Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

wynik pozytywny...

Polecane posty

Gość anii
A dobre ciasto wyszło? ;) Jas dziś dla odmiany zabawiam się w gospodynię domową, mój chłopak gra sobie teraz w piłkę ma meczu, a ja niedługo będę gotowac obiad i robić satakę :). U mnie z orgazmami też bywa różnie, dlatego ciągle eksperymentujemy. No ale w tej pozyji siedząc na krześle, bardzo mi odpowiada petentracja i chyba miałam największy okres jak to tej pory. A jak Twój okres, dalej jest skapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Właśnie mam nadzieję,że wyszło dobre :) jeszcze nie wiem bo dopiero wyjęłam z piekarnika. Co do okresu to już taki skąpy nie jest,ale i tak porozmawiam na ten temat z lekarzem-mój ukochany tak sięmartwi o moje zdrowie,że muszę iśćjak naprędzej. No mam nadzieję,że dobry obiadek ugotujesz ;) Ja muszę sobie zrobić manicure,żeby jutro ładne mieć rączki dla ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Będzie dobry ;), tak jak i twoje ciasto dobre jest :). Idź koniecznie do lekarza, cykl Ci się po tabletkach wyreguluje i będziesz spokojniejsza. Nie boicie się teraz kochać w gumce, bo tej przygodzie? My po rozmowie w czwartek na razie jeszcze przy gumkach zostajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
No boimy się,ale teraz bardziej uważamy i oboje doszliśmy do wniosku,że tabletki bedą najlepsze,ale to dopiero za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zrobilam dzis na obiad pyszny makaron,a teraz zaczynam sie szykowac do wyjscia bo idziemy dzis na imprzez firmową z pracy mojego ukochanego:)Panokcie tez juz zrobilam,tradycyjnie francuski manicure.A Ty Julita jakie preferujesz?Włoski tez już ułozone,czas wypracowac jakas kieckę:) p.s.Tylko troche kiepsko z tym,ze nie bede mogla nic wypic,a pewnie bedą jakies dobre drinki.Niestety jestem na masie leków przeciwbólowych,bo inaczej przez ten ząb nie mogłabym w ogóle pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Rozumiem. Mi coś w moim niezawodnym mechanizmie cyklowych ;), tez lekko się zachwiało, bo dziś dopiero czułam bóle owolucyjne, a nie wczoraj jak pownino być. no ale to nie jest powód do zmartwień. Trochę, po tej Waszej niemiłej przygodzie z gumką też nabrałam strachu, że nam pęknie, bo na tym krzesełku, to ostro szarżowaliśmy, mało krzesełka nie rozwaliliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Niutkaa to ale sobie dzisiaj zabalujecie-fajnie :) Ja właśnie jestem w trakcie malowania. Też bardzo lubię francuski,chociaż od czasu do czasu zdobię sobie paznokcie różnymi wzorkami-ale żadnymi wymyślnymi,bo nie potrafię aż tak super to zrobić ;) Oj jak ja dawno żadnego alkoholu nie piłam a lubię tak raz na jakiś czas-najbardziej lubię czerwone słodkie winka a jak wódeczkę to czystą-jakoś nie mogę przełknąć drinka. W takim razie superowej imprezy życzę :) I mam nadzieję,że ząbki już nie dadzą ci o sobie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Anii prawdziwa Tygrysica z ciebie ;) Tez cały czas zastanawiam się co u Owiedki-mam tylko nadzieję,że wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię czystą...oczywiscie potem jakis soczek:)Ale chyba nie dzis...E co tam,wazne ze zab juz wyrwany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Ja również lubię wódke :), teraz to już trochę mniej, bo jakoś do piwa się przekonałam, ale jesli chodzi o dłuższe picie tak na imprezie, to wolę wódkę. Owiedka ma teraz nowy stan ducha i ciała, także pewnie nie w głowie jej forum, musi sobie to wszystko w głowie poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajo
hehe ja to uwielbiam wódkę i tanie winka za monopolem :D :D mmmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Miłej zabawy Niutkaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Dziewczęta ja już jestem po wszelkich zabiegach upiększających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
To super :). a ja już prawie obiad zrobiłam, Pam przybywa na obiad niebawem ;). u Was też taka dziwna pogodna, że na zmianę pada i świeci słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
u mnie tak samo za oknem jak u Ciebie,ale mam nadzieję,ze jutro będzie łądnie,bo chcemy gdzieś pojechać motorem-mój chłopak ma piękny motor i bardzo lubięz nim na nim jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Smacznego wam życzę- na pewno przygotowałaś pyszny obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
dzieki :). fajnie sobie motorkiem pojeździć :). miłego wieczoru, bo ja chyba zaraz uciekam. papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Witam Kobietki :) U mnie jest straszna pogoda-po prostu nawet z domu nie chce się wyjść . Mój ukochany pewnie nie przyjedzie dzisiaj motorem-bo jest za zimno i non stop pada. A chcieliśmy dzisiaj pojechać nad jakieś jeziorko, a tu niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Hej dziewczyny! jak tam dziś się macie? jak Julita spotkanie z ukochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.U mnie mniej wiecej od polowy dnia bardzo fajnie,ale wczorajszy wieczor i noc to byla porazka...\"Mala\" awanturka...Az nie chce mi sie o tym gadac,ale bylam niezle zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
oj, małe spięcie z ukochanym? zdarza się, u mnie sielanka, cały weekend spędziłam z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda8
Chyba troche zboczyłyście z tematu... Może załóżcie własny topik, a ten zostawcie założycielce topiku, co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat zalozycielka topiku jest nasza kolezanką:)A jak sie komus nie podoba to przeciez moze zalozyc jeszcze jeden taki temat,zreszta jest kilka takich jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii to nie bylo spiecie lecz raczej burza z piorunami!!!!! I gradem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
u, aż tak poważnie, ale rozumiem że już wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszlismy do porozumienia po wielkiej bitwie...Ehh.Szkoda gadac.Ale noc spedzilismy w osobnych pokojach.No niestety w zwiazku nie zawsze jest rozowo,chocby sie czlowiek nie wiem jak staral.Ale na szczescie dopoki ludziom zalezy,to wszystko da sie zalagodzic. Ciesze sie ze u Ciebie bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
tak jak ludziom zależy, to zawsze można doiść do porozumienia. u nas o dziwo, przez 2 lata związku, było może 2,3 kłótnie dość poważne, ale też nie takie bardzo poważne. a teraz to prawie w ogóle się nie kłócimy, a jeśli już się spieramy to jakiś błahostki głównie, aż to trochę za dobrze wygląda. a Wy o co się najcześciej kłócicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki juz jestem--bardzo szczesliwa!!! robie sobie sałatke i zasiadam do pisania- zdam WAm relacje z wszystkiego,ale jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :) i jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka szczesliwa :) nio :) to ide robic jedzonko bo Kruszynka sie domaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
suuuuuper :). Cieszę się bardzo Twoim Szczęściem :). Jak się czujesz Owiedka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×