Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

adwokacie z urzędu dzięki wielkie wierze ze szczere są Twoje intencje jednak jeszcze jeden drink z rana i będę już całkiem skołowana zarymować się postaram będzie z tego niezły kanał ale same tego chcecie będziecie miały najwyżej hece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymów trzeba dzisiaj wiele na sobotę i niedzielę, topik nasz jest wyjątkowy, a nie każdy jest gotowy, ruszyć szare swe komórki zarymowac jak z laurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca mało, wietrzyk wieje a mnie gęba wciąż się smieje. Rymy sobie słodkie składam na obiadek rybke zjadam. Rybka lubi pływać w barku będę dzisiaj bywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj męża tu swojego niech nam zapoda ryma nowego niech ułozy coś, poskłada i świezości nam tu nada gdybym miała męża ja przyprowadziłabym go tu raz dwa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jak milutko się zapowiada nie ma to jak mieć sąsiada mozna sobie imprezować wódke wypić, odchorować zabawa zawsze przednia jest w końcu sąsiad jest THE BEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobiero do domu wrocilam dzis sie swietnie opalilam w pracy na dworze pracowalam:P I przy tym extra sie zjaralam moj kolor sróry teraz czerwony szkoda,ze tylko z prawej strony jutro lewa se opale a jak nie-to ja to wale mam cialo w barwach naszego kraju pol białe, poł czerwone-oooo rajuuu:o ide spac moje drogie bo juz dłuzej tak nie mogie:P oczy mi sie same kleja i me wszystkie członki mdleja:P Pozdrawiam Was bardzo cieplutko moze jutro sie spotkamy---bedzie milutko:) wpadnijcie do mnie na wioske rybacka zapodam Wam rybkę z tacka:) albo lodzika-jak kto woli bedziecie jadły az brzuch Was rozboli:P hmm rymowanek nie ma konca by tak dalej0w strone słońca:) rymuje jak pokrecona bo wypilam dzisiaj brona:P Dobra ide juz spac by jutro jakos wygladac Spokojnej nocy dziewczyny i skonczyly mi sie rymy:D:D:D 🖐️🌼 🖐️🌼 🖐️🌼 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu w pracy od rana czuje się lekko zjebana znowu nockę zawaliłam jednak fajnie sie bawiłam rodzinka moja wczoraj zjechała wiec śmiechy i picie trwały do rana dzisiaj znowu będę niekumata cóż - nie ma na mnie bata :o 😴💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was w ten dzien słoneczny jakze upalny oraz bajeczny:) dzisiaj wolne mi zrobili czym mnie strasznie ucieszyli korzystajac z tego dnia ide na słonce,wiec PA PA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia coś tu was blefuje na słoneczko się nie szykuje wczoraj próbowałam ją wyciągnąć ale nie udało mi sie tego osiągnąć wykręcała sie jak mogła bo ona jest czasami podła :P wyciągnęłam ją po zmroku i w ciemność dałyśmy kroku to był jednak wielki błąd i szybko spierdolił**my stamtąd pogoniła nas wielka zmora może to Aniela wypuściła swego potwora? trzeba szybko ją przydybać i o wszystko ją wypytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o helgusiu nie mow tak na sloncu bylam wszak mam balkonik-zapomnialas? chyba,ze sie zas naje***as:P alez wczoraj bylo przezycie tak sie balam,ze nie uwierzycie cos ogromnego po lesie chodzilo i sie zblizalo-to mnie dobilo:o juz tam wicej nie pojdziemy chyba,ze sie naje***my:P a Wy laski-gdzie jestescie? zarymujcie tutaj cos wreszcie😠;) pewnie wszystkie sie opalaja i jak murzynki wygladaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie was słonecznie i rymuję już koniecznie. Trochę wcześniej się leniłam, bo paluszek skaleczyłam. Teraz wszystko jest okej już nie płaczę tak, ojej ... :) Pozdrowienia dla was mam i już częściej zaglądam. Wczoraj burza mnie wymiotła a dudniło tak jak w kotle Dzisiaj znowu żar się leje, słońce nadal z nas się smieje. Trzeba wskoczyć na rowery w jeziorku umoczyć dupke do cholery ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madziuchno moja miła, widze, żeś się wystraszyła czy ten potwór rogi miał ? czy też coś ze spodni pokazal :P Nie laź więcej po krzaczorach później będziesz bardzo chora. Jakiś wilk się napatoczy albo kleszcz ci krwi utoczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia błądzi w innych forach a tu rymów przyszła pora nikt nie polał ci piweczka pewnie smutnaś jest dzieweczka Ja tu jakieś winko stawiam do obecności namawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieśmy zgybiły Anielę, Helgę, Bombę... dawno nie dostały w trabę ? :) Będą bardzo się starały wytłumaczyć swe guzdrały Odpocznijcie od słoneczka i rymujcie chociaż z deczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adwokacie jak sie ciesze i szybko po szklanice spiesze na wineczkoo mam ochote oddam za nie swoja cmote:P Ty to jestem klawa babka i fajna jest z Toba gadka za Twoje rady dziekuje i na pewno sie do niech przystosuje tera pijmyTE wineczko potem przyniose piweczko:) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo sie zebrało i rymuje bardzo smiało ja sie tez do was przyłącze rymy zapodam wam gorące trzeba ten topik troche ruszyc nie damy nikomu się zagłuszyc zaginac w otchłani kafe nie mozemy na wierzch zawsze wypłyniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga tez po kafe buszuje zaraz pewnie tu wyladuje a co z reszta -pojecia nie mam pewnie odpoczywaja-tak sprwae oceniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wilku mowa ,a wilk tu:P dobra wiec kielichy w dlon i fru;) moze reszta tez sie zjawi i sie z nami wspaniale zabawi cos mi net dzis sszwankuje lecz ja wciaz tu rymuje moze czasem z opoznieniem ale zawsze z rozluznieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba cie troche wyprzedziłam ale masz rację juz tu przybyłam:) ty tez jak szalona grasujesz na kazdym topiku sie wpisujesz wszedzie sie na ciebie natykam ciesze sie z tego i nie umykam przed tobą jak przed mą zmorą boś przeciez nie jest zadną potworą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej adwokacie gdzies sie podziała czyżbyś tak niecnie nas tu olała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga ja ciesze sie jak cie spotykam i tego Ci nie wytykam mam dzisiaj dzien leniuchowania wiec na kafe siedze od rana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja tez sie cieszę okrutnie nie jestes przeciez mym małym trutniem :P Witam cie wszedzie ze szczerym uśmiechem z zadowoleniem i przychylnym spojrzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam w domku gumowego wężyka bo coś mi się balon z winkiem zatyka ... Ale już się uporałam i już winka wam polałam ... Chlusnę szybko bo się naczekałam jak was do raportu wzywałam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko pyszne jest wytrawne i szybciutko po nim padne adwokacie dzieki Ci ześ polała szczerze mi niech madziuchna jeszcze wpadnie uchlejemy się bardzo ładnie tradycję naszą utrzymamy i pic bedziemy bynajmniej nie jak damy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mi się trzyma hardo bo na ziemi bardzo twardo bede sie krzesła trzymała zebym na niej nie wylądowała a przed nastepnym kieliszkiem wina umyje sie i bede czysta dziewczyna adwokacie nastepna butle przygotuj obalimy ją szybko i bedzie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko te wrecz wysmienite choc me oczy juz przepite lampke jeszcze jedna wypije i wtedy-czuje ,ze zyje:P wiec czestuj adwokacie ty pysznym winem a ja potem poczestuje drinem i bedziemy pily do upadlego a,ze jutro trzeba wstac---i co z tego:D:D] juz mam w czubie ja to lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×