Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Wstawac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😴 Ale duzo popisalyscie wczoraj...ehh..Jest co poczytac:) Bardzo mi sie podobalo okreslenie Duni: Zuczki -gnojarki...hihii....co to za zuczki? Takie powolnie sie ruszajace..?hihhhihihi...:) Dziewczynki, a my dzis z Julia zaspalysmy do szkoly..kurcze..wstalysmy dokladnie 8 minut do dzwonka..i wyobrazcie sobie, ze gdyby nie to, ze szkole mamy pod nosem, na bank btysmy przeciez nie zdazyly..a takto - doszlysmy na czas:) Pierwsza sie przebudzila Julia i mowi, ze tatus jeszcze spi..ale dzieci juz jakies ida do szkoly..na co ja mowie..\"EE..no cos ty?\"Po czym szybki bieg do okna..spojrzenie na zegarek..i teks do Julii oraz do meza: \"Macie 5 minut!\" I to biedne dziecko wstalo..ubralo sie na lozku, umylo buzie i zeby i ubralo w kurtke....zajelo jej to dokladnie 4 minuty..i byla gotowa! Eh...Dotarla do szkoly przed dzwonkiem...Niezly mialysmy czas..tylko, tyle, ze poszla na gloda..i nic do szkoly nie wziela..ale zaraz jej doniose..tylko sie przejde do piekarni...ehh..zdarzylo sie nam tak po raz drugi odkad Julia chodzi do szkolki;) Po tym fakcie stwierdzam, ze nie jest rozlalza i ze sie szybko organizuje;) To ja zmykam do piekarni..Tymczasem 🖐️.....No..a Wy ma sie rozumiec- tez predziutko wstawac! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :-) Alez natrzaskalysci wczoraj z wieczora. Annik, ocalal cukier? :-) Ja tez jestem z tych co to bardzo musza sie trzymac w ryzach jak jest cos slodkiego w domu, choc M bije mnie na glowe pod tym wzgledem. A u mnie od wczoraj wieczora nastroj wisielczy. przynajmniej moj. M ogladal fotki te urodzinowe weekendowe i nagle rzuca z wyrzutem, czemu ja mam taka mine na wszystkiech. Zdjecia bylyby (?!) fajne gdyby nie ta moja mina :-0 No zesz taka jedna mac, milo mi sie zrobilo niesamowicie, prawie mnie scielo z nog i chyba sobie musze facjate przerobic czy jak?! DO tej pory jest mi strasznie przykro, bo delikatnoscia to M nie grzeszy i co gorsza, nie potrafi chyba zrozumiec, ze troche brzydko sie zachowal. Takze tym razem u nas topor wisi w powietrzu a kontakty rodzinne sa poprawne :-0 Takze po takim wstepie to chyba powywalam siebie ze wszystkich tych zdjec, zeby byly \"fajne\"! Sorki, ale az mi sie plakac chce. Zmykam, nie bede wam smecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia bidulko, to Ty sie tak przygotowywalas na ten przyjazd M a tu taki nieprzyjemny tekst. Faceci to tak maja. Oni sa jacys gruboskorni. R tez potrafi jednym glupim tekstem przekreslic mily wieczor i jeszcze sie dziwi, ze sie obrazam. Najlepiej to zwalic na plec i nie brac do glowy. R to sie mnie czepia, ze rzadko sie usmiecham. Mowi, ze ja zawsze taka wykrzywiona. A kurwa z czego mam sie smiac jak sie np. z nim kloce? Mam to robic z usmiechem na ustach? Najpierw wkurzy, a pozniej sie dziwi dlaczego sie nie ciesze. Kiedys mu powiedzialam, ze jak mu sie nie podoba moja mina to niech sobie lalke dmuchana kupi :p Mam jednak nadzieje, ze u Was ten topor szybciutko zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia- nie martw sie..,Ty tez mu cos przygadaj...hihi...posmiej sie z niego..poprawi Ci sie humor;) A ja uciekam na filmik: Podroz na jeden usmiech\" - lubimy go z Julia..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, poprawka. Zamiast dziwolaga \"przegapislam transmisje w Torjce\" powinno byc \"przegapilam transmisje w Trojce\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dunia, nie martw sie :) Moj R. widzac ze mam kilka dezodorantow (bo szukam takiego co by mi ciuchow nie brzudzi, wiec mam kilka roznych uzytych np raz) zapytal sie nie, czy ja w ogole uzywam Dezodorant? Debil. Ale to Facet wiec nie moze za Siebie :O Mina moja mu tez sie nie podoba, bo zawsze mam jakies ale. A kurcze jak mam nie miec? No humpor tez mam zawsze nie taki, czasem sie zastanawiam ze jak mu tak nie pasuje to niech sobie lepsza znajdzie, o cxzym mu przypominam za kazdym razem :P Ale i tak go Kocham :) A rocznica 15-go :) Spadam do pracy, zanim mnie przylapia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze dzis gradowo na forum, calkiem jak w San Diego, leje i zimno. Wlasciwie po ustaleniach stwierdzilam ze we Wroclawiu cieplej bo przynajmniej nie leje. A u nas tez mialo byc dzis gradowo, bo wczoraj byl dalszy ciag dyskusji tej co rozpetala burze ostatnio. Ale M widocznie nie byl w formie, bo spuscil uszy po sobie i wcale nie dyskutowal. Tylko co z tego jak problem wroci pewnie jak \"czek bez pokrycia\" przy nastepnej okazji. Dunia - no nie ma co ukrywac, lapnal jak lysy grzywka o kant kuli. Nie rob obiadu, powiedz ze nie mialas nastroju, jak zwykle zreszta :-) a nim sie nie przejmuj, wyslij nam te zdjecia to my Ci prawde powiemy. No juz. Kurcze, nie wiem ile mozna dzis pisac, Karola nie zostawila zadnych dyspozycji ;-) U nas leje potwornie, tylko patrzec jak mi znow sciana przemoknie. Korinka nie ma w zwiazku z tym najlepszego humoru, bo ona to raczej z tych co jak pada to ida spac, jak mama zreszta. A Chloe dalej chora, ale mama zostala z nia tym razem w domu. No na razie spadam budowac wieze z klockow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po obiadku i zaraz zwijam sie z mala na plac zabaw, bo pogoda znowu letnia. Dzieki za slowa otuchy. Viki____ ja tez mu czasami mowie, ze mine ma niekonieczna na zdjeciu i wczesniej nie raz tak uslyszalam tez. Ale stwierdzenie typu, ze wszystkie zdjecia BYLYBY fajne gdyby nie moja mina i to tonem wyrzutu... No sory bardzo, kochany. Mow mi najwyzej ze mam zmienic mine przed zdjeciem albo zdjec nie rob mi wcale albo sam lataj za Hanka i staraj sie przy tym zawsze wygladac radosnie, usmiechniety i zero stresa, wrrrr. Ale on chyba nie wie o co chodzi, pewnie mysl, ze mam muchy w nosie i wogole. Ciekawe co z tego wyjdzie i kiedy. Kiedys zaczela te \"kobiety sa z Wenus, mezczyzni z Marsa\" ale cos mi porzerwalo lekture i juz potem musialm oddac. Ale co z tego skoro ja to przeczytam a M nie, a rozumiem, ze i jemu by sie przydalo. To co, ja mam wszystko brac na garba i probowac go zrozumiec, ze on mnie nie rozumie? Magda, to bron Boze nie jest wyrzut do ciebie :-) Tylko tak ogolnie na temat, bo kwestia ranienia uczuc w naszym zwiazku chyba dosyc czesto sie pojawia :-0 No dobra, spadam. Jak sie wyhasam (przez jakie H sie to pisze?) na swiezym powitrzu to mize mi ulzy. Do zobaczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja mam takiego kolege, bardzo zreszta dobrego, ktorego zreszta bardzo lubie i cenie i on mi zawsze powtarza \"ja wiem, ze kobiety sa skadys tam, a my skadys tam, ale wiesz, ja jestem z Gornego a ty z Dolnego Slaska, a jednak jak mi powiesz DUZYMI LITERAMI to sie dogadamy\" A jako ze to nie moj maz, ani zaden byly facet, wiec moze tak mowic bez ogrodek i chyba niestety ma racje. No dobra, zmykam na spacer bo potem mnie Karola przeswiecie jak sw Michal diabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilysmy z placu zabaw i story time w bibliotece. Mala zmeczona, wlasnie zjadla plaster wedliny. Ja tez nieco wypompowana :-) Jak to przy dziecku, jednak jak juz zacznie lazic na dwoch nogach i spacery sa \"gesiego\" do nie ma zmiluj :-) :-) :-) Dragonka_____ pewnie i tu sie tak skonczy, ze trzeba bedzie WIELKIMI LITERAMI, albo rozejdzie sie po kosciach, bo dam sobie spokoj, a fotki do rodziny zanim wysle to i tak poobcinam :-p Niech ma :-) Reign____zaraz ci odpisze, ale powiem, ze jak napisas ze nie chcesz nic jeszcze pisac, to mi tak przez glowe przelecialo. :-) Juz lece do maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodz na kafe, zeby sprawdzic, czy Karola juz pozwala pisac, a tu widze Reign zarzadzila jakis meldunek na mailu. Widze ze sie wszystkie dzielnie melduja to ja tez pedze sprawdzic co za alarm. Wchodze, czytam i na poczatku nie zalapalam. A wiecie czemu, bo bylam tak nastawiona na te straszace Reign spodnie z krzesla, ze w ogole nie zalapalam o co chodzi. Ale mysle, ze wybaczycie ciezarnej w koncu hormony tam ponoc jakos umysl moga ograniczyc. Dunia gdzie sa ta \"straszne\" zdjecia. Ja chce je poogladac i sama sobie opinie wyrobic. Na meskich nie bazuje z zasady. I pamietaj DUZE LITERY. Ten kolega mnie lubi wiec nie mial powodow mi zle radzic ;-) A cos Juchci dzis nie widzialam, chyba boi sie Karoli. Ale Karola co my siedzace w domu mamy robic, musimy pisac. Wybacz nam. Ja poszlam na spacerek, ale wbrew zyczeniom Reign nie byl taki fajny, bo jest strasznie zimno i wieje i wrocilysmy szybciej niz zakladalam. I w ogole czeje sie \"jakby mnie ktos zamowil i nie odebral\", mam nadzieje, ze to pogoda a nie reperkusje po wczorajszej wizyty Chloe. Siedze teraz i puszczam sobie stare piosenki, bo jakos tak mi dzis sentymentalnie sie zrobilo, ciekawe czemu. Ide sobie chyba herbatke jakas zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ No dobra, mozecie pisac do woli :P Reign :) A mnie tak brzuch boli ze sie skrecam, mam tak odkad porzucilam tabletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign, wyslij mi wiadomosc na @ zebym miala twojego @. Chcialam Cos napisac, ale mi adresy nie dzialaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrra!!!! Siedze nad fotkami strasznymi i co... Powiem wam, ze obiektywnie, naprawde, to takich moich \"min\" to wcale nie tak duzo i co wiecej, jelsi juz to wcale nie na takich super fotkach :-0 Wiec nie wiem o co chodzilo M, ale topor nadal wisi. Dzis jeszcze wam wysle zdjecia z remizy strazackiej :-) Tylko najpierw je opisze do familii, a to mi troche zejdzie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, na pewno ladni wygladasz, co nie znaczy ze szybko odpuscisz M :P Czekamy na fotki :) Czy ktos mi moze przyslac @ Reign?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, straszysz czy obiecujesz? Hihi :-) Poslalam zdjecia. Mam nadzieje, ze dojda do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, wyslij meza do okulisty. Niech go dobrze zbada i dobierze dobre szkla do czytania i ogladania. Slicznie wygladasz i w ogole nie wiem o co mu chodzi. Mozesz mu ode mnie nakopac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki. Wiecie, ja wczoraj te fotki tylko przerzucialm na kompa z aparatu i obejrzalm tak na szybko. Fakt, rzucilo mi sie w oczy pare moich klasycznych min, ale tak jakos mimochodem. No i potem ten tekst M, ze zawalilam wszystkie zdjecia :-0 Ale dzis jak sie na spokojnie przyjazalam, to te z minami i tak w wiekszosci nie nadaja sie do niczego, bo albo ruszone, albo przeswietlone, albo cos innego nie tak. Takze nie wiem skad takie \"oszczerstwa\" :-) No dobra, ale juz koniec tematu, wywalilam te gorsze fotki, z niektorych siebie faktycznie wycielam (niech ma, paskudnik). I tyle, toporek nadal wisi. Chyba sie oboje zacielismy. Zwine sie tez chyba do wyrka. Kupilam w sobote Polityke i tak dawno nic takiego nie czytalam, ze teraz ciezko mi sie oderwac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij Dunia slodko i nakop mu przez sen ode mnie :-) dla reszty Kobitek tez slodkich snow. A tak swoja droga to gdzie Juchcia i Filipka, nawet sie nie zameldowaly dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam zdjecia. Wiesz musze przyznac ze Twoj M. ma wielkeigo \"-\". Jak on mogl to skomentowac w ten sposob? te Fotki sa sliczne :) Kurcze a Ty wygladasz tak ladnie. Zazdroszcze Ci, caly czas piszesz ze cos zajadasz a taka Chudzinka z Ciebie 🌻 Wiesz , tak jak pisze Dragonka, nakop mu przez sen, zasluzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia i ode mnie tez mu nakop, koniecznie! No jak on mogl, dziewczyna jak malina slicznie sie usmiecha, ach Ci faceti nigdy im nie dogodzisz. Ja myslalam, ze Ty moze jakas naburmuszona jestes na tych zdjeciach (bo ja tak potrafie :p ) a tu usmiech, piekne duze oczy :) Dunia czy ja dobrze widzialam, Ty masz doleczki jak sie smiejesz? Bo mi sie to bardzo podoba. Mojemu R tez sie bardzo podobaja doleczki i zaluje, ze ja nie mam. Dragonka ja bylam dzis rano, ale skoro Karola mowila po jednym poscie to wolalam nie ryzykowac i drugiego pisze dopiero teraz, moze juz spi i nie zauwazy. Ale Filipki to nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×