Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

\"STARACZKI \" NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECI MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................ Tikotiko....... 30........ 2......... 9.04...... WIELKOPOLSKIE...... 1 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.......... Zmieniłam znowu by było bardziej przejrzyście - zobaczymy czy mi wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba wyszło :) Natasz super,że do nas dołączyłaś :D Sprawdz, tylko czy czegoś nie przekręciłam poprawiając tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki! Witaj Natasza! Samopoczucie to w sumie normalne... jajniki mnie cały czas bolą a nie wiem z czego :O objawy ciąży? czasem mi się w głowie zakręci :O i niedobrze mi jest :O ale to może byc wina ziemniaków, bo takie ohydne ostatnio kupiliśmy... ;) aaa, no i śluz mam, nie wiadomo z jakiej racji w 23dc... \"STARACZKI\" Ashia87..... 22..... 15..... 15.04..... Śląskie..... 0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Witaj Ashia ten sluz to normalka tak mi sie wydaje moja siostra też tak miała ,,ale pózniej przed @ zniknoł. Moze tez sie troche denerwójesz to też ma jakis wpływ. Głowa do góry będzie dobrze!! Monikkkk a jak byłaś na monitoringu to sama chciałaś czy on to zaproponował bo ja bym chciała ,ale mój gin wkurza sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI \" NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECI MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................ Tikotiko....... 30........ 2......... 9.04...... WIELKOPOLSKIE...... 1 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.......... Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkopolska...........0 tylko w tym cylku to ja sie nie starałam przez to zapalenie ;(((ale dopisze sie do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D STARACZKI \" NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECI MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 Tikotiko....... 30........ 2......... 9.04...... WIELKOPOLSKIE.......1 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkopolskie..........0 Ashia87........22.........15........15.04.............Śląskie............0 Ashia dodałam cię do tabelki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś znów piękny dzień :D Słoneczko super świeci :D Cycuchy znów przestały bolec więc pewnie @ się zbliża.... Ashia - tak patrze,że skoro planowany @ na 15.04 to szybko ci wyszła ta druga kreseczka. Dla mnie kręcenie sie w głowie to ważny objaw bo właśnie tak miałam w pierwszej ciąży i to praktycznie od samego zapłodnienia. Więc hm............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie stwierdziliśmy z moim meżulkiem,że skoro mąż taki zestresowany to i jego plemniczki też i stąd siępewnie nie udało. Więc może jak wyjedziemy na wakacje i mężulek wypocznie to się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko kreska była, ale wypatrzec ją tez musiałam ;) narazie pozostało mi czekac... wykrycie ciazy na usg dopiero w 5 tygodniu, więc musze tylko czekac... ale juz nie długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko zawsze mówią, że należy się "wyluzowac" i zapomniec i sie uda, więc może może... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaż żeby stranak wypadły na sobote :) bo teraz wypadły na wtorek i czwartek kiedy mąż jest bardzoo zmęczony i fizycznie i psychicznie bo taki biedulek zestresowany. Co do wyluzowania to on całkowicie spokojnie podchodzi do naszych i to go zupełnie nie stresuje - stresuje go tylko praca :O Moj biedulek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cześć dziewczeta :) iwdze ze troszke sobie po pisałyście :) Tiko - mam właśnie pytanie albo moze któras z was tak miała Zrobiłam wczoraj test owulacyjny juz trzeci. wczoraj był mój 12dc i tak wyskoczyły dwa paski w c i t po 3 min wziełam do reki i widze dwa paski wyrazne rakie same wiec zapytałam sie meza co widzi on powiedział to samo a nawet wskazałze jeden pasek jest ciemniejszy i oczywiscie pasek T !!! wiec powiedzialam ze dziś sie przytulamy :0 ale po jakiejs godz. ( bo nie wyrzucam tych pasków ) zobaczyłam a tam pasek T jest juz jasniejszy od C !!! co jest grane u was tez zmienia sie Czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia - ja trzymam cały czas kciuki za ciebie :) :) Julita- a ty co tak nas opuszczasz ?? nie dało by sie czesciej u nas być ??? Natasza - fajnie ze do nas dołączylaś :):) POZDRAWIAM WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monikkkkk :D Wiesz co ja takiego czegoś nie miałam. U mnie po jakimś czasie paski robiły się jeszcze ciemniejsze ale nie jakśniejsze. Ale wiesz co wiarygodny jest tylko test po tych 3-5 minutach więc test na pewno był pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tez tak mi sie wydaje zaraz ide robić nastepny zobaczymy co z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zrobie sobie dzisiaj test owu ;) ciekawe co mi wyjdzie... :D i wiecie co? miałam ochotę na czekoladę. otwieram ją, biore kostkę i mi nie smakuje :O normalnie ohyda!!! potem zrobiłam sobie rosołek z czosnkiem... nie dośc że mi to śmierdziało to jeszcze nie smakowało... :O mam ochotę coś zjeśc ale nie wiem co i nic mi nie smakuje :O nawet zapach kawy mnie odrzuca... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
asha to sa bardzo dobre znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
zrobiłam test i mam dwie takie same kreski !! jej o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie raczej wydawało, że kobieta w ciąży to "pożera" wszystko... a może ja jednak nie jestem w ciąży? cycuchy mnie nie bolą, a to ponoc pierwszy objaw... choc mnie to rzadko bolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ja od 10dc do 18dc miałam dwie krechy ;) później już nie robiłam testów ;) tak dla pewności poprzytulaj się regularnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
z tego co wiem to nie zawsze bola wiekszosci bola ale to nie znaczy ze ty nie jestes w ciazy:) cos mi sie wydaje ze jak jestes w ciazy to chlop bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkk - no nie wiem co ci poradzić Jak też w pierwszym cyklu tak miałam, że dwa dni z rzędu wychodził mi wynik pozytywny. Wszystko zależy od tego na którym teście ta krestak testowa jest mocniejsza na tym dzisiejszym czy tym wczorajszym ? Ashia - no no objawy są bardzo ciekawe. Mnie cycuchy bolały w piewszej ciaży wieć u siebie szukałam takiego objawu, ale nie wszystkie dzieczyny bolą więc tym nie masz się co sugerować. Dla mnie te zawroty głowy i smeczki s obiecujące no i ten teścior. A nie chcesz powtórzyć test bo skoro już poare dni temu była bladziutka kreseczka to teraz to już musi być ciemniejsza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko wolę jeszcze testu nie robic, a poczekac ten tydzień i zobaczymy co bedzie... a jak nic nie bedzie to mam nadzieję, że nie pójdę znowu do szpitala na czyszczenie i znowu 3 miesiące z głowy ze staraniami... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jak patrzei porównuje dwa testy to mi sie wydaje ze ten dzisiejszy jest mocniejszy ale moze za godz tak samo pokazac wiec zobaczymy i tak mam w planach przytulanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak cierpliwa nie jestem :) Podziwiam cię. Ja bym chcciała wiedzieć choćby dlatego by przed świeami sie nie przemęczać i nie zaszkodzić w ten sposób dzidzusiowi. A jak krwawienie ustąpiło już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia nie mysl tak moze bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie krwawie dalej :( a co do przemęczania się to ja sie szanuję :D nie dźwigam itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×