Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

To może być dobry lek jak tak działa. U mnie trądziku brak ale cycki jak były duże tak są i bolą, zwłaszcza przy dotykaniu. Wczoraj bardzo źle wieczorem się czułam, nie wiem czy to ze zmęczenia czy co. Wieczorem ostatnią tabletkę duphastonu biorę. Najchętniej test bym zrobiła ale to chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym pewnie nie wytrzymała na Twoim miejscu, ale podobno lepiej poczekać z testem do 28dc. Dostałam okres dzis w 27dc. Zadzwonię dzis do lekarza,zeby wypisał mi Clo. Tym razem spróbuje bez Estrofemu. Podejrzewam, ze namieszał i jajeczka zaniknęly zamiast dojrzeć. Eh trochę szkoda, ze nie wyszło, ale liczę dalej na moc Clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy wieżyć że ten lek nam pomoże, damy radę :) Też na Twoim miejscu nie brała bym Estrofemu. A co do testu to też wytrzymać nie mogę ale boję się że będzie jedną kreska. W czwartek będzie 28dc i może w tedy zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej dawce i w które dni brałaś? Kurczę muszę zdobyć jeszcze ten inozytol. Szkoda, ze dopiero teraz sie do niego przekonałam. Czuje sie jakbym jakieś eksperymenty na sobie urządzała :) Zamiast testów możesz sobie codziennie rano przed wstaniem z łóżka mierzyć temperaturę w buzi. Jak zacznie spadać to prawdopodobnie zbliża sie okres. Na ogół 2 dni wcześniej spada o jakieś 0.2 stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam clo od 3do7 dc 2 tabletki dziennie (rano i wieczorem ) i inofem też w tych dniach po jednej saszetce. Mi taka kombinacja bardzo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam clo od 3do7 dc 2 tabletki dziennie (rano i wieczorem ) i inofem też w tych dniach po jednej saszetce. Mi taka kombinacja bardzo pomogła i efekty były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam nowe opakowanie Clo. Tutaj nazywa sie Clomid. Modlę sie o grube endo i o twój brzuch :) Wiosna idzie, wszystko sie budzi do życia. Piękny czas :) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
Fajnie że masz ten lek. Ja test zrobiłam i jedna kreska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Póki okresu nie ma, to nic nie wiadomo. Dużo dziewczyn pisze ze za 3 razem im sie udało, albo nawet w kolejnym juz po odstawieniu Clo. Grunt to sie dobrze nastroić. Wiem ze to trudne i mi tez czasami cieżko. Daj znac jak bedą jakieś newsy! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
I okres dziś przyszedł. Pojutrze zaczynam brać clo, to będzie już czwarty cylk z tym lekiem i muszę znowu umówić się do lekarza na ocenę owu. A jak u Ciebie Dor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
No to jedziemy z tym koksem! Wlasnie tak sie zastanawiałam co u Ciebie. Ja w tym miesiącu idę na zywiol i bez usg będę. Boje sie ze ubezpieczyciel cos wywęszy i każą mi oddawać kasę a za każde było 240usd. Badam temperaturę i dodatkowo szyjkę i śluz pierwszy cykl tak od początku. Ciekawa jestem czy z samego badania szyjki wykryje owu. Dopiero 8dc a maz juz pyta czy mam owulacje :) Czuje sie dobrze. Od tych witamin strasznie urosły mi włosy, chyba z 10cm od nowego roku. Staram sie duzo spać. Wcześnie sie kładę i śpię do 8 rano. Zobaczymy jak sie potoczą sprawy. Rozważamy in vitro we wrześniu... A pod koniec kwietnia jedziemy na wakacje, także staram sie tak nastroić, ze jak nie w tym miesiącu, to w kolejnym albo we wrześniu in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczą sobie ładnie za badanie. Nie ma co się poddawać tylko działać aż do skutku. Wakacje zawsze mają pozytywny wpływ i sama się nad nimi zastanawiam, ale raczej jak zrobi się już ciepło bo gdzieś w Polskę bym chciała. Jutro dzwonie i umawiamy się do lekarza i ciekawe co mi powie. Jak dla mnie to coś jest nie tak skoro owu jest super a nie wychodzi. Może bym musiała na usg jechać parę razy podczas owu i obserwować bo może nie pękają. Już sama nie wiem co myśleć. Daj znać co wychodzi z Twoich obserwacji, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pękanie pęcherzyków można wziąć zastrzyk Ovitrelle. Zapytaj może o to. Ale pewnie przepisze itak na kontroli owulacji dopiero. Ja kiedyś miałam z tym zastrzykiem przy cyklu z Clo ale brałam wtedy Clo 5-10dc i urósł tylko jeden pęcherzyk i to az za bardzo bo miał 26mm i podobno jak jest przestymulowany to tez nie dobrze i sie nie nadaje... Może warto spróbować z tym zastrzykiem. Badanie nasienia tez zróbcie jak nie badaliscie. U nas to nie wiadomo o co chodzi :) U Ciebie fajnie, ze endo talkie ładne i mówisz, ze miałaś cieńsze, czyli idzie ku dobremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania nasienia robiliśmy dwa razy w ciągu ostatnich paru lat z czego jedno w zeszłym roku i są bardzo dobre z czego mąż się cieszy :) Umówiłam się na 9 kwiecień do lekarza także zobaczymy co mi powie. Jak na razie zwijam się z bólu i leki przeciwbólowe biorę, niby taki mój urok miesiączek ale czasami nie idzie wytrzymać tak boli. A co do pęcherzyków to nawet codziennie mogę jeździć na usg tylko żeby wiedzieć w końcu co jest nie tak. Będę na wizycie to będę się pytać, zobaczymy co Pani doktor na to. My to jakieś dziwne przypadki jesteśmy że nie wiadomo dlaczego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Dobry pomysł z tym usg, żeby sprawdzić, czy pęcherzyk pęka. No dużo może być powodów. Ja myślałam kiedyś, że to przez to że nie mam śluzu płodnego i plemniki umierają, ale robiliśmy dwa razy IUI a to omija barierę śluzu... Mogą być genetyczne przyczyny (ale przy genetycznych raczej dochodzi do ciąży i są wczesne poronienia). Może to endo jednak za cienkie, a może coś z tą owulacją nie tak... Eh aż mi się odechciewa zastanawiać :) Poznałam tutaj dziewczynę, która w wieku 39 lat zaszła w ciążę i potem od razu w drugą. Ma 41 lat i jest 10 lat ze swoim mężem i przez te lata w ogóle się nie badali, nic nie robili, nawet jakoś specjalnie nie starali. I teraz są niesamowicie szczęśliwi. Podziwiam ją za wytrwałość. Ja bym nie wytrzymała chyba tylu lat bez badań i prób z lekami i wspomaganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja biorę col od 1do 10 dc troche sie boje ze mi nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam u lekarza to powiedział ze wszystko dobrze od 1 do 10 dc 1/2 tabletki biorę clo i owulacje przewidział na 13 i 14 dc nie wiem czy mi pomoże czy ktoś mi powie co robić może zmienić lekarza a czytam ze panie biorą po 1 alb rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dor ja bez badań wytrzymałam 3 lata i wiem że to był błąd ale nie miałam w tedy żadnego lekarza endo i tylko straciłam czas. Ale super że tej dziewczynie tak się udało. Od dziś biorę clo i inofem i czas pokaże co z tego będzie. Gość. Jeżeli lekarz tak zapisał ci dawki to tak bierz. Ja zaczynałam od jednej dziennie a teraz biorę dwie tabletki. Zobaczysz na usg czy ten lek dobrze działa na Ciebie i w razie co zawsze dawkę można zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: gość wczoraj Dokładnie, skoro lekarz tak wypisał, to widocznie dla Ciebie to jest dopasowane. Poczekaj, zobacz jaki będzie efekt. Ważne, żeby lekarz zrobił USG, żeby sprawdzić jak reagujesz - ile pęcherzyków i jakie endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja o tym wiem ale na żadne usg mnie nie skierowała a nawed nie kazał mi przyjść na to usg . ale wam wszystkim życzę powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może sprawdź opinie o tej lekarce i spróbuj następnym razem iść do innego. Usg przy Clo jest ważne. Pozwala dobrać lepiej dawkę w kolejnych cyklach z Clo i przede wszystkim kontroluje czy powstaly ewentualne torbiele. A na razie relaks i czekaj co tam sie wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za rade a może ktoś z was jest z kamiennej góry żeby mi poradzić który lekarz jest u nas dobry bo ja już nie mas jak chodzić po nich już sama nie wiem dziekuje za radę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 12dc prawy jajnik bolał mnie z pół dnia. Ostatnio też 12dc mnie bolał ale bardziej lewy. Cieszę się, bo tylko prawy jajowód mam drożny. Test owulacyjny jedna kreska...Zobaczymy czy druga się w ogóle pojawi w tym cyklu, bo w zeszłym do 20dc nie było Do Gość gość wczoraj Poszukaj w internecie lekarza który zajmuje się niepłodnością. Na pewno na forach dziewczyny polecają jakiś lekarzy. Będziesz musiała pojechać najlepiej z partnerem do większego miasta. Tam będą laboratoria i odpowiedni lekarze. Tak myślę, że może Twój lekarz nie chciał Cię tak na samym początku stresować, a może nie może diagnozować niepłodności. Ja kiedyś przez rok chodziłam do lekarzy w Luxmedzie. Niby prywatnie a nie chcieli robic mi badan, mówili żebym poczekała jeszcze pół roku, albo do wakacji itd. Potem jeden wygadał się, że mają zakaz zajmnowania się diagnostyką niepłodności. Byłam tak wściekła, że napisałam reklamację do dyrekcji i potwierdzono mi, że się tym nie zajmują... Także najlepiej iść do placówki wyspecjalizowanej w leczeniu niepłodności. Są zarówno prywatne jak i z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dor masz absolutną rację. Ja najpierw chodziłam do zwykłego ginekologa i tylko puste rozmowy. Od kąt mam ginekologa endokrynologa który pracuje na Polnej w Poznaniu jest super. Badania, leki odpowiedz na każde pytanie. Dobry lekarz to podstawa. Dor mam nadzieje że ten cykl będzie udany. Trzymam kciuki za pęcherzyki i endo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest owulacja! Test pokazał dwie kreski. Śluzu owulacyjnego niestety brak, ale może jakoś sobie poradzą biedne plemniczki. Ginekolog endokrynolog super! Do gość 2016.04.01 Możesz wpisać w Google Wałbrzych, Jelenia Góra, poradnia niepłodności/ ginekolog endokrynolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 nowe nierozpakowane (z zabezpieczeniem) opakowania Clostilbegyt z ulotka + 3 opakowanie z 7 tabl (brakuje 3tabl). Czyli łącznie 27szt Wszystkie mają datę ważności do 2020r. Mi już niepotrzebne po udanej kuracji niecałymi dwoma opakowaniami.jak wiadomo jest to lek na wywołanie owulacji w celu zwiększenia płodności u par. Cena 100pln z wysyłka poleconym priorytetowym. Wpłata na konto. Mój mail zahirrr malpa Interia kropka eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia gośc
Witajcie ja niepłodność mogę wykluczyć bo już mam synka co ma 6lat. Kochane was też tak strasznie bolą jajniki ja już z bólu nie mogę wytrzymać. Pozdrawiam i trzymam kciuki za was wszystkich życzę powodzenia. Dziękuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Renia - a Ty jesteś ta dziewczyna z Kamiennej Góry? Czasami tak bywa, ze osoby, które sa juz rodzicami maja po paru latach problem z zajściem w ciąże. Mnie bolały jajniki przez dwa dni. Drugiego dnia bólów test wskazał na owulacje i kucie jajników ustąpiło. Tamtego dnia wieczorem poczułam taka ogólna ciężkość w brzuchu i ogromny ból "całych wnętrzności"podczas stosunku. Kochanie sie było prawie niemożliwe. Myśle, ze jajniki kują od ilości rozpychajacych je pęcherzyków a ten ból w dniu owulacji to od pęknięcie pęcherzyków i wyłania sie płynu w którym pływa komórka. U mnie 4 dzien po owulacji. Mam trądzik. Pewnie to przez Clo, który działa androgennie. Staram sie nie stresować i pozytywnie nastawiać, ale jakoś cieżko mi to wychodzi. Jedyne co mi wychodzi to duże ilości snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×