Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Juchcia____ to juz tuz tuz (choc u nas z trojkami te kreseczki to bylo widac i chyba z miesiac... Ale wszystkie wczesniejsze wychodzily dzien, dwa po tym jak bylo je widac pod skora. Wiec juz powinno byc lepiej :-) Biedny Zuzinek. Jak tak slysze o zebowych przejsciach to w sumie ciesze sie, ze u nas jakos tak to bezbolesnie szlo. Owszem, przy dwoch czworkach byl katar albie nie bylo marudzenia zbyt duzego, placzu i krzyku z bolu, budzenia sie w nocy itp. No a jak juz wyszly jej w ciagu 3 dni 3 zeby (czworka i dwie trojki) to bylo ekstra. Teraz nadal meczymy sie z ostatnia czworka i widac, ze malej dokucza :-0 Damy rade, Juchcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie dzwonilam do Hankowej pediatry. Zwrocilismy uwage w weekend z M, ze jak mala biega (a biega obecnie non stop) i jak chce tak szybko pobiec to jakos tak dziwnie jej to wychodzi. Tak jakby nieco byla skrecona w prawa strone, nierowno trzyma ramionka, prawa raczka prawie wogole nie macha, za to lewa moglaby sie od stada much opedzic. No i nie wiemy czy takie rozne cyrki to jest jeszcze norma u takich maluchow (no bo w koncu co ona, chodzi dopiero od 4 mies) czy to juz by wypadalo obejrzec i sie tym zajac. Do tego ja mam jeszcze ciagle podejrzenia co do jej krzywego przedzialka na pupci, dodatkowo mojej siostry mlodszy syn mial bardzo pozno wykryta wade bioderek (przez niedopatrzenie lekarki) i tak jakos wole podmuchac na zimne. No i zadzwonilam do pielegniarki, nagralam sie i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia !!! jesz juz obiad???? sa jeszcze golabki?? no kurcze blade powiedz, ze zostal dla mnie choc jeden!! Dawal golebia i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co sie dzieje, jak tak dalej pojdzie to za chwile bede pisac na 4 stronie. A wczoraj pisalam juz na 49 ? My dzis tez niestety zebato. Leje sie Korinie z nosa, kaszle i caly czas wklada lapki do buzi i placze. Bidula. Nie wiem na jakim jestesmy etapie, bo zanim dotre palcem na wysokosc piatek (ktore podejrzewam) to juz mnie trojki zdarza zaatakowac. Dunia, pamietasz o naszym wieczorze? ;-). No dobra, powiem.... trzymajcie kciuki, bo dzis ja robie golabki. W kolejce sie prosze nie ustawiac jeszcze, bo to ze robie to wcale nie znaczy ze beda. Ale maz pytal (jak sie dowiedzial, ze robie pod Waszym wplywem) co moglby dla Was zrobic ;-) No to ide licze na dobre fluidy lecace z calych stanow do mojej kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia mialam Ci napisac i po to w ogole przerwalam moje zabiegi kuchenne ;-) ale oczywiscie jak przyszlo co do czego to zapomnialam. Korina tez biega jak pokraka, troche na jedna strone i np jak upada to zawsze ma rozbite jedno kolano :-) Mi sie wydaje, po obserwacjach dzieci z placu zabaw, ze one ta maja do pewnego wieku i nie ma sie tym co przejmowac. Myslisz ze bioderka teraz by wyszly????? dopiero? co to znaczy, ze ma krzywa kreske na pupie? Przeciez oni tu sprawdzaja bioderka. No nie wiem, ale widze ze takie maluchy biegaja wszystkie jak pokraki. No nie wiem. Victoria, a jak Helenka biega? Prosto, elegancko czy tez jakby setke walnela przed wyjsciem ;-) Bo Korina tak wyglada jak biegnie. Jak w sobote leciala do taty na lotnisku to malo sie nie zabila, nie zwiazala sobie nog w supelek i nie zleciala ze schodow. Pol lotniska sie gapilo i jej kibicowalo czy wyjdzie calo z tego biegu, wiec mysle ze nie masz sie co martwic. A swoja droga napisz co Ci powiedzieli, moze ja tez powinnam sie z Korina wybrac i zrocic na to uwage lekarzowi. Przygody z serii dragonka i golabki, a wlasciwie sensacyjna nowelke "dragonka w kuchni" opisze wieczore ;-) Na zachete moge tylko powiedziec, ze juz pierwsze zadanie troche mnie przeroslo :-) " Z kapusty, na surowo, ostrym duzym nozem wycinasz glaba."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza, dzieki za fluidy. Jeszcze robie partie dla Kalifornii bo cos nam musi zostac. Tylko wiesz po Duniowych to ja raczej w konkury nie staje. A jesli chodzi o ogorki to to jest jedna z niewielu rzeczy ktore umiem robic, wiec stad moje zapewnienie ;-) No ale na razie wrocialam ze spaceru i dopiero przechodze do dalszej czesci golabkow. Jeszcze dluga droga przede mna. Tak wiec fluidy wciaz potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka_____ trzymam palce za golabki. U mnie ostatni polecial do Galacticy, a maz zadal sakrementne pytanie \"Czy kupilas kapuste?\" :-0 No to ja sie wpisze w kolejke, dla meza, coby mi na troche dal spokoj. Jutro planuje lasagne i mam nadzieje, ze tez jakos to \"przelknie\" :-) Wiesz, sprawdzali bioderka, a jasne. Choc przynajmneij w Texasie nie robia usg na poczatklu, tylko tak recznie. Sprawdzaja czy nie klika (ze zacytuje moja pediatre :-) ). U Hnai nic nie klikalo, ale... Ona ma nieco skrzywiona koncowke przedzialku pupciowego, tak na samej gorze odchyla jej sie na prawo. Mielismy USG z tym jak miala chyba 3-4 mies, ale nic zlego nie wyszlo. Lekarka twierdzi, ze to taki fald skorny i sie powinien rozprostowac z wiekiem. A co do bioderek to u mojego siostrzenca wykryli to dopiero jak mial 3-4 lata. Zmienili pediatre i ta \"nowa\" od razu zauwazyla, ze maly nierowno stawia ciezar ciala (on nie umial nawet stac na jednej nodze, hulajnoga odpadala bo sobie nei radzil jak to z tymi nogami :-0 ) No i chodza juz rok na rozn erehabilitacje, poprawa jest duza, ale np siostra kazala mi zwraca uwage, czy Hania jak siada na pupci to jak \"podwija\" nozki do srodka to mniej wiecej rowno obie, czy tylko jedna i zawsze ta sama (bo u nich to byl jeden z objawow, ze cos jest nie tak). Wiec jutro lekarka rzuci okiem na mala i mam nadzieje, ze nic zlego nie wypatrzy i ten bieg zapijaczonej kaczki z czasem przejdzie w galop rasowej klaczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ,nie wiem co sie u was dzieje ,przeczytalam wypowiedz Juchci i wogole nie rozumiem o co chodzi z Chicagowskim topikiem a juz na naszym to wogole pewnie musze zadzwonic do Reign i popytac bo nawet nie wiem co mam pisac . No u mnie gonitwa i nieustatnne obowiazki jak nie praca to dom i tak w kolko ,pozdrawiam was serdecznie i przepraszam ze wpadam tylko od swieta ale naprawde nie mam kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ,nie wiem co sie u was dzieje ,przeczytalam wypowiedz Juchci i wogole nie rozumiem o co chodzi z Chicagowskim topikiem a juz na naszym to wogole pewnie musze zadzwonic do Reign i popytac bo nawet nie wiem co mam pisac . No u mnie gonitwa i nieustatnne obowiazki jak nie praca to dom i tak w kolko ,pozdrawiam was serdecznie i przepraszam ze wpadam tylko od swieta ale naprawde nie mam kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ,nie wiem co sie u was dzieje ,przeczytalam wypowiedz Juchci i wogole nie rozumiem o co chodzi z Chicagowskim topikiem a juz na naszym to wogole pewnie musze zadzwonic do Reign i popytac bo nawet nie wiem co mam pisac . No u mnie gonitwa i nieustatnne obowiazki jak nie praca to dom i tak w kolko ,pozdrawiam was serdecznie i przepraszam ze wpadam tylko od swieta ale naprawde nie mam kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia ,moja Zosienka budzila sie w nocy co 15 min od tygodnia ma 2 dolne zabki miala katar kaszelek lekki i stan podgaroczkowy ,takze mowia ze najgorsze za mna ,wiec zycze ci wytrwalosci ,ja o nieprzespanych nocach nawet nie wspominam choc mala zawsze ladnie nam spala no ale przebudzen nie zlicze czasem co pol godz a czasem co 15 min ,mala wazy 22 funtosy i jest juz ladnie opalona bo mozna powiedziec mieszka na dworze z babcia przez cale dnie:) No nic uciekam bo dzis dlugi dzien mialam lacznie ze spowiedzia po pracy ,papa milej nocki . Beksia jak fajnie ze wrocilas brakowalo nam ciebie ,ty taka fajna przyjemna osobka bylas no i nie wiem ale cos slyszalam ze masz corcie ?jak tak to gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam, zadzwon do Reign ona Ci wszystko wyjasni :-) Czesc Pati. Znasz nas, chyba nie pisalas z nami, albo to poprostu moja pamiec zawodzi :-) A Ty skad jestes? Tez ze stanow, czy tez ze starajacych sie? Beksia i wzywam Ciebie :-) oby nie nadaremno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladne jaja choc nie znam szczegolow ,zadzwonie Reign do ciebie jak sie obrobie w ktorys wieczor badz jutro bo pewnie zostane w domu ,bo to dluzsza rozmowa papa ,czje sie tu jak na bezludnej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka- nie pisalam z wami, ale czytalam was. Jestem z Kanady. Mam mala corcie - Emy, 4 pazdziernika urodzila sie. Czytalam Was i patrzylam na wasze rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Chicago moze i mnie kojarza. Udzielilam sie tam pare razy i tam przedstawilam sie. Jestem kolezanka Magdy125. Nasi mezowie pracuja w jednej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co? A skad te domysly? Magda miala racje ze umiecie posadzac ludzi za nic. Rozmawailam z nia i wiem o wszystkim. Powinnyscie wstydzic sie. A na cholere odzywalam sie tutaj. Chcialam dobrze, napisalam co wiedzialam. Ktos zabroni mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A- odwalcie sie od Magdy. Znam ja dosc dlugo, wiem ze to co sie stalo- bardzo przezywa. Nie dziwie sie z reszta. Potraktowalyscie ja juz nie bede pisala jak. Teraz pewnie ja bede obrywac gromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati, nikt na Ciebie gromow nie sadzi. Nie badz taka wrazliwa, jak pisze ktos na pomaranczowo tzn ze tak lubi nie Twoja broszka. My faktycznie troche sie wynioslysmy, choc ja z sentymentu wciaz zagladam i szczerze mowiac licze na to ze wspomniana wyzej Beksia sie pojawi to raz, a 2 zawsze jeszcze ktos nowy moze dolaczyc. Wiesz ja Chicago nie czytalam za duzo a wlasciwie to prawie wcale, wiec nie wiem kto tam byl a kto nie. Dziewczyn nie bede pytac, bo nie bede ich denerwowac. Napisz cos o sobie, jak chcesz oczywiscie. No i o corci :-) O mnie pewnie juz troche wiesz jak nas czytalas :-) Pozdrawiam i spadam na spacer bo Korina juz stoi przy drzwiach i tupie nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mama malej Emilki. Slodkie dziecko, tylko ze noca ciagle beczy i beczy. Ale juz przywyknelismy do jej placzu. Mieszkamy z moimi rodzicami, pomagaja nam przy malej. W Kanadzie jestem od 2 lat. Wlasnie tu moj maz zostal w pracy przeniesiony. Wczesniej mieszkal w usa i zostal przeniesiony tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Czy wiecie co stalo sie z Chicagowskim topikiem. Prosze pomozcie mi znalezc ich nowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kieedys pytalam sie Magdy o porade prawna w sprawie petycji. Bardzo lubialam was czytac. Duzo sie od was dowiedzialam i bardzo mi was brakuje. Kiedy zalozycie nowy topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glopio,ze ktos to skasowal,przeciez tam bylo tyle cennych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beksia_____ hop hop. I nic, tylko echo niesie :-) A w sprawie usunietych wypowiedzi, topikow. Wg regulaminu swoje wypowiedzi mozesz usunac ty jako ich wlasciciel, natomiast caly topik moze wykasowac tylko jego zalozyciel(-ka). Obrazliwe posty (i wszelkie inne \"niezgode z regulaminem\" ;-) ) mozna zglaszac do moderatorow i wtedy oni usuwaja, bez wzgledu na autora. To tak w ramach wyjasnienia tego co ostatnio sie dzieje tutaj (coraz mniej stron) i tego, ze Rodzacych w Chicago juz nie ma. To taka informacja jesli jeszcze ktos by pytal. Na \"Chicago\" bywalam zadko, ale tak mi sie kojarzy, ze topik zalozyla Magda wiec i na jej prosbe zostal skakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo rany, skasowany mialo byc, a nie skakowany (cokolwiek to oznacza :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia- nikogo nie prosilam zeby moj topik byl skasowany. Wczoraj tylko wyslalam e-mail z prosba o wymazanie wszelakich wypowiedzi- Magda125. I jeszcze raz prosze- Pati nie czepiajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, prosze Cie nie pisz wiecej na tym Topicu, bo dziwnym zbiegiem okolicznosci twoje wypowiedzi wywoluja lawine pomaranczowych wpisow :O Swoj topic rozwalilas, ja jestem Zalozycielka tego i nie zycze sobie Twoich wpisow. Za duzo zamieszania wprowadzaja. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie bede pisala, bo i o czym. Sama z Annik rozpetalas wojne na Chicagowskim... Ale juz nie wnikam i zmykam do lozka. Nie boj sie- mojego wpisu tu juz nie zobaczysz. Obiecuje... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×