Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Dziewczyny pomocy ... Staramy się już z mężem o dziecko 2 lata, jestem w 2 cyklu stosowania CLO, w pierwszym cyklu wyhodowałam sobie pęcherzyki ale niestety nie udało się, ten cykl trwał 34 dni a teraz obecnie przy 2mcu stosowania CLO jestem już w 35 d.c. i nie zapowiada się na @ a test ciążowy robiłam 31 d.c. i niestety I kreseczka :( czy cykle przy CLO powinny być równe? Co w ogóle o tym sądzicie? Czytałam też że dziewczyny dostawały jakieś zastrzyki? Pomocy Kochane :( doradźcie coś :( czemu ten cykl tyle trwa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) Brałam clo 2 razy dziennie po jednej tabletce od 5 do 10dc. Udało się za pierwszym razem :) Trzymam kciuki też za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem tu nowa.Mam pytanie w sprawie CLO.Moja ginekolog mi je zapisała.Otóż przez 5 dni mam brac luteinę dopochwowo,potem od 3-7 dc CLO 1xdziennie.W 14-15 dc mam sie zgłosic na usg.Powiedzcie mi kiedy najlepiej byłoby odbyc stosunek? To znaczy kiedy najwieksza szansa na poczęcie?Próbowac jescze przed usg czy dopiero po,w zaleznosci co ginekolog powie.Z góry dziekuje za kazda odpowiedź.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Ja brałam clo tak jak ty ale monitoring miałam trochę wcześniej i wtedy gin mi mówił kiedy będzie owu. U mnie była dwa razy z rzędu w 14 dniu, kochaliśmy się w 12, 13, 14 i się udało :) :) :) 11 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :-) Gratuluje Ci, też bym tak już chciała.Zobaczymy jak to pójdzie u mnie,może akurat.Ale widzisz Ty miałas usg wczesniej,to znaczy kiedy? W którym dniu cyklu? Może lepiej byłoby sie wczesniej wybrac na to usg? Czekam na odpowiedź.Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia9206
Hey dziewczyny mi też lekaż przepisał clo ale mam do was pytanie kazał mi go brac w 5cyk przez 5dni wiec przez te 5dni mam sie starac o dzidzie czy dopiero po tych 5dniach sie starc??? dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha89
Agunia9206- powinnaś zacząć starać się o dzidzie zaraz po skończeniu tych tabletek, tak mi mój gin powiedział. Ja także zaczynam clo od 5 dnia więc nie będziesz sama..:) trzymam kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolek1
hej dziewczny :) Miałam to samo pytanie kiedy po clo się przytulać, bo ja swojej gin nie zrozumiałam. Mam jeść 5dc clo a około 12 dc iść na monitoring, tylko właśnie nie wiem czy zaraz jak skończę clo czy dopiero po wizycie u niej .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolek1
* się przytulać, ? ( nie dodałam tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny....Brałam CLO przez te 5 dni cyklu,czułam sie średnio po nich (zawroty głowy i zmęczenie) ale jakos wytrzymałam.Dzis mam 13dc,moja gin kazała mi przyjsc w piątek na usg,to bedzie 15 dzien cyklu...zobaczymy co tam wyjdzie:/ Troszke sie denerwuje........Starania zaczelismy jak tylko skonczyłam brac clo.Moja gin mi w ogóle nie powiedziała kiedy najlepiej sie kochac.A jak bylo u was dziewczyny? W których dniach cyklu sie starałyscie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nninkaa
Hej dziewczyny! Ja staram się z M o dzidzię od ponad roku, właśnie jestem po pierwszym cyklu z clo. Lekarz kazał mi brać 2x1 tabletce od 5dc przez 5 dni, a od 14 dc przez 10 dni po 2 tabletki luteiny. Już zaczynam sobie wkręcać że tym razem coś się uda, bolą mnie poiersi, jestem ciągle głodna, senna i odczuwam bóle w kroczu. A i strasznie popsuła mi się cera! Pewnie to zbieg okoliczności i moich autosugestii, ale jednak na wielu forach czytałam o cudownych zaciążeniach po clo! :) a jest to bardzo budujące. Więc trzymam kciucki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewk101
Hej dziewczyny.Widzę, że wy macie wiedzę na temat tych tabletek. Mam pytanko. Jeśli mam nie regularne miesiączki i tak naprawdę nie wiem kiedy dostanę następną a zaczęłam brać clo to to spowoduje że moja miesiączka pojawi się następnego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj do tematu 'clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę'. Dziewczyny wszystko ci wytłumaczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewk101
Nie nie, akurat tak fajnie się zdarzyło, że w dzien wizyty u lekarza dostałam okres. I on przepisał mi te tabletki, żebym brała przez 5 dni , po tym sprawdzanie czy pojawiła się owulacja. Oczywiście nie pojawiła się więc przy kolejnej miesiączce muszę wziąć podwójną dawkę i teraz zastanawiam się czy okres pojawi się tak jak powinien bo te tabletki tak powodują czy po prostu powiawi się wtedy kiedy mu się zachce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w podobnej sytuacji. Pierwszy cykl mam stracony i będę brać 2 tab w kolejnym. Ja mam brać duphaston od 16dc do 25dc******odstawieniu dostanę okres. A co do clo to nie wiem czy po nim normalnie okres czy przyjdzie ci jak mu się zachce. Na Twoim miejscu normalnie bym czekała a jeśli się nie pojawi to idź do lekarza da c**progesteron właśnie to co ja biorę ewentualnie luteinę i dostaniesz okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewk101
no właśnie też nie wiem, w sumie miał pojawić się dzisiaj i nic więc chyba się go tak szybko nie doczekam:) Ci lekarze też mnie irytują bo nie wytłumaczą dokładnie co i jak tylko faszerują tabletkami i ustalają kolejne wizyty. Człowiek więcej dowie się z internetu:).No zobaczymy co dalej. Dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimaa
czesc dziewczyny jestem teraz w pierwszym cyklu z clo. Mam stwierdzone pco, od ponad roku staramy sie z męzem i nic, miesiączki bardzo nieregularne, co 2, 3 miesiące, czasami co miesiąc :( clo brałam od 3 dc po 1 tabl przez 5 dni. Od 16 dc biore duphaston (dzis ost. dzien - 25dc). W ostatnim dniu z clo nie czułam sie najgorzej ale czułam kłucie jajników, ból brzucha jak na okres, brzuch powiekszony..Na usg bylam wlasnie w tym dniu czyli w 7dc poniewaz lekarz chcial zobaczyc jak reaguje na ten lek. Byłam przkonana ze nic nie urosło. Okazało sie niby ze doszło do przestymulowania jajnikow i jest duzo pęcherzykow i nawet nie bedzie dawac mi pregnylu i oczywiscie mam normalnie sie starac. Nie powiedział mi kiedy mam spodziewac sie owulacji :( ale sądzac po bólach to chyba byla szybko - tak mi sie wydaje. Od początku czuje sie jak bym miala dostac okres. Po duphastonie bolą mnie bardzo sutki, z rana mam dziwny ból podbrzusza, apetyt za bardzo dopisuje, czuje sie spuchnieta i to tyle. Dodam ze ześwirowalam i robilam test w 22dc oczywiscie 1 krecha :( teraz czekam na dalszy rozwój sytuacji. Najlepsze jest to ze nie wiem co dalej gdy dostane okres, czy znow brac clo ? skoro moje jajniki sa zbyt wrazliwe? jednak postanowilam ze zadzwonie do lekarza gdy przyjdzie okres i zapytam. Mam jednak nadzieje ze sie nie doczekam i wyjdą w koncu 2 wymarzone kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklzxcvbnm
Czy p. zimaa dostałaś @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka84
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Staramy się z męzem od ponad roku o dziecko, ale nie wychodzi. Mam zdiagnozowane PCO i cały czas jestem na Dupastonie(od. 16-26 dc). Byłam na kilku ocenach owulacji, pęcherzyk był (ok.18-19 dc) ale nigdy nie było widać czy pęcherzyk pękł. Teraz biore Clostilbegyt (2-6 dc), a dziś jest 5 dc i mam się pojawić 10-11 dc żeby na USG zobaczyć czy są pecherzyki i wtedy lekarz powie, kiedy mamy się starać. W którym dniu powinna byc owulacja?jaka jest szasnsa, że nam się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0709
Hej dziewczyny lekarz przepisal mi clo od 5dc przez 5dni po jednej tabletce lecz lekarz kazal brac mi go przez 2cykle lecz nie monitoruje mojej owulacji i kazal sie stawic po 2msc do niego pierwszy cykl z clo mam za soba lecz chyba nic sie nie udalo bo dostalam @lecz byla ona przez 2dni slaba a kolejny dzien byl w normie zawsze mam opfite @cykle co 28 dni czy myslicie ze powinnam kuoic sobie paski na owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaggata1985
jak mam brać clostibegyt od 5-9 dc to kiedy najlepiej aby był stosunek. Lekarz przed zalecił wstrzemięźliwość, ale z tego wszystkiego zapomniałam zapytać się, w którym dniu byłoby najlepiej aby był stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam od 5dc po 1 tabltce do 9dc tez czekam na efekt wczoraj test pokazal słabiutka kreske czekam na wynik bety jeszcze godzina to moj pierwszy cykl z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2524
Witajcie! ja brałam w listopadzie ten lek też 5 dni...monitoring w 15 dniu cyklu dopiero pokazał pęcherzyk 19 mlm, ale nie pękł...od jutra znów biorę clo....zazdroszczę kobietom którym udało się po pierwszym miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaS
A mi po tym leku zrobił się torbiel. Po 3 miesiącach brania poszłam na wizytę kontrolną i lekarz w USG zauważył torbiel, twierdząc, ze tak się zdarza po tym leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,jestem po ciąży pozamacicznej został mi jeden jajowód i jajnik-wiec powiedziano mi ze będzie mi trudno zajść ale udało sie[o dziwne po 3 miesiącach] dziś córka ma 4 lata .W zeszłym roku zaczelismy starania o następne dziecko, 6 miesiąc i nic wiec dostałam clostilberyt 5 dzień cyklu przez 5 dni i sukces udało sie polecam próbujcie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po tym guwnie mialam ciaze pozamaciczna odraczam tego leku w stu procentach:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelna
hej a powiedzcie kiedy nastapi owulacja po braniu clo?? mam brac od 5 dc przez 5 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wystąpi owulacja, to pokaże monitoring, nie wiem po co się faszerujecie sterydem, skoro nawet nie wiecie jak on na Was działa, zupełnie bez sensu i szkoda zdrowia na takie "leczenie", a koleżanka od torbieli jest najlepszym przykładem, bo można ich uniknąć podając w odpowiednim czasie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, radzę pozmieniać lekarzy konowałów i ignorantów na porządnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×