Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

wynik pozytywny...

Polecane posty

Gość anii
Julita nie próbowałam tak, a Wy próbowaliście? No tak, tak proza życia, znam to. a jaką najdłużeszj Niutkaa mieliście przerwę w kochaniu się? u nas, to było 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Anii właśnie wczoraj próbowaliśmy i dla mnie rozkosz nie z tej ziemii,dla niego też a jeszcze jak powiedział,że mam zacisnąć mięśnie macicy,to już w ogóle czuł się cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no ja od tyłu nie mogę, bo mnie boli. ale to na krzesełku w czw, to były na prawdę dobre, strasznie się zmęczyliśmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Ja bardzo chętnie bym spróbowała na krzesełku ale u mnie w domku nie mogę-za głośno by było,ale jak będziemy u niego to musimy spróbować. A Ty Słonko wybierz się do ginekologa,na pewno coś Ci na te bóle poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ano, dzięki za troskę, trzeba trzeba się wybrać. Kurczę ja momentami mam takie refleksje, że chiałabym już mieć męża, dziecko, wspólne obiadki, spacerki, chyba poważnieje :). Macie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
No ja tak mam już od dawnego czasu a najbardziej jak zobaczę moją przyjaciółkę z mężem i córeczką-to aż mi czasami żal serduszko ściska,też bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Ja mam tak od niedawna, od kiedy poczułam, że na mojego Ukochanego zawsze mogę liczyć. Chyba chcę z nim stworzyć rodzinę, czasami się jeszcze wacham, ale już coraz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez tak sciska ostatnio coraz mocniej.Szczegolnie jak widze male dzieci...Tez juz bym chciala miec z nim nasze dziecko:)Nie wiem jaka mielismy najdluzsza przerwe...odkad mieszkamy razem,to nie byly one zbyt dlugie,z tym ze przewaznie nie kochamy sie codziennie... p.s. Krzeselko sprawdzone,faktycznie mozna sie niezle zmęczyć:) Zmykam zaraz na film,ogladacie tez moze \"M jak milosc\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Dziewczyny chyba sięwłaśnie zdołowałam,za ponad trzy tygonie mam 25 urodzinki i żadnej większej perspektywy na przyszłość a mój największy ból jest taki,że nie mogę znaleźć pracy:( Zdecydowaliśmy z moim chłopakiem,że jak przez wakację nic nie znajdziemy to wyjeźdżamy do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
jasne że oglądam M jak miłosć, też właśnie idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Też oglądam "M jak miłość" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,to do uslyszenia po filmie.Julitka,tez mam 25 lat...nie jest tak źle...Po filmie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no i po filmie. ja skończe 25 w październiku, ale się dobraliśmy :). Julita głowa do góry z pracą znajdziesz!, ja też mam dylemty związane z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Faktycznie się dobrałyśmy :) fajnie. No mam nadzieję,że jakoś się ułoży,ale w mojej małe miejscowości i w jej okolicach trudno z pracą zwłaszcza w moim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Tak :) Ale jaja,tak się dobrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julita,a jaki masz zawod?Skoro studiowalas w Poznaniu to nie myslalas zeby tu zostac i szukac tutaj pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ja na pewno jestem 81 :). podajcie dokładne daty, ja jestem 20.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super!Dziewczyny mysle ze duzo nas laczy:)Z tym,ze ja koncze studia w tym roku,bo niestety ze wzgledu na chorobe mialam rok przerwy na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam juz dylematy w zwiazku z przyszla praca.Niestety wszedzie licza sie znajomosci,a jak sie ich nie ma,to nie ma sie tez pracy.Polska rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Ja skończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i prace socjalną i resocjalizację. Jak tam studiowałam to miałąm nadzieję,ze u mnie gdzieś znajdę pracę,tym bardziej,że wszystkie kumpele wróciły do swoich domków ale teraz trochę tego żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
ja urodziłam się 14 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka21 jestes?Bo umieram z ciekakowosci o ta twoja wpadkę.Serio ciekawi mnie to,kiedy takie cos nastepuje.Czy moze prezerwatywa wam pękła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Niutkaa tak na Szamarzewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje znajome w wiekszosci tu zostaja po studiach lub jada do wiekszychmiast np.Warszawy.no i czesc oczywioscie jedzie zmywac gary w Anglii,ale mowią ze tylko tak na chwilę,a jak juz cos zarobia to tu wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita,powiem Ci jedno.Mamy ze sobą masę wspolnego!!!Dodam jeszcze,że moze nieraz minęlysmy sie gdzies na korytarzu lub w the end.Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Jaki ten świat jest mały :) Szkoda tylko,że wcześniej się nie poznałyśmy :( A Ty jaki kierunek jeszcze kończysz,bo wiem o psychologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a ja nie studiowałam w Poznaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×