Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

No Campari z Bimberkiem to chyba nie za bardzo, za szybki zgon byłby pewnie :) :) U mnie to słońce świeci, za to w nocy padało i wiało jak jesienią. Chyba sztrom jakiś był. DAlej jednak piździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za to gory jak na dloni wiec powinno padac ale nie pada jeszcze od wczoraj a tez przejrzyscie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
Ja chce mieć widok na góry:( a mam widok kurde na pałac kultury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, ja też widzę góry...tylko z daleka:( ale widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palac to tez gora;) ey to gdzie mieszkasz ze widzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie, na 10 piętrze i własnie jak jest dobra widocznośc to góry z okna widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja tez chce góry widzieć!!!!!! A mam tylko port i Stene Line :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Pariss, port to też bym sobie chętnie pooglądała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ace , ale masz fajnie, że mieszkasz w takim pięknym mieście. Byłam tam na weekend w tamtym roku z kolega z Anglii i oboje sie zachwyciliśmy :) Te knajpki na Kazimierzu i na Rynku. A widziałaś Kraków w google maps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
taaaak zgadzam się Kraków jest piekny;) byłam tam ostatnio ze 2 miesiące temu, ale na rynek nie miałam czasu:( yłam za to w dyskotece tylko jak ona się nazywa?? hm gdzieś w centrum handlowym z kregielnią ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krak jest oki :classic_cool: lubie tam byc ,mam rodzinke niedaleko wiec jak moge to zawsze tam wpadam ,a nawet spotkanko z kafe zorganizowalismy w kraku;) to byl piekny wypad.... ja w gory mam 20 minut ,ustron,wisla ,szczyrk itp. ale wolalbym mieszkac na mazurach mam sentymenta do tego rejonu . morze jest fajne ale jeziora bardziej mnie pociagaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-->widziałam, wirtualnie spacerkim podążałam z Rynku do domku, bo mój blok jak na dłoni widac;) DN-->domyślam sie o która ci chodzi, ale nazwy nie pamiętam...ja raczej na dyskoteki nie chodzę, wolę klimat kazimierza albo jak juz chcę podancować to tam też cos można znaleźć, w Rynku też jest kilka ciekawych miejsc, w których wedle uznania można przyjść tylko posiedzieć a jak najdzie ochota to miejsce na \"dens ma sens\" zawsze sie znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
dziekuje wsyztkim za zaproszenia. dzien faktycznie do dupy - w domu impreza - zareczyny uwaga mojej mlodszej siostry- i jak tu sie nie zlamac; znouw bedzie to gadanie - a czemu ty jeszce nie masz meza. kurde chyba zaraz zwlane jakas lufe :) ehhh do dupy z takim dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy-->odpowiedz, że wolisz kobiety i odczepia się raz na zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
ACE --------->>> zajebisty pomysl, zaraz wyprobuje, obiad uroczysty za 3 kwadranse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
mogę załapać się na resztki obiadu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że jak ona im tak odpali to wszyscy straca apetyt i na caaały obiad się załapiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
:) muahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE -----> ja pamiętam dobrą knajpkę na Rynku , chyba Chłopskie Jadło tam najczęsiej jedliśmy. Raz poszliśmy do Szarej. A na Kazimierzu byliśmy na koncercie i tez w takich \"klimatycznych\" knajpkach. Tyle tam tego było, ze do każdej wchodziliśmy na 1 piwko :) Ja tez widze swój blok jak na dłoni, a piramidy jak dobrze widać. do dupy ----> nie zapomnij nam opowiedzieć jak zareagowali na tą wiadomość, zrób może jakieś zdjęcia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-->Chłopskie ok ale w szarej to chyba nieźle zabuliliście za obiadek, niestety Szara nie na moja kieszeń;) aczkolwiek nie żałuję że mnie na nia nie stać;) inna sprawa, że ok 100 eurasków za obiad dla 4 osób dla nas to sporo a dla turystów to smieszne pieniądze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
ok kochani musze spadac, ale zdam relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc ja nie płaciłam to nie wiem. Za to naprawdę było dobre i porcje całkiem spore. Dla mojego kolegi wszystko było tanio :) A ja z tęsknotą patrzyłam na ludzi, którzy stali w kolejce za kebabem za 7 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, nic straconego, zawsze mozesz jeszcze przyjechać i postać;) Kraków czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że przyjadę. Chociaż w tym roku umówilismy sie do Wawy na przedłużony weekend. A kebab narazie to za 2 tygodnie zjem w Turcji i też za 7 zł. Coś mi to Campari z nogami chyba już robi :) Bo laptop za ciężki jakiś :) Ide po dolewkę....komu przynieśC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
Pariss dawaj ja se łykne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prosze bardzo, macie tu buteleczkę to sobie polejcie , tylko sok osczędzajcie bo mało :) Jeszcze moją pioseneczkę sobie włączę i luzik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zabraknie soku to ja mam cały karton;) żeby tylko campari nie zabrakło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE to dobrze, Ty polewaj sok a ja Campari, u mnie nigdy nie zabraknie tego trunku ;) A jak tak to mamy jeszcze Seagramsa i Bacardi białe, nie licząc 3 białych Bolsów :) Będzie dobrze :) dopóki nie zawołają na obiad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal🖐️;) ACE \"tamca z gwiazdami\" nigdy nie ogladalam , nie lubie takich durnych programow:o zaraz ide ogladac film na polsacie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dorzuce do tego 2 litry wina białego wytrawnego, a jak bede wracać z pracy to jeszcze cos dokupie...Pariss, ale żeby cie na ten obiad niesć nie musieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×