Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

no to odliczamy! 992 .... A bilet juz kupiłaś Setunia? Ja tak bardzo bym chciała zobaczyc jeszcze Londyn. Mam tam kolegę i może jak on wróci do domu po sezonie to wpadne do niego, ale znowu jesienią albo zimą , a ja chcę latem 😭 , chociaż jak byłam w listopadzie to pogoda była wprost cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
993 Jeszcze nie kupilam:o a ja nigdy tam nie bylam jeszcze, ciekawe czy mi sie spodoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
994 Na pewno się Tobie spodoba. Mój kolega mieszka nad samym mostem Tower Bridge , wszędzie miałam dość blisko. Popłyń do Greenwich koniecznie, to jest takie jakby miasteczko z innej epoki. Niskie zabudowania, wąskie uliczki, bardzo mi sie tam podobało, jest tam tania knajpka Noodle Time. Katedra St. Pauls też zrobiła na mnie duże wrażenie, spędziłam tam chyba 3 godziny w środku, i wdrapałam się na samą górę...piękny widok :) Latem jest na pewno ładnie też na spacerze w St. James Park - w listopadzie w te ładne dni tam były tłumy, a latem nawet nie chce myśleć, zwierzęta chodzą Tobie dosłownie pd nogami :) ....rozmarzyłam się .... Spróbuj tez tajskiej kuchni, pycha!!! u mni ew miescie nie ma wogole takiej restauracji z tajskim jedzonkiem. Zresztą masz tam siostrę to pewnie pokaże Tobie wszystkie ładniejsze zakątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
997 Pariss kupie sobie mapka i bede zwiedzac z mlodsza sis , bo starsza to pracuje od rana i wraca do domu po 18nastej:o Lubie takie waskie uliczki dlatego Piotrkow mimo wszystko mi sie podoba:) wszyscy narzekaja , ze taki stary i szary , a mi sie podoba, filmowcy tez lubia Piotrkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 to juz mozesz palaszowac batonika:D a ja nic nie mam:o musze zrobic sobie jakies sniadanie, bo jeszcze nie jadlam;) bede za jakis czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuuupppiiii!!!!! ale zjem tylko jedna kostkę bo po tej drożdżówce cały czas mi słodko :) tyle wiśni miała....hmmm.... Smacznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się prawie załapałam i mam browarka nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam dziś tutaj bo naprawdę jest do dupy :( nic mi się nie chce, pada deszcz, i jakaś chandra mi sie przypałętała , wszystko mnie dziś wkurza , na dodatek nie ma nic w TV, i o 21 jest juz ciemno 😭 do dupy z takim życiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak podniosę bo widzę że zamiera gdzieś na dnie...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz podniosę bo do dupy dzień :O muszę gdzieś ponarzekac ;) pobudka o 4 rano - ząb rośnie i boli sakramencko :O zero tabletek w domu a apteka od 8.00 :O 4 koszmarne godziny. A jak juz udawało mi sie przysnąc na chwilkę to śniło mi sie, że w fabryce mebli pracuje: kupe ludzi dookoła mnie, pełno maszyn i huk niemiłosierny - aż budziłam się od niego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ ACE , kupe lat :) Ja coraz bardziej popadam w chandrę bo już widze jesien na horyzoncie. Dzis w nocy lało i rano tez. Koszmar. Ja nie chce zimy!!!!! Skad Ty ten meblowy wzielas, jakis remont w mieszkaniu robisz ? Setunia to pewnie siedzi sobie w Londynie, fajnie ma. A Dziecko całkiem nam przepadło, mam nadzieję, ze jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ;) jakoś nie skojarzyłam tego snu z remontem:O a faktycznie wróciłam od rodziców - tam remont, w pracy remont, u kumpeli remont a i tu w w mieszkanku przenoszę się do innego pokoju od września i też coś pokombinuję :D setunia gdzies mi sie rzuciła w oczęta tylko jakoś nie pamiętam kiedy to było... jak byłam u rodziców to non stop była brzydka pogoda, w sumie to dobrze bo ciężko byłoby remontować przy 40 stopniach :O tu na razie słoneczko dopisuje więc nie ma co narzeakać a i tabletki w końcu zadziałały. chyba muszę odespać te kilka godzin bo oczy juz na zapałkach mam ;) a dziecko faktycznie gdzieś przepadło...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE Pariss🖐️:) Pozdropwienia ze slonecznej Pholandii:D Nie polecialam i chyba nie polece do dypy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocu tez strasznie lalo ale przynajmniej fajnie sie spalo:D zimy tez nie chce ale sloneczna jesien moze byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia :) Ja myślałam, że Ty juz tam jestes :) CO sie odwlecze to nie uciecze. Nie dziś to jutro pojedziesz. Ja jestem dzis sama w pracy bo kolezanka opszla od dzis na urlop. Dziwnie tak bo geby nie ma do kogo otworzyc ani sie z kims skonsultowac. Niby za nia aż tak bardzo nie przepadam ale we dwie raźniej zawsze. I do tego podwójną robotę mam :( oddam jej jak ja pójde na urlop ...hi..hi... i się nam wyrówna :) Och! Życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dawno mnie tu nie bylo...... coz na wakacjach w lipcu bylam w Krynicy MOrskiej :D bylo swietnie..... chociaz pod wzgledem estetycznym juz mniej...sami wylysiali brzuchacze :O czyli oka na czym zawiesic nie bylo:P a i jeszcze horrendalne ceny zarcia,nijak mające się do jakosci.... oczywiscie wreszcie sie porządnie opalilam:P a w pierwszy dzien mocno wyszalalam na koncercie Golden LIfe.... fajnie chlopaki grali.... no i jeden gitarzysta calkiem bardzo przystojny:P :D:D:D :classic_cool: potem bylam 2 tygodnie na wsi:P i w sumie nic nie robilam bo padalo wialo itd...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious, ale te łysiny to pewnie opalone mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Furious Ja tez bym sobie pojechala na wies. Rodzice jadą teraz w weekend i mogłabym się zabrać ale na 2 dni mi sie nie opłaca a urlopu nie moge bo sama jestem cholerka. Wogole ma byc ladna pogoda na weekend a u mnie zupełny bezplan. Gdzie ja mogę zreszta pojechac za 200 zł ( bo tyle mam w portfelu) i jeszcze żeby starczyło do ostatniego na jakies żarełko i batoniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious and Deadly a w jakiej czesci Polski bylas na tej wsi;) Widzialas krowki:D Fajna pogoda dzis, troche sie poopalam :classic_cool: ACE a Ty dzis do pracy albo juz w pracy jestes:o Zaraz sobie zimne piwko otworze. pijecie ze mna/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ostatni dzień urlopu :O popijam piwko ze współspaczmi ale lukne tu od czasu do czasu na setke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołaczam , ale z herbatą :( jakos niemam ochoty na nic dzisiaj.... Godzina 20.00 i juz szaro...co za świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious and Deadly to swietnie!:0 sarny tez bywaja u mnie;) pare razy widzialam:) ACE no to wykorzystaj ten dzien jaknajlepiej, czyli blogie lenistwo:D Pariss oj cos zle wplywa na Ciebie brak swiatla;) A ja juz piwko wypilam , juz zapomnialam , ze pilam nawet:D Teraz pije kawke i jem lody z czekoladkami borie ale kalorii:P:D:classic_cool: Aaa i dla odmiany sluvcham esci:D bo zawsze trojki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u podnosze topic:D wlasnie zjadlam se desero-kolacje tzn.lody romero, pol rogalika z dzemem, cappucino milka i brzoskwinie:D a tera slucham sobie namietnie Comy:D a wlasciwie slucham i spiewam...ten wokal roguca jest taki wciagajacy ,ze tez chce sie spiewac:D i w rytm muzyki mi nawet to dobrze wychodzi...co innego bez...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×