Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

ACE wz jakas silna tablete przeciwbolowa!!!!!!!i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wzięłam ;) przepiłam piwkami i przeszło ;) tylko jutro może byc znów dzień do d...y a do tego na popoludnie do pracy...buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
kurde nie moge spac ej do dupy z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona
poczytaj coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba się wpiszę...nie wiem czy cały będzie do dupy ale noc i poranek :( w nocy burza, wiało na umór trzeba było wstać i okna zamykać, potem pól nocy nie spałam bo się zastanawiałam czy moje rzeczy na balkonie przetrzymają tą wichure a nie chciało mi się znów wstawać żeby je zdjąć :O rzeczy wytrzymały ale buty nie...najpierw pod blokiem ich szukałam, jeden się znalazł a potem spacer z pietra na piętro po sąsiadach-znalazł się u sasiadki z dziewiątego teraz ledwo żywa po tym porannym spacerku w końcu spokojnie piję kawkę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzyk
do dupy z tym dniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała na przód marynarzyk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE 🖐️ u mnie tez w nocy wialo i lalo ale burzy chyba nie bylo albo byla , a ja ja przespalam:D od rana tak samo wieje, slonca brak ale jeszcze nie pada:o Dobrze , ze bucik sie znalazl;) sasiadka nie byla zaskoczona???przynajmniej mials okazje powiedziec \"dzien dobry\" sasiadom:D wiec poki co to dzien zapowiada sie do d**y:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzyk
no bo mi sie chce.. nie wyspalem sie, cały jakis napuchniety jestem i całkowicie opadłem z sił.. jedyne co może mi naprzód isc to wieksza niecheć do całego otoczenia i samego siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynarzyk🖐️ napij sie dobrej kawy!zjedz pyszne sniadanko:) i wszystko minie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pal licho wszystko, ale ten spacer na dziesiąte piętro na nogach to mnie powalił :O nie mógł ten but zaplątać się np. na pierwszym...no dobra, trzecim piętrze? I fruu do windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzyk
pije herbate, slucham lekkiej zwiewnej muzyki ale od tego wszystkiego jeszcze bardziej sie rozleniwiam... czasem wydaje mi sie ze potrzebuje mocnego kopa w d*** zeby mi to przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to miło z samego rana ponarzekać - miejmy nadzieję, że jak teraz swoje narzekanie wywalimy to potem już poleci i małym optymizmem powieje :) marynarzyk - mi to poprawia zawsze http://czari.info/fkreeca/ 🖐️🖐️🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE to but powedrowal w gore:o czy spadl na dol:D marynarz moze posluchaj radia wlasnie sa wiadomosci:o uwazam , ze to nuiezly kop , posluchac sobie co sie dzieje w polityce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzyk
swietne :D :D :D ale chyba nigdy sie tekstu nie naucze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzyk
setunia, to raczej jest taki kop ogłuszający - po tym ciezko jest sie pozbierać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--> jeden spadł na trawnik pod blokiem a drugi do sąsiadki piętro niżej, najpierw szukałam pod blokiem, a że byłam na dole to stwierdziłam, że bez sensu jechać na góre tylko zaczęłam poszukiwania od parteru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynarzyk --> w Twoją stronę leci kosmiczny kop, przyszykuj sie bo zaraz jak Cię dopadnie to się nie pozbierasz ;) setunia-->ty też kopnij mocno marynarzyka ;) tylko z drugiej strony trochę to niebezpieczne - dopiero będzie miał na co narzekać ;) nie dość że dzień do dupy to jeszcze dupa boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzyk
ahaaaaaaałaaaaaa... ałaaa... to teraz juz musze sie pozbierać :D nie mam innego wyjścia :D dziękuje :) to teraz lece pod zimny prysznic - całkowite otrzeźwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynarz masz racje , ze trudno sie jest pozbierac po politycznej dawce informacji:D masz kopa takiego wirtualnego na szczescie, co to sie przed matura daje [kop w d pupe:D] ACE biedne buciki , tyle przezyly ostatniej nocy;) ja tez sie tych slow chbya nie naucze ale ta pioseneczka jest fantastyczna, caly czas jej teraz slucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
witam wszytskie serdecznie, widze ze topic nie umarl, co mnie bardzo cieszy. dzisiejszy dzien zapowiada sie jeszcze bardziej do dupy - za oknem leje - kawa sie skonczyla - nie chce mi sie isc do sklepu :) moze ktos mnie zaprosi na kawke do siebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
na tvn debata polityczna z lepperem w roli glownej - ja tego nie przezyje z rana!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sobie ide
posolic ubranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy z takim dniem🖐️:D moge poczestowac kawa :)[kawa fusiasta;)doslodzic wedla uznania , dolac mleka jak sie zmiesci lub wspypac smietanki sproszkowanej:D] ale szczerze mowiac to mi ta kawa nie smakuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy z takim dniem--> zapraszam do mnie ;) parzona włoska? parzona polska? rozpuszczalna? biała? czarna? espresso? latte? cappuccino? ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE to ja sie wprosze do Ciebie i skosztuje kazdej po kolei:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
A wy dalej chlejecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ale koniecznie z bimbrem;) tylko czy ci serducho nie siądzie...:( aaa sama sobie smaka narobiłam, ide po kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci Neostrady :D fantastyczny nick:classic_cool: ale ja jestem dzieckiem kogos innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
setunia wirtualnie zostań dzieckiem neostrady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×