Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość gośćAsia
Ja tez nie slyszalam o obowiazku dawania leku na podtrzymanie. Moj lekarz nie daje mi progesteronu choc powiem wam ze chyba podsune mu ten pomysl... Chyba nic nie trace jak zaczne brac a moge zyskac. :) co do sil walki..u mnie jest z tym ciezko.!staram sie wierzyc ze sie uda a z drugiej strony juz tyle razy sie nie udalo:( w tym cyklu strasznie sie boje zrobic test. Nie wiem jak bedzie nie tak to chyba sie zaplacze. Dodatkowo jakos w tym cyklu jestem bardzo rozdrazniona, czepiam sie o wszystko ale szybko mi przechodzi. Normalnie jakbym miala okres. Scent wypoczywaj:) ja juz tez po urlopie. Niestety zdarzylam juz o nim zapomniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
MEEGANN jeszcze nie mąż juz nie dlugo :) nie nie był ... Nigdy nie bylo problemów w rodzinie z takimi sprawami i nie chce nawet myśleć E u nas mogło byc cos nie tak :( na dodatek mamy konflikt w grupach krwi choć wiem ze to nie powoduje problemu z zajsciem pierwszym tylko później dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
MEEGANN jeszcze nie mąż juz nie dlugo :) nie nie był ... Nigdy nie bylo problemów w rodzinie z takimi sprawami i nie chce nawet myśleć E u nas mogło byc cos nie tak :( na dodatek mamy konflikt w grupach krwi choć wiem ze to nie powoduje problemu z zajsciem pierwszym tylko później dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, że kolejny cykl to kolejna szansa, nadzieja, potem rozczarowanie i tak w kółko. Myślę, że lepiej jakieś leki na podtrzymanie dostać i czuć się bezpieczniej i pewniej, gdyby nam się udało, to bym poprosiła lekarza o te leki. Ciekawe co on na to powie. Dużo rzeczy dowiedziałam się dzięki wam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorIII, pisze maz jakos z wygody :). Moj maz ma super nasienie. A ze mna jest problem. Tez mamy konflikt krwi. I raz poronilam ale dostalam zastrzyk na te przeciwdziala bo dziecko mialo krew meza. Trzymam za nas wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Witam DORII na forum :) Scent udanego urlopu:) Dziewczyny mój mąż dziś zrobił badania ,które zlecił mu gin przed urologiem: PSA, fPSA i mocz. 22.08 ma wizytę, jestem ciekawa czy coś wniesie to do naszego starania. W piątek dostałam @ :( było to zwieńczenie mojego czekania na II kreski- niestety znów się nie udało. Odpuszczam już ten miesiąc i w przyszłym cyklu zaczynam clo x2 tabl i obowiązkowo monitoring. Oczywiście jeśli mój dr nie pójdzie na urlop. Powiem Wam ,że ta @ jakoś mnie dobiła, jestem mega rozdrażniona typu bez kija nie podchodź;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatricze doskonale znam to uczucie. Przykro mi że się nie udało tym razem ale myśl o następnym cyklu że się uda. Musi nam się w końcu kiedyś udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Beatricze nie łam się. Głowa do góry w końcu sie musi udać Wiem wiem gadanie. Ja niedługo też testuje (ndz) i baaardzo boje sie rozczarowania. Jak nigdy:( no i zero oznak ciazy u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Beatrcze17 trzymaj się jakoś i nie poddawaj !!! DORIII u mnie to było poronienie zatrzymane 8 tydz.(ciąża się nie rozwijała) o jakich drugich tabletkach piszesz.. które mogą spowodować poronienie? Meegann badań dostałam dużo...: Trombofililia wr, przeciwciała p beta 2 glikoproteinie, antykoagulant tocznia, p/ciała p antygenom łozyska Helikobacter pylori, ANA 1 i 2, ocena cytokin i wsp. Th1/2, interferon gamma, czynnik martwicy nowotworu, IL 10, IL 4, Wskażnik IFN/II4, TNF/IL4, IFN/IL 10, TNF/Il 10 Test IMK9Multi Test) limfocyty T%, B%, helper CD3/CD4%, supresor CD3/CD8%, wsp. (H/s) CD4/CD8, kom NK%, limf. CD 5+/CD19+%, limf.CD 56%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Długo się nie udzielałam bo byłam na wakacjach żeby trochę wypocząć i odstresować się przed tym co mnie czeka... Witam Wszystkie nowe Koleżanki :) Magdzik ale masz tych badań!! Mam pytanie co do tych problemów immunologicznych o których pisałaś. Na jakiej podstawie lekarz doszedł do takich wniosków, że to może być Wasz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał sporo tych badań? Ile za wszystkie trzeba zapłacić? Ja jutro idę na monitoring. Jestem ciekawa co lekarz mi powie. Po tabletkach czuję się dobrze, jedynie głowa mnie boli. Wiecie co chciałabym bardzo aby do Świąt nam się wszystkim udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Hej Beatrcze17 rozumiem co czujesz to jest strazszne uczucie ale trZeba walczyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
magdzik_d nie wiem czemu usunela sie wiadomość chodzi mi i clo ginekolog kazał sprawdzic najpierw czy nie jestem w ciąży jak chcę zacząć brać je w drugim cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
A ja mam teraz te dni zrobilam test owulacyjny a sa 2 kreski juz gdzie miały byc dopiero w piątek... nie wiem chyba znów przepadlo :((( czy clo moze przyspieszyc owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORII mi clo zawsze przyśpieszało owulacje i skracało cykl. z cykli 32/35 dni bez clo przechodziłam na 28 z clo. i owulka była idealnie w 14 dniu cyklu. a dlaczego wszystko stracone? jak Mąż pod ręką to działajcie :) Historie Dziewczyny z tego forum pokazują, że nigdy nie wolno tracić nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Dorii dzialajcie, jeszcze moze sie udac. :) ja nie robie tych testow owulacyjnych... A moze powinnam hmmm... Wychodze z zalozenia ze monitoring wszystko mi powie. A czy wy tez macie druga fdaze cyklu wydluzona? Ja owulke mam w 14 czy 15 dniu a cykle 30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Stracone bo byliśmy na wyjezdzie od niedzieli dopiero wczoraj wróciliśmy w nocy i przez to,że nie byliśmy sami nie robiłam sobei testów owulacyjnych i nie kochalismy się( tylko dziś rano) a wczoraj wieczorem wyszło, że mam Owulację... i dzis zrobię test choć mój M wraca z pracy jutro o 9 rano i zobaczymy się po południu martwię się że przepadło bo tyle czasu minie ajć zawsze pod górkę :((( Szkoda, że nie wiedziałam o tych tabletkach, ze przyśpieszają owulację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
gośćAsia co do testów to warto robić bo wiesz kiedy jest owulacja ale myślę, że jak teraz sie nie uda zajść to w nastepnym cyklu już nie będę stosowała bo ogólnnie to wszystko jest takie stresujące i nie naturalne. Muszę trochę odpuścić .. ;/ Ja mam cykl co 28-29 dni może teraz po clo mi się zmieni,,, Dziewczyny pomóżcie tak jak wcześniej wspominałam miałam zapalenie pochwy brałam clotrimazolum dopochwowo i w masci teraz jestem strasznie sucha.. Doradzcie proszę jakieś żele, które nie są grożne dla plemnikow i dla przyszłej ciązy gdyby się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
DORIII19 Conceive Plus albo Pre-Seed inne źle działają na plemniki mimi00 pani doktor z Invimed poszła w kierunku immunologii bo niby wszystko u mnie jest ok (badania niemalże książkowe, monitoringi ze stymulacją clo bez stymulacji pozytywne) a ciąży brak. Żaden lekarz wcześniej nie zlecił żadnych badań w tym kierunku. A druga kwestia to po przewertowaniu wszystkich materiałów jakie dostałam z Invimed to wykluczają wszytko zanim podejmą jakiekolwiek konkretne działanie. Czarnula sporo zapłaciłam za te pakiety badań prawie 1500...dobrze , że już wcześniej miałam robione jakieś badania chociażby hsg . Po ponad dwóch latach starań, to jest już ten moment,że człowiek jest w stanie zrobić wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatricze, głowa do góry. Nie martw sie na zapas. Wszystko bedzie ok i sie w końcu uda. Nikita, co tam u Ciebie? Co z tą operacją? Asia, trzymam kciuki za testy. Daj znac. Magdzik, rzeczywiscie masa tych badań. Kiedy następną wizytę masz? Czarnula, daj znać jak pecherzyki. Trzymam kciuki. DorIII, ja na clo owu mialam przeważnie 15 dnia cyklu. I ogolnie krotkie cykle. Dor, a moze to wystaczy. Nie nastawiaj sie. Ja mierzylam sobie temperaturę. Nie robilam testow owulacyjnych. Jakos nie przekonaly mnie. Wydają mi sie mało wiarygodne. Magdzik, my tez juz sporo kasy wydalismy. Tym bardziej ze jezdzimy prawie 2 godziny do kliniki w jedna strone. Nie zaluje. Nikt sie tak mna nigdy nie zajmował. Mam nadzieje ze beda pozytywne skutki. Dor, goscnana, gośćAla, halllo, co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
magdzik_d - Dziękuje za informację o żelach. Jutro musze przejść się do Apteki. 2 lata starań to strasznie długo. Magdzik_d aby teraz udało się jak najszybciej i żeby szczęście bądz dwa szczęścia się do Ciebie uśmiechnęły ! ;-) Trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę zakupić sobie taki żel. Śluzówkę miałam ponad 4 mm i pęcherzyk dominujący w lewym jajniku. Lekarz powiedział, że ma nadzieję, że urośnie do piątku. I dlatego w piątek idę na kolejny monitoring. I tyle. Pół dnia stresu i nerwów. Zobaczymy co będzie w pt. A ile was kosztuje jedna taka wizyta w klinice? Z tego co czytam to dużo to wszystko razem wynosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzk_d
Czarnula pierwsza wizyta z USG 150 zl kolejne 120. Meegann decydując się na klinikę wiedziałam, że to nie będzie to tania sprawa. Ja też mam sporo do kliniki bo 3 godziny. Masz zupełną racje, że podejście jest zupełnie inne. W klinice czujesz, że ktoś próbuje zająć się Twoim problemem. Następną wizytę mam 13 września (wyniki już maja być a ja w miedzy czasie w końcu jadę na urlop). Trochę mam rozbieżność pomiędzy tym co mówiła lekarka a koordynatorka leczenia . Doktorkę zrozumiałam, że z wynikami mam przyjść do niej, a koordynatorka leczenia, że od razu z wynikami do immunologa. Postanowiliśmy, że najpierw jadzimy na wizytę do doktorki z kliniki. DORIII dziękuj***ardzo za dobre słowo :-). ja przy clo też szybciej miałam owulacje. A co do żeli najlepiej zamów sobie z apteki internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po wizycie u gin która będzie przeprowadzać mi operacje. Wizyta krótka ale kąkretna. Zbadała mnie, zrobiła usg, przeprowadziła wywiad i dała skierowanie. Mam je wysłać meilem i ustalić termin. Operacje będę mieć robioną na Polnej w Poznaniu. Bardzo się denerwuje ale byle do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula1357
Miejmy nadzieję, że po zabiegu będzie lepiej. I może czegoś nowego się dowiesz. Będzie dobrze!! :-) ja dziś byłam na kontroli i jednak pęcherzyk dominujący w prawym jajniku 12 mm. Nie wiem czy to dobrze a śluzówka 6 mm. W poniedziałek kolejny monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Hej dziewczyny, U mnie nieco lepiej z samopoczuciem :) jednak nadal nie czuję się dobrze. Tak już chyba będzie do końca ciąży.. No ale da się funkcjonować. W poniedziałek mam kolejne usg i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. To już 16tc. Czytam was cały czas i bardzo mocno kibicuję! Meegann, cieszę się, że jesteście zadowoleni z tej kliniki :) Nikita, powodzenia! 🌻 Ciekawe jak tam Dor i Nana :) To będą pierwsze forumowe dzieciaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Megan wczoraj mi zajęli krążek i czekamy na poród no miało być CC jednak naturalny staram się nie denerwować ale mi nie wychodzi brzuchol mi opadł i strasznie źle chodzić ale cóż takie zalecenie i jakoś dziwnie się czuje dr mówi że to zwiastun zbliżającego się porodu!!! :-) Spokojnie zaglądam do Was także Bedę informować co u nas.Wierzę że wam się uda musi niema innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
A w ktorym dniu cyklu bylas na monitoringu? :) oby pecherzyk ladnie rosl dalej. Ala szybko mija ten czas w ciazy co? Pewnie ogladasz loizeczka wozki itd? Hehe ja juz nie moge sie tego doczekac. Tylko wyczekiwanie od testu do testu strasznie sie dluuzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Czarnula śluzówkę masz bardzo ładna 6mm. A który dzień cyklu? gośćnana dużo spokoju i powodzenia!!!!. Jak ty już masz rodzic:-) to Dor możliwe, że już po. Będą forumowe dzieciaki :-) i nadzieja dla reszty dziewczyn:-). Jeszcze raz powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×