Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Hej! Jestem dzis zdechnieta :( Wzielo mnie chorobsko i niestety siedzimy w domu, ominie nas roczkowa impreza :( Karola Ty nie bierz do glowy tego co my sobie z Victoria piszemy o tych siniakach, bo my to zawsze bierzemy najgorsze opcje :O A to, ze nie mozesz spac to pewnie z powodu zmian w Twoim zyciu (czyt. praca). Mysle, ze niedlugo wszystko sie unormuje i bedsziesz spac jak niedzwiedz ;) Wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Juchcia, problemy ze spaniem to ja juz niestety w starej pracy mialam :( Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet Juchcia, nie idziesz do Rybci?? Ucaluj Kluseczke ode MNie, a Tobie duzo Zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ;-) Reign sliczne foteczki. Torcik wyglada smacznie i rodzinka w humorze, czyli urodzinki udane ;-) Ty zalozylas nowe ciuszki widze ;-) a i ja myslalam, ze masz niebieskie oczeta ;-) Dunia skoro M taki dobry to co zrobisz. Dobra zonka musi przecierpiec a Haniutek poteskni troszke za tatusiem ;-) Juchcia Szeko byl zajety pampersem, ktorego zostawilam na polce ze stolu do przebierania na szczescie tam tylko siku mala zrobila ;-) Magda to ja Ci szczerze wspolczuje akcji z zebem. Zdrowka! I by juz nie bolalo!!!!!! A i nie wiedzialam, ze hipochondria ma swoje zalazki w genach ( patrz Juchcia z bratem) ;-) Dragonka, Annik, Karolcia, Vici, Alla, Galactica 🖐️ Mam linka gdzie niby widac brata, bratowa i trojaczki ale u mnie nie chodzi nie wiem czemu :( http://ww6.tvp.pl/video/2007/03/07/112297/film.asf zaczyna siê na 15:45 min. tak mi brat napisal, ale nie wiem czemu nie moge tego zobaczyc. U mojej mamy dziala. A zdjatka oczywiscie Wam przesle, a co tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka ale super! Az mi lzy poplynely z wrazenia, bo to nie codziennie sie oglada w wiadomosciach takie wiesci i ludziach, ktorych sie tak jakby zna :) Jestem pod wrazeniem. Bratowa dobrze wyglada, a tatus jaki dumny :) To teraz sa slawni na caly region :) Reign>>torcik bardzo apetyczny :) Ladnie sobie zrobilas wloski i rzeczywiscie mialas ta nowa bluzke niebieska. Nie wiem czemu ja zawsze myslalam, ze masz niebieskie oczy :) Widzialam, ze Ed dostal miedzy innymi masazyste fotelowego, moze problem z bolami kregoslupa sie skonczy. Wszystkiego najlepszego dla Eda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia jakie fajowe zyczenia :) Dzieki! 🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wszystkiego najlepszego Kochane Kobietki z okazji Naszego swieta 🌼 Niech sobie bedzie \"przestarzale\" i \"niepoprawne politycznie\" i co tam kto jeszcze wymysli, ale miloby bylo dostac dzis tradycyjnego tulipana. Kochanie, gdzies pod pustynnym sloncem, to do ciebie te peany, podeslij no choc kawalek kaktusa, co?! :-) Filipka____ u mnie tez filmik poszedl i tez az sie poplakalam, wiedzac takei maluszki. Brat nie wygladal na przerazonego perspektywa potrojnego biegania kolo maluszkow, to i dobrze. Odpowiedz Bratowej, ze dwie babcie czekaja w pogotowiu uwazam za strzal w 10 - juz sie nie wywina :-D Reign_____super fotki. Torcta rzuc kawalek, a co tam, skoro jeszcze zostal to sprobuje tych pysznosci :-) Oscariusz w pudle - kolejne pocztowkowe zdjecie. Jak widac, on tez swietowal urodzinki Eda, ktoremy razem z Hania glosno zyczymy Happy Birthday, Ed 🌼 Magda___ a na tego zebola dostalas jakis antybiotyk czy tylko przeciwbolowe?? Wspolczuje, przechodzilam to mniej wiecej rok temu z osemka. tyle ze u mnie skonczylo sie rwaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Weszlam na ten tpoic ale zmiast 22 strony zaczelam czytac 1 :( I sie podniecilam ze w koncu nasz stary topic odzyskali :P Myslalam ze to byly wypowiedzi z dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra. To i ja w koncu sobie przypomnialam, ze zachwycilam sie glosem Juchci przez telefon, ale tez stwierdzilam, ze bede siedziala cicho. No bo co, pierwszy raz slysze babke przez telefon i juz podrywam? ;-) A jeszcze jak Magda kiedys napisala, ze Juchcia super spiewa i sobi eto wyobrazilam, to jak w koncu zwale sie kiedys do tego Chicago to ci, kochana nie odpuszcze. Wymusimy na Tobie koncert i tyle :-D A propos wag. Po poniedzialkowej wizycie u lekarki wyszlo, ze moja domowa waga nagle zaczela niedowazac (?!) i to caly kilogram. Bo Hanka normalnie wazy cos kolo 11,2 - 11,4 kg (sama wlazi) a u lekarki caly kilogram wiecej!!! Ale to dziwne bo wczesniej wychodzilo, ze w domu wazyla wiecej. To ja juz nie wiem. Podejrzewam, ze jakby wyniesc wage na trawnik, teki nieco podmokly to wazyloby sie jeszcze mniej. Juz wyobrazam sobie Victorie latajaca na grzadke za domkiem z waga, ku uciesze juz nietylko listonosza :-) :-) Magda_____ sliczne zdjecia. Widac, ze imprezka sie udala, a tort mial wyjatkowe wziecie :-) Trzymaj sie bidulko z zebolkiem. Czy ten dentysta nie dal ci zadnych mocnych przeciwbolowych czy nie mozesz brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :D :D :D jak to fajnie Was poczytac po calym dniu smarkania, kichania i wloczenia sie po chacie w masce chirurgicznej co by Zuzy nie zarazic. Dzisiejsze teksty rozlozyly mnie na lopatki, szczegolnie te o macaniu sie przed lustrem i wazeniu na trwaniku :D Dziewczynki ja Wam zawsze, wszystko wyspiewam :p Jakos tak to lecialo w \"Misiu\" tylko bez slowa \"dziewczynki\'. A tak serio to ja spiewam tylko za pieniadze :p Lece do wyra, bo padam na twarz. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Filipka, widzialam Filimik :) Jejku, jakie Malenstwa 🌻 Jeszcze raz gratulacje :) Wysalas zdjecia? Bo ja nic nie dostalam :( Widze ze Urodzinki u Rybci sie udaly :) Super Maluszki. Juchcia, jak zdrowko? 😘 Dragonka, Allla, jak tam? Nie odzywacie sie. Mam nadzieje ze wszystko ok. Perfumeryjka, Dunia 🖐️ Nie chce Was martwic z ta waga, ale nie mozna sie wazyc na miekkiej powierzchni :( Hihihihi, to sa niedokladnie wyniki :P Trzeba na kafeklach najepiej. Spadam spac, bo znow sie zle czuje i mam goraczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tylko zglaszam, bo mnie powalilo. M musial wrocic z pracy zeby sie zajac Korina a ja leze i co jakis czas tylko latam do toalety. Ale jak Was poczytalam to humor mi sie troche poprawil. Widze, ze na dywanie wazycie najmniej, ale z tego co wiem to na dywanie sie nie wazy bo to zmienia wage. Ja np w domu wciaz przybieram na wadze, po troszke bo po troszke ale jednak, a u lekarza wciaz mi spada i oni sie martwia. A i jeszcze wiem, ze jesli chce sie widziec ile sie chudnie to trzeba ise wazyc raz w tygodniu. np rano w niedziele po kapieli, toalecie i co tam kto woli, zdjeciu obraczki i innych obciaznikow ;-). I wtedy dopiero mozna uzyskac prawdziwy obraz. Bo tak to jest ja u Reign z wazeniem. Ja mialam kiedys tak, ze notorycznie po zrobieniu siku wazylam 0,5 kg wiecej. No nic ide spac bo ledwie siedze, mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia_____ ty lepiej cwicz te wokalizy, kochana. No, moze jak juz kichac skonczysz :-) Nam \"piniadze\" nie straszne, co dziewczyny? :-) Cos sie uzbiera, a jako ze po znajomosci to moze nie wywiesisz nam jakiegos wygorowanego cennika. no bo widzisz, tutaj zasadniczo to i nawet spiewy charytatywne by wchodzily w rachube. Jak sie nie macaja przed lustrem, to lataja z wagami po domu (i nietylko); strasza lisonoszy fryzurami (bo bielizna raczej wystraszyc sie nie da ;-) ); nie spia po nocach (bo zra precelki ;-) ); dochodza do siebie po wizytach chrapiacych kumpli (bo po wytarganiu za ucho slad staly pozostal i dojsc do siebie sie juz nie da :-) ); walcza z psem o brudne pieluchy (pies wygrywa ;-) ); probuja pogodzic brak internetu z nieustanna obecnoscia tesciowej (a to sie przeciez nie da! ;-) ); hoduja Kurke w brzuszku jednoczesnie posiadajac meza, co to chodzi \"zbierac ryby\" z piachu (toz to lepiej by bylo jakby sie na grzyby wybral ;-) ); sa jednoczesnie \"bizneslomanem\", mamcia i studentka w dodatku chwilowo z bolacym zebem; siedza w 27C w czterech scianach i cerpia na lasowanie mozgu z przegrzania (taaaaa, wysiadla mi dzis klima w chacie :-( ) i sla odezwy do meza o kaktusa na Dzien Kobiet.... Doborowa gromadka, nie ma co. Biorac pod uwage, ze to tylko wybor z ostatnich kilku dni to obiektywnie (?!) rzecz ujmujac z ludzi chorych na glowe nie wypada zdzierac :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, dziewczyny, kurujcie sie szybciutko: Juchcia, Karola, Dragonka (ciebie dorwalo to samo co Korinke?) - pod kolderki i wypoczywac, wygrzac (Dragonka, najwyzej ciagnij kolderke ze soba do wucetu). Oj, zmartwilam sie ❤️. Mam nadzieje, ze juz jutro lepiej sie poczujecie. Ja tez zmywam sie do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac! Kochaniutkie:) Jestem..jestem..tylko wczoraj bylo przeciazenie neta i nie moglam standardowo na niego wejsc;) Wszystkiego naj, naj dla Eda..choc spoznione..oby go zdrowko zawsze trzymalo:) A ja zmykam..ide do piekarni, bo mi wykupia chlebek razowy;) I co ja bede jadla..hihih..a na wiosne zawsze sobie spotanwaiam, ze jem jedynie ciemne pieczywo...slodyczy nie potrafie sobie odmowic:( Naprwde...nie mam silnej woli..i nigdy nie mialam...Pa....🖐️..no..ale WSTAWAC!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka!!! Przede wszystkim spoznione ale szczere najserdeczniejsze zyczenia dla Eda z okazji urodzin. Tort wyglada pyszniasto, buuuu a ja nie jem slodzyczy, ale na ten wirtualny sie skusialm ,a co tam :P;) Reign widze ze imprezka sie udala i wyrobilas sie ze wszystkim. Grill super. A te papiloty mnie tez powalily, ale listonisz to juz chyba tak ma ze na rozne rzeczy moze sie napatrzec.Ale co zobaczy to jego:P 🌼 Filipka ogromne gratulacje dla brata i bratowej. U mnie link zadzialal - az sie wzruszylam na widok tego potrojnego szczescia - Tata widac dumny i zadowolony a mama choc troszke zmeczona i tak swietnie sie trzyma. I faktycznie dzieciaczki spore jak na trojaczki. 🌼 Dunia to podsumowanie jest super, swietnie to ujelas nic dodac nic ujac- toz to nasza gromadka. A te modly o kaktusa - rewelacja. I co dzoczekalas sie??? Chciaz pewnie bardziejprawdopodobne bedzie jak maz juz wroci nie? 🌼 Dragonka wracaj szybciutko do zdrowia! 🌼 Ok narazie uciekam bo mi sie babel obudzil. Tak Juchcia niestety nie mam tak dobrze ze spaniem Mojej Niuni - w ciagu dnia szkoda jej czasu na sen - ale to ma juz po mamie :P wiec nie mam sie co skarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kofane! Od rana mam dobry humor....... lalalalalalalalalalalalala :D Dunia bardzo mi sie podobalo Twoje podsumowanie, SUPER :) Ja juz czuje sie lepiej, mam nadzieje, ze Dragonka i Karola tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrzucilam Wam cos na skrzynke, zebyscie mnie nie meczyly jak sie spotkamy w Chicago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria- to niezle..jeju..to mu powiesz, ze Ci po prostu brzydko w tych kolorach...:) Niech mu nie bedzie przykro.;) Wiesz..a ja w przeciwienstwie do Ciebie kocham buty sportowe..mam juz kolekcje Nike..trzy pary;) I chodze w nich od marca do pazdziernika..Ty m razem mam ochote na adidasy w kolorach:zolto- brazowych;)I koniecznie musza byc z zamszu...A ja wlasnie przed chwila sie dowiedzialam,ze moje dziecko znow wygralo konkurs szkolny..tym razem pod haslem:Wymarzone ferie! :) No i nagrode przyniosla do domu juz 3 godziny temu..ale dopiero teraz sobie o ty m przypomnialo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia 🌼 teraz to juz Cie kocham ❤️ Slicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chce wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z pewnoscia masz wiecej, prawda? Ja bardzo prosze i ERica tez Mala podziela moj entuzjazm unoszac te ledwo widoczne brwi ;-) Jestem pod wrazeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign ja tez mialam taka akcje z tym plastikiem jak kupowalam Zuzi kombinezon. Jak juz przyszlo do nalozenia w domu to dopiero zobaczylam. To bylo 2 miesiace pozniej, ale na szczescie nie wywalilam rachunku. Ciekawe co by bylo gdybym nie miala juz rachunku? :O Niech mnie ktos kopnie w dupe, bo nie chce mi sie sprzatac, a w chacie syf :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak dobrze ze Dzis PIatek :D Jutro musze sie zwayc na Dywanie bo zaraz zjem paczka :) :P W Piatki zawsze przynosza swiezutkie Paczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juchcia____ slucham juz 3 raz (znaczy sie non stop, odkad siedze przy kompie i otworzylam poczte). Sorki, kochana, ode mne to ty sie teraz nawet wirtualnie nie odpedzisz!!! CHCE JESZCZE!!!!! I za Filipka powtorze, ze teraz to ja cie jzu kocham (no dobra, do problemow z glowa doszly jeszcze sercowe :-p) :-D Uwielbiam takie glosy, matowe, miodzio. Takiego to moge sluchac non-stop w kazdym wydaniu! No, skoro sie tak ulitowalas po moim wczorajszym podsumowaniu naszego kolka, to ja ci powiem, ze mi wcale choroba nie przeszla (mimo ze gosciu naprawil klime, M dzis w nocy wraca, pewni ebez kaktusa...) :-) :-) :-) Leci po raz czwarty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria_____ no to cie Froggy zalatwil na rozowo :-) Ale serio, to powiedz prawde, bo jak nie teraz, to byc moze bedzie cie uszczesliwial tak nieco czesciej :-0 Delikatnie, ze bardzo sie cieszysz, ze pomyslal, i ze bardzo doceniasz, ale niezbyt dobrze sie czujesz w rozach (przy okazji zapytaj czy jemu sie w wersji pink podobasz, kto wie?) Grunt, zeby nie smiac sie z tego zestawu, bo gotow to wziac do siebie. A my od rana za kolkiem. Pojechalysmy do Central Marketu (taki lepszy spozywaczak) zrobic troche weekendowych zakupow bo jak M nie ma w domu to w lodowce tylko mleko, serki i jogurty dla Hani, jakas zielenina i swiatlo. Duzo swiatla :-) A ze tam maja duzy wybor kaw w ziarenkach, a w domu wyszla to nabylam \"przy okazji\". No i teraz sobie spijam i tak mi jakos dziwnie samkuje? Pachnie? Niby nie jest smakowa (bo nie przepadamy), ale chyba jakos \"zapachowa\"? Sa takie kawy aromatyzowane? Ale byla w dziale tych \"plain coffee\" :-( Jakos moze wypijemy. Dziewycznki jak tam zdrowie dzisiaj? Ja wiem, weekned na horyzoncie to od razu lepiej. Wysylam Wam troche mojego sloneczka, kwitnacych oszalamiajaco drzew i krzaczkow. Dzis zagoscily w domu zonkile i od razu zrobilo sie wiosennie. Zabiore M aparat to wam pocykam moze w weekend troche wiosny i podesle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×