Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

straszna tu cisza nastala gdzie sie podziala zaloga cala?? pewnie przed tv siedza i ciasta sobie jedza:( koniec zarcia moi mili!! prosze byscie sie tu wstawili. pogadamy,wypijemy i potem z usmiechem usniemy:) na zachete wiec -od razu stawiam skrzynke wody-bez gazu z procentami oczywiscie ale bedzie zajebiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalam Rolanda z Zamoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale był to kawał
glupiego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_ kochana sasiadeczko stesknilam sie za Toba-deczko:P musisz mnie odwiedzic koniecznie ja Cie ugoszcze serdecznie:) buziakos dla Ciebios kochanos przesylos Ci xMadziuchnosx z ranos(no prawios z ranos):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecos do ciebios na skrzydlos bo tez sies steskniłos za tobos co słychac u ciebios jak byłos w kamiennos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zrypana dzisiaj od rana... Święta mi zaszkodziły, głośną czkawką się odbiły... A mój nos co chwila kicha..., pewnie czuje kielicha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec polewam Dziuluu droga za chwilkę bedziesz wstawiona wypij więc do dna i zaśpiewaj hula ha!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga juz z samego rana chodzi na****na:) helgus nie martw sie dziewczyno pod jej okiem mozemy zrobic limo:) jego tez nie oszczedzimy damy w morde i wlosy mu spalimy. biedny blondyn lysy bedzie nie tylko na glowie,ale i wszedzie i juz zadna dziewczyna nie spojrzy na BLONDYNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:D A Madziuchna z rana jak zawykle kochana ja się prawie nie przejmuję nawet go psami nie poszczuję mam go tam gdzie słońce nie dochodzi ani mnie on ziębi ani mrozi zaczne teraz od nowa juz wkrótce będę na to gotowa w nowy rok zamknę przeszłość swoją i wkroczę do niego z podniesioną głową jego zostawiam w tyle niech go pożrą motyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja postawa mnie ucieszyla ech jakbym sie teraz z toba napiła:) wpadnij dzis do mnie sasiadeczko obejrzymy film,wypijemy wina deczko;) pogadamy,poplaczemy i od razu sie lepiej poczujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis niestety moja droga dopiero o 22 będę na picie gotowa wczesniej mam spotkanie i jogę może złamie sobie nogę;) A płakać nie będę o nie! zamiast tego obejrzymy może komedię i zdrowo usmiejemy przy niej się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądalam, topik ledwo odkopałam. Zbliża się już nowy roczek, zaraz zrobi pierwszy kroczek. Więc chcę złożyć wam życzenia - zdrówka, szczęścia, powodzenia! Zawsze buziek roześmianych no i wpisów rymowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję szanse drogie dzieci
halo! gdzie Wy? .. topik leci kiece szykują, gęby malują, sylwester w drodze - na jednej nodze a ja pocichu w ekran zezuję tak sobie myślę , tak sobie czuję że nic tu po mnie, trza smyknąć, srodze macham Wam łapą, i jużem w drodze. Jeszcze na koniec walnę hołubca Strzelem szampanem i się wy.....upcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nastał Nowy Rok. Poczynił już pierwszy krok. Ja go hucznie przywitałam i się nie wyspałam...💤 Wszystkiego Naj...W sercach niech nastanie maj!!! Zdrowie niech dopisuje, niech się nigdy nie zepsuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez najlepszego Kolezankom i Kolegom Zycze i trzymam kciuki Zeby Nowy Rok nie gral w kulki Tylko przyniosl cos DOBREGO Bo cos szczescia wielkiego W zeszlym roku nie bylo Zwlaszcza,gdy o uczuciach sie mowilo. Helgo - trzymam kciuki Moze przylacze sie do spolki I wreszcie sie wyrwe od mojego Cholernego ukochanego Dosc muzykow, dosc artystow Lac ich najlepiej po pysku Do brojenia sie nadaje A do kochania jakby mniej... Brunhilda do wiezy zmierza Bo bezpieczna jest jej wieza I w d**pie ma pieknego rycerza! :D Zamknie sie na cztery spusty I nie bedzie ani rozpusty Ani szczescia, czy amoku Za to bedzie SWIETY SPOKOJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B..ildo
drogie dziecię, na H w tej wieży się zaszyjecie? wychyń do ludzi! .. tu my żem w kupie my damy radę nie jednej d....e więc wespół w zespół zastanów że się i rusz na łowy, .. bijemy przecie Parniów na głowy. Przytul się do mnie , jam tyż kobita jak ty samotna! ....i bedziem kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poten
była sobie pirat co zapomnial wyraz ,zapomnial o lądzie i kiedy przy komputerz se siadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudzia z tobą jestem i na łowy ruszać nie chcę faceci niech idą do lamusa mnie to już nie rusza... Eh wena mi się straciła gdzieś się zatraciła jutro zarymuje moze sie tu coś wykluje rymowanie zaniedbałam konsekwencji się nie bałam teraz mam za swoje i bardzo się boje że ryma gryfnego nie ułożę wtedy się do grobu złożę bo cóż za radość życia bez rymowania i wierszyków układania! Do zobaczenia rymowanki od wódy szklanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszyskiego dobrego w Norym Roku dużo ognia w sercu i kroku :P szczęścia, zdrowia, pomyślności w domu często miłych gości! samych pozytywnych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam rano- znowu szaro. Kończ się zimo- czarna maro!!! Mam już dosyć tej pogody, golnę browca dla osłody...Świat od razu będzie lepszy, kolorowszy i weselszy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poten
ja dzis wstałam o dziesiątej i powoli kawę sączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódkę, piwko, nigdy wodę bo to na życia jest osłodę jak się znowu spijemy pośpiewamy, pobalujemy od razu odżyjemy o problemach zapomnimy zadowolone będziemy mieć miny 2Kc weźmiemy kacora mieć nie będziemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wróciłam na mieście piwo wypiłam pora przyszła na leniuchowanie telewizji oglądanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×