Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Dzieki Juchcia 😘 A jak sie Zuzinka czuje? Zrobila w koncu kupke? Tak mi zal malutkiej, ze znow sie meczy :( Ucaluj Zuzinke 😘 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ale hotel
"Ale jestem happy, dzis swietujemy w hotelu Holiday Inn z szampanem " hahahahahahhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj uwazniej pomaranczko :-o Jestem happy bo dostalam green card i bede mogla niebawem odwiedzic Rodzicow! A propos Holiday Inn, to calkiem przyzwoity hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ale hotel
hehehehe lepszej dziury nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ale hotel
Ja zawsze nocuję najtaniej.mam na to swój patent.Otóż kręcę sie przy supermarketach i innych sklepach i wybieram duże kartonowe pudełka. Następnie znajduję zaciszną uliczkę i tam rozkładam mój domek z kartonu.Jest mi ciepło,przytulnie i co najważniejsze zupełnie za darmo.Czasem tylko mój domek obeszczy pies i wtedy go zmieniam. Polecam gorąco taką formę bytowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ale hotel
i jak swietowanie, robaki nie zjadly? hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo mam pytanko
Przepraszam, ze tak zapytam ni z gruszki niz pietruszki. Czy robila ktora z was nostryfikacje dyplomu. Jesli tak to gdzie i jak to przeprowadzic? Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi. Nie wiem czy to ma znaczenie ale jestem obecnie w Chicago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETY Z USA
gdzie jestescie? dlaczego topic umarl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkakskgfhks
isdeifhafhkgfkaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trshhhtxshtash
rshthrhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola11
hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsghgs
vcb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec...hmmmm nie wiem od czego zaczac ,pomyslalam sobie przy sprawdzaniu e-maila ,ze rzuce okiem na forum czy nasz topik numer 2 jeszcze zyje no i masz,fajnie ze jeszcze tu jestescie ,a czy piszecie na tym swoim ze tak powiem prywatnym forum ?ciekawe co u was . Moja Sophie 29 bedzie miec 19 miesiecy i chowa nam sie calkiem dobrze jest kochana zaczyna juz mowic no oczywiscie nadal brakuje mi czasu na wszystko ,pracuje na zmiane z mezem ,w wolne dni jezdze z mala na Gymbore to troche ma rozrywke z dziecmi no a oprocz tego wszystko w porzadku. Reign a co u ciebie ?pisalam do Ciebie ale bez odezwu ,jak masz chwile to zadzwon ,ciekawe co u ciebie . Pozdrawiam i postaram sie zagladac czesciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×