Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość ooooooooooooo
Naprawde przykro mi dziewczyny ze was to spotkalo, mimo ze nigdy nie zostalam zgwalcona to doskonale rozumiem wasz bol, bo ja sama nie wiem jak bym to zniosla, pewnie bym sie zalamala, mam nadzieje ze nigdy sie nie dowiem... Co do tych tumanow ktorzy twierdza ze dziewczny prowokuja, ogladalam kiedys film nie pamietam tytułu, facet byl policjantem i mial tez sprawy gwaltow i zawsze twierdzil ze to wina kobiety bo sprowokowala i jasno dawal do zrozumienia pokrzywdzonym kobietom co mysli, i wiecie co go spotkalo......tez zostal zgwalcony, przez wielkiego draba, analnie (faceta tez mozna zgwalcic) zostal brutalnie pobity i zgwalcony. Wiecie co to jest KARMA...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest zazwyczaj
normalny sex? czy inne jeszcze dziwactwa? Typu anal itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
hm,wlasnie wiec??taki jest juz swiat mozna karac surowo ,ale beda nastepni ktorzy kare maja za nic .to takie bledne kolo. Zycze jeszcze raz powodzenia i usmiechu na twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
dziekuje;)pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
powiedz -jestes mezatka ??czy samotna kobieta?? tak z ciekawosci pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
mam 22 lata:) nie mam męża.a Ty? pytam rowniez z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
ja mam 35 i tez jestem sam;)tak do zaspokojenia ciekawosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
:-)milo mi bardzo. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
heh no to teraz kolej na mnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
dziekuje. ja niestety nie umiem robic takich ładnych kwiatuszków. Ale ładnie się uśmiecham:) spokojnej nocy wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
Tobie rowniez zycze samych cudnych snoff i samych wspanialych dni🌻 jestes kobieta ,ktora zasluguje na cos wiecej od zycia i pewni Ci sie to nalezy ...Spij Słodko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
:-) dziekuje. to bardzo miłe co piszesz. Jestem pewna,ze wszystkie dziewczyny, ktore przeszły cos podobnego zasługują na duzo dużo więcej i na dobro i na szczęscie...Bo na taka krzywde nie zasługuje nikt. Kolorowych słodkich snów jeszcze raz. Ja juz wykąpana kłade się do łozka i poslucham sobie muzyki:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
heh spij snem spokojnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
daj jakis namiar ;) napisze do Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona uważaj na tego typa
bo wygląda na kolejnego zobka:o który lubi "opiekować się" poszkodowanymi:o I w dodatku podszywa się pod kobiety.... I pisał, że chce, żeby go ktos zgwałcił, ktos kto mu się bardzo podoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahhaha
Gość na pewno jest zboczeńcem, zaraz by stwierdził, że go sprowokowałaś:p Bo miałaś rozpuszczone włosy albo się uśmiechałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
wiecie co !!!zal mi takich jak wy !!!a zreszta co tu gadac . prorocy zakichani sie znalezli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
:)dziekuję za troskę. Ja zawsze podchodziłam do znajomości z netu z duzym dystansem i ostroznością. Do trwam---> dziekuje za propozycje. nie gniewaj sie, ale tak czy inaczej, nie chce tutaj podawac jakis swoich danych, gg, czy maila, wolałabym uniknąc pprzykrych niespodzianek. Ale dziękuje. Jesteś bardzo mily. Pozdrawiam Cie serdecznie. i słonecznego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
Witam ;)w zyciu nawet przez mysl mi nie przeszlo cos takiego o czym mowia przedmowcy!!!ale coz kazdy ma prawo wyglaszac swe poglady.a dla Ciebie dobrze ze nie ufasz obcym . Milego Dnia Zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
dziekuje. wiem, ze nie mozna wszystkich podejrzewac o najgorsze..ale ciezko mi jest się nie bać. Jeste bardzo nieufna.Ogolnie zawsze bylo dtrudno do mnie dotrzeć, a teraz to juz w ogole sie zamknęłam na wszystko. nie chcialabym, abys poczul się urażony. Jesteś bardzo milyb i jeszcze raz dziekuję za życzliwość. Rownież miłego dnia życzę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
🌻 gdybys wiedziala kim jestem...ale coz mam zrobic tez nie moge sie ujawnic ;)Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
:-)myslisz, ze to by cos zmienilo, gdybym wiedziala? moiżesz byc każdym..a kim ja jestem?Nie wiem, czy umialabym Ci odpowiedziec.nasuwa mi sie tylko jedna odpowiedz. nikim. ale to nie odpowiedz. chyba, ze z usasadnieniem. Ja niedlugo wychodze na spacer. Zasiedzialam sie ostatnio w domu. musze sie troche zmusic, zeby wyjsc.Najwygodniej w domu.ale tak tez nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam
jestem osoba znana publicznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
heh:-) bardzo znana publicznie?to co tu robisz na takim forum? ;-) oj, no to w takim razie milo mi ,ze mam okazje podyskutowac z osobą znaną publicznie, kim kolwiek nie jestes;-) a teraz uciekam, bo mi autobusd ucieknie. Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też potrzebuję pomocy...
Na razie nie chcę i nie umiem o tym pisać...ale czuję się okropnie...zbyt świeże...chcę umrzeć.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina73
do:ja też potrzebuje pomocy - trzymaj sie dziewczyno, niejedna z nas przez to przyeszła, nie jest łatwo ale sama zobaczysz w końcu ci się uda. Jeśli w pobliżu masz kogoś, komu możesz zaufać, powiedz mu o tym.Nie bądź w tym wszystkim sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz co sie stalo
to pierwszy krok,jstes anonimowa,wyrzuc to z siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina73
Chcemy ci pomóc,pozwól nam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeep
No z ta anonimowoscia to ja bym nie przesadzal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, kobiety, przyjmijcie moje wyrazy współczucia. i podziwu,że jednak się trzymacie! Teraz zrozumiałam,że miałam wielkie szczęście w dotychczasowym życiu.... pozdrawiam Was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×