Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

I Mnie tu przypadkiem nie oskarzaj za swoje Winy.Wstydzilabys sie. Jeszcze smiecisz na Lipcowkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj i po co to wszystko przeciez zycie jest tak krotkie by niszczyc i obrazac sie nawzajem ,czemu jest tyle nienawisci i zla na swiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To warczenie to tak ogolnowojskowo. Bo nie chce tu zadnego sledztwa prowadzic :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem! :) Sorki, wracalam padnieta po pracy ostatnio, najlepiej to mi sie w weekendy pisze wlasnie. :) Dunia dzieki za golabki! Przepis juz mam zachowany, napewno wykorzystam! Mam nadzieje ze wszystko OK z Hania! Dragonka 🖐️ , Zmieniam 🖐️ , oki spadam! Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmuszona jestem wkroczyc i napisac male sprostowanie do slow Magdy125 , ktora zle ujela cala sytuacje . Na prosbe Magdy 125 zostaly wykasowane tylko jej \" posty\" , ale mialo to miejsce juz po \" kasacji topiku o Chicago\" . Temat jako calosc zostal skasowany po decyzji grona moderatorow . Zakonczcie te dyskusje i nie robcie tego samego co w temacie o Chicago bo zaczynam sie wkurzac .:) Pomaranczowe wpisy beda usuwane niezaleznie od tego czy sa dobre czy zle . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola prawda jest taka ze za rozpad watku Chicago mozna podziekowac tobie i Annik. Teraz tak jeszcz bezczelnie obwiniasz Magde. Chamstwo twoje nie ma granic. Moze na przyszlosc nie bedziesz pchala swojego nosa tam gdzie nie powinnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliveczka zaloz sobie topik pod tytulem \"Tylko dla snobow\" i tam sobie pisz do woli z takimi snobami jak TY Ps. Widze, ze Ci strasznie brakuje tamtego topiku, bo w realu nie masz przeciez kolezanek. Moze sobie wymyslisz nowe, bo to Ci tez dobrze idzie :p :p :p I wyyyyyyyyjazd stad!!!! Nikt Cie tu nie zapraszal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliveczka a od Kiedy Ty tutaj piszesz?? Juz mowilam zegnam przypadkowe osoby z topicu Chicago, prosze nie rozwalac nastepnego :O Tutaj jest zupelnie inna atmosfera i nie zycze sobie takich wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro tak Ci przeszkadza to jak potraktowalysmy M. to moze sobie razem zalozcie prywatne forum, masz jej @ bo M. napisala. Jej maz informatyk na pewno Wam pozmoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczyny przeginacie. To Wy zrobilyscie zamieszanie na tamtym topiku a teraz Ty Karola prosisz zeby nie psuc atmosfery na tym???? Nie bede na pewno tego robila, szkoda mi Was. Atakujecie Magde. Po co??? Bardzo cenilam sobie Wasze rady, ale czy slusznie??? Bez urazy. Zastanowcie sie poprostu nad swoim postepowaniem bo z tego co widac to niezle juz wszystkie namieszalyscie. Zycze Wam Wesolych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja sie kiedykowlwiek nasmiewalam z Was, robilam Idiotki, uzywalam Kilki Nickow?? No ale teraz prawda w oczy Kole. Paranoja. Zegnam. Zaraz wykasuja ten topic bo widze ze nie odpuscicie. Przejzyjcie na oczy i przyjmijcie prawde taka jaka jest. Malo Wam jeszcze zamieszania? A jak bysmy nie zrobily tej zadymy to dalej by z nas bezkarnie idiotki robiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beksie, super ze sie odezwalas, dzieki Bogu. A ja chyba pojde za przykladem Dunii i bede warczec, wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmm istnieje takie cos jak wolnosc slowa i ze to jest publiczne forum to moge sobie pisac gdzie mi sie podoba. nie myslcie sobie ze mozecie sobie kogos bezczelnie i chamsko trakotwac i reszta przyjmie to cichutko I tak karola ty i annik jestescie winne z tym c sie stalo na chicago i za to co sie dzieje tutaj moderatorka wyjasnila wszystko teraz wam glupio ze ten wasz spisek wam wam bokiem wyszedl i staracie sie winic kogos bezczelnosc straszna i pomarancozwa masz racje!!!!!!!! zazdrosc nic innego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebatka a Ty kto? to prawda ze pomaranczowa tam byla od dawno ale my w miare mozliwosci ignorowalysmy ja, ale jak to sie mowi shit hit the fan jak annik i karola wymyslili swoj wspanialy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie do Mod_essa. Bardzo prosze o rozszerzenie lub wyjasnienie tego zdania \"Temat jako calosc zostal skasowany po decyzji grona moderatorow.\" Czy mam rozumiec, ze o bytnosci jakiegos topiku, bez wzgledu na zdanie jego uczesnikow decyduje gorno moderatorow???? Chyba czegos nie lapie. A teraz Szanowne Panie, chyba jednak poprosze o odrobine wstrzemiezliwosci. Jesli komus topik sie nie podoba to jest prosta zasada, nie pisze i nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomaranczowa Magda pisze juz jakis czas na lipcowkach i ona maja wlasna strone z zdjeciami normlanei ile pomaranczowych i pewno kazda znajoma bo twierdza ze dostaly email od magdy przykre ze zadna z was nie ma odwagi pisac pod wlasnym nickiem tylko sie ukrwacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ja wiedzialam o lipcowych przeciesz nie jestem mama lipcowego dziecka niestety taka ograniczona to jestes tylko ty pomaranoczwa i twoje kolezanki ze wszsytko musi byc czarno na bialym i nic innego nie dacie rady pojac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie bylam na naukach w zeszla sobote. Siostra zakonna powiedziala do mnie...Victoria27, ja Was podczytuje i nie moge miec dzieci, wiec robie zadyme na topikach. Tylko nikomu o tym nie now. to tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jazda pomaranczowa o moj stress to ty nie nie martw wszsytko sobie odbije za tydzien na dominikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomamranczowa nazywaj sobie dominkana jak chcesz, czyzby cie troszke w gardle z zazdrosci sciskalo ze dominikane moze sobie tylko na mapie poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mam byc snobem to dorzuce jeszcze ze lecimy pierwsza klasa, niech was bardziej w gardle posciska a co jak snob to snob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda z tym tekstem ze nie moge miec dzieci to przesadzilas :O Ty niby tak wiesz ze zdrowie najawzniejsze?? Wstyd. Oliveczka idz sie pakuj i na Lotnisko. i najlepiej nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliveczka posikalam sie z zazdrosci za ta 1 klase, naparwde :P Oczywiscie musialas sie pochwalic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze musialam sie pochwalic, jak to kazdy snob robi zebatka & karola wizyta u psychiarty by z pewnoscia wam dobrze zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×