Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

kielich w góre!!! a z nim nosek i uszka:) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
no to i ja sie przylacze :P za dupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
za dupę?? To ja nie pije:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
a za dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
alkohol mi sie skonczył Ace :( ale postaram sie mieć dobry humor , moze mi sie uda ;) w koncu faceci nie są najwazniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
za dupy pfff;) No, ale dobra.. /zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co!! \"Czy panowie muszą tak napierdalać, od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku! Żeby se czasem kałamarz nie pospał godzinkę dłużej kapkę od was, skoro zasnął dopiero nad ranem! I żeby się kompletnie spalił w blokach już na starcie! Grunt, że, kurwa, inteligent załatwiony na dzień cały! Wrócicie napierdalać jak siądę do pracy!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to też uwielbiam: - W nocy sobie śpię, śpię, śpię. - Ja też, ja też! - A w dzień sobie chodzę, chodzę. - I ja, i ja! - A w nocy sobie śpię, śpię, śpię. - Ja też, ja też! - A w dzień sobie chodzę, chodzę. - I ja, i ja! - No, śniadanie jem, jem, jem. - Tak? Tak? - A w sklepie kupuję, kupuję. - Tak? Super! - No, śniadanie jem, jem, jem. - Tak? Tak? - A w sklepie kupuję, kupuję. - Tak? Super! - Umówił się, umówił, umówił! - Ja, nie! - On tak całuje, całuje, całuje! - Extra! - Umówił się, umówił, umówił! - Ja, nie! - On tak całuje, całuje, całuje! - Extra!... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
a mnie wqrwiają niesamowicie te panienki z tej sceny , zamordowałabym chętnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to: Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopierdolcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Marii i Syna! Zniszczcie tego skurwysyna! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exstra rada
ehhhhhhhhhhhhhh do dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
zapraszma jutro na topic jesli oczywisice dzien bedzie do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
jutro tez bedzie do dupy , bo to niedziela , a niedziele zawsze są lipne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki niby ma być?? :o Są same dni do dupy przemieszane z dniami świra. Zresztą zazebiają się o siebie i nakładają jedne na drugie. Dnia czystego świra bez kawałka dnia do pupy nie uświadczysz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzia
a jaka gwarancja że jutro wstane i bedzie lepiej i nie do d................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
lepiej moze byc ewentualnie od poniedziałku , predzej od wtorku bo pon to pierwszy dzien po leniwym weekendzie i tez jest do dupy. Wiec na poprawe nastroju mozemy liczyć we wt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... \"Jak tatuś robi dziubek, to nie ma chuja we wsi!\" miejmy nadzieję, że jutro ząb nie bedzie bolał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
ACE moze do dentysy idź , ale jutro chyba pozamykane wszędzie:/ , tzn pogotowie działa , ale tam nie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da rady--> jak rośnie to musi boleć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×