Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość Aluska22
Aaanetaa gratuluję :*! Dziewczyny pomóżcie... czy mając nieregularny okres przy clo powinien on się zmienić na bardziej regularny? Mam już 35dc a okresu dalej brak w 28dc robiłam test był negatywny przez przypadek po 1h widziałam na nim 2 kreski. Jutto idę zrobić beta hcg tak jak mowilyscie... powiedzcie jest jakaś nadzieja ze się jednak udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Aluska22 trzymam kciuki za twoje b-hcg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska ja zrobilan test w 27 dc i zapomnialam o nim po 10 godz przypnialam sobie i bylo 2 kreski ale wiadomo ze nie bralam tego do siebie bo po tylu godz to wiadomo:) a za tydz wiesz jak juz bylo;) zycze ci tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZuzanna
Aluska22, także mocno trzymam kciuki! :-) Daj znać, jak już będziesz znała wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Niestety :'( Wynik negatywny.... Ehhh tracę nadzieje :( te clo nic nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Ejjj nie stop! Zgłupiałam juz! Mój wynik to 3145 u/l Jestem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa87
Aluska22 - taki wynik to ciąża :) gratulacje :) spawdz jeszcze po 48 godz jak przyrasta, ale jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Kurcze sama juz nie wiem co myslec. Chce sie cieszyc ale probuje nie zwariowac i poczekam do jutra moze uda mi sie dostac do mojego lekarza. Dzis akurat nie przyjmuje :( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZuzanna
Aluska22 gratulacje :-) Oby kolejne badanie potwierdziło dobre wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka87 to hcg trzeba powtarzac po 48? Ja robilam w sobote i do dzis nie:( nie wiedzialam ale jutro mam wizyte wiec juz poczekam. U tak wyników wcześniej nie będzie. Aluska u mnie hcg było 2088. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska22 gratulacje!! Dziewczyny jakiś wysyp ostatnio :) PannaZuzanna ja brałam do I invitro i teraz tez aktualnie biorę Encorton. To jest po to żeby organizm nie odrzucał zarodka. A tobie lekarz nie powiedział po co te leki? Meegann zrób koniecznie TSH. Tez mi się wydaje ze często lekarze olewaja tarczyce... ja co do swojej nie jestem pewna ze wszystko OK. Wychodzily mi różne wyniki a lekarz nie chciał usg zrobić.. jutro robię posiew przed invitro a w środę idę na kontrole endometrium. Pewnie jakos pod koniec przyszłego tygodnia będzie transfer. Muszę się zdecydować czy jeden większy czy dwa mniejsze. Tak są zamrożone ze nie mogę połączyć jednego dużego i jednego mniejszego... chyba wezmę ten jeden 7 komorkowy, chociaz tak bym chciała bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Zrobiłam właśnie test! Dwie mega grube krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Aluska22 gratuluję!!! :-) super wiadomość:-D. Wg mnie największe szanse są za pierwszym razem z clo na zajście w ciążę. Jeszcze raz gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa87
Aluska22 - z hcg jest tak, ze powinno rosnąć ale jak jest taki wynik i test pozytywny to moze szkoda latać po laboratoriach. Ciąża jest :) tylko poczekaj z usg do 7tc, mi tak poradzila gin i jestem jej bardzo wdzięczna. Wcześniej moze nie być widać, albo nie będzie jeszcze akcji serca i tylko nerwy. Dor - trzymam kciuki. Może jednak te dwa mniejsze? :) ja już nie mogę się doczekać moich bliźniaków. Jestem w 35 tc i jest mega ciężko, ale skierowanie do szpitala mam na 5.12, zobaczymy kiedy zechcą się urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska22 gratulacje!:) jak miło czyta się takie dobre wiadomości. Dor trzymam kciuki za bliźniaki :) mam nadzieje że tym razem się uda. U mnie trochę zawirowań, mąż wychechal na kontrakt za granicę i wróci dopiero na święta. Także jak nie udało się zajść to nie wiem jak kolejny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska suuuper;) gratuluje;) ale niespodzianka. Ja jutro o 20 mam wizyte man nadzieje ze coś zobaczy i będą same dobre wiadomości. Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmom
Aaaaneta gratuluje! Pamietam jak zaczynalysmy brac clo w tym samym czasie. Fajnie ze Ci sie udalo. Daj znac czy to po clo czy naturalnie wyszlo:) PannaZuzanna ja biore w tym cyklu letrozol. 2 tabletki od 3 do 9dc. W 14 ide na monitoring. Clo w ogole na mnie nie dzialal. Lekarz zaproponowal zeby przed gonadotropinami sprobowac ten lek ze wzgledu na to ze nie mam az tak zlych wynikow hormonow. No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Dzięki dziewczyny ! Mam nadzieje ze jutro dostane się do lekarza bo zwariuje od myśli czy na pewno wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Kurdeeeee dopiero jutro na 10.45 idę do lekarza i to nie do mojego bo wyjechał i będzie dopiero 8.12 :( ale mam nadzieje ze ten chociaż mi potwierdzi ze jestem na pewbo w ciąży :) mój kalendarzyk w tel pokazuje że to 5t i 2d ale ja uważam że to 4t :) kurcze nie mogę się doczekać potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska wiem co czujesz;) ja czekam na to od soboty, idzie zwariowac. Ale ja juz dzis bede wiedziala. Najgorsze ze jestem przeziebiona i dzis zostalam w domu zeby nie pogarszac. Zajrze wieczorem zdam relacje 3majcie kciuki zeby bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZuzanna
Aluska22 i Aaanetaa - z niecierpliwością czekam na wieści od Was :-) Dor, pani doktor przepisała mi Encorton i Letrozol na wywołanie owulacji, bo po CLO nie miałam. Nie wyjaśniła mi niestety dokładnie, dlaczego akurat to - rzuciła tylko, że któryś z androgenów miałam mocno podwyższony i trzeba dołożyć steryd... Kmom - widzę, że mamy podobną sytuację - ja tez kompletnie nie reagowałam na Clo :-( Który dzień cyklu teraz masz? Ja dopiero wywołuję @, więc daj znać jak już będziesz wiedzieć czy lek zadziałał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Aaanetaa daj znać koniecznie :)! Kurcze skoro usg dopiero w 7tc to co on będzie widział w 5tc żeby potwierdzić? :) jak ciągle czytałam wszystko o clo i o tym jak pomóc swojemu organizmowi tak teraz uszy zacząć czytać o ciąży :) Dziwne uczucie chyba jeszcze do mnie ne dociera, może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska22 ciesz się kochana. Może niedługo wszystkie będziemy już czytać o ciąży a nie o clo i nawet wątek nam się zmieni :) oby szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Dor trzymam kciuki za Was wszystkie za siebie też :) w głębi siebie się już ciesze ale z tego co się naczytalam wszędzie to czekam na to co powie lekarz... mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Aluska22 mi też lekarka powiedziała że najlepiej w 7tc bo wtedy już serduszko bije. A w piątym zobaczysz kropeczkę :-D . Ogólnie porozmawiaj sobie z lekarzem. Jeśli brałaś duphaston to zapytaj czy masz dalej brać i jakie witaminy . Jak zobaczysz kropeczkę to będziesz już pewna na 100%. Kurcze tyle ciąż na forum, że zaczynam mieć na nowo nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
magdzik_d nie bralam innych lekow jak clo i ovarin. Jutro ide do lekarza ale nie swojego chce osc zapytac co powie a moj bedzie za 2tyg wiec akurat wyjdzie chyba 7tc :) na wszystkie z nas przyjdzie kiedys pora nadzieje trzeba miec;) choc ja wczoraj spojrzalam na bete i sie poplakalam ze sie nie udalo a po czasie zrozumialam co jest napisane jaka to liczba :) czekam teraz z niecierpliwoscia na wiesci od Aaanetaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wyzej napisane widac na usg kropeczke;) a raczej krope;) na ta chwile jest wszystko ok na wiecej za wczesnie. U mnie 5 tydz 2 dni. Ale zmieniam gina do prowadzenie ciazy bo jak dla niego problemem jest kobieta w ciazy z nadwaga niech spada.przynajmniej zaoszczedze kase:( takze teraz czekac na rozwoj wydarzen. ;) oby bylo wszystko ok. Juz bym wszystkin powiedziala najchetniej ale za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Aaanetaa super! Ale sie ciesze ze jest wszystko ok! Kurde nie moge doczekac sie tej kropki :) Powiedz mi jeszcze prosze kiedy mialas pierwszy dzien ostatniej miesiaczki? Bo moj kalendarzyk tez mi pokazuje ze mam 5t2d :) A co do lekarza to faktycznie zmien i juz jeszcze masz na to czas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska hehe jeszcze bedzie ze w tym samym czasie zaszlysmy;) 17 pazdziernika mialam pierwszy dzien okresu i wychodz na to ze 2 cykl z clo juz byc nie powinien bo bylam w ciazy a test nie wykazal tego. Ale nie powinno to zaszkodzic. Ciesze si bardzo choc termin wychodzi mi w wesele brata;) ! Ale sa rzeczy wazniejsze;) i ja mam brac tylko kwas foliowy bo wit napedzaja nudnosci. No i przeziebienie mnie meczy a tu nic wziac nie mozna. Tylko nie zapytalam czy baraszkowac mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Hahah ja miałam 19 października :) czyli ten sam czas w sumie :) Czytałam ze trzeba uważać bo wstrzasy mogą zaszkodzić wiex delikatnie :) Trzymam za nas kciuki i dawaj znać co i jak :) Myślę że będziemy musiały wymyślić inny sposób komunikacji aby było łatwiej heheh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×