Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Gość maj--
pariss sporo tego alkoholu masz , zapasy całkiem całkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj---> to i tak nie wszystko co wymieniłam, na winach się nie znam to nie pisze co tam jest tak samo na tych wszystkich koniakopodobnych. Jak ktoś lubi słodkie to może Pinacolada czy coś takiego białego :) ACE ----> za ten obiad to chyba zaraz sama sie wezme bo zgłodniałam, żadne zapachy do mnie nie dochodzą to znaczy, że nikomu sie nie chce cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i za chwile poczatek dnia do dupy:O trzymajcie się tu ciepło ja ide pracować coby w realu ludzie popić mogli;) zrobie dziś tylko jedno salto i tylko raz zakręcę się na uchu bo campari i bimber szumia w główce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
łups :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się objadłam...teraz lecę na kawkę i serniczek z brzoskwiniami ....mniam...mniam... Po Campari już ani śladu w nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! po słoneczku już ani śladu :( pada i wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
Pariss:( nie zaprosiłaś nas na obiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cholerka nie wiedziałam, że Wy tez głodni. Zaraz się poprawię, lecę odgrzać (dzisiaj był schabik nadziewany pieczarkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci Neostrady
raaany:) to leć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se z Kodu Da vinci wrocilam:D niezly byl choc bez rewelacji...:) a wczesniej obzarlam sie musem czekoladowo truskawkowym i lodami malaga..kutwa i znowu bede musiala dietowac:O a co do krakowa,to uwielbiam to miasto..bardziej niz gdynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooo moj opiekun;) ja tez mam wlasnie lody ale waniliowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! sorry za ten schabik, macie tutaj i się podzielcie, zagadałam się po prostu i zapomniałam a Wy tu głodni siedzicie ;) Furious---> ja też bym wolała Kraków niz Gdynię gdybym miała wybierać. A poza tym to mam 2 dzień do dupy. Jade na urlop od 7.06 i nie wiem gdzie, fajnie co? Co chwilę zmieniam zdanie i już mnie qrfica bierze. Co juz sobie wymysle to zaraz sie okaze ze to nie to. Juz mam dosyc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parisss mniam mniam:) ok ja ponownie ide na dworek;) do potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
do widzenia, do zobaczenia, do .... [czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
wpadłam ponarzekać , ehhh cały dzień spędziłam na nic nierobieniu :(, jakaś okropna depreja mnie dopadła:( jest mi źlee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
ja tez mam depreche od dłuzszego czasu :( ,nie wiem co zrobic zeby sie lepiej poczuć , a inni tez jakoś nie potrafią mi poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
witam ponownie, juz jestem po zareczynacz mlodszej siostry. nie obylo sie bez pytan dotyczacych mego zycia prywatnego. zrobiam za rada ACE - powiedzialam ze interesuja mnie kobiety, ale towarzystwo wybuchnelo smiechem i nikt nie uwierzyl! na dodatek mieli tysiace argumentow na obalenie mojej tezy. do dupy. szczerzy powiedziawszy to czulam sie dziwnie, bo niby milo i w ogole gratuluje mojej sis i generalnie zycze jej szczescia a z drugiej strony zastanawiam sie czy mnie cos takiego kiedykolwiek spotka... zdolowalam sie tylko, aha i na dodatek obzarlam sie jak prosie! teraz siadam do konczenia mej mgr - jutro mam spotkanie z promotorem, a jestem w lesie i wszystko jest do dupy. oby tylko on nie mial mojej pracy w dupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
setunia--------->>>>>>>>> nigdy nie widzialam tego. co to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekunko[czesc[ do piatku wszyskim:D milego dnia nie-do dupy;) i tygodnia calego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×