Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
ja tez nie chcem :) przez tą pogodę to mnie głowa rozbolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze powinno sie isc po roku staran ale ja teraz tak i tak musze odwiedzic ginka bo miałam miesiac temu cytologie robiona i miałam sie zgłosic po miesiacu i przy okazji zapytam sie go co on sadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
o w końcu ktoś jest :) no to chyba że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
widzę ze jestes młodziutką męzatką :) ja już ponad 1,5 roku jestem męzatką :) a staranka zaczeliśmy po 2 miesiącach ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to w jakim miesiącu sie chajtałaś w sierpniu czy wrześniu bo ja w sierpniu :) 2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i naprawde wam nie udało sie jeszcze? Własnie tego sie boje ze ja tez bede tak długo czekac;( i to jest najgorsze ze ja sobie wmawiam i wmawiac bede ze ze mna cos nie tak jest albo ze jakies torbiele mam ;( Moja fantazja jest bardzo bujna Wiem ze to minus;( Mielismy slub w sierpniu 2008. Piekny dzien:) wspaniałe przezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to równo rok po mnie :) hihi a z tą fantazją to każda tak ma :) ja też nie raz tak myślałam. Najlepiej to żeby każda z nas była zdrowa itd. napewno będziemy miały dzidzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozemy tracić nadziei:) wiara to podstawa:) bedziemy nie długo sie smiac z tych naszych topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jak masz ochotę to idz :) ja to najbardziej nie lubię ginka i dentysty :) no ale trzeba od czasu do czasu jść szczeż mówiąc to u faceta nie byłam i chyba nie pójdę chyba że w ostateczności bo się wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez tak mowiłam ze do faceta nie pojde ale raz byłam zmuszona i po pierwszej wizycie u niego stwierdziłam i nadal twierdze ze juz do babki nie pojde;) Kobiety wogole maja dziwne podejscie Dla mnie gorsze Facet to pozartuje i tak jakos inaczej jest ... nie wiem ale chodze teraz do Gostka i jestem bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
stosowałam ale dawno napewno ponad rok temu i przesałam bo jakoś nie zaszłam po nich wiem że trzeba je troszkę po urzywać ale ja jakoś je odstawiłam i przestałam o nich myśleć ale jak w tym miesiącu okażę się że nie jestem w ciąży to od następnych starań zacznę używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zamiar je zakupic;) przepraszam cie ale musze konczyc moj mężus wrocił:) bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ja widzisz nie mogę się przełamać. Dostałam adres do dobrego ginekologa u nas w białymstoku znajoma starała sie z mężem ponad 2 lata i nic poszła do niego przepisał jakieś tabletki i po trzech miesiącach zaszła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja też znikam możę bede pózniej bo mój mąż też zaraz wraca trzeba obiadek podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko a ty co jeszcze na spacerze hihiih tak długo :) nie piszesz od tamtej pory ? chyba ładną masz pogodę :) nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Cześć dziewczyny :D Wróciłyśmy po 15. Słoneczko pięknie świeciło tylko ten silny wiatr troche przeszkadzał ale zimno nie było więc sobie troche pospacerowałyśmy, na poczte zaszłyśmy i no i spore zakupy były, że ledwo z siatami doszłam :P. Potem obiadek troche zabawy w "kawiarnie" no i dopiero jestem. A wy jak na złość niedawno uciekłyście. Mój mąż też niedługo będzie ale obiadek je w pracy więc na szczęście nie muszę już szykować :) Takie plany były na większe porządki a tu nic ale ważniejsze że sie mała dotleniła :D Rozmawiałyście o ginkach i powiem ci monikkk że jak się przełamiesz i pójdziesz do faceta to do kobiety już nie pójdziesz. Ja byłam już w swoim życiu u kilku kobiet i jak poszłam do faceta to stwierdziałam,że jest o niebo lepiej i przede wszystkim facet jest o wiele delikatniejszy - ja przynajmniej mam takie doświadczenia. I tak jak mówisz Jolita taka wizyta u faceta jest o wiele przyjemniejsza, pożaruje i nie jest tak sztywno. Od tego czasu chodze tylko do facetów. Teraz mam takiego fajnego młodego gina i jestem bardzo zadowolona. To ja uciekam teraz i będę wieczorem gdyby któraś miała ochotę pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graffik
Mam pytanie czy są leki na to by wywołać owulacje ,albo też takie które mogły by wywołac nie tylko 1 pęcherz graffa tylko np. 2 BARDZO PROSZE NAPISZCIE CO WIECIE a.. co to jest clostibergyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko masz racje :D faceci sa o niebo lepsi :D ja też zawsze mówiłam, że do faceta nigdy nie pójdę, ale musiałam iśc bo mojej gin nie było jak miałam te krwawienia i nie miałam innego wyjścia... a teraz nie żałuję :D z babka to było zawsze tak "sztywno" a z facetem jest inaczej :D tak delikatnie... :D dentystów tez to dotyczy :D ja nigdy więcej nie pójdę do kobiety :D graffik nie ma leków na wywołanie owulacji... owulka albo jest albo jej nie ma... mój Krzys właśnie pojechał znowu do pracy... :O aaale za jakies 2 godzinki powinien byc z powrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a mnie dziewczyny chyba bierze przeziębienie bo głowa mnie boli caly dzień a teraz czoło mam gorące to chyba przez tą pogodę:( a co do ginka to wcześniej czy póżniej to pójdę do chłpa ale narazie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
idę oglądać m jak miłośc ale komp. nie wyłańczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
co Wy jeszcze śpicie?? ja juz od 6 na nogach... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
jednak moje starania nie zaczną się za tydzień... @jest dalej... ale i tak nie jest zle bo zawsze miałam obfite @ a teraz nie :D no i czekam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczynki, wyliczyłam sobie teraz z ciekawości (czyt. własnej głupoty) kiedy bym miała termin porodu jeżeli w tym cyklu zaszłabym w ciążę... więc przy średniej długości cyklu 30 dni termin mi wyszedł na 23 grudnia :D:D:D mały prezencik na święta byśmy mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
o to pięknie ashia ja właśnie 23 grudnia się urodziłam :) A jak mi się nie uda w tym mies. to w następnym cyklu bede rodzic w sylwestra :) hihi jakie my nie mądre :) nie mają co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Wczoraj u mnie tak ładnie było a dziś wstaję !! a tu śniegu po kolana !!!!! jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
śniegu po kolana?? u mnie słoneczko od rana :D aż miło było wstac :D no fakt, za madre to my chyba nie jestesmy :O aaale co tam :D ważne, że sie nie smutamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wczoraj mnie troszkę łamało ale wziełam tabletki na noc i dziś oki :) jak nowo narodzona :) Ashia- poczytałam troszkę wcześniejszych wypowiedzi na tej stronce i widzę że ty od początku tutaj jesteś ??? wielu dziewczynom pomogłaś :) nawet jak dobrze przeczytałam to dwie zaszły :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
o jeju... ja jakby nam sie w następnym cyklu udało to bym rodziła 20 stycznia :O ale by smiechu było :D kuzynka 16 styczeń, maleństwo 20, ja 21, mąż 27 a siostra z babcia 29 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×