Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Witaj Helgo moja droga Nie wiem co sie tutaj dzieje Czemuz cisza taka sroga I nikt wiecej sie nie smieje To wakacje robia swoje Ludzie sobie wyjezdzaja Nad morzem biora pokoje Nawet wcale nie sprawdzaja Czy Internet podlaczony Wola lezec sie obijac Obgadywac cudze zony I wysilek tez omijac Pisac w rymach farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihiiii
Taka to juz letnia pora do rymów nie skora Lecz upały juz za nami I zabawę zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie porymowała bo już niedługo nie będę jak miała wyjeżdżam na urlopik i opuszczam mój ukochany topik:( Sygrydo jak twój rycerz czy już do twej wieży przyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihiiii
Cóz za radośc niebywała. Bedziesz ze mna rymowała? Rzuć temacik jakiś miły Aby wiersze obrodziły. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusta teraz moja głowa może ty miła coś zapodasz? Tylko uważaj mój hobbicie żeby nie zszedł temat na picie bo sie znowu fest uchlamy i nie będziemy wyglądać jak damy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihiiii
Jakie picie helgo miła? Czyżbyś się już tu upiła? Wszak że wekend juz za nami przepojony emocjami. na pracusiów przyszła pora co charuja do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dla żadnych charowaczy raczej dla wielkich udawaczy:P wszak w wakacje nie dzieją się żadne atrakcje cisza tu i pustki wielkie trzeba więc wchodzić na kafeterie a ty moja hahahohohihiiii droga czy pracujesz jak nieboga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę wyjaśnić wam słoneczka że zajeta byłam z deczka ... ale jestem tu i trwam ( :P) i nie jeden rym zapodam. Lecz nie dzisiaj, bom padnięta na działeczce byłam zajęta. Ogóry i wiśnie już w słojach kuchnia jak po wielkich bojach. Jutro sprzątam, winko polewam pomyslę też o was i rymem zaśpiewam... Nasz topik ukochany nie może zostać pokonany przez zwykłe zaniechanie rymowania musimy wypędzic lenia jak ostatniego drania. Opowiadajcie babeczki o miłości letnich podbojach i czułości . Wypijemu , humor poprawimy i nasz topik odnowimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzy
nie wychodze dziś z chałupy ubzdy ubzdy bo mi wleciał bąk do dupy ubzdy ubzdy lata lata pobzyjkuje ubzdy ubzdy z dupy mi nie wylatuje ubzdy ubzdy zawołajcie tu Ignaca ubzdy ubzdy niechaj dupe mi wymaca ubzdy ubzdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko chcialam sie przywitac bo znow musze gdzies tam znikac:) pozdrawiam Was ludziska taakk!!! sama xMadziuchnaxWas sciska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś nastrój znakomity :) lecz gdzie wy kobity. Oddajecie się pracy, bo bez tego nie ma kołaczy ? Czy na urlopie leżycie odłogiem z obliczem błogim.? A może grzybki zbieracie i suszycie je później w chacie? Z kim tu wypić drineczka z każda chwilą smutniejsza moja mineczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam do pracy sobie W ktorej w sumie nic nie robie A tu skandal, co sie dzieje Zamkneli dostep zlodzieje Do Kafeterii i do ploteczek Wiec teraz ja sie tu mecze. Ani rymowac, ani plotkowac Nic juz nie moge, tylko... pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w robocie tak samo nie jest łatwo o mamo, neta ma tylko księgowa nam oczy wydrapać gotowa. Dlatego biegnę szybko do chatki po drodze mijam piekne kwiatki i po obiadku przy necie zasiadam i czasami rymami coś tam opowiadam. Ale coś ostatnio nie chcecie za wiele rymamu rzucać przyjaciele.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam wolne,wiec rymuje i Was tutaj oczekuje, by sie napic z Wami wódy i przerwac panujace tu nudy:) ja polewam dzis wodeczke i przynosze piwa kisteczke;) stawiac prosze swoje kielony dzisiaj kazdy bedzie nawalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się do was raczę przyłączyć, Choć nie wiem, czym się może skończyć Picie po wódki po obiedzie A, tam niech się wiedzie Toast wznoszę, drogie panie, Żeby nasze rymowanie Przebiegało łatwo, gładko Byśmy tutaj swoją gadką Kusiły do rymowania I pięknego słów składania. A i gości poczęstujcie Goście! Z nami porymujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naród nieskory do rymowania duzo łatwiej wychodza im bluzgi od rana. Jednak zapraszamy i do rymów zachęcamy.:) Wieczór piekny, jeszcze letni mam też nastrój całkiem świetny, piję winko, palę faje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe powitanie , może ,więc dłużej tutaj zostanę ? Gdy jeszcze winkiem mnie uraczycie , Swym rymowaniem wypełmię Wam życie ;) Lubię zabawę i ciepłych ludzi, których uśmiech na twarzy , wcale nie trudzi . Bo życie mija , jak krótka chwilka , Niczym muśnięcie skrzydeł motylka :D Rymy te moje są częstochowskie , dlatego ciągle bardzo radosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jagódkę serdecznie i zapraszam do rymów koniecznie. Lepiej od czasu do czasu rymy składać aniżeli tak bez sensu o niczym gadać. Nerwowa się zrobiłam jak na czaty wchodziłam. Na naszym forum jest fajnie i oszołomów najmniej. Zdarzają się niezłe ananasy ale takie to juz czasy. Witam Brunhildę serdecznie i pytam o Twoje koty koniecznie gdzieś tam o zwierzakach było a może mnie się tylko śniło. Ja mam sunię prześliczną i pomimo wieku - bardzo dynamiczną. Radości sprawia nam wiele co dnia ale miłości nam daje za dwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię oszołomów, jak stąd wysłać ich do domów? W necie każdy bohaterem , a w swym domu , często zerem A ja szukam tu człowieka , co z uśmiechem na mnie czeka Dobrej rady też udzieli , W czwartek i też przy niedzieli . Bo tak mało jest radości , A mnie bardzo bolą kości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz topik choć lekko padnięty zawsze jest usmiechnięty. Rózne tematy poruszamy i o drinkach nie zapominamy. Dziewczęta na wczasach albo jakich innych lasach ... 🌻🌻🌻🌻🌻 Pogoda jest pochmurna a ja na topiku dyżurna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ludzi uśmiechniętych , miłych , serdecznych , nie tych nadętych , Co wszystkich równo z błotem mieszają i na nieszczęsnych psy też wieszają . Takich omijam szerokim łukiem Trzaskając drzwiami im z wielkim hukiem :) Dla miłych ludzi serce otwieram i tylko takich sobie dobieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jagodo, skoro tu jestes nowa Zobacz jaka byla rozmowa Na stronie numer czterdziesci szesc Tam zaczelysy glupoty plesc A wlasciwie to smiechoty Chyba na mozg nam padlo od spiekoty Ale smiechu co niemiara Bo z nas wesola jest wiara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×