Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość mckano
siema leszcze napisać coś chciałem jeszcze rozkręciłem się tu wreszcie napiąłem liryczne mięśnie a tu cisza jakby makiem zasiał kano wszystkich ziomów pozamiatał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł jes oł bardzo jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto ciasta i ciasteczka a potem będziemy jak beczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMadziuchnaxx
Po tak bardzo dlugim czasie na rymowki wstawiam ja sie. Witam Was wszystkich serdecznie, zarymujcie cos koniecznie. Helga - stara weteranko, gdzie twe rymy kolezanko? Kiedys jeszcze sie pojawie i swym rymem was sabawie. Teraz zegnan sie juz z Wami przyjde pozniej z BROWARAMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam egzaminy więc nie w głowie mi rymy ale jak już wsio zaliczę przyjdę tutaj no i liczę na wielkie balowanie i trunków ostre spożywanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckano
jeszcze kano coś napisze klawiaturą nie długopisem na obecnosc waszą liczę rymy wasze tu podliczę wszystkich słabych wyprawicze :) dzien jak codzien ładnie mija lecz potrzebna mi dziewczyna rymy uwolnione mam na kartce nie poddaję się tej walce examiny to nie powód by po miesiącu być tu znowu piszczcie czesciej dłużej krócej nie poddawać się nauce pozdro dla was examinów zdania macie gorące pozdro od kana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelciaa
cześć i czołem kluchy mniamusiam pod stołem;) taka piękna pogoda, że zaraz udam się na loda do cukierni przy ogródku, zjem lodzika pomalutku zadzieram więc kiecę i lecę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kano mój drogi schowaj swe rogi trochę zrozumienia dla heldzynego cierpienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckano
zrozumienie to rzecz jasna a nauka - wiedza własna rymy trzeba wciąż kołować wtedy rogi swoje schowam ty ziomal idz na loda niech ci zagra w uszach doda siedze w pracy jeszcze do domu bym juz wrócił wreszcie jakis blancik melanż opór na winylach ktoś swą wiedzę to wyżywa nie wyszywaj ziomuś drogi idz jak reszta tu na lody nikt ci tu nie grozi ale słaby jestes jak mój bobik elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny egzamin zaliczony jam jest człek zadowolony:D jeszcze 4 mi zostało potem się będzie balowało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje nasza Helu pewnie zazdrości ci teraz wielu, trzymam kciuki za egzaminów końcówkę i licze na swietną potańcówkę. Dawno tu nie balowalismy coś się po katach pochowalismy, pora wznieść kielichy do góry, pomysleć marzenia każdy za swoje spełnione zyczenia . Ja 16-go świętowałam urodziny mojej Madziuni była to 18-tka mojej córuni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! Ziomalku, straszne słowo poraziłes Ty mnie mową taka strasznie napuszoną młodociana, .. i zroszoną radiem, tiwi i ulicą, byłem belfrem i ze świcą szukam czegos co rozumiem wszedzie bełkot , strasznie wielki, nie pojmuję!... biore szelki czas sie żegnać , cisza jakaś! przegoniłeś mnie i ... klapa. 🖐️ więc z wybranych cię wyrzucam żegnam innych i przykucam na tematach staruchów co nie maja Twego słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem zapiejmy Anielo droga choć topiku bardzo mi szkoda rymowanek tu malutko trzeba pisać więc szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga_ xmadziuchnaxx
Witajcie bracia mili z madzichna dzis se popilismy siedzimy teraz i piszemy i jeszcze sobie nie drzemiemy rymujemy jak nam leci i nie mamy jedszcze dzieci choc plan byl dzisiaj by sie zakochac przyszlo nam dzis tylko szlochac wszystkei chlopy to jełopy wiec na nic nasze tesknoty przydzie kryska na matyska i damy se z faxcetami pyska póki co sie bawimy pijemy i gledzimy jestemy jak majster szmit nawalone po prostu powalone na tym konczymy swe wywody idziemy robic chlopom lody :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy tu rymem kiedyś zarzuciłam, ale hasło do starego nicku zgubiłam. Dlaczego ten topik opadł w czeluści kafeterii? Dosyć tego moi drodzy! Koniec fanaberii ;) Gdzie się podziali wszyscy co rymują? Czyżby do wielkiego turne po świecie się szykuja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło widzieć \" nie czuje, że rymuje\" albo i nie - serdecznie dziekuje, urlop smętnie sie snuje więc czasami sobie porymuję. Obiadej zjedzony, leniwe oczęta jestem straszliwie śnięta. Pogoda trochę słoncem odpuściła wreszcie do biblioteki pójść pozwoliła. Idę poczytać zanim oczki padniecie, a wieczorkiem coś wymyślimy ... i sprawdzimy czy też coś skrobniecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słońce świeci od rana, a ja cały dzień chodzę zaspana :O Też się kleją moje oczy, może po kawie ciśnienie podskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham RozczochrańcaD
chłopaczek znajdzie sie rumiany do zabawy bardzo śmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu rymuje?!czy wszystkich wywialo?! wiecej tu osob zawsze bywalo.. co sie ze wszystkimi stalo pewnie na wakacje wiekszosc wyjechalo. reszta juz wene stracila i na inny topik sie przerzuciła.. jesli jednak ktos sie nudzi niech zwoluje wiecej ludzi.. i rymowac wnet bedziemy i sie przy tym napijemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jak dawno tu nie byłam, dawno rymu nie kleciłam, teraz kiedy grypę mam rym przechodzi do mnie sam... Piję syrop, łykam leki... muszę skoczyć do apteki... Zajrzę tu co jakis czas by zrymować posród Was... Szkoda byłoby topiku, rymów w głowie mam bez liku więc doprawdy mówię Wam przetrwa topik, bez dwóch zdań... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×