Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

temat dotyczy delikatnej materii więc najbanalniej tutaj prowokować. nie trzeba się wysilać wystarczy napisać "same tego chciały bo ubrały mini" czy coś w tym stylu by był odzew na durne prowo. nic więc dziwnego że tyle tutaj zyebów prowokuje, podszywa się lub wymysl jakieś durne historyjki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za mocno teraz powiem ale nie daj boże coś takiego by się przytrafiło jego żonie czy też by tak cwaniakował?Nie życzę czegoś takiego największemu wrogowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do nevce wacka i reszty
Zastanawia mnie dlaczego w tym miejscu zalatwiacie swoje zale i urazy. Inna sprawa gdy swoimi wypowiedziami nawet kontrowersyjnymi staracie sie cos wniesc do dyskusji a inna gdy traktujecie ten topik jako toalete gdy macie potrzebe zwymiotowac swoje niestrawnosci. gdy sie zle czuje staram sie rozwiazac wpierw swoj problem. By potem zdrowy poprzez swoja wiedze i doswiadczenie sluzyc innym pomoca. Bo chyba nie idziesz z zatruciem do znajomych w goscine. wielce mozliwe ze macie sluszne urazy do kobiet czy inych osob ale czy to jest miejsce na ich zalatwianie? przeciez tu tez sa osoby skrzywdzone tak jak wy. a tych ktore reprezentuja ta kategorie kobiet ktore was skrzywidzily jest moze kilka. A co z reszta, wiekszoscia? nie przejmuje was ich los? wiec co powoduje ze zalatwiacie swoje urazy tutaj? to ze jest wieksze prawdopodobienstwo ze osoby tutaj nie beda mialy sil bronic sie przed wami.Jest tyle innych tematow ktore sa bardziej odpowiednie do tego typu wypowiedzi ktore prezentujecie. Pomyslcie naprawde bo w tym co prezentujecie nie wiele sie roznicie od oprawcow. A najlepiej by bylo byscie najpierw pozwolili uzdrowic siebie by zdrowym z dobrym wzrokiem sluzyc pomoca innym. jesli chcecie zalozcie odpowiedni topik a bede sluzyl wam pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllghddd
Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jestem wsciekla. prokuratura po dwoch miesiach od zlozenia doniesienia przyslal mi zawiadomienie o umozeniu wstrzecia sledztwa w mojej sprawie. kurwa zajebiscie. ten skurwysyn moze zrobic to samo a oni umazaja wszystko. kurwa. jak to jest z polskim prawem?! przepraszam za przeklenstwa, ale wkurzylam sie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnorecznie wykastruje gnoja jak stanie mi na drodze. i niech mnie wsadza za to do pierdla, ja mu nie podaruje tego co mi zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bezimien2a k**wa jestem wsciekla. prokuratura po dwoch miesiach od zlozenia doniesienia przyslal mi zawiadomienie o umozeniu wstrzecia sledztwa w mojej sprawie. k**wa zaj**iscie. ten sk**wysyn moze zrobic to samo a oni umazaja wszystko. k**wa. jak to jest z polskim prawem?! przepraszam za przeklenstwa, ale wkurzylam sie troche... " Nie rozumię tego zdziwienia:O.Po tej akcji: http://www.youtube.com/watch?v=t_GSObX6j4Y można różnych rzeczy się spodziewać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do...
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do rozmowy. Jesli czujesz ze masz uraz do kobiet to moze byc miejsce dla ciebie. Wszyscy zdazamy do tego samego celu wiec nie depczmy sie po drodze. licze ze potraktujecie to powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anionimowaxxx
Bezimien2a a miałaś protokół od lekarza, albo świadków? Bez prawnika bardzo trudno wygrac, ponieważ zazwyczaj osoby takie są zbywane, bo nie znają prawa, napisz odwołanie i zatrudnij prawnika, on się resztą zajmie. Dodatkowo chciałam powiedziec, że obwinianie nas za to jak się ubieramy do niczego nie prowadzi, dlaczego mamy zle wyglądac, przecież faktem jest że męszczyzni często chodzą bez bluzki w gorące dni, czasem też oszą dopasowane rzeczy i wygądają seksownie, to DLACZEGO my mamy życ jak zakonnice co? Wkurwia mnie te wasze gadanie już cały czas się usprawiedliwiacie że Seksownie ubrana. Powtarzam Jeżeli kobieta mówi NIE to znaczy NIE i nie ma oc usprawiedliwiac. Pozatym ja nosze luzne spodnie i dośc luzne bluzy, a i tak byłam często gwałcona, wiec o czym to świadczy? Jesteście żałośni z tym usprawiedliwianiem męszczyzn którzy gwałcą, bo wielu męszczyzn jakoś nie gwałci kobiet ubranych seksownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowaxxx
No i dobrze, możesz złozyc odwołanie do decyzji sądu w ciągu dwóch tygodni od wyroku, przedstaw jeszcze raz dowody, jeżeli to dobry prawnik to mu się uda. gdybyś wygrała dodatkowo możesz złożyc o odszkodowanie, aby wypłacił ci twój oprawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowa, jak chcesz to napisz do mnie na GG, to Ci coś powiem. Nie chcę na ogóle. Mój nr: 2323210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Witam wszystkich serdecznie. Kiedyś, na początku się tutaj często udzielałam, w pewnym momencie przestałam, bo niejednokrotnie opowieści i wpisy różnych osób sprawiały że bardzo to przeżywałam i nie pomagało mi to w uporaniem się samej z sobą. Ale czytam Was regularnie i pamiętajcie że jestem z Wami..Po każdej burzy wychodzi w końcu słońce a czasem nawet i piękna tęcza.Bardzo jest ważne, by o tym nie zapominać. Nie warto się poddawać. Ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowaxxx
Nie mam gg bo nie chciało mi się założyc, ale jak założe to cie wpisze od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
GG? Po co wam to? Załóżcie pocztę na gmailu i będziecie miały w komplecie super skrzynkę mailową + znacznie lepszy komunikator w jednym :) a do tego jeszcze sporo dodatkowych funkcji. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowaxxx
Ja się az tak dobrze nie znam nawet nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
Wystarczy wejść na: www.gmail.com i założyć konto mailowe. Osoby mające tam swoje konta mogą używać między sobą wygodnego komunikatora. Nie trzeba nic instalować na kompie - chyba, że macie kamerki i chcecie mieć nie tylko możliwość pisania ale też wizję i fonię :) Sama poczta jest moim zdaniem rewelacyjna - łączy między innymi kolejne posty na dany temat w wątki co bardzo ułatwia zorientowanie się w korespondencji. Zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchałka
Mnie zgwałcił ojciec i jest fajnie :D jestem chłopakiem... ostatnio poszedłem do zoo, patrze, a mój stary dyma lwa, obciąga trupowi :D i tak go kocham, bo ma 10000 zł na koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggdsg
"W Polsce gwałt na kobiecie uznawany jest jako wykroczenie z artykułu 197 § 1 K.k. Dopiero gwałt zbiorowy czyli np.jedna osoba trzyma za ręce druga gwałci jest uznawane jako przestępstwo z art.197 § 3 K.k" A co to za herezje? Gdzie w kodeksie karnym znajdziesz WYKROCZENIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia
Potrzebuje pomocy, ale nie wiem jak o nią zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maolla
Po prostu napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia
Tylko, to właściwie nie dotyczy tematu kącika, ale widzę że osoby któe sporo się tu udzielały zniknęły, a ktoś tkai mógłby odpowiedzieć na moje pytanie. Ale takto się nie przejmujcie to nie tka poważan sprawa jak pozostałe. Po prostu nie wiem co zrobić w pewnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maolla
Już byś 2 X napisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś może wie czy możliwy jest kontakt z Niebieską damą (lub takim dysponuje)? Będe wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowaxxx
Ja też się zdziwiłam, że to wykroczenie, ale jest wyraznie napisane, że jest zaliczane do tego. I to nie są herezje. Po prostu za gwałt grupowy przewidziana jest większa kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRZnieDOTYKAJ
Naprawdę nie wiem co stało się z tym miejscem... Mam nadzieję, że u tych którzy zawsze potrafili pomóc jest wszystko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoze mi ktos znalezc trop sk...la z gorlic ktory w latach 90 tyc grasowal w gorlicach w parku???? Prosze o pomoc - musze pokazac mu jak wyglada zycie po gwalcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze czasem niepelnospr
a wiecie ze czasem niepelnospr a wiecie ze czasem niepelnospr awna kobieta np na wozku inwalidzkim moze byc tak samo potraktowana??ale kogo to obchodzi?najwazniejsze sa te lale co lataja po dyskotekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×