Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

by przed zagładą topik chronić przyszłam dzisiaj się ukłonić witam wszystkich moi mili coście jeszcze się nie spili hej ho kwiatków mam sto 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłeczke miodu stawiam i pod stołem się pokładam miodek pitny dobra rzecz pszczółki mądre i wiedziały czym zasłużyć na pochwały a gdy w miodku są procenty wtedy każdy wniebowzięty gdy was więcej tu przybędzie a z baryłki miód ubędzie to przytaszczę trzy baryły byśmy wszystkie dziś się spiły :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyście tu sami nie byli też porymuje moi mili topikowi upaść nie damy prędzej się pochlastamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska moi mili🖐️ czyscie za mna sie stesknili??:P Ja za Wami strasznie tesknilam. Topiłam smutki w butelce wodki i znowu sie nawaliłam:P Widze tu pewne postepy. Nowi ludzie,nowe rymy-do dla zachety:P Moze nasz wspanialy topik nie upadnie jak kazdy tutaj zarymuje ładnie:) wiec ,jezeli moge zaproponować komu z was dzisiaj polac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polej ja wypije chetnie sete daj mi na zachete, a nastepnie winko tanie bedziemy mialy gigant banie zaczniemy sie zataczac i z drogi zbaczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec polewam ja Wam skrycie, potem bedzie nam znakomicie:D bomba najlepsze na kaca jest powietrze z materaca:P a gdy to tez nie zadziała wtedy Ci poleje wodki mala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacyjkę właśnie zjadłam chyba nieźle się objadłam żółty serek pomidorek na to zielony szczypiorek a pod spodem bułka z masełkiem otoczę się po tym pewnie sadełkiem teraz znikam cześć i pa rymowanki na sto dwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu na kacorze tak pracować się nie moze! Lecz na szczescie powiem wam piątek w kalendarzu mam pić mozemy do upadłego kaca leczyć weekenda całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robić nic mi sie nie chce kawke wypije sobie jeszcze. Kto jest takim leniem jak ja niech mi sie tu zaraz przyzna! 💤😴💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
hej dziewuchy co robicie? znowu myszka sie bawicie:P przecie pozna jest godzina lecz dopiero teraz sie zycie zaczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siemanko-to znow ja dobrze znana Wam Madziuchna:P czemu tu nikt nie rymuje? trzeba to zmienic-tego dopilnuje;) wiec szybciutko tu rymowac, a nie po innych topicach sie chowac;) I bedzie jak za dawnuch czasów, bedą rymy,alkohol i duzo innych rarytasów:) Wczoraj chcialam zrymowac, lecz nie umialam nic wykombinowac. Jak zawsze na kacu w niedziele i przez to nie byłam w Kosciele;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dupę kopa właśnie dostałam bo już dawno nie rymowałam do porządku mnie przywołała Madziuchna nasza mała :D Teraz chce dostać pyska od małego hanyska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Ty helgo znakomita, masz pyska i jestesmy kwita👄 rozbawilas mnie swoimi rymami, az sie poplakalam ze smiech rzewnymi łzami:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bomba nawet rymem zarzuciła, bo to cala bobeczka nasza miła:) a co sie z Aniela sie stało, juz mi sie za nia steskniało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic nie instaluje, wiec dlatego zarymuje:) lecz cirpliwos ma juz sie konczy, zainstaluje program-reklama sie wyłaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie poradziłam piłkarzyka wypierdoli*am już nie będzie podskakiwał piłki kopał, zucha zgrywał ah jak on mnie zdenerwował aż mnie rozbolała głowa kurwicy serca niemal dostałam lecz spokój duszy już odzyskałam! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
cześc tu pisze pierwszy raz mały ksiaze lecz w sam raz jestem piekny jak skowronek szukam sobie pieknych wronek pocwierkamy sie troszeczke? wypijemy tez wodeczke? a jak bedziemy juz bardzo duzi damy sobie siarczyscie buzi! zgłaszac sie chetne damy to zobaczymy, pogadamy moze cos z tego wyrosnie wyprobujemy linie ukosne kamastura dobrze znam pozycje jakas zapodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
Znam kamasutre wzdłuz i w szerz] poznam kazda twoją wesz chocby sie gdzies ukryła ja ją znajde moja miła moj ptak wielki jest jak smok i uwiera mnie w krok pojdz wiec do mnie moja mila bedziesz mi codzien dobrze robila przystajesz na układ taki? bedziesz mi robic codzien lizaki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
gmeraj ah gmeraj mnie bombo ma moja ty lasko na 102! a pozniej do rzeczy sie wezmiemy złaczymy swe ciala i sie ruchniemy jak nie lizaczek to moze analek bo dosc mam gwalcenia lalek chce zywa bombe miec przy sobie ktora mnie po tylku skrobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde co za pierdoły
ludzie o czym wy piszecie co jecie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
przeciez tylko zartowalem i sie niezle przy tym usmialem lecz pozdrawiam cie sercecznie w tylek sam sie skrobam wiecznie a pozeram tylko dziewice i przy tym strasznie kwice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
Tosmy se se pozartowali niektorzy az sie bali ze sie na siebie rzucimy i dziecko sobie zrobimy lecz bez obaw moi drodzy zostawie bombe tej nocy lecz kiedys ja przydebie znienacka i jej wsadze swego wacka bez obrazy bombo droga wacek to jest moja noga wsadze ci ja w twego buta i nie bedziesz skuta butem twym za ciasnym ale za to wlasnym oddam ci przysluge bo cie lubie jak mamalugę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
bomba usmialem sie przy tobie srodze nie mam rozowej czapki na swej nodze ale poglaszcze czule przed snem jeszcze tylko sobie cos zjem moze ciebie zjem ma mila dobrz bys sie przy tym bawila napierw uszko jedno drugie potem nosek ja to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
A tak spac ci sie chciało czyzby cie rozochocilo me cialo? jest napalone i gorace moze troszeczke smierdzace ale sobie poradzimy przy tym sie wypierdzimy bedzie nam jak w niebie bo ja pragne ciebie:D powiedz ze mnie pozadasz i cala noc mnie wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
jakim snem? snu nie bedzie! zapalimy swieczki wszedzie potem sie wykapiemy i pachniec pieknie bedziemy przytule cie bardzo czule a ty chwycisz za me kule romantycznie bedzie bardzo az mi sie jajka utwardza kochac sie bedziemy wiecznie i bedzie nam bajecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAAA
alez nie mam swego nicka jestem tu i zaraz znikam nick moj jest pomaranczowy ale jakze odlotowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×