Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Ashia87
monik nie denerwujmy sie bo jeszcze nam sie cykl rozreguluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia ja od nie dawna tu jestem :) długo się starasz z mężem o dzidzię ? ja już prawię 1.5 roku ale od 2 miesięcy tak już starannie czyli sluz itd. bo wcześniej o tym nie myślałam o dniach płodnych i nie płodnych teraz zaczełam kiedy sięokazuje że nie mam jeszcze dzidzi :)a tak chcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja się nie denerwuje ignoruję takich ludzi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia 87 haha ale jaja haha Ja nie miałam na mysli ciebie. A 22 lata to tak strzeliłam bo pamiętam,że wtedy bardzo się wszystkim przejmowałam i fizycznie też się sobie nie podobałam. A teraz już poprostu inaczej na wszystko patrze - z wiekszym dystansem. A ty masz akurat 22 lata tak ???? Jesli tak to mogło tak zabrzmieć ale zupełnie nie miałam ciebie na myśli bo jak pisałam wczesniej wiedziałam że jesteś młodsza ale ile dokładnie masz tego nie wiedziałam :)))))))))))))))))))))))))))))) monikkk do zapłodnienia może dojść jesli do staranek doszło na ok 3 dni przed owulacją, w dniu owulacji i na jeden dzień po owulacji. Bo plemniki moga pozostać w śluzie i poczekać na owulacje.Więc teoretycznie tego 11 też mogło być OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik my z mężem staramy sie półtorej roku tak ogólnie, a testy owulacyjne i śluz zaczełam stosowac i obserwowac w październiku. tzn zaczełam ale po pierwszym cyklu musiałam i tak zrezygnowac bo miałam niski poziom hormonów, testy wychodziły negatywne a od listopada zaczęłam krwawic non stop. dopiero w grudniu byłam u lekarza a w styczniu byłam na czyszczeniu macicy i do kwietnia na razie mam spokój z testami i śluzem bo nie moge zajsc w ciąże. ale teraz juz sie ciesze bo została mi tylko @ w marcu a potem w kwietniu sie bierzemy do dzieła :D wiec mozna powiedziec że tak solidnie to sie nie staralismy (ze śluzem i testami) bo miesiac starań i 5 miesięcy przerwy w staraniach to żadne starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek1972
HEJ jestem tu nowa , ale od jakiegoś czasu Was podglądam , ja też staram się z mężulkiem o drugie dzieciatko -mamy już 16 letnią córę . Teraz pragniemy synka , czy ktoraś z Was wie kiedy wyliczyć ten czas płodny przy 29 dniowych cyklach. Od poniedziałku stosuję testy , dzisiaj mam 15 dc ale zero sluzu , czy coś jest nie tak ? Z obserwacji testów było tak -pon dwie kreseczki ale testowa bardzo słaba , wtorek to samo, środa brak , dzisiaj brak , co Wy na to .Kiedy ta owulka ma być , czy jeszcze czekać ? Poradzcie coś , z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzięki tiko już rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tikotiko wiem że to nie było od mnie ani o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko to ja podsumuję 10 tego miałam śluz płodny. przytulałam się z mężem 8, 9, 10 tego :0 a 11 tego już nie miałam sluzu. a 8 i 9 tego miałam ale nie rozciagliwy tylko taki jak by biały ale nie do końca. Czyli dobrze zrobiłam przytulając się z męzem :) w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia szkoda mi ciebie :( troszkę przeszłaś :) ale juz tylko powinno być lepiej :) nie :) ihhi chcemu mieć dzidzię i bedziemy je miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik na poczatku rozpaczałam szczególnie jak mnie gin na to czyszczenie wysłał... po zabiegu wszystko ok, 2 godzinki musiałam tylko zostac w szpitalu i wszystko by juz było superowo gdyby nie przyszła położna i nie powiedziała mi że to mogła byc ciąża... :/ miesiac czekania na wyniki... cieżki miesiac.... chyba najgorszy... ale okazało sie że to był niski poziom hormonów :) choc to tez nie sprzyja ciaży... :/ no ale jest juz dobrze :D krwotoku nie dostałam po zabiegu :D teraz tylko miesiąc czekania i bierzemy sie do dzieła :D i po tym co przeszłam to powiedziałam, że zrobie wszystko, ale naprawde wszyściuśko żeby miec dzieciatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
i dodam, że widziałam te wyskrobiny... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ojeju jak my kobietki mamy żle :) a umiesz odpowiedzieć na moje pytanie które zadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek 1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik a umiem umiem :D nie zauważyłam tego postu :D wiec tak... :D 10tego miałas sluz płodny, współżyłas 8,9 i 10 więc powiem ci szczerze, że ... MASZ OGROMNA SZANSE NA DZIDZIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dobra, ja zmykam :D do juterka kobitki :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to dięki ci bardzo :) czyli coś tam wiem na temat tych dni płodnych :) teraz jest najgorzej bo trzeba czekać :) jej a to tak się ciągnie te dni:) a tym bardziej że od 2 miesięcy nie pracuję :) i co dziennie czytam na temat ciąży itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
szkoda żę już uciekasz :( papapapap do jutra ja napewno będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
ja tez nie pracuje wiec nie jestes sama :D dobra, lece :D papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
2433245 moje gg :d w razie "czegos" mozna pisac :D papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkkkk - ja też sądze, że masz baaaardzo duże szanse na dzidzie :))))))))))))))))))))) Trzymam kciuki za Was wszyskie kobietki i za siebie też ;))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
dziewczyny jak myslicie czy skoro staranka byly w 10 12 i 14dc sa jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
asiolek - teoretycznie przy cyklach 29 dniowych owulacja powinna być ok 15 dc ale może się przesunąć w jedną lub w drugą stronę więc może testuj dalej. Blada druga kreska oznacza test negatywny i mogła powstać w bardzo gęstym żółtym moczu kiedy mało piłaś długi czas i nie oznacza,że owulacja już była skoro potem test był juz tylko z jedną kreską. Najlepiej test robić nie za wcześnie rano najlepiej w godz 14-20 bo wypijamy wówczas już spor płynów w ciągu dnia i wstrzymać się tylko 2 godziny przed zrobieniem testu - wtedy test nie będzie przekłamany. Mocz nie może być ani zbyt gęsy ani zbyt rozcieńczony plynami i 2 godziny ograniczenia picia jest optymalne dla tego by test wyszedł wiarygodnie. Pozdrawiam :)))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
madziaczek - zależy w ilu dniowch cyklach jeśli 27-29 cyklach to wtedy jest to najlepszy czas i duże szanse,że mogło się udać :)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiolek 1972
ticotico-dzięki za Twoją wypowiedz, już myślałam ,ze przegapiłam w tym miesiącu owulkę , masz rację dalej będę testować mam nadzieję ,że w końcu doczekam się tych 2 mocnych kresek.Martwi mnie tylko jeszcze brak sluzu, którego wcale nie mam , a brałam po 6 tab dziennie wieiołka . Może zrobiłam się zbyt wrażliwa , mam nadzieję ,że w końcu się uda zafasolkować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiolek 1972
tikotico -sorki za ten błąd w Twoim psudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko dzięki :) za ciebie też trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiolek 1972
A powiedzcie dziewczyny , czy owulację można mieć też w 20 dc, czy przy 29 dniowych cyklach to nie jest za późno , kiedyś słyszałam o takich rzeczach i bardzo się zdziwiłam , gdyż jak to wówczas jest z tymi 14 dniami przed @ ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cześć dziewczęta :) jak tam po nocce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×