Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Witam wszystkich z rana 🖐️ wczaoraj jakoś przeszło, ale dzisiejszy dzień to dopiero do dupy będzie:O od picia tego wirtualnego campari dałam się namówić na imprezkę po pracy, efekt był taki, że powrót o 4 nad ranem a 8.30 pobudka do pracy....nie wiem jak dziś przeżyje bo Borie, nałojona jeszcze jestem...:O a przede mna 15 godzin w pracy:O trzymajcie sie ciepło ;) Pariss, moze na urlopik w kolejke po kebaba do Krakowa;) ech, Twojego schaba to bym teraz zjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko nick\'a zaczerniłaś? tylko czemu dziecko a nie dzieci...? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, za chwile bede jadla snadanko z kawusią. Dzisiaj juz nie mam niestety schabiku tylko jogurt :) Za to pyszną kawą mogę poczęstować. A ten kebab to juz za mną chodzi od dłuższego czasu... Och! Oby do 7.06----> plaża, leniuchowanie....jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) no i znów szykuje się dzionek w domku...odkąd przyszła wiosna jakoś nie mam okazji z niej skorzystać :O co mam wolny dzień to brzydka pogoda, wczoraj było tak ładnie a ja cały dzionek w pracy a dziś myślałam że wyskocze kościska opalić a tu niebo szare :O ja z mojego grafiku w pracy moge chyba prognozę przepowiadać ;) weekend będzie na pewno cieplutki;) do dupy--> jak spotkanie z rodzinka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
ACE 🖐️ Wszystkim 🖐️ i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko ty jesteś łobsrane od neostrady czy new? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:16 florian wiec dziewczyny nie beda sie rozbierac na ulicach . Wpadne w depresje [smutny pan bez czapeczki] 09:18 010010010010 Jesteś strasznie pretensjonalny, florianie. Zresztą, zapewni Ci to rzeszę oddanych fanek na Kafeterii. 09:21 florian Mozesz nie uzywac takich trudnych slow jak np. " pretensjonalny" az musialem sprawdzac w slowniku [smieszny pan w czapeczce] , co mi z fanek ja nie beda sie dla mnie rozbierac [smutny pan bez czapeczki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzis tu wpiszę po stokroć chyba 😭 tak przykry dzień, że aż żal 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesor po stokroć gorzej niz beznadziejnie 😭 😭 😭 dobrze, ze dziś do pracy nie ide, chyba nie wytrzymałabym tam ani sekundy... najchętniej to bym się porządnie upiła i przespała caly ten dzień - tylko, że to nic nie rozwiąże buuuuuuu 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet w litery nie trafiam 🖐️ profesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mi sie nawet pić nie chce... od kilku dni mnie trzyma taki humor. A jak sie upije to do złego humoru jeszcze kac dochodzi i dopiero czuje sie \"cudownie\". Czy nie ma dla nas juz ratunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mi sie nawet pić nie chce... od kilku dni mnie trzyma taki humor. A jak sie upije to do złego humoru jeszcze kac dochodzi i dopiero czuje sie \"cudownie\". Czy nie ma dla nas juz ratunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech profesor, czas jest ratunkiem, tylko jak ten czas przeżyć :O nie ma to jak zaje...ste wieści tuż po przeudzeniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wszystko bedzie ok? Czasem tez tak bywa ze dzien zapowiada sie beznadziejnie, a koniec jestr strasznie mily :) Moze teraz tak bedzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki profesorku, kwiatków w zamian Ci nie dam ale duuuuużą buzię 👄 cholera a moze faktycznie walnę jakieś wino i obudze się jak trzeba będzie pójśc spać a nie będe jak durna siedzieć i czekać a nóż widelec coś się stanie....bo raczej nic się nie stanie 😭 głupia nadzieja buuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej bedzie kac i jeszcze gorsze samopoczucie.. czasem dobrze jest sie przespacerowac, wymeczyc troche i w taki sposób odreagować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer nic nie pomoże, może na innych to działa na mnie niestety nie:( 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 dobrze, że przynajmniej jest się gdzie pożalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane...
a jom to dziecinko łod neostrady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziecko 🖐️ miło cie widzieć piszącą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane...
ACE 🖐️ ja również się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, chyba mi się troche humor w końcu poprawił, ale tylko troszke :( 3 kawy i paczka fajek w 2 godziny robią swoje - za chwile zacznę po ścianach chodzic, a na fajki to do wieczora nie zrknę chyba ;) przynajmniej nerwy trochę opadły dzięki profesor jeszcze raz - trafiłeś mi się tu z rana jak ślepej kurze ziarno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko Neostrady:D totez ja wlasnie przed wyjazdem do swej Akademii chcialam sie z wami pozegnac czule;) Wpiatek z powodu wizyty Benedykta zajec nie ma wiec jestem juz dzis:D ACE imprezowiczko:D🖐️ Aaaaaaaaa dzien taki sobie pol na pol do dupy i nie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co tak
machata? Humor wam sie poprawił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE ;) ano poprawil:P ja od poniedzialku zakrecona jak nie wiem chodze:o i same gafy popelniam:D przynajmniej innym humor poprawiam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×