Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

wynik pozytywny...

Polecane posty

Gość gdzie ten okres
może jutro się odezwie po rozmowie z bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak.Ide sie umyc.Dostaje gorczki. Dentysta powiedzial ze tak bedzie,zle sie czuje i mam dreszcze.Zaczynam puchnąc;(Jakby co,to odezwe sie jutro.Jesli dzis juz nie dam rady. Trzymam za Ciebie kciuki!!!Moze okres przyjdzie tej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s.A gdzie najbardziej lubisz sie kochac?Tzn.chodzi mi o miejsca.Ja ostatnio najbardziej w łózku,ale zdarzyła sie tez wirująca pralka.To było cos:)Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Mam nadzeiję,ze ten ból Ci minie. Co do miejsc to na razie kochaliśmy się tylko w łóżku,ale chce go namówić na jakiś inny mebel,podłoga też mnie kręci i kochanie sięna stojąco,bo jeszcze się tak nie kochałam. A w aucie kochałaś się juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a tu jesteście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
witaj Anii,tak rozbiegana jestem po dwóch problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
możemy tu sobie we 3 porozmawiać, jesli chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
ja jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez:)Bedzie nas w sumie z owiedka 4:) W aucie tez sie kochalam,ale o tym jutro.Dzis zmykam.Dziewczyny,czuje sie fatalnie.Oby do jutra sie polepszylo.Poki co nawet buzi nie moge otworzyc,jakiegos szczekoscisku dostalam. p.s.Anii,pomysl o tym lekarzu,bo w czasie seksu nic nie ma prawa bolec.No chyba ze przy analnym,ale tego nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!Ma obolała twarz wezly chlonne,ale jestem w stanie isc na uczelnie.Odezwe sie pozniej.Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Cześć dziewczyny !!!! Kolejna bezsenna noc za mną a na dodatek rano jakoś źle się czułam- a może to są jakieś moje urojenia. Dobrze,że dzisiaj przyjedzie mój ukochany :) Niutkaa biedactwo mam nadzieję,że szybko Ci to minie. P.S Jak nie będę się odzywać,to znak,że ukochany już u mnie jest. Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Kamień spadł mi z serca - DOSTAŁAM OKRES !!! Co prawda na razie to można nazwać raczej plamieniem ale ulżyło mi- trochę za wcześnie było na zostanie mamusią. Jak ja się cieszę-aż popłakałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa w zajeciach...Nie moge juz tu wytrzymac,bo boli,a jeszcze jedne cwiczenia przed mną. Gdzie ten okres,nie zazdroszcze.Nadal nic?Oj na Twoim miejscu juz bym byla niezle spanikowana.Dobrze ze dzis spotkasz sie z chlopakiem,na pewno podtrzyma Cie to na duchu.Zostaje dzis u Ciebie na noc?Daleko od siebie mieszkacie?Skrobnij słowko,jak bedziesz mogla.Ale nie jak bedzie Twoj ukochany...Wtedy poswiec mu 100% swojego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!!!Bardzo sie ciesze!!!Nawet plamienie jest dobrym znakiem,bo to znaczy ze lada moment dostaniesz okres i nie jestes w ciazy!!!Masz juz jakies pigulki przygotowane,ktore chcialabys brac?Bo pamietaj,ze bierze sie je od pierwszgo dnia okresu.Ale okresu- nie plamienia. p.s. Myślę, że teraz możesz już zmienić nick...tylko nam stad nie uciekaj:)Bo bede tesknic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka21 za Ciebie tez trzymam kciuki by powiodla sie rozmowa z rodziną.Daj znac potem jak bylo,przyszla mamo:)Ciekawe czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
niutka dzięki też się cieszę :) Chyba zdecyduje się na Harmonet,bo moje kumpele biorą i dobrze je toleruję. Ale w tym miesiącu to już raczej nie zdąże po nie iść-ten ginekolog do którego chodziłam do końca tygodnia już nie przyjmuje a nie mam kasy żeby pojechać gdzieś na prywatną wizytę- a nie chce obciążać kosztami chłopaka. Po okresie na pewno pójde do ginekologa i od nasztępnej miesiączki zacznę brać :) Trzymaj się jakoś- jak chcesz możesz przerzucić trochę bólu na mnie :) Mój ukochany zjawi się ok. 15 jeszzce u mnie nigdy nie nocował ale może już niebawem :) Ma do mnie troszkę ponad 15 km więc nie jest źle :) Miłego nudzenia się na zajęciach :) Mam na imię Julita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Owiedka 21 u mnie już po stresie, mam nadzieję,że po rozmowie z bratem i rodzicami też poczujesz ulgę i już w pełni będziesz mogła cieszyć się dzidziusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam Julite, ktora dzis w koncu odetchnęła.Co do pigułek,to ja bralam juz rozne m.in.Diane,Microgynon,Cilest,Stedril,a teraz jesli zdecydowalabym sie na branie to raczej wzeilabym Jasmine,gdyz są to najnowsze tabletki i maja najmniej skutków ubocznych.Ale niestety ich minusem jest wysoka cena.Pigulki dobiera sie indywidualnie i nie wiadomo jakie lekarz Ci przepisze.A co do ich ceny,to bedziesz sama za nie placiła?Wychodze z zalozenia, że antykoncepcja jest wspolną sprawą i dlatego najlepiej placic jest \"po polowie\".W kazym razie ja tak robiłam,a moi faceci zawsze rowniez czuli sie w obowiazku zeby sie dolozyc, tym bardziej ze nie pracowalam. Niektore pigulki sa drogie- ok.30-40 zl i łatwiej jest jak dwie osoby sie na to składają. A co Ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
NIUTKA później ci napisze co o tym wszystkim myślę,bo niebawem ukochany ma się zjawic :) Więc sama rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
niuttka dzięki za rady! trza się wybrać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii nie ma sprawy. Zrobisz jak bedziesz chciala,po prostu ja na Twoim miejscu jednak bym sprawdzila skad ten bol.Teraz juz jestem madrzejsza,bo kiedys tez takie rzeczy bagatelizowalam.Moze okaze sie ze nic ci nie jest.Oby.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajo
hej to ja :D czy test Quick... coś tam ten z bobaskiem jest dobrym testem? za dwa dni mam dostać okres, a dziś go zrobiłam i wyszła mi jedna kreska, czy mogę być pewna, że nie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
tekst jest chyba w miarę, ale tak przed okresem, to może być niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
masz rację Niuttka, ja mam zaległe badadni nie tylko ginekologiczne do zrobienia. a jak Twoje zdrowie? niedługo przyjeżdza mój Ukochany :), na pewno będzie miło, nie widzieliśmy się tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajo
no to kiedy jest wiarygodny? piszecie, że już po 6 dniach od zapłodnienia, potem piszecie, że po 2 tygodniach, potem, że przed miesiączką, a potem, że wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anii.Ze zdrowiem to u mnie rożnie bywa,ale akurat teraz jestem obolala po wyrwaniu ósemki.A skad jest Twoj chlopak?Daleko od siebie mieszkacie?Ja 3 miesiace temu zamieszkalam z moim, po niecałym 1.5 roku znajomosci.Oogolnie jest super,ale drazni mnie to,ze teraz to on placi za mieszkanie itd.,a ja jeszcze nie pracuje.W czerwcu sie bronie i ruszam na poszukiwanie pracy...Ufff.juz sie boje. Haha, a nasza Julitka się bawi:)Super:)Poczatki znajomosci sa zawsze najlepsze,choc pozniej tez jest fajnie...ale juz troszke inaczej Owiedka 21, zastanawiam się co u Ciebie.Mam nadzieje,ze jakos przezylas rozmowe z rodzicami?Odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę się Wam pochwalić:) Promotor zaakceptował moją pracę magisterską:)Nie mial zastrzezeń.Teraz jeszcze muszą drugą prace napisac,ale juz krotszą,bo koncze jednoczesnie studia podyplomowe na psychologii.A w czerwcu mam dwie obrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to sobie odbiję.Pewnie fajnie sie bawicie.To super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra dziewczyny.Moze owiedka tez sie tez odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×