Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

ACE oczywiscie ze z bimberkiem:P :D chlejemy wszystko co sie da:P co robic w taka pogode innego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec adoptuje sobie Neostrade jako mojego wirtualnego opiekuna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
setunia muhaha;) to w takim razie. Co ty do cholery jasnej dziecioku robisz w takim miejscu??Do nauki szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --maj
wiecie co , wczoraj idąc spac głupio łudziłam sie ze dziś juz nie bedzie do dupy ... no i co gówno z tego łudzenia sie mam . Jest okropnie znów , nie dość ze pogoda strrraszna to jeszcze taki leń mnie złapał ze chyba nic dzid nie zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutwa a ja mam takie chujowe dni an co dzien,..byle poogoda..szkola,nawet mi na ocenach nie zalezy..byleby zdac.....problemy rodzinne,finansowe:O nic se czlek kupic nie moze ani nic...na wakacje tez nigdzie nie pojade...po prostu mam dosc i tyle..:O z dnia na dzien coraz bardziej,,,nie mam juz sily.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
maj:( Ej wysyłajcie sms na numer 7126 Otreści NADZIEJA;) Centrum Zdrowia dziecka potrzebuje waszej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj🖐️ zapraszam wszystkich do mnie na kawe, setunia przyniesie bimber, wy przynieście ciacho do kawy i ogóreczki do bimberka i zrobimy sobie imprezkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
setunia słuchaj opiekuna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee ja zamiasta tera uczyc sie angola by miec 3 na koniec:O bezmyslnie siedze,wpieprzam cstko oglnie wszystko mi zwisa...co z tego jak dostane trzy skoro i tak nie bede z tego nic miala...najwyzje pochawale o anuczylas sie ale i awanture,ze i tak sie obijam...o korzyssciach materialnych nie wspominam :O ja pie....e czemu ja siew takim kraju urodzilam :O gdybym choc w totka wygrala....spakowalbym sie,rzucila to wszystko i pojechala w sina dal...a cale dnie spedzalabym na rownie bezsensownych zakupaxch w drogich butikach...ale neistety :O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --maj
ACE gdybym miała blisko to,wierz mi ze juz byłabym z drodze do Ciebie :) , a tymczasem pije u Siebie kawke suupermocną , moze ona pobudzi mi do jakiegoś konstruktywnego działania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious ale pieniadze to nie wszystko;) w koncu predzej czy pozniej by Cie znioszczyly co za duzo to nie zdrowo:) Opiekunie zaraz ide robic obiad, po obiedzie bede ogladac filmik na polsacie, pozniej jesli jakims cudem nie trafie na kafe to sie poucze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --maj
setunia a jaki filmik bedzie na polsacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj ten filmik:) Żyć chwilą 21.05 niedziela 14:00 Polsat 150 min, 1993 Kanada reż.: Aaron Kim Johnston; wyk.: Russell Crowe, Christianne Hirt, Wanda Cannon, Scott Kraft, Peter Outerbridge, Sara McMillan, Bruce Boa; scen.: Aaron Kim Johnston; oper.: Ian Elkin; muz.: Victor Davies Jest rok 1942. W kanadyjskiej prowincji Manitoba mieszka rodzina Andersonów: ojciec, dwie córki - Kate i Lill, oraz 18-letni syn Dennis. Większość mężczyzn z okolicy zaciągnęła się do wojska. Na froncie walczy Frank, mąż Lill, a niebawem mają dołączyć do niego Johnny, narzeczony Kate, oraz Dennis. Na razie obaj uczą się pilotażu w założonym niedaleko ośrodku szkolenia sił powietrznych. Johnny przyjechał ze swym przyjacielem Wallym Lachlanem i przedstawił go rodzinie przyszłej żony. Nieśmiały Wally od razu zwraca uwagę na Lill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --maj
dzieki za cały opis :) ,moze obejrze bo brzmi ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie oglądam telewizji od osmiu miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano...czasem mi jakoś tak łyso jak ludzie opowiadaja o jakimś tańcu z gwiazdami czy cuś w tym stylu a ja kompletnie nie wiem o co chodzi;) ale prawdę mówiąc to jakoś nie brak mi jej - dokładnie ostatniego dnia sierpnia tamtego roku wyłączyłam telewizor i do tej pory już nie włączyłam (nie licząc świąt BN i Wielk jak byłam u rodziców i zdażyło mi się rzucić okiem jak oni coś oglądali;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
Robal;) ja tak umniem normalnie *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takim \"tanecznym\" krokiem do pracy zawsze podążam a w niej między jednym saltem a drugim piwko leje a po każdym gotowym drinku kręce sie w kółko na uchu na barze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
ACE ;) na uchu?? to ja tan nie łumniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam wczoraj dzień do dupy. Wqrwiona byłam bardzo. Teraz juz luzik. CZestuję Campari z sokiem pomarańczowym i lodem. Kto chętny? Jeszcze mam zapasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DN--> ale na rzęsach to na pewno potrafisz!!!;) a w ogóle to jeszcze sobie ponarzekam, nie mogę okna otworzyć bo tak wieje że mi drzwi trzaskaja choć są zamknięte, uwędzę się za chwile w tym papierosowym dymie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss🖐️ a jak to campari z setuniowym bimberkiem zmiksujemy to dopiero będzie drinol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie chcialbym to zobaczyc;) jaka u Was pogoda ,u mnie sa chmury i wiatr straszny ...chyba bedzie padac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
umnie jest beee:( Pogoda do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki nie otwieram okna to wydaje mi sie że jest ładnie, chmurki sobie płyną gibko po niebie, słoneczko prześwituje - a po otwarciu okna ten ładny dzionek staje się tylko złudzeniem:( musze jakies cegły chyba powkładać w kieszenie przed wyjściem z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×