Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Ola85
Witajcie mam pytanko przy cyklach 25-27 kiedy może być owulka . Ostatnio juz w 9dc zobaczyłam śluz rozciągliwy ale nie całkiem przezroczysty i był 3 dni do 11-12 dc góra !! Jest to możliwe ,że mogłabym mieć owulke tepki nie mieze a testy owu! pokazują takie średnie 2 kreski prawie równe mogę uznać ,że to wynik pozytywny!! A .. jak zaczynam badać jaki wynik czyli czekam aż się zmieni pasek to na początku zawsze wynik niejednoznaczny a na drugi dzień już wynik prawie pozytywny!! znaczy sie są wyrazne kreski tylko ,że nie mocno ciemne .PROSZE NAPISZCIE CO WIECIE MAM NADZIEJE ,ZE DOBRZE TO NAPISAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Cześć kobietki :))))))) Monikkk - po nocy bardzo ciężko bo córcia miała w nocy lekką gorączke i zaczął jej sie kaszel. Budziła dosłownie co chwile na mamusine przytulasy i dopiero na samym ranem przysnęła na dłużej. Ona bardzo rzadko choruje więc każde takie przeziębienie to dla mnie nerwy. W styczniu mając 3 lata była pierwszy raz w gabinecie pana doktora i niezbyt jej się podobało- nie chciała się dać dotknąć. Wczesniej to tylko na szczepieniach gdzie indziej i dwa razy lekarz był u nas w domu jak była niemowlakiem. Więc na samą myśl o wizycie u lekarza cierpnie mi skóra buuuu ale dałam jej witaminki i mam nadzieje,ze bokiem przejdzie. Teraz wygląda całkiem normalnie i kaszlnęła tylko dwa razy no alezobaczymy. Ja po takiej nocce jestem padnięta :(((((((a o przespaniu się w dzień nie ma mowy bo córcia już w dzień nie śpi. Takie są uroki macierzyństwa hehe :)))))))))))) Ale ja i tak nie mam co narzekać bo mimo że córcia do najpokojniejszych dzieci nie należy to w nocy spała zawsze dobrze. A zmieniając temamt to dziś zaczął mi się @ więc już niedługo będą staranka :)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
asiolek 1972 - gdyby owulka się przesunęła z 15 dc na 20dc to cały cykl ci się wydłuży o te 5 dni bo tak jak pisałaś ilośc dni od owulki do @ jest stała u każdej kobiety i wynosi ok 14 dni (prawidłowo jest też od 12-16 dni) U mnie jest zawsze 15 dni i teraz w tym cyklu czułam i lekarz to też potwierdził,że owulka przesunęła mi się o 2 dni na z 13 dnia na 15dc i zamiast 28 dniowego cyklu miałam 30 dniowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
ola 85 - przy cyklach 25-27 dniowych owulka powinna być już ok 11-12 dnia cyklu. Świadczy o tym również śluz który zaczął ci się już 9dc. Co do testów to wiarygodny jest tylko wynik uzyskany w ciągu 15 min od zrobienia testu, potem test wysycha i może przekłamać wynik. Napisałam wcześniej do innej dziewczyny odnoście godzin w których nalepiej robić test. Przeczytaj może ci to pomoże. Pozdrawiam :))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczynki pada u was śnieg?? u mnie sypie że az miło patrzec :D ale tylko i wyłącznie patrzec :D a miałam jutro róże sadzic... wracajac do tematu to ja dalej nie mam @... ale jajnik mnie boli więc za chwilke powinna byc :D kurtcze jeszcze tylko miesiąc i zaczynam nowe staranka :D ahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko no to troszkę się na męczyłaś dzisiejszej nicy :) no ale zawsze możesz się pocieszyć że mam córę :) ro napewno dodaję otuchy :) ja to nie mogłam zasnąć w nocy bo myślałam co mi napisałyście :) że mam duże szansę na to że bedę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia u mnie nie ma śniegu wszoraj padał ale w nocy znikł bo hest w miarę ciepło :)jakieś tylko niebo zachmurzone :) ja jestem z podlasia :) więc u nas i tak zazwyczaj jest najzimniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
żle napisałam tiko że ty masz córkę :) teraz zobaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik a u mnie jest biało że shock i dalej pada :D ooo ja cie... drugi jajnik mnie rozbolał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
musi byc dobrze :D zmykam sprzątac :D jeszcze mąz rozwodu będzie chciał :D hehe :D papaty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to narazie ashia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
słuchajcie wiem że test ciążowy najlepiej zrobić w dniu spodziewanej mies. ale ja nie będę mogla się doczekać do tego dnia :)więc kiedy moge wczesniej zrobic??? czy któraś z was robiła wcześniej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
U mnie też biało i do tego caly czas pada. Ja w przeciwieństwie do ciebie Ashia nie mogę na to patrzeć :((((((((((((((((((((( jak chcę wiosny :(((((((((((((((((((((( Nie znoszę tej końcówki zimy monikkkk - córcia to mój naaaaaaaaaaaaaaaaaaajwiększy skarb :))))))))))))) Strasznie ją kocham :))))))))))))))))))))))))))))))))) I wam życze też takiego kochanej bombelki :)))))))))))))))))) Wiesz ona od maleńkości jest tak przytulana i wycałowana przez nas ,że teraz jest takim słodkim piszczochem wciąz podchodzi i albo całuska mi da albo wskakuje na mnie na przytulasy :)))))))))))))))))))) Ale poza tym potrafi też być charakterna i mieć swoje zdanie ;))))) ale to dobrze bo ja też charakterna jestem więc ma to po mamusi hehe A wygląda jak tatuś : blondyneczka z kręconymi włosami do pasa i z dużymi granatowymi oczkami :))))Tzn jest do niego podobna bo mąz tak nie wygląda heheh :)))))))))) Ja wręcz przecieciwnie ciemne włosy, brązowe oczy..... Zawsze marzyłam o takiej córeczce i ją mam więc marzenia się spełniają :)))))) i Wam życzę tez takiej wymarzonej dzidzi :))))) Teraz to już dla mnie bez znaczenia czy urodzi się druga córcia czy synuś choć malutka chce siostre hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
no juz wracam do naszego tematu przewodniego bo sie znów rozpisałam ;)))))))))))))) ale o córci to bym mogła opowiadac i opowiadać heheh monikkkk - są testy bardzo czułe które teoretycznie powinny potwierdzić 6 dniową ciąże ale czyrzeczywiście tak jest to nie wiem. Najlepiej jednak odczekać minimum 10 dni od prawdopodobnego dnia zapłodnienia bo wtedy zarodek już powinien byc zagnieżdżony i wtedy test już może pokazać choć słabą druga kreska. Po tym czasie można też póść na test z krwi beta hcg i wtedy już na 100% wiadomo czy ciaża jest czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzięki toko mam nadzieję że wytrwam :) i w końcu się doczekam dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dla mnie też jest obojętne co będę miała :) a mój mąż w przeciwieństwie do innych mężczyzn chce dziewczynki :) a nawet snuje plany że jak będzie miała 17 lat to nie pozwoli dla niej spotykać się z chłopakami :) .. bo jak mnie spotkał to ja miałam 17 lat i wie że to nic dobrego nie wyniknie :) bo taką młodą można owinąć wokół palca:) i zrobić co się chce :):):) to mi powtarza w kułko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tikotiko córki przewaznie sa podobne do tatusiów a synowie do mam :D kurka mąz własnie pojechał po czesc do auta :D mam spokój pierwszy raz od przeszło tygodnia :D aaaa i mam lekkie plamienie :) @bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki dużo uśmiechu :):):):):):)::):):):):):):):) życzę wam dziś :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
FAJNIE DZIEWCZYNY ŻE WAS SPOTKAŁAM :) :):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
w sumie to mnie tez obojętne jaka będzie płec i powiem szczerze, ze nie bedę chciała wiedziec do samego konca czy to chłopak czy kobitka :D mąż woli chłopca, ale dziewczynki bardziej go lubia :D hehe :D ostatnio jak byłam na urkach u mamy to była córka od mojej kuzynki (kuzynka w szkole) no to ja oczywiscie sie z nia bawiłam (pod stołem :D ) a ta później mówi swojej mamie, że mnie tam nie było tylko wujek Krzysio :D to ja sie poświęcam a potem brzdąc mowi że tylko mąz był :D tragedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
od najmłodszych lat ciągnie dziewczynki :) do chłopców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia87 tak tak często tak włąsnie jest że córcie do tatusiów a synkowie do mam. A górale mówią,że jak córka do ojca podobna to będzie miała szczęście w miłości hehe:))))))) Więc mam nadzieje że się sprawdzi :)))) To super że @ już nadchodzi :))))))))))))))))))))))))))) monikkk- mój mąz też chciał córe więc jak na usg lekarz powiedział że będzie córcia to mąz aż łzy miał w oczach i taki uśmiechnięty wyszedł no i ja tez oczywiście :))))))))))))))))))) Ja również bardzo się ciesze,że topik tak się rozwija i że sobie moge z wami popisać :))))))))))))) Obiecuje,że się będe pojawiac regularnie mam nadzieje,że Wy również :)))))))))))))))))))))))))) Teraz córcia leży mi na kolanach i ogląda bajeczke a ja z wami klikam. Ale muszę teraz was opuścić bo za obiadek czas się brać. Popołudniu znów do Was zajżę :)))))))))))) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ja zajżę ale okolo 18 stej aapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
jest tu któraś?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
nie ma... :( ale jak bedziecie to ja poprosze o odpowiedź :D olej z wiesioła stosuje sie przy starankach tylko do owulacji bo wywołuje skurcze macicy, co przy ciąży grozi poronieniem, ale pytanie jest takie, czy skoro ja i tak narazie współżyje z zabezpieczeniem bo nie moge zajśc w ciążę to moge brac osła przez cały cykl? Troche mi sie zapomniało bez stosowania testów owu i biore osła cały cykl... :/ chyba nic mi nie będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monlontar
hej dziewczyny, czy wiecie moze cos na temat utrogestanu? Dostalam go od lekarza na wyregulowanmie miesiaczek od 16dc przez 10 dni, to jest moj pierwszy miesiac brania, dodam ze mam nadzieje na zafasolkowanie w tym miesiacu tyle ze moja owulka wypadla dokladnie w dniu wziecia pierwszej tabletki ytrogestanu. Co sadzicie? Sa jakies szanse na zajscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia nie jestem pewna ale chyba nic nie będzie jak będziesz go brała tak mi się wydaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny czy to normalne żebym miała sucho ??wiecie .... jeśli owulkę miałam 5 dni temu i od tamtej pory prawię sucho bo jeden dzień coś tam było ale mało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie kobietki :)))))))))) Ja wczoraj po nie przespanej nocy zasnęłam już o 19-tej :)))))))))))) Ale i tak w nocy kilka pobudek było :((((((((( bo kaszelek jeszcze jest ale na szczęście objawy przeziębienia nie zwiększają się i mam nadzieje,że niedługo będziew całkiem OK :))))))))))))))))))) Ashia 87 - pamiętasz 2 tyg. temu pytałam was o to samo i odpisałaś mi żeby lepiej mimo wszystko do owulkacji. Ja cię wtedy posłuchałam :)))))))))) i brałam tylko do owulacji. Nigdzie też nie znalazłam wzmianki aby wtedy brać cały cykl. No ale raczej nie powinno ci zaszkodzić. monlontar- niestety ci nie pomoge bo zupełnie nie znam tego leku. monikkk - najważniejsze,że staranka były jak miałaś ten śluz. A to że po owulacji śluz zanika to naturalne. U niektórych dziewczyn jak doszło do zapłodnienia to na kilka dni przed planowanym @ pojawiło się dużo białego śluzu. Ale taki objaw wczesnej ciąży nie pojawia się zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×