc poslubna byla taka udana ze juz jestem w ciazy :D Ale mysle ze rodzice zasluguja by wiedziec przed innymi i jesli zdarze zrobic bete we wtorek i potwierdze ze mam kropke (albo juz nawet groszka bo to juz 3 tyg) to zrobie tacie prezent na dzien ojca. Cos chcialam sie spytac ale zapomnialam, ostatnio jestem takas roztargniona i zapominalska... aha, ciezarowki, od kiedy zaczely sie wam mdlosci? Bo ja na nie czekam i nic. Czy jeszcze moga przyjsc czy raczej mnie omina skoro teraz mam spokoj? Pozdrawiam goraco i milego dnia wszytskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 becia86........23..........1.......12.05.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpac ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15.............1....... .......06 grudzien ANIA1502............25............12.............1....... .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............5.............1....... ........22 Luty Jolita84.............25..............2.............6.... ...........23 luty Jolita tydzien ciazy liczy sie od pierwszego dnia ostatniego okresu wiec tez musisz zmienic na 5. I jeszcze sie dowiedzialam ze moje ukochane brie moge jesc do woli jak sa pasteryzowane wiec uff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny;) nie oddzywałam sie bo mojemu mężowi zmarła babcia Jutro pogrzeb no i wiecie jak to jest rózńce ,pomaganie... strasznie.... a po drugie w pracy zmnieniłam stanowisko wiec juz nie bede ciagle siedziec przed kompem tylko bardziej w papierkach;( no ale zawsze po południu bede do was zagladac:) Monikk moim zdaniem albo zmien gina albo otwarcie powiedz jej ze tobie to sie nie podoba ze Ma ci w koncu pomoc ....niech zleci konkretnie wszystkie badania....cos musi byc.... Mi pomogł duphaston Podejrzewam ze bez niego bym nie zaszła.... Ja czuje sie dobrze w srode wybieram sie do lekarza bo jakos nie dociera jeszcze do mnie ze mam fasolke;) brzuch czasami daje znac ale rzadko.. falbana... ja pierwsze mdłosci poczułam wczoraj po sniadanku jak zjadłam 3 truskawki ...myslałam ze je zwroce... ale mnie przeszło...;) ciagle czuje wilgotno w majtkach no a piersi bola troszke mniej ...na szczescie;) Powiedziałam wczoraj mojej mamie... kurcze ale ciezko było wyksztusic to słowo\"estem w ciazy\" ale cieszyła sie razem ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 becia86........23..........1.......12.05.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............12.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............5.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25..............5.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Jolita ze mamy takie same dylematy, a co chcesz od lekarza, bete i badanie czy usg rowniez? Ja sie chce wybrac we wtorek i sie zastanawiam czy juz potwierdzenie dostane, hmm.. U mnie tez zdarza sie ze czuje jak wrecz splywa cos ze mnie ;) Co do piersi to mi stwardnialy i sa nadal bolesne, sutki czasem odpuszczaja ale wczoraj to az mnie piekly w pewnym momencie, no i bardzo bola boki piersi. A prace to czemu ci zmienili? Wiedza cos o ciazy? U mnie piekna pogoda, przesylam wam troche tego slonca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Ale miły weekend spędziłam , były dni mojego miasta więc było dużo koncertów, festyny, w sobote urodziny mojego męża, potem w niedzile grill u mojej mamy więc na prawdę się działo i było super :) I wiecie co jeszcze........ pierwszy raz poczułam moje maleństwo :) Niesamowite uczucie już zapomniałam jak to jest. Siedziałam sobie przy grillu a tu czuję jakby maluch się przeciągał i za chwilę takie jakby puknięcia może miał czkawke hehe Bobolka - no witaj, mam nadzieje,że jakoś unormją się te twoje cykle. Zresztą nie mają wyjścia jesteś w odczarowanym topiku więc nie może być inaczej :D I lada chwila przeciez spadniesz w tabeleczki :) Co do mojego samopoczucia to dzięki czuję sie bardzo dobrze i w ostatnich dniach to takie tyle energii miałam że hoho Cały dzień na festynach, sprzątanie i urodziny męża, pomagałam mamie przy grillu i nawet zmęczona nie byłam aż się sama zdziwiłam. Falbana- beta na pewno potwierdzi ciąże więc powiedz rodzicom, tez myśle,że rodzice mają prawo wiedzieć w pierwszej kolejności :) Co do mdłości to u mnie się zaczęły w 7 tyg więc niestety mogą sie dopiero pojawić , no ale mogą cię też ominąć czego ci z jednej strony życzę bo to był dla mnie straszny okres ciąży a z drugiej życzę aby były bo to w sumie bardzo dobra oznaka ciązy - świadczy o wysokim poziomie progestronu podtrzymującego ciąże. Więc sa plusy i minusy tego stanu. A poza tym kochana powiedz rodzicom i nie ganiaj tak, teraz to odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek bo 12 tyg trzeba szczególnie na siebie uważać więc leniuchuj ile się da. Jolita - ty też się nie przemęczaj, odpoczynek na pierwszym miejscu !!!! Co do wizyty u gina, to moim zdaniem jest to dość wcześnie i gin może potwierdzić ciąże np na podstawie rozpulchnienia macicy ale na usg pewnie niewiele bedzie widać. Zarodek z bijącym serduszkiem na usg będzie widać gdzieś w połowie 7 tyg. Moja szwagieka jak była w 6 tyg i 1 dzień to tylko była kropeczka ale serduszka jeszcze nie było widać a kilka dni poźniej znów miała usg bo plamiła i w 6tyg i 4dz serduszko już biło. Ja była dopiero w 8 tyg i wtedy już ładnie wszystko było widać, ale rozumiem szczególnie przy pierwszej ciąży,że chce sie iśc szybciej. Ja pierwszej ciąży byłam w 6tyg i 5 dni i tez ładnie było widać. Dopóki nie pada idziemy w poszukiwaniu ładnych czereśni :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - nie bój się na pewno teraz wszystko bedzie dobrze. Działaj działaj :) Uda sie zobaczysz i bedzie OK :) Motylku - masz racje dobrze robisz ze się nie nakręcasz, może rzeczywiscie w poprzednich starankach psychika tak ci wydłuzyła cykl więc dobrze,ze teraz sobie troszkę odpuściłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 becia86........23..........1.......12.05.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............15.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............12.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............5.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............5.............6.... ...........23 luty Znów poprawiam tabelke bo przez pomyłke ktoś skopiował troszke straszą :) Aha witaj Nowa - fajnie ze dołączyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. U mnie nic nowego poza tym że niebiore tego duphastonu w tym cyklu i nawet niewiem kiedy mam owulacje czy już była czy bedzie niewiem nie licze nie mierze nie sprawdzam wrzuciłam na luzz co ma byc to bedzie . Koniec zamartwiania sie i głupiego czekania na @ która i tak zawsze przychodzi, koniec rozczarowan kiedy jest znowu ta jedna kreska tylko...koniez łez teraz bende sie cieszyc życiem a ono samo zna moment przyjscia mojego malutkiego szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... to mowicie ze lepiej pozniej isc do gina??? kurcze chciałabym zeby juz potwierdził bo mi nadal ciezko w to uwierzyc... spytam sie siostry -w koncu jest położna- kiedy isc najlepiej do lekarza.... ale ja chyba nie wytrzymam i pojde w srode.....to juz bedzie 5,5 tygodnia wiec moze cos bedzie widac:) Falbana tez mnie strasznie piersi z boku bola jak dotykam...:) dzis byłam na pogrzebie babci mojego meza...nie nawidze pogrzebów.... Mama ostrzegała mnie aby,m nie wpatrywała sie w trupa bo niby nie wolno jak sie jest w ciazy...tak jej jej mama zawsze mowiła jak jej ojciec zmarł....O dziwo także była w ciazy ze mna gdy moj dziadek zmarł ....a dzis jak babcia zmarła to ja jestem w ciazy..:) normalnie przykład z mamy wziełam:) a dlaczego nie wolno sie wpatrywac to nie wiem....moze ktoras z was wie?????...zatem starałam sie nie przebywac koło trumny;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. a u mnie 27 dc i wlasciwie tempka nie skoczyla.szyjka nadal dosc wysoko i otwarta, wiec juz nic z tego nie rozumiem.jedynie piersi zaczely mnie bolec, chociaz myslalam, ze tak sie dzieje po skoku tempki, ktorego u mnie nie bylo.no i brzuch juz mnie pobolewa jak na @, wiec pewnie juz sie zbliza :(jutro odbiera wyniki z hormonow.zobaczymy co tam w nich bedzie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka-jestes pewna co do duphastonu/??? zeby go nie zarzywac???? ja tez martwiłam sie zeby mi owulki nie zatrzymał , tez nie wiedziałam kiedy ja mam choc mierzyłam tempke ale przyjełam ze miałam gdy tempka podskoczyła mi z 36,2 na 36,5 - temperatura niby nie owulkowa no ale.... Duphaston zaczełam brac wczesniej niz zauwazyłam ten skok temperatury no i zadziałał bo podejrzewam ze bez niego znowu ten cykl byłby nie owocny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) u mnie 5dc. miałam zaczac brac tab od ginki ale jak poszłam do apteki to pow, ze recepta juz nie wazna ze trzeba albo nawa albo isc zeby nowa date postawiła:( ale wiecie co w tym cyklu sobie odpuszcze ginka pojde w nastepnym a co do niej to ona jest oki ma bardzo dobra opinie wiec temu do niej chodze tak jak mówiłam miałam brac te tab ale nie mam ich. Julita przykro mi z powodu babci meza :( Brzuchatki rosnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
hej wszystkim :) wiecie co kurcze czy ta temp ma spasc zaraz przed okresem? bo nei wiem kurcze co jest od 7 dni mam podwyzszona temp wyraznie niz w poprzednich dniach cyklu w sumie to 17 dni temu owulacja byla i od niej taka wyzsza sie utrzymuje temp a od dzis juz zaczyna sie jakeis palmienie ze chyba przyszedl okres w koncu ale dzis temp byla 36,8 rano poprzebudzeniu a popoludniu sobie mierzylam i bylo 37 kurcze i nie wiem sama zobacze do jutra czy spadnie czy sie bedzie utryzmywac no i jak bedzie wygladac to krwawienie jak narazie sie jeszcze dobrze nei zaczello piersi mnie bola od 3 dni co o tym myslicie? cyz moze jednak jakas szansa jest jeszcze? ;P :) pozdrawiam zagladne wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja niewiem jak to było u mnie ale sie nie udało a dokładnie wiedziałam kiedy owulacja była....dzisiaj mój 17 dc wiec niewiem moze skocze do apteki i kupie testy owulacyjne o ile nie jest za pózno i zaczne go brac sama juz sie gubie? ale niewiem wtedy kiedy go przerwac bo 3 lipca mam niby dostac a jak bende go brac to chyba nie dostane a jak sie uda to nierpowinnam go odstawiac... nic juz niewiem odposciłam w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka d takie odpuszczenie czasem zrobi lepiej niż te wszystkie leki razem wzięte, ja też w tym cyklu zamierzam wrzucić na luz, czy się uda czas pokaże, dziś mój 4dc więc początek, a 12cykl starań, taki prezen na roczek :) miło by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
a ja miałam przez weekend gości i tak się namęczyłam, że dzisiaj rano obudziłam się z bólem gardła, teraz boli mnie ucho i mam wrażenie, że mam stan podgorączkowy. Piję cały czas herbatkę z cytryną i miodem, ale to nic nie daje i czuje się coraz gorzej:( Tiko ratuj- może znasz jakieś sposoby na przeziębienie w ciąży??? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jesli czujesz,że ta herbata z dużą ilością cytryny nic ci nie daje to lepiej jak najszybciej idź lub zadzwoń do gina bo nieleczone przeziębienie może się przeistoczyć w gorszą do wyleczenie chorobę z uwagi na to,że w ciązy mamy obniżoną odporoność. Mnie w pierwszej ciąży też bardzo bolało gardło i gin wtedy zapisał mi taki wziewny antybiotyk (bezpieczny dla kobiet w ciąży), homeopatyczne tabletki na ból gardła i kazał płukać gardło szałwią lub wodą ze solą. Zacznij może już teraz od płukania gardła. Ale ja bez konsultacji lek. nie odważyłabym się na właśną rekę leczyc takie przeziębienie. Niektórzy ginekolodzy pozwalają brać np rutinoscorbin (mój twierdzi że on niewiele daje więc mi nie kazał go brać).Ale każdy ma swoje zasady postepowania, wiec może twoj ci właśnie poleci. Aha i lepiej nie zwlekaj bo niebezpieczna jest wysoka temperatura zwłaszcza w pierwszych miesiącach ciąży więć lepiej do tego nie dopuścić. Życzę szybkiego powrotu do zdrówka !!!!!! I daj znać później co na to gin i jak się czujesz. Trzymaj się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny moje wyniki z krwi nie przedstawiaja sie ciekawie.ten cykl byl cyklem bezowulacyjnym.mam dostac jakies tabletki.jestem zalamana.tyle staran na nic.nie mam nawet juz sily pisac, bo od placzu oczy mnie bola.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa tak mi przykro ale spojrz na to z drugiej strony- wyleczysz sie gin przepisze jakies leki i dojdziesz do siebie a wtedy.....znajdziesz sie na dole tabelki zobaczysz ze tak bedzie;) a u mnie ...hm.... dzis rano no i pół godziny temu myslałam ze zwruce obiad tak mnie zemdliło ze masakra..... tak samo rano jak wstałam ...powiedzcie mi czy juz odczuwam te mdłości?? jak teraz odczuwam w 5 tygodniu to co bedzie pozniej??? juz sie boje..... aha dzis rano obudził mnie ostry bol podbrzucha tak jak bym za chwile małpe miałam dostac po chwili przeszedł ale poczułam ze musze isc do kibelka no i dostałam takie jednorazowe rozwodnienie ze szok... czy to jest normalne????czy to przez ciaże??? raczej nic takiego nie jadłam wiec....na pewno nie od jedzenie. dzis byłam z pracy w salach poporodowych.Przeprowadzałam ankiety z kobietami po porodzie....ale sliczne sa te malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce miec jeszcze mdłosci bo jak mnie w pracy przyłapia to po mnie... musze jeszzce umowe z nimi podpisac- a to dopiero pod koniec lipca- musze jakos wytrzymac.......narazie mam umowe na zastepstwo ale obiecali mi ze mi na 1/2 etatu podpisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wczoraj kupiłam testy owulacyjne i zrobiłam... wyszły 2 krech czyli owulka bedzie do 24-36 godzin tak? tylko kiedy mam wziąc ten duphasto jutro czy pojutrze? już sama niewiem co robic.... dzisiaj zrobie jeszcze raz test i zobacze to mój 18 dc czy to możliwe żeby owulka była tak pózno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, Jolita ma racje, rozpoznanie przyczyny to pierwsza droga do odpowieniego leczenia... Jowita, troszke zazdroszcze ci tych mdlosci bo to taki typowy objaw ciazowy ;) Bylam dzis zrobic bete i jak odbieralam wynik pani juz do mnie leciala z gratulacjami :) Mam 1888 miu co wg opisu wyniku wskazuje na 3-4 tydzien ciazy :) Mam teraz pytanie, nie zgadza mi sie ta data ale zgadza sie ilosc tygodni liczonych od zaplodnienia, czy to o to chodzi? Tzn to pytanie do obeznanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, krechy wskazuja ze wlasnie nadchodzi owulka. Ja mialam wlasnie owu w 18 dniu i byl to moj szczesliwy dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyslam sie ze taki sam z ciebie laik jak i ja ;) To co, idziesz jutro do gina, bedziesz robic usg? Ja poslucham tikotiko i sie jeszcze wtrzymam, nic mnie nie boli (no sporadycznie jajnik i cycki zawsze jak dotkne) ale ogolnie czuje sie dobrze a usg chcialam wykonac by miec pewnosc ze dzidzia jest umieszczona prawidlowo w macicy no i by uwierzyc na wlasne oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×